Mise pro elinor (Arya Corriolan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Stadion:
Jaina se pousměje a pocítíš z ní i trochu vděku, ale zakroutí nesouhlasně hlavou a prstem ukáže na sebe.
Hlavní problém je jinde a nejlepší odpočinek je pořádný spánek a meditace, to by jsi už taky mohla vědět. A co se týká jídelníčků, tak se najdou vhodnější kousky s energetickou hodnotou, ale i dalším výživnými proteiny a vitaminy, než jsou sušenky.
dopoví ti Jaina možná trochu přísnějším tónem, než by jsi v tomhle momentě čekala. Když se otočíš na Fay, tak ji vidíš, jak se pobaveně uculuje a únava, která doléhá i na vás dvě, jako by na ní nebyla vidět.
Já si samozřejmě dám, ale co je hlavní ... jsem ráda, že zase jednou konečně víš, jaký to je být něčí padawan, aneb ať uděláš cokoliv, vždyky to jde udělat líp nebo jednodušejc.
podotkne pobavená Fay, zatímco opustíte stadión, kde vás u landspeederu čeká Kyp s poměrně dobrou náladou, na to, že byl právě u Saychela.
Nastupovat, jedeme na hotel, než se Saychel probere z toho, co jsem mu zase řekl.
pronesl povzneseným tónem a počkal si, než všichni nastoupí, aby poté uvedl landspeeder do pohybu a zamířil s vámi všemi k hotelu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, stadion:

No... kouknu na Fay trochu nesouhlasně, zřejmě bys měla být u nás doma častěji, případně by ses měla zúčastnit nějakého našeho rodinného výletu organizovaného tátou... upřímně lituju toho nešťastníka, co mu ho přidělí za padawana!
Po studené sprše od mistryně nicméně nemám zrovna konverzační náladu, narozdíl od Fayiny zodpovědné osoby, která přímo září.
Hm... zajímalo by mě, co se děje. Tedy, je mi jasné, že Kyp dal Saychelovi nějak najevo, že jej považuje za obzvláště ošklivé káčátko - ale bylo by fajn vědět jak.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Cesta k hotelu Androidia:
Fay proktoutí očima, když zpřipodobníš padawanství s rodičovstvím a nesouhlasně zavrtí hlavou.
To je něco jiného a s mým tátou i mámou to není o čas o dost jiný. Jenže mezi tím být padawanem a být dcerou je hodně velkej rozdíl, protože rodičové ti dost často dovolí věci, které by mistr neměl, i když jsou Jediové. Na to trochu doplácí Luke, který má občas problém se vyznat ve vztahu s tátou.
zaoponuje ostře Fay a ty si nemůžeš nevšimnout Jainina pousmání, když se trochu pootočí směrem k vám dozadu, aby vás zkontrolovala. Cesta vám jinak ryhcle ubíhá a velice brzo se octnete před hotelem Androidia, který je vaším zdejším domovem a velitelstvím. Kyp předá otěže vozidla hotelovému poslíčku a postaví se před vás dvě.
Za půl hodiny doražte k nám na pokoj a provedeme dnešní den, nechám nám tam taky přinést nějaké jídlo, což přivítá určitě Jaina. A pozdní příchody se netolerují.
rozhodne Kyp a společně s Jainou vyrazí nahoru zanechávajíc vás za sebou. Fay se ještě ohlédne na noční oblohu Denonu, která je však kvůli světelnému znečištění těžko vidět a tak skončí jenom pozorováním snad nikdy neutuchající Denonské dopravy, tak podobné té Coruscantské.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Cesta k hotelu Androidia:

Ano,je to něco jiného, ale pouze v určitých aspektech.
Jenže jsem nemluvila o obecných pojmech, ale konkrétně o svém tátovi. Myslím, že být v podobné situaci jako tvůj brácha a mít otce jako mistra... no, neměla bych problém se ve vztahu k němu vyznat, protože by byl úplně stejný. Jen bychom spolu trávili MNOHEM víc času, tedy by mi s největší pravděpodobností začal lézt dosti na nervy,
pokračuji v debatě s Fay a neodpustím si povzdechnutí, proč tak často překrucuje, co jí říkám.

Denon, hotel Androidia

Rozkaz, šéfe! zasalutuji Kypovi a Jaině při jejich odchodu.
To znamená, že máme zhruba třicet minut čas. Tedy prakticky žádný, když odečtu nutnost dostat se do našich pokojů, převléct se a dorazit k výchovnému dozoru.
Podle toho to taky dopadá a přesně o dvacet osm minut a sedmnáct vteřin později s Fay stepujeme před dveřmi oné místnosti, obě v ležérním pohodlném oblečení, víceméně vyhladovělé jako párek vornskrů.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay stojí opřená o stěnu vedle dveří a čeká až čas dojde na správnou hodnotu a docela solidně skrývá svoj podráždění kvůli dlouhému období bez jídla.
Stejnak to s tím Jacenovitím přeháníš, hlavně mít vždycky pravdu a nikdo jiný ji nemá, pokud s tím názorem nesouhlasíš. Vzhlížíš ke špatnému Solovi a nehodláš si to připustit, vlastně můžeš být ráda, že nevíš jaký to je být Linxová nebo dcerou Linxe.
načasuje si Fay svou chladně pronesenou odpověď přesně tak, aby skončila přesně půl hodiny poté, co vás Kyp vyzval, aby jste dorazili k němu a Jaině na pokoj a vešla dovnitř bez klepání. Kyp ani Jaina to nijak nekomentovali a vybídli Fay a tebe k posazení u stolu, kde už bylo připraveno jídlo.
Takže já začnu s hlášením, u vchodů ke stadiónům se mi povedlo úspěšně zabavit několik menších nožů, hektolitry alkoholu a jednoho muže, co se pokoušel propašovat třímetrovou tyč s vlastní výškou ani ne dvou metrů. Jaino ?
shrne hodně stručně zážitek svého vlastního dne Kyp a vybídne Jainu k pokračování.
No, mě se povedlo zastavit menší novinářskou válku, zvlášť poté co se dvě strany dohadovaly, které vlastně patří zobrazovaný symbol během zahajovací ceremonie. Ale všichni přežili, diváci si sice poslechli pár tvrdších komentářů, ale to je asi vše.
odpoví Jaina a je jasné, kdo je nyní na řadě. Kyp i Jaina se až s příliš velkým zájmem podívají na tebe a Fay a čekají na odpověď. Fay se usměje a rozhodne se zaujmout pozici doplňujícího řečníka a z poátku tedy mlčí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

U nás klid, jednou nás pořadatelé požádali o pomoc s organizačním problémem, a to je vše, také se mi nechce zrovna dvakrát se vykecávat o zážitcích z dneška, zvlášť po nesouhlasné výměně názorů s Fay.
Pokud usoudíte, že by bylo vhodné položit ohledně toho nějaké podrobnější otázky, odpovím na ně dle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
Rozhodně totiž nemáme co skrývat - a při rozhovoru s mistry by navíc byla hloupost se o něco takového pokoušet.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Kyp se až s příliš vážným výrazem otočil na Fay, která se zazubila na odpověď, aby nakonec pokrčila rameny.
Opravdu byl klid, před pomocí jsem informovaly tu ženskou, co nad námi měla mít dozor a bylo to. Tak ráda se nás zbavila, takže ji ani nezajímalo, že jsem zastoupili pár dívek pro jedno vystoupení, protože nebyly k dispozici. A mistře ? Jak se na to tvářil Saychel ?
odpoví Fay a doplní něco málo detailů, aby se nyní i Kyp pousmál a stáhnul se zpět k opěradlu židle.
Ta vaše Linxovská dedukce ... no, chvilku vyváděl jako čert, co že jste si to vůbec dovolily, pak vyhrožoval, že nás pošle domů a podobně. Když se vynadával, tak jsem se prostě zeptal jeho pobočnice, jestli vám to jeho jménem schválila, ona kývla a Saychel málem puknul vzteky. Když jsem ho pak požádal o omluvu za jeho urážky, tak mu div nebouchla hlava. Ale nakonec se přecejen omluvil a já mohl v klidu odejít. Co se vašeho představení týká, tak mi Jaina pořídí od nějakých novinářů nahrávku a váš výkon zhodnotíme později. Jiné výhrady k tomu ani jeden z nás nemá, protože jste neprovedly nic vyloženě špatného. To by bylo asi vše, teda pokud některá z vás nemá dotaz, jinak se můžeme s chutí pustit do jídla.
odpoví Kyp a doplní své předchozí hlášení a o tu zajímavější pointu a zároveň demostruje, že Jedi musí být schopen vydržet dlouhou snůšku nadávek a hanebných označení bez nějakého význačného pokřivení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

V tom případě dobrou chuť, rozhodnu se považovat hlášení raději za skončená, alespoň pro dnešní den.
Jo, major z nás musel mít radost.
Snad se Síla postará a v průběhu her dojde ještě na řadu dalších podobně plodných spoluprací s jeho osobou...

Tedy, ne že bych Saychelovi přála cokoli zlého - pokud se tedy za "cokoli zlého" nepovažuje menší duševní peklo, z nějž nakonec vzejde člověk obrozený, který šel do sebe a změnil se celkově k lepšímu.
Nakonec se ještě stanou s Kypem nejlepší kamarádi a nenechá na Jedie dopustit!
Ta představa se mi tak nějak zamlouvá - minimálně jako námět na celou sérii obrázků se souhrnným titulkem "Majora Saychelovo polepšení".

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
K tvému přání dobré chuti se připojila i Jaina, jenom Fay se zamlkle a trochu zaskočeně rozhlížela po stole a okolním prostředí, kde by se mohli skrývat nějaká další součást večeře.
Fay ? Stalo se něco ?
zeptá se zaskočeně Jaina, která to již nevydržela a musela něco pronést. Fay se zachmuří a ti koutkem oka povšimneš možná trochu škodolibý výraz Kypa, jenž se ho snaží skrývat. Rozrušená Fay si ho však ani přes své pouto s mistrem vzhledem ke svému roztěkání nevšimne.
No, vím, že jsme Jediové a nemáme si nárokovat odměnu za odvedenou práci, ale ... copak nemáme nárok aspoň na dezert ? Co je za to večeři bez pořádného čokoládového dezertu ?
fňukne si Fay a Kyp to konečně nevydrží a i Jaina se pousměje. Fay nasadí výraz zklamaného mladého děvčete, kterému bylo právě oznámeno, že mu zrušili školní prázdniny a jenom si povzdechne.
----------------------
Tímto uzavírám tuto misi a v blízké době sestavím hodnocení. Jako obvykle je zde nyní prostor pro komentáře, poznámky a připomínky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Asi jednoznačné plus hlavně z počátku, kdy byly příspěvky dlouhé a bohaté, občas se pak vyskytly i 'kratší' verze. Na škodu určitě nebylo ani bohaté rozepisování pocitů, což velice rád vidím. Takže perfektní, bravo - akorát občas zkontrolovat nějaké chybičky(špatný nadpis apod.)
Chování charakteru: Když překousnu směrování charakteru k Jacenovi, jehož nemám zrovna v oblibě, tak i zde jsme spokojen, tedy až na pocit, že je Arya občas působí hodně dospělým dojmem(přecejen jí je 13)
Postup v příběhu: Tak tady není kde hledat chybky, postup plynulý na případné výzvy(žádosti) bez problémů i trochu nakopnutý kupředu k větší plynulosti.
Reakce na podněty: No, tentokráte jich sice mnoho nebylo, takže není mnoho co hodnotit, každopádně na ty slovně určitě reakce byly.
Využití Síly: I zde nebylo tolik příležitostí, většinou pouze v prkotinách jako hraní si se snídaní apod., rozhodně však nic mimo normu.

Když člověka něco baví, tak to jde samo, máto spád a celkově to působí dobře - i proto jsem to při hodnocení pročítal téměř celý odznova(a že toho je dost) a určitě jsem spokojen. Jisté rezervy by se sice někde i našly, přesto nelze než hodnotit výtečným skóre tedy - 95 procent.

Následky výcviku:
+ Počátek rekonstrukce vztahu s Jainou, posílení vztahu mistr-padawan
+ Zlepšení pozorovacích schopností a schopnosti všímat si detailů s pomocí Síly

*LOCK*
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“