2. mise pro Free. Nadda - Za hříchy se platí

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Dokončil jsi svou sprchu. V tom tě něco silně štíplo přez zadek. Otočil ses a viděl jednoho twi'leka se smotavým navlhčeným ručníkem.
Ostatní vězni se chichotají.
Twi'lek vypadá že se připravuje k další ráně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Ty haj*le! Zakřičel jsem a hodil jsem po něm mýdlo. Do hodu jsem dal opravdu velký švih a snažil jsem se ho hodit přesně twi'lekovi do xichtu......kdyby se to povedlo rychle bych utekl do své cely......co si osobě vlastně myslíš ty přihřátej twi'leku....říkal jsem si v hlavě, protože kdybych to řekl nahlas asi bych zle dopadl no zle dopadnu i tak už jen díky tomu že se mu trefím mýdlem do xichtu...zvažoval jsem o co by to bylo horší kdybych si k tomu přidal takovýto proslov.....
Naposledy upravil(a) Freedon Nadd dne 02.6.2009 17:47:08, celkem upraveno 1 x.
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Mýdlo se od Twi'leka odrazilo a odlétlo někam pryč.
Ty jsi se mezitím pokusil o útěk. Nezahojená noha tě však zradila. Všechno to cvičení, kdy jsi ji značně přetěžoval, jí rozhodně neprospělo a když se měla dát do běhu tak se prostě, za pořádné bolesti, podlomila. Pravděpodobně by ti nedovolila úprk, ani kdybys tak necvičil, ale takto to bylo dosti bolestivější.
Ostatní vězni se okolo tebe shromáždili.
Někteří tě jen kopali, někteří používali ručníky.
Každopádně jsi byl o čtvrt hodiny později zbitý že jsi se nomohl hýbat.
Ve sprchách jsi osaměl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Vy podělaní.......ááááááááá pr*elní xichty ! Vykřikl jsem v záchvatu zuřivosti....ale pak jsem se postupně uklidnil....a když bolest začal ustupovat pomalu jsem si sedl.....á všechno mě bolí....to mi tohle musí dělat pořád ? ....parchanti....říkal jsem si v duchu.....no nic budu se muset zvednou do půlnoci tu ležet nebudu....a vstal jsem s velikou bolestí ze země a dobelhal jsem do své cely......tam už můj spoluvězeň spokojeně spal a straně hlasitě u toho chrápal až jsem se i přes tu bolest pousmál....pak jsem si pomalu lehl zavřel oči a během několika minut jsem usnul.......byl jsem tak utahaný a domlácený, že jsem byl rád, za to že ležím na své posteli....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Usnul jsi ve chvíli kdy ses dokl lůžka. Spal jsi tak tvrdě že tě vzbudil až povel jít na snídani. Chtěl jsi vstát, ale zjistil jsi že to nejde.
Nejprve jsi to připsal bolavým a přetaženým svalům, ale poté co jsi otevřel oči, jsi zjistil pravou příčinu, byl jsi připoután silnými popruhy k posteli. Tvůj spolubydlící seskočil z palandy, a bez toho že by si tě alespoň trochu všiml tak odešel na snídani.
Několik silných popruhů tě drželo na lůžku tak silně že jsi se nemohl prakticky ani pohnout, bolavá noha a ze včerejška přiduplé prsty tě sině boleli, což jen dokreslovalo tvou mizérii.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Vzbudilo mě až svolávání na snídani.....kromě toho, že mě vše bolelo jsem zjistil, že jsem napevno svázaný k posteli a můj spolubydlící seskočil z postele a ani si mě nevšiml......jak tak všichni odcházeli na jídlo snažil jsem se provazy pomocí Síly rozvázat......sakra to bych mohl zvládnout ne.........říkal jsem si v duchu a snažil jsem se rozvázat lano co jsem měl obmotané kolem těla........pak jsem přišel na nápad....co kdybych ten provaz roztrhal pomocí Síly to by nemělo být obtížné, ale zkusím to v případě, že se mi nepovede provaz rozvázat....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Chvíli ses mořil, když ses snažil pomocí Síly zorvázat popruhy. Vzhledem k tomu že byly poprohy spojeny přeskou tak bylo tvé snažení dosti marné.
Druhý pokus, kdy ses pokusil popruh přetrhnout zase stroskotal na tom že se poruh do tebe zařízl. Kvůli bolesti, kterou ti tento způsob působil, jsi byl nucen tento způsob osvobozování přerušit.
Okolo tvé cely bylo jako po vymření. Všichni už byli zřejmě v jídelně, a pochutnávali si na snídani, zatímco ty jsi stále ležel na posteli a zápolil s popruhy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Tak teď už se nenažeru.......říkal jsem si duchu....ležel jsem a přemýšlel jsem co by asi bylo nejvhodnější pro tuto chvíli....nejvhodnější by bylo zachovat klid a lehl jsme si pohodlně a zavřel jsem oči a po pár minutách ležení jsem se začal nudit.....protože usnout mi nešlo, protože jsem byl vyspalí již dost a tak jsem se pomalu dal do meditace a takto jsem hodlal ležet do té doby až si mě všimne stráž která má okolo cel pravidelnou obchůzku....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Ležel jsi dál na posteli a čekal na průchod strážného. Toho jsi skutečně po chvíli uslyšel jak se blíží.
Když se však dostal k tvé cele, tak z loudavého kroku zrychlil na krok velmi svižný. Zcela tě ignoroval, zřejmě již dávno věděl v jaké jsi situaci, a zmizel opět z výhledu.
Jakmile se dostal mimo tvou celu slyšel jsi že opět zpomalil do loudavé chůze.
Za nějakou dobu se začali vracet vězni ze snídaně. Tvůj spoluvězeň vešel do vaší cely spokojeně si hladíce břicho. Vzpoměl jsis že měl být dnes navíc kompot k snídani, tedy obrovká změna od jednotvárné stravy co zde obvykle máte.
Opět si tě vůbec nevšímal. A když lezl nahoru na svou pryčnu, a vzepřel se nohou na tvé, aby se na tu svou dostal bez potíží, vybral si, čirou náhodou, zrovna to místo kde si měl rameno.
Na okamžik se tedy opíral celou svou vahou o tvé rameno. Kromě bolesti, a seznámení s těžkou botou co měl na nohou bylo tvé rameno v pořádku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Po pár minutách se začali vracet vězni ze snídaně....a když dorazil k mé cele můj spoluvězeň, tak se snažil bez jediného pohledu na mě vylést na svoji vrchní postel.....a jako stupadlo mu posloužilo moje rameno...což mě velice naštvalo a rozzuřil jsem se.....ty parchante...já ti ještě ukážu...řekl jsem si a jen tak nenápadně, aby si toho nevšiml jsem v okamžiku kdy chtěl vyskočit a byl špicí boty ještě na mém rameni použil jsem mírně Sílu a můj spoluvězeň při výskoku sletěl přímo na hlavu.....a na to jsem se začal smát....Háhahahh muheheheheh haha....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Tvůj spolubydlící byl sice zaskočen, ale měl velmi slušné reflexy. Stačil se přidržet své postele. Pád se tedy nekonal.
Naopak on ukončil tvůj smích.
Neřekli ti na jaké pozici v mafii působil, ale účetní určitě nebyl.
Jeho rána ti vyrazila dva zuby a způsobila frakturu dolní čelisi.
Pak se usmál on a došel k mříži a dvakrát do ní udeřil hrnečkem.
Ty jsi mezitím jen mohl bublat skrz krev která se ti řinula do úst, ze zraněné čelisti a lůžek zubů.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Áaaa...ty svin*..........To je bolest.....jako by my 3-krát přejel hlavu speeder......au.Po chvíli jsem se s bolestí vyrovnal a zvykl jsem si....kromě toho, že mi z úst tekla proudem krev....jsem zjistil. že mám asi frakturu dolní čelisti....a o to bylo horší...nevěděl jsem co dělat...pokaždé když jsem pohnul hlavou ucítil jsem bolest na dolní čelisti.......nezbývalo mi než čekat a ležet v klidu na své posteli.....snažil jsem se svoji bolest vyléčit pomocí Síly.....ale pochyboval jsem o tom, že bych něco takového svedl...
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Tvému utrpení však neměl být konec. Na znamení, co tvůj spoluvězeň zabouchal na mříže, se do vaší cely stáhlo spoustu jiných vězňů.
Ty seš fakt úplně blbej.
Oznámil ti jeden z nich.
To si ještě nepochopil že za každý použití Síly zde budeš trpět? A to buď rád že tě neviděl strážnej, ten by to do tebe našil.
Uslyšel jsi za sebou.
A kyž jseš spoutanej tak si ani nemůžeš chránit měká místa.
Podivil se jiný, a aby podpořil svá slova, tak tě udřil na solar.
Další minuty ses bezmocně vzpínal v popruzích při výprasku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Freedon Nadd
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 333
Registrován: 25.2.2009 16:23:29
Bydliště: Tatooine

Příspěvek od Freedon Nadd »

Oovo IV.

Cukal jsem sebou bolestí ale pevné svázání mi neumožnilo pohyb...a fraktura dolního rtu mi neumožnila ani sebemenší výkřik. Ležel jsem na lůžku svázán jako vánoční krocan a vězni do mě mlátili co to šlo.....vy svině....říkal jsem si ale bylo mi to k ničemu...jelikož to nikdo neslyšel a i kdyby tak by se nestalo nic víc než to, že by se do mě pustili ještě víc než teď...ležel jsem a čekal až to všechno skončí a já budu mít klid ve kterém se budu snažit přežít tu neuvěřitelnou bolest.....
Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Oovo IV.

Po nějaké době jei upadl do bezvědomí.
Probudil ses na marodce.
Tak vás tu máme zas.
Uslyšís známý hlas ošetřovatele.
Ještě se mu ani pořádně nezahojí noha, už ho tu mam zase. Dám ti radu chlapče. Nech si všechno líbit a neprovokuj je. Tady nejsi v postavení aby sis mohl vyskakovat.
poradí ti starostlivým tónem.
A ještě jednu radu ti dam. Zapomeň na to že umíš používat Sílu a byl si Jedi. Věř mi.
Doplnil ještě na odchodu.
Ty jsi měl mezitím již čelist srovnanou, a i nějaké nové zuby, nebyla to žádná sláva, ale bolest již nebyla tak zlá, a mohl jsi i lehce pohybovat čelistí.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“