2. mise pro Free. Nadda - Za hříchy se platí

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Jo máte pravdu doktore....potvrdil jsem doktorovi jeho rady a snažil jsem se usnout a zapomenout na všechny bolesti co jsem cítil i když už byly bolesti celkem utlumené. Lehl jsem si na bok a snažil jsem se usnout.....na zítra bych měl nabrat hodně sil........řekl jsem si a usnul jsem.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Probral ses druhý den. Čelist již téměř nebolela, a kolem postele se ti zrovna hnal další závod švábů dolnopatrových.
Vzhledem k tomu jak rychle se zde objevujete, tak bych vás měl upozornit na jeden fakt.
Přišel po chvíli ošetřovatel a začal ktobě mluvit.
Jsou jisté kvóty na to kolik může dostat vězeň lékařské péče. Budete-li pokračovat v trendu každých pár dní na marodku, tak se velmi brzo stane že nedostanete ýádná sedativa léky na bolest a podobně.
Pokud zde budete velmi často, tak dostanete kupříkladu jen dlahu, minimální možný pobit na lůžku a okamžitě zpátky do cely.
Mohou také přijít práce, abyste si svůj pobyt zde odpracoval.
To je jen takový doplněk k radě abyste se přetal prát.

Dokončil a opět odešel, se věnovat dalším pacientům.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Je těžké být boxovací pytel ostatních vězňů. Řekl jsem si a dál jsem se zabýval válením na svém lůžku....chvíli jsem ležel a po asi půl hodině jsem usnul.....zdál se mi podivný sen....něco jako vize....byla hodně přerušovaná.....já z ní viděl jen jakého si sitha...sebe ležícího na zemi...naštěstí jsem byl živ......byl jsem jen krutě zraněn....a potom jsem viděl jak na mě letí červená čepel a je zachycena zelenou čepelí světelného meče.....pak jsem se vzbudil....fuj...to byl ale senřekl jsem si a zjistil jsem, že už je nový den a zrovna se mi nesla snídaně...byla to opět proteinová kaše...snědl jsem ji a přemýšlel jsem nad svým snem (vizí).
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Dalších několik dní jsi strávil na lůžku a pojídal jen tekutou stravu.
Když ses konečně dostal do své cely, spolubydlící po tobě jen mrkl a opět si tě přestal všímat.
Na obědě tě odchytil Khit.
Dneska je naše noc. Seš připravenej?
Zeptal se bez úvody, okamžitě co si přisedl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Já ano a jak jsi na tom ty...? Odpověděl jsem a zároveň jsem se i zeptal Khita na jeho stav připravenosti. Sťatej snad nejsem ale tohle vypadá na zabraka bez obou rukou a bez jednoho oka.....tý vole. Říkal jsem si v duchu když jsem zahlédl zabraka který seděl u protějšího stolu...jen jsem se na něj podíval hned jsem se zase otočil a díval jsem se na Khita a čekal jsem na jeho odpověď. Ježiši marja dělej s tou
odpovědí....trenky se mi zařezávají mezi půlky.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Samzřejmě, myslíš že kdybych nebyl připravenej že bych se na tě na to ptal?!
Odpověděl ti podrážděně Khit.
Poté ti nenápadně podsunul něco pod misku.
Dej to na zámek cely, až budou na večer zamykat tak to udrží dveře otevřený.
Zabránil ti v tom aby ses na to podíval.
Hodinu a čtvrt po večrce se sejdeme u prádelny.
Oznámil ti a vytratil se.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Jakmile Kith odešel dojedl jsem své jídlo vzal to zařízení a šel jsem do své cely. Ve své cele jsem dal nenápadně přístroj na dveře takjak to říkal Khit a sedl jsem si na postel a oživoval jsem si pár lekcí které mi byli vyloženy mistrem.....byli to ty lekce při kterých jsem se učil jak ošálit mysl všeho živého.....jak na zvířata tak na ostatní rasy. Takto jsem si zkracoval čas. také jsem se dostal do menších a krátkých meditací.....takto jsem chtěl dělat tak dlouho dokud by se neblížil smluvený čas...když by bylo hodinu po večerce počkal bych ještě 3 minuty a pak bych rychle došel ve zbylých minutách do blízkosti prádelen a čekal bych na Khita.......snad nám to výjde...ať nás provází Síla.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

U prádelny bylo ticho a pořádná tma. Když jsi přišel ozvalo se zevnitř.
Pssst. Poď sem.
Uslyšel jsi Khitův hlas a zahlédl ve dveřích jeho postavu.
Provedl tě prádelnou k okénku.
Bude to těsný prolejzání, ale protáhneme se.
Ukáže na okno.
Di kdyžtak první a hlídej než pak prolezu já. Kdyby někdo šel, tak na něj použij ty Jedijský kousky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Jakmile jsem zaslechl Khitův hlas tak jsem, vešel do prádelny...Khit mi řekl pár menších instrukcí a akce začala....jako první jsem vylezl já a hlídal jsem jestli zde nikdo není...bohu dík nebyl.....Zatím mám štěstí uvidíme...co dál....tak polez Khite ! Zašeptal jsem na Khita...Khit se vyšplhal a pokračovali jsme dál v našem plánu....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Protáhnout se okénkem nebylo tak snadné jak se zprvu zdálo, jednak bylo vysoko, jednak bylo dosti úzké. Protáhnutí trvalo tedy celkem dlouho.
Khit, který byl vyzáblý neměl ani tak problémy s tím že by se do něj nevešel, jako spíš s tím, že neměl dostatatečnou sílu, a měl problémy se vytáhnout.
Už měl půlku těla venku když jste si všimli dvojice přicházejících stráží.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Sakra stráže......slez dolů...potom se vytáhneš...řekl jsem Khitovy...ten zajel zpět dolů...a někde se schoval...já jsem zalezl za nejbližší barely a čekal jsem až stráže odejdou do bezpečné vzdálenosti....až mi stráže zmizí z dohledu opatrně vylezu s ze svého úkrytu a půjdu k okénku pro Khita...podám mu ruku a vytáhnu ho svojí silou k sobě nahoru....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Zaslechjsi od Khita několik velmi ostrých zakletí. Uslyšel jsi jak se začal soukat zpět.
Sakra, zasek jsem se o něco.
Uslyšel jsi ho náhle.
Ať se sem nedívaj.
Stráže se už blížili, vaší výhodou bylo že byla u vás dosti tma a strážní šli asi 5 metrů od zdi.
Jeden se však začal otáčet vaším směrem.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Sakra.....řekl jsem si v duchu a snažil jsem se, udělat na strážce co se díval přímo na nás mid trick. A říkal jsem: <Tady je to čistý půjdu se svým kolegou podívat jinam jestli..........> A ještě jsem měl v plánu přiblížit se ke Khitovi a pomoci mu nahorů....ale to jen v případě, že se mi Mind Trick nepodaří......
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Strážný se opět podíval před sebe.
Ufff.
Ozval se Khit. Opět se začal drápat ven.
Po chvíli již venku byl a těžce oddychoval.
Tudy.
Ukázal jedním směrem a vyběhl tudy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Šel jsem za ním a byl jsme přikrčený abych byl méně nápadný....zatím se celá věc vyvájí dobře...ale je to jen začátek

Co dodat ?
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“