Mise pro elinor (Arya Corriolan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Ani Fay se nezatváří nadšeně, ale vycítíš z ní, že si to je přinejmenším ochotna vyslechnout, aneb alespoň něco zajímavého se bude dít.
Vystoupíte v pětici s těmito dívkami jako součást zahajovacích ceremonií, které právě probíhají.
odpoví muž, aby následně Fay udělala krok vpřed a věnovala mu ostrý pohled, jenž ideálně dokládal její názor na styl jeho mluvení.
Buď nám řekněte, co přesně máte na mysli, nebo se vrátíme na naše místa a hledejte si náhrady jinde. Je snad tak těžké to říct přímo ?
přednese přímo a ty si mezitím všimneš jedné z dívek, která se již oblékla do kostýmu, jenž vycházel z tvarů oděvů pro baletky. Jeho modročervenobílá barva jej sice hodně odlišovala a měl delší napevno přišotou sukni, ale materiál a přilnavost odpovídaly.
Je to sportovně taneční číslo, které se odehrává uprostřed stadionu a symbolizuje k pěti hlavním obchodním cestám vedoucím. Dívky vám vše ukážou a vysvětlí, nemělo by to být nic význačně složitého, jenom trocha šikovnosti.
vysype muž konečně přímou odpověď a Fay se zatváří zamyšleně a podívá se směrem k tobě. Její výraz rozhodně neprozrazuje, že to nechce udělat, což tedy znamená, že pokud nebudeš nic namítat, tak je ochotná mu klidně pomoct.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Nemohu říct, že by mě celý ten nápad nezaujal, a rozhodně má svou logiku - přece jenom, naším úkolem je, aby vše proběhlo hladce a nenastaly žádné komplikace. A Saychel a podobné názorové skupiny by jistě viděly vinu Jediů v situaci, kdy by se náhle ztratily dvě pětiny galaktických obchodních tras...
Jenže fakt je, že taky máme svůj úkol, totiž stát v hale a odhalovat (i podle našeho velení) neexistující teroristy.
Nejsem proti, ale budeme se muset dovolit. Asi nás v hale potřeba nebude, jenže jistota je jistota - co kdyby.
Nepochybuji o tom, že nám kapitánka Stucková podobnou akci zcela odsouhlasila, mnohem horší to bude ohlásit Jaině.
Což MUSÍM udělat, protože se jedná o moji mistryni.
Není to příliš povzbuzující, ale proti tomu, co by říkali Kyp s Jainou, kdyby nic nevěděli... pousměju se, jako že TUHLE část vyjednávání si beru na starost já.
Vzhledem k tomu, že slovo má Fay a jak ji znám, odskočí si zavolat Stuckové a vše jí vysvětlí tak, že nám to dá snad i rozkazem a se Saychelovým požehnáním, zachovávám zamyšlený výraz a zkusím se soustředit na Jainu.
<Asi máme problém... obrátil se na nás jeden z hlavních orgů, potřeboval by pomoci s jednou situací, která by mohla dost zkomplikovat průběh her, žádní teroristé, po téhle stránce v pohodě. Tu pomoc fakt potřebuje, ale znamená, že si budeme muset na nějakou dobu odskočit ze stanoviště...>
Dá se z toho vyčíst vcelku provinilý pocit, že se budeme muset vzdálit z mediálních prostor, ale taky další věci - jistota, že ten úkol je dost důležitý a je třeba ho nějak vyřešit, jinak z toho bude faux pass nebo dokonce organizační laps. A také určitá míra nervozity a vzrušení z toho, že se jedná o něco důležitého, a fakt, že nechci jednat bez toho, aniž bych informovala svou mistryni a dala jí tedy šanci to zatrhnout (teoreticky, protože nepočítám, že by to v praxi udělala).

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Fay si opravdu vzala na starost Stuckovou a přemístíla se do místa, odkud nemohla být sylšet, zatímco ty jsi se snažila spojit s Jainou. I když vaše pouto mistra a padawana v poslední době hodně ochablo, tak vám to naopak usnadnila vzdálenost, protože Jaina operovala v blízkém mediálním centru. Byla jsi si tedy jistá tím, že zprávu obdržela, když se ti ji povedlo 'odvysílat'.
<S Kypem venku se dovnitř stejnak nikdo význačně podezřelý nedostane, takže klidně pokračujte dál. Jenom o tom nějak vhodně informujte kapitána Stuckovou ... nyní mě omluv, noghrijský zástupce je tu s něčím nespokojený a ... no je to noghri.>
dorazí ti za chvilku odpověď, jasná a zřetelná, což může bát i dobrá zpráva. Ve stejný moment k tobě dorazí i úsměvavá Fay, což znamená, že si se Štukou, jak ji sama nazvala, poradila.
Takže, máme se o to prioritně postarat, protože nemůže postrádat své drahocenné agenty mimo jejich stanoviště. Pak to sice neřekla přímo, ale byla očividně nadšená, že nebudeme jejím agentům v naší chodbě bránit ve výhledu. Chci vidět její úsměv, až se tohle dozví idio ... major Saychel.
okomentuje svůj hovor Fay a na závěr prokáže, že si opravdu něco převzala z učení svého mistra, i když o užitečnosti této vědomosti by se dalo pochybovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Kyp je venku?
Další bod pro nás, protože tomu by se tahle aktivita bezpochyby nezamlouvala.
Tedy jediný problém zůstává Saychel a jak odhaduji jeho schopnosti, celé by to mohlo zůstat zcela nepovšimnuto...
Takže obchodní cesty galaxie zachráněny, zazubím se spokojeně na Fay a už z mého výrazu je vidět, že to Jaina schválila.
Všechno v pořádku, jen by to chtělo nějaké podrobnější instrukce o choreografii, přesunu se z ústraní zase k centru dění, konkrétně k orgovi, co přerušil naši strážní službu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Organizátor nyni již i vaší sestavy se vesele pousměje a lepší náladu mají i děvčata, která se rychle dooblečou a začnou si tě s Fay přeměřovat, aby veděli, jak veliký úbor vám mají připravit.
Bude to prosté - každá bude nad hlavou držet svítící míč a vynoříte se ze spodku stadionů na kraji jedné z cest. Společně poté vyrazíte kupředu lehkým během a občas se nebojte poskočit, zrychlit nebo zpomalit, prostě si představte, že jste frachťák sledující tu trasu. Také se budete muset z děvčaty domluvit, která si vezme jakou trasu a jak se zachováte při křížení cest. Když dorazíte na konec cesty, tak se tam zastavíte a budete chvilku stát a čekat, než k vám naběhne další číslo - na mapu galaxie pod vámi se nahrne mnoho dalších představitelů, kteří vytvoří emblém Galaktické Aliance. Podle rozestavení vás také začlení mezi sebe a se svými svítícími míči budete tvořit pět bodů ve spodu emblému. Jakmile vystřelí ohňostroje, tak je zhasnete a pokrčíte se, aby vás nahradila další část ceremoniálu. Je vše srozumitelné ? Potřebuju jít ještě něco zařídit, děvčata vám poradí se zbytkem.
vysvětlí díl vaší úlohy během ceremoniálu a Fay přikývne, že všemu porozuměla, zbytek domluvy už budete záležet na vás a na dalších třech dívkách z ceremoniálu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Bedlivě naslouchám a pozorně si otiskuji do paměti každý detail instrukcí.
Zněly vcelku dostatečně, podle nich by to šlo i zvládnout bez předchozích nácviků, přece jen, galaktické mapy mám v hlavě. Už kvůli věcem jako je hyperprostorová navigace.
Jo, zní to dobře. Které cesty máme představovat my dvě?
Odhrnu si z čela pramínek, co vytrvale odmítá zůstávat v copu, nebo alespoň za ušima.
Stejně si budu muset rozpustit vlasy.
Radši se do toho pustím teď hned, abych měla pocit, že nezdržuju a vše probíhá v nějakém časovém harmonogramu.
Předpokládám, že to bude choreografie na hudbu... na jakou? Byla by kdyžtak možnost si to ještě před nástupem poslechnout, abychom se kdyžtak líp chytly?
A co s tím křížením cest? Byla by možnost to ještě nacvično zkusit, jenom to vyhýbání?
obrátím se na už oblečenou a připravenou tanečnici.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Pořadatel se vytratí a vy tu zůstanete pouze s dívkami, které už jsou skoro převlečené. Fay nijak neváhá, zabere si volnou skříňku a převezme si kostým, aby se do něj hned začala napracovávat.
Já jsem Perlema, tohle je Corella a já jsem Carella. Vy budete Hydia a Rimma, aneb jména máme odvozené od cest, které reprezentujeme. Začali jsme si tak říkat, aby se nám to lépe pamatovalo.
představí Carella sebe a další dvě dívky a zároveň nadhodí dvě jména, jež budou náležet tobě s Fay a také trasy s nimi související.
V tom případě budu Hydia ... ehm, děvčata, jak jste si poradily s touhle částí ?
ozve se Fay, jenž má nečekaný problém při oblékání celotělového úboru. Perlema se rozhodne jí pomoci a tobě se zůstanou k dispozici obě 'corellianky'.
Bude to remix klasického díla, takže se bude střídat líná klasická hudba se svižným modernějším rytmem, ale nebudete mít, kde si to poslechnout. Ale o choreografii se neboj svítit bude hlavně míč nad tebou, ten nesmíš pustit.
pronese Carella a podá ti úbor, který vybraly pro tebe a bude ti nejspíš sedět ťip ťop. O tom ses mohla přesvědčit u Fay, jíž úbor těsně přiléhal na tělo.
No a křížení jsme měli nacvičené nějaké figury, jednou se chytneme za ruce a navzájem se prohodíme, je to trochu složitější na balanc míče v jedné ruce. Máme také připravený jednoduchý přeskok, kdy jedna z nás se zastaví a uděláš rozštěp, zatímco druhá ji elegantě přeskočí. Ale lze použít i jednoduché ukloní a uvolnění přednosti, nebo natočení se zády a protočení se. Pokud máte vlastní nápady, tak se jim nebudeme bránit.
doplní Corella tvou druhou otázkou a ty si nemůžeš nevšimnout Fay zlověstného výrazu a je ti jasné, že pro Sílu nebude mít daleko při některém z křížení, některém ze čtyř křížení, které bude mít na své trase.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Přikývnu.
Takže Rimm.
Rychle si snažím vybavit celou trasu, hlavně křižovatky, a převést si hvězdnou mapu do prostoru stadionu, kde budeme vystupovat. Vzhledem ke skutečnosti, že se zrovna soukám do kostýmu, to není zrovna nejsnadnější - mozek si letí jak splašená bantha, a člověk se u toho ještě musí snažit, aby kostýmování neproběhlo nijak ošizeně.
Zrovna se to moc nekřižuje, dlouhé to taky není, a všechny pozice se dají odvodit od corellianského tahu a corellianské obchodní tepny. Jo, to půjde.
Větší problém znamená remix a zejména střídání klasiky s modernou, to je dost nevyzpytatelná záležitost - ale s trochou vnímání v Síle... se i podobný oříšek poddá.
A pokud jde o míč - v podobných kouscích mám celkem i zběhlost. Na to jsem příliš dlouho starší sestra.
Mnohem víc se obávám o Fay, respektive... její ovlivněnosti Kypem Durronem.
Přesto se neubráním jisté zlomyslnosti.
Vyžrala sis velký prostor pro cupitání? - Tak cupitej!
Jenom doufám, že táta zachová k olympiádě na Dennonu stejný postoj jako ke všem galaktickým sportovním událostem, totiž že má důležitější starosti než koukat na holovizi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Když je Fay plně oblečena, tak si vyzkouší pohyblivost ve svém kostýmu a s úsměvem shledá, že je více než vyhovující.
Kolik máme ještě času a jak jste plánovaly některá křížení se mnou ?
zeptá se Fay a začne se trochu protahovat, aby si vyzkoušila i elastičnost kostýmu, která je také dostatečná. Přecejenom neměla sebemenší zájem, aby nějaká část kostýmu rupla před tolika diváky, což by nejspíš vedlo ke katastrofě na více frontách.
No přese mě se mělo přeskakovat, protože nejsem tolik vysoká a než ke mě dorazíš, tak stihnu udělat roštěp a zaklonit se.
odpoví Carella a Fay souhlasně přikývne a podívá se na Corellu.
No my by jsme se měli dotknout zády a trochu se protočit, protože na naší spojnici je Denon a ten by měl být vidět trochu víc než ostatní.
odpoví Corella a pozornost nyní přejde na Perlemu.
Máme necelou půl hodinku ... a my jsme zkoušely asi tři varianty, ale žádná se nám nedařila a doposud jsme se nerozhodli.
odpoví Perlema a doplní požadovaný časový údaj.
Dobře, všechny necháme a tebe přeskočím vstoje ... Rimmo ? Chceš mi nastavit záda, abych se přes tebe překulila, nebo to uděláme opačně ? Tedy pokud nemáš nějaký jiný plán ...
pronese k tobě Fay alias Hydia, jež hodlá závěr své cesty trochu k nepochopení ostatní dívek osladit poněkud artističtějším prvkem, jenž ji však díky Síle nebude dělat potíže, což vaše kolegyně ještě neví.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Nemám, překulíš se, usměju se na Fay, protože tohle konec konců znamená, že se na výsluní pozornosti objeví ona.
Uhladím si ještě kostým a dokončím poslední úpravy zevnějšku, načež se obrátím k corellianské obchodní tepně.
Jaké figury máme my dvě?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Fay se vesele pousměje, když jí odsouhlasíš svůj plán, ale překvapené pohledy dívek, jež si stále nejsou jisté oním kompletním přeskočením neutuchají.
No, mělo to být jednoduché protočení, chytneme se jednou rukou a protočíme se s elegantní úklonou na závěr při níž se zase pustíme. Teda pokud nenavrhuješ něco jiného ?
odpoví Carella i tobě a poté se otočí opět směrem k Fay a čeká, která dívka z původního týmu promluví jako první. Nakonec si dodá odvahy Perlema a vypomůže si symbolickým krokem kupředu.
Ehm, Hydie ? Jak jsi to myslela s tím přeskočením vstoje ?
zeptá se stále zaraženým tónem a Fay se s úsměvem podívá nejprve na tebe, pak na ostatní dívky.
Víte děvčata, že jsme postávaly na té chodbě, kde nás váš trenér našel, nebyla náhoda. Obě jsme padawanky a umíme používat Sílu, takže zvládneme i třeba právě takové přeskočení přes vás ve stoje.
odpoví Fay a jako důkaz nadzvedne svůj složený oděv a přilevituje si ho do svých rukou, zatímco dívky překvapeně přihlížejí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Podle mě to zní skvěle, usměju se na Carellu... abych o chvíli později strnula.
Tohle snad Fay nemyslí vážně?!
Při pohledu na levitující šatstvo je odpověď víc než jasná.
Ohromné.
Ještě jsme ani nezačaly tančit, a na krku máme průšvih jako Coruscant.

Emoce vztahující se k tomuto velitelčinu rozhodnutí nejsou v žádném případě nijak pozitivní, ale pocity bleskově zamaskuji klidným, vyrovnaným výrazem - jaký mám vpodstatě celou tuhle scénku.
No... obrátím se na Perlemu a přinutím se k trochu lehkovážnému pousmání, rozhodně se nemusíš bát, že by na tebe spadla.
Nemohu říct, že bych z Fayina chování nebyla poněkud rozčarovaná - a také mi připadá, že prozradit naši totožnost a snažit se "zazářit" v cizím tanečním vystoupení nejsou zrovna nejsprávnější věci.
Ale můj odlišný názor rozhodně nevede k tomu, abych si s kamarádkou začala svá stanoviska vyřizovat tady,před civilisty. Vlastně musí být Fay jasné, že i v případě diskuze se Saychelem a našimi mistry se do ničeho podobného nepustím. Proč taky - musí jí být jasné, že z nastálého vývoje situace jsem cokoli jen ne nadšená.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Zatímco ujisťuješ Perlemu o Fayině schopnosti ji bez větších potíží přeskočit, tak Fay umístí své oblečení do skříňky, kterou následně razantně zavře a otočí se s úsměvem nazpět k dívkám. A zatímco Corella odchází pro vaše svítící balóny, tak vycítíš zprávu od Fay v Síle.
Nevím, proč za vším vidíš potíže, tyhle holky určitě nepatří mezi teroristy a vědomí, že dvě jim neznámé holky mají schopnosti, které jejich představení mohou více než pomoci jim dodá většího klidu a jistoty, takže je menší šance, že něco pokazí.
obdržíš jednu z mála zpráv, které Fay vysílá pomocí Síly, zatímco si sama zavazuje boty, které hodně připominali obuv baletek, jenom byly o něco silnější a měly tmavě modrou barvu.
Padawanky ? To jakože z vás jednou budou Jedijky ?
zamrká překvapeně Carella a podívá se přímo na tebe s žádostí o odpověď. Mezitím se vrátí i Corella s pěticí míčů o průměru zhruba čtvrt metru a s jakousi dirkou na vrchu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Stadion:

Jediný problém, který vidím, je ten, že tu máme být inkognito.
A pokud jde o povzbuzování, myslím, že by to zvládly minimálně stejně dobře.
Možná ještě líp, protože tohle by je mohlo znervoznit. A taky podlomit sebevědomí.
Kdyby věděly, že vše stojí jenom na nich a musí to utáhnout, daly by to v pohodě.
Navíc... je to JEJICH velká chvíle.
NEZASLOUŽÍ si, aby jim ji někdo zabavil.

Nic z toho Fay zprávou nepošlu.
Beztak si to odvodí sama a pokud se o tom budeme hádat později... no, pak dojde i na slovní vyjádření.
Tohle je jedna z věcí, co mě na Fay štvou. Ano, jsem ráda, když je na výsluní a zabírá všechnu pozornost, ale občas mi to připadá poněkud přehnané. Zkrat starší sestry; alespoň si to myslím, protože Luke kouká na otázky upozorňování na sebe dost podobně jako já.
Jenže ty holky si zasloužily pocit, že to zachránily ONY.
A to, že jsme Jedijky, zjistit leda tak zpětně.
Jediové jsou tu pro druhé... ne druzí pro Jedie.
Další jacenoidní náhled na svět.
Jenže tohle všechno musí jít stranou.
No... ano. Jednou z nás budou Jedijky, odpovím Carelle na přímou otázku přímou odpovědí.
V tu chvíli dorazily míče, další kandidáti to na plnou pozornost.
Obezřetně si je prohlédnu, tak, abych odhodla, co a jak s nimi je. Hlavně jestli jsou nějak značené, nebo zcela erární; jak se mají správně držet, odhadnu hned, co je vidím.
Ty míče vypadají opravdu dobře, obrátím se na Corellu. Je jedno, kdo má který, nebo jste si je už nějak rozdělovaly?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Fay neujde tvůj vnitřní nepokoj a tobě zase neujde hodně rychlé vypláznutí jazyku, čímž tě chce ještě více podráždit. Zároveň si ale všimneš, že dívky se na vás nyní dívají trochu jinak, jakoby s větším respektem.
Jsou všechny stejné, tdy se akorát ukápne pár kapek vody a budou potom celou hodinu svítit.
odpoví Corella a vysvětlí princip svícení míčů, které se od sebe nijak neliší. Carella se nadšeně usměje na tvoje potvrzení a nyní kmitne na Fay.
To by jste mohly naše představení ještě vylepšit ne ? Přeskok se dá udělat i pomocí speciálního pružného podkladu nebo vylepšených bot, ale taková dovjitá salta nebo levitace ... to by bylo něco.
pronese nadšeně Carella a zatímco Perlema zakroutí nevěřícně hlavou, tak se Fay pobaveně usměje.
Já vím, proto nebudu dělat nic dalšího. Za prvé - už takhle budeme nejspíš průšvih u našich mistrů a co hůř rodin. Navíc nemusí každý vědět, že jsme padawanky ... a taky mnohem složitější prvky by si vyžádaly delší dobu nácviku. Taky jsem si vybrala prvky tak, aby je provedla rychleji než vy ostatní, protože mám docela dlouhou trasu.
pronese Fay a getem pobídne Corellu, aby jí podala jeden z míčů. Druhý hodí Perlemě, třetí tobě, další Carelle a poslední se nechá. Dál se začne tvořit fronta u umyvadla na 'implantaci' vody. Jakmile dodá do svého balonu vodu Perlema, tak se rozžhne, ale hlavně se ozve zvukový signál pouze provaši šatnu.
Je čas jít.
podotkne Perlema a poslušně čeká, než si i ostatní dívky, včetně tebe 'zaktivují' míče.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“