V Exilu - mise pro hráče neer

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Neer

Příspěvek od Neer »

Vesmír

Dále jsem radši neodpovídal, Musel jsem se plně věnovat Jediovi.
Zhyň a zmiz do věčnosti!
Řekl jsem si pro sebe, a střílel jsem dále po útočníkovi. Připraven, až bude nalétávat na loď jsem měl ruku na ovadači stisknout tlačitko střelby. Právě se otáčel na loď a já jsem čekal na správnou chvíli. Stiskl jsem tlačítko, střílel jsem pořád, a všude, kam jen mohl ten jedi uhnout.
<Nemáš šanci. Odleť si za svýmy druhy, nebo zemřeš, jako zemřeli jiní.>
Konec hry, jedii
Doufal jsem, že moje snaha na odlákání pozornosti alespoň na jednu sekundu zabrala. Zabere-li, stačí jedna nebo dvě střely, a bude po jediovi.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, orbita

Tvá snaha ho psychycky zdeptat vyšla neúspěšně. Nebylo to nic nečekaného, dalo se předpokládat že Jedi bude mít mysl dostatečně pevnou. Nehledě na to že rychlost jeho stíhačky ti nedávala mnoho příležitostí se na jeho mysl zaměřit.
Povedl se ti lehký zásah, ale štíty jeho Aureku energii střeli beze zbytku pohltili.
Co ti tam sakra tak dlouho trvá?!?
Zařval na tebe Kolin z kokpitu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Tatooine - orbita

Skoušim se toho jedie dostat, ale je dobrej. nenechá se nijak dostat, uhne všemu, co na něj vypálím.
Už to trvá moc dlouho. Nezničím-li ho, vystopuje nás a to nebude nic šťastného
Počkal jsem, dokud nepoletí proti mě. Pak je asi nejmíň hyblivý. Pak jsem npřetržitě střílel na jedie, a kdykoli se pokusil uhnout, začal jsem střílet kousek před něj, aby to zchytal přímo, a kdyby se chtěl otočit o 180 stupňů, vystřelím pár salv přímo na něj a ostatní střely kolem něj, aby se nemohl stočit
Z tohohle nevyvázneš

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Tatooine, orbita

Začal jsi střílet jak šílený když jedi provedl další nálet. Přestože jsi si byl jistý že nemá šanci, tak on byl jiného názoru.
Přesto několik zásahů inkasoval.
Jeho štít zkolaboval a další rána zasáhla jedno z pohyblivých křídel, utrhla laser a stíhačka se nekontrolovatelně roztočila.
Konečnou ránu jsi mu však uštědřit nemohl, neboť se odtočila z tvého střeleckého úhlu.
Ti to trvalo. Ještě vo kousek vodletíme a můžeme skočit.
A jak Kolin řekl tak udělal, během chvíle jste skočili do hyperprostoru.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

Hyperprostor

Sesul jsem se ze sedadla u laseru, Oddychl jsem si, že přecejen přežiju.
Poodešl jsem do největší místnosti, tam jsem se posadil a čekal jsem co se stane dál

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Zachvilku se k tobě přidali i tvý společníci.
Naplánoval jsem trasu vo 7 skocích, který se budou různě křížit a splívat s normálně používanejma hyperprostorovejma cestama. Tak bysme měli zakrýt náš ústup.
Oznámil vám Zik.
No, teď když jsme bez šéfa si asi rozdělíme kořist z Dantooinu sami co? Jakpa ale? Každej co našel nebo rovnym dílem?
Zasvítili Kolinovi chtivě oči.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Neer

Příspěvek od Neer »

hyperprostor

Do "obývací" místosti za mnou přili moji spolčníci, a řekli mi svůj plán.
Poté přišl řeč na dělení kořisti.
Při takovýhle situaci se může stát, že nakonec se o to všichni pohádají, a někdo může i zemřít
Já jsem pro to, aby sme si nechali to co sme si koupili, popřípaďe našli.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Všichni jste tedy začali prohlížet své úlovky a delší dobu strávili jejich umistňováním do svých světelných mečů.
Zik s Kolinem se ještě chvilku dohadovali o výměně některých částí.
Pokračovali jste ale dál k nejsité budoucnosti bez mistra který by dokončil váš výcvik.

KONEC
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“