Mise pro Girika Nartha

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro Girika Nartha

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praxeum Jedi:
Onoho rána jsi meditoval nedaleko tréninkových prostor praxea, když tě z klidu tvé meditace vyrušili kroky přicházející osoby. Ukázalo se, že se nejedná o nikoho jiného, než Kama Solusara, který byl tvým průvodcem během tvých zdejších počátků. Nyní už samozřejmě trénoval další studenty, kteří sem stále přicházeli ve značném množství a disponovali různými schopnostmi. Přesto se však také mnohdy nemalá skupina z nich opouštěla zdejší prostory, protože nebyli schopni splnit alespoň základní požadavky.
Už sem si myslel, že tě snad dneska nenajdu, Giriku. Ráno jsem s několika dalšími mistry zasedal a probírali jsme situace, kde je potřeba zásahu Jedi, což je taky důvod, který mě za tebou přivádí. Teda pokud nemáš v plánu něco jiného, nebo se nezotavuješ z nějakého zranění o němž nemám tušení.
pronese Kam Solusar a na závěr se provokativně pousměje, zvlášť při zmínce o zranění.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Praxeum Jedi
Dnešek klasický rutinní den. Vstal jsem 5 minut jsem šel na snídani pak 5 minut zpátky a poté 10 min do tréninkové místnosti. Tam jsem cvičil celý dopoledne. Semtam teď pomáhám nějakému mistrovi se zaučováním padawanů. Dneska jsem je zaučoval jak pořádně nakopnout. Chtě nechtě jsem jim pár modřin udělal. Nakonec se mi to ale vymstilo když jsem trénoval s tím mistrem sám. Dostal jsem zásah světelným mečem samozřejmě nastaveným na tréninkový stupeň. To Jar'Kay mi furt ještě nejde nejlíp ale zas tak hrozný to už taky není. No Soresu pořád zvládám lépe. No ale pak jsem zase zkoušel běhat po zdech. No vertikálně to jde ale když jsem běžel horizontálně spadl jsem a dobře se potloukl. Pokulhávajíc sem vyrazil na oběd a navzdory tomu že už tu sem skoro 2 roky a půl jsem zabloudil. No rekord... hodinu na oběd. Přišel jsem pozdě a tudíž na mě zbyl jen tradiční blivajz. Spolykal jsem co jsem mohl a šel jsem na nádvoří meditovat a nechat kolem mě poletovat své dva meče. Svůj starý stříbrný a novější zelený. Ztratil jusem pojem o čase ale pak mě naštěstí vyrušil mistr Solusar.
Zdravím mistře Solusare. Dlouho jsme se neviděli... ne nic nemám naplánovaného a co se zranění týče jen sem si dost namlátil při tréninku. No navíc očekávám že když už si to vyždauje Jedie asi bych se tomu stejně nevhnul že? Takže o co jde?...

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praxeum Jedi:
Mistr Solusar si vyhledal nejbližší místo, kde by se mohl opřít nebo posadit, aby tak učinil a přichystal se k proslovu, který bude následovat.
No otázka není, jestli si to vyžaduje přímo přítomnost Jediho, ale často to bývá jednodušší, než tam vyslat rovnou vojenskou jednotku. Ale přejděme rovnou k úkolu samotnému. Tvým cílem bude planeta Mirial, která zvažuje přidání se k Nové Republice, takže i z toho důvodu je lepší vyslat někoho relativně ... neutrálního. Navíc mají vřelý vztah k řádu Jedi, protože několik mirialanů patřilo kdysi mezi významné členy starého řádu.
zahájí mistr Solusar svůj proslov na chvilku přeruší, aby se natočil směrem k tréninkovým prostorám, kde dle všeho začala další výuka padawanů.
Dle několika známek se na planetě objevila přítomnost imperiálních jednotek, tvým úkolem bude to prověřit, případně prošetřit.
prozradí důvod nutnosti vyslání někoho z členů řádu mistr Solusar a nyní si vyčká na tvou reakci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin IV, Praxeum Jedi
Po vyrušení si nechám k sobě meče doplout a ve vzduchu je zacyhtím a strčím si je za opasek.
Hmmm Mirial Mirial... zavzpomínám si ... to je ta planeta u vnějšího okraje... vedle Telosu že? A ty Jediové... Bariss Ofee a Luminara Unduli... aspoň myslím...... no nic takže co bude mým ůkolem? Zjistit co zde pohledávají Imperiálové?... Je to dost blízko jejich prostoru... Když něco zjistím komu má podat hlášení?
Vzpomenu si na unformace a zeptám se na klíčové věci mé mise.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praxeum Jedi:
Při tvém sdělení informací, které jsi o planetě Mirial již věděl se mistr Solusar pousmál.
Taky jsem prostudovával mnoho informací, jež nám do archívu zasílá mistr Linx. Měli jsme vlastně hodně velké štěstí, že se nám jej povedlo objevit, jen kdyby se tu zdržoval trochu více ... ale zpět k tvému úkolu.
poukáže na zdroj informací z dávných dob před impériem mistr Solusar a na jeho tvář se vrátí vážný výraz.
Místní vedení se od pádu Palpatina snažilo vydobýt si neutralitu a pořád si není jisté, kam se přiklonit. Impérium to do jisté míry respektovalo, ale objevila se nedávná hlášení, kdy někteří místní spatřili stormtroopery v neobydlených částech planety. S jedním takovým člověkem tam budeš mít domluvený kontakt v hlavním městě. Hlášení podávej přes kódvaný kanál přímo na Akademii, buď tu zastihneš mě nebo přímo mistra Skywalkera. Tato mise je důležitá, protože pokud se potvrdí přítomnost imperiálů, tak by se Mirial mohl naklonit a přidat k Republice.
prozradí ti zadání tvého úkolu mistr Solusar a vyčká si tvé reakce, zatímco se trochu protahuje.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Praxeum Jedi
Hmmm takže mým úkolem je neútočit,zjistit,podat hlášení a vypadnout? To doufám že mě neuviděj... z Jedie asi nebudou nadšený. A za jak dlouho letím... tipuju to tak na 20 minut až 2 hodiny?
No oni by měli taky doufat...
Přitom si Silou pohrávám s kamínky a čekám na odpověď.
___________________________________________________
Do hajzlu... mě nic nenapadá.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praxeum Jedi:
Kam Solusar se trochu podezřívavě podívá na levitující kamínky, než ti odpoví dále.
Tvým úkolem je zjistit jestli tam jsou, případně proč. Když nebudeš spatřený, tím lépe ... co se odletu týká, tak nemáš stanovenou přesnou hodinu. Vem si k dispozici jeden X-Wing, kterým se na Mirial dopravíš.
odpoví ti mistr Solusar a zvedne se, aby si rychlým pohybem ruky přerovnal roucho a vyhladil si pomuchlaniny. Poté se podívá znova směremk tréninkovým prostorám a znova zpět na tebe.
Pokud nemáš ještě nějaké dotazy, tak tě už opoustím. Ale nezapomeň si vzít vše, co by jsi mohl potřebovat a taky si prověřit profil planety. Přecejenom by bylo hloupé vzít si zímní oblečení, kdyby jsi jel do pralesa, či voděvzdorné oblečení na poušť a podobně.
dodá ještě mistr Solusar a poskytne ti poslední příležitost se na něco zeptat, než se vydá za svými dalšími úkoly, které ho čekají.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Praxeum Jedi
Už nic nechci mistře... provázej vás Síla.
Odpovím a poté zůstanu ještě chvíli zamyšleně sedět. Poté se zvednu a zamířím do archívu. Zde si chvíli počkám a poté se připojím na holonet a po pár zadaných adresách se dostanu na Mirial. Podívám se na zdejší počasí na dva týdny dopředu a poté se odeveru do svého pokoje a začnu se připravovat.
Břitvu,světelné meče,moje roucho do terénu... nebo to co mám teď?... no nebudu si ho prasit...nějaké kredity... hmmm.... Aresův blaster,náboje a musím se stavit pro jídlo.
Zabalím si věci a dojdu si do uchyně pro jídlo. Po té se spletí chodbiček dostanu do hangáru,vezvednu si svů X-wing a zamířím na Mirial.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praxeum Jedi:
Po svých přípravách, kam nezapomeneš zahrnout ani zatávku v jídelně pro nějaké zásoby a zjištění zdešjích podmínek na Mirialu zamíříš do hangáru. V databázi jsi zjistil, že Mirial je především pouštní planeta, takže jsi se o nějaké zimy či náhle deštivé přeháňky nemusel nijak starat a vrásky ti mohli přinést jenom případné pouštní bouře. v hangáru jsi dorazil ke čtveřici zaparkovaných X-wingů a okamžitě jsi upoutal pozornost správce hangáru.
Zdravím ... ty budeš asi Narth, že ? Mám informace, že budeš potřebovat jeden X-Wing, takže jsem ti připravil tenhleten vpředu. Jenom nevím, kterýho astromecha budeš chtít ... mám tu momentálně jenom dva volné, zelený typ R2 a modrý R5. Oba jsou samozřejmě v dobrém stavu, i když ten modrý byl nedávno na opravě. Jinak je vše připraveno ke startu.
pronese správce hangáru a pokyne k dvěma droidům, kteří stojí po bokem a kromě barvy a několik základních charakterních rysů by se jen těžko rozlišovalo, který je v lepším stavu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Praxeum Jedi
Hmmm... takže pouštní planeta. Dobře beru si jenom spodek roucha.Pmyslím si a jdu se balit. Poté si ještě skočím pro jídlo dokonce ukecám kuchaře aby mi dali jídlo ze skladu takže jsem nemusel jíst tradiční omáčku s tradičním masem a tradiční přílohou a vydal jsem se do hangáru. Tam mě uvítá mechanik a ukáže mi na X-wingy... povstalecké znaky jsou ještě pořád patrné. Trochu se pousměju. Poté mi mechanik nabídne buď modrého R5 nebo zeleného R2. Nakonec dám přednost starému dobrému Artooovi.
Vezmu si toho zelenýho, díky.
Řeknu a přejdu k němu.
Vypadá dobře... nově.
Tak pojď plechovko.
Ukážu mu aby šel se mnou k X-wingu. Poté si vyberu X-wing a vyberu si ten nejzaprášenější.
Čím méně pozornosti tím lépe. Nalezu do něj,nechám si mechanikem přistavit droida a vylétnu na orbitu.
Tak jo R2. Nastav kurz na Mirial.
Přikážu mu a chvíli se budu ještě dívat a pak se pokusím meditovat.
Potom mě vzbuď R2.
Řeknu,uvelebím se a uvedu se do klidu a vnímám galaxii okolo mně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Yavin 4, Praxeum Jedi:
Při výběru droidů se rozhodneš pro zeleného, jehož celé označení je R2-S7 a vyzveš ho, aby tě okamžitě následoval a umístil se tak na svou pozici ve stíhači. Na tvůj komentář i plechovce ale droid uraženě zaštěbetá a zaprotestuje, aby se do stíhače nasoukal až poté, co správce k němu něco pronese. Startovní přípravy netrvají dlouho a o chvilku později už opouštíš hangár a stoupáte vzhůru nahoru k obloze. Droid s tebou příliš nekomunikuje a hledí si své práce, vlastně ani neodpoví nijak na tvůj příkaz o kurzu, o jehož nastavení se dozvíš teprve tehdy, když se hvězdy protáhnou do čar a tvůj hyperpohon se zapne. Rozhodneš se to neřešit v tuhle chvíli a po další instrukci droidovi přejdeš to meditace.

Z té se probereš nějakou chvilku poté, co vystoupíte z hyperprostoru ... nejspíš, jediná indikace toho, že se tě droid pokoušel vzbudit, byl nápis VSTÁVEJ na tvém displeji. K tobě se už blížila dvojice starších stíhačů Z-95, které rozhodně neměli republikové označení.
---------
Několik poznámek - X-Wing jsi měl připravený a nevybíral jsi si ho, kpříště pořádně přečíst předchozí příspěvek(popřípadě několik předchozích, dle potřeby). A přijde mi, že věta vylétnu na orbitu je poměrně strohá, cestování bývá často nejtěžší plynule popsat, ale rozepsat to alespoň na jednu, dvě delší věty by neměl být problém, příspěvek pak vypadá bohatší.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Yavin 4, Praxeum Jedi
Probudím se po párhodinové meditaci po výstupu z hyperprostoru. Na displeji je napsáno VSTÁVEJ jak se mě R2 snažil vzbudit.
No ty sis tedy dal práci mě vzbudit.
Pomyslím si a dívám se jak se planeta přibližuje. Poté zahlédnu dvojici Z-95ek o kterých můžu s určitostí říct že nejsou Republikové.
R2 zapni komunikační kanál.
Řekne mé R2ce aby bylo slyšet že mě mrzí jestli jsem ho urazil. Mezitím připravím pro jistotu zbraně a zabrzdím ale nechám to nažhavené abych se mohl v případě nouze rychle rozletět. Až se otevře komunikační kanál řeknu:
Zdravím. Tady Girik Narth.
Řeknu a zatím se rozmýšlím mám-li říct jestli jsem Jedi.
Ááále.... čert to vem.
Tady Girik Narth. Rytíř Jedi z Akademie Jediů na Yavinu IV. Jsem tu na diplomatické misi. S kým mám tu čest?
Zeptám se a vynechám to že moje mise je spíše průzkumná. Zároveň šátrám v Síle abych zjistil co jsou piloti zač.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Orbita planety:
Dvojice Z-95ek letí bok po boku a nedá se pochybovat, že jsou připraveny na tebe vystřelit při sebemenším náznaku nepřátelského chování. Po tvém odvysílání je chvilku ticho, kdy se piloti nejspíše domouvali s pozemní stanicí a ne-li dále, než se ti konečně dostalo odpovědi.
Jmenuju se kapitán Wayker a jsem velitelem letecké složky neutrálního světa Mirialu. Zařaďte se do formace za mě a následujte mě, během chvilky by vám měli být doručeny přistávací vektory, které následujte. Na přistávací ploše vás bude očekávat zástupce oprávněný s vámi jednat.
ozve se výše postavený pilot z dvojice stíhačů, který se zároveň prokáže rovnou jako úplně nejvýše postavený ze všech dostupných pilotů Mirialu. Formace do níž máš zalétnout je prostá, kapitán Wayker v čele, ty za ním a za tebou druhý tobě neznámý pilot. Z tvého průzkumu v Síle se ti nepodaří zjistit nic konkrétního, pouze směsice pocitů, převážně zvědavost. To si však nestíháš příliš probírat, protože již brzy sestupuješ atmosférou následujíc headhunter kapitána Waykera a některé větrné poryvy nepatří k těm nejpříjemnějším. O něco později už zahlédneš rozsáhlou poušť, než konečě spatříš obrysy rychle se přibližujícího se města. Už jsi měl sice možnost vidět větší města, ale zase se nejednalo o nějakou přerostlou vesnici. A při kraji města byla přistávací plocha, jejíž rozměry poskytovali možnost přistat i menším lodím, jako byla corelliánská korveta. Když jsi vylézal z kokpitu, tak už na kraji plošiny stál v černém odděný mirialan s dvojicí stráží.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Girik Narth
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 356
Registrován: 20.8.2008 18:29:13
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Girik Narth »

Mirial, Orbita planety-Město
Headhuntery jsou zřejmě také připraveny vystřelit a tak jsem stále ostražitý. Z méhu průzkumu vyplynou emoce jako zvědavost,loajálnost ahrdost na povinnost takže v případě nouze celkem neprostupná slupka. Než si to stihnu pospojovat a pokračovat dále ozve se zapraskání a kontaktuje mě velitel letectva Mirialu jakýsi kapitán Wayker. Řekne mi že na planetě na mě již čeká ten co ví o mé misi a je "oprávněný se mnou jednat". Zařadím se mezi Waykera ve předu a neznámého pilota za mnou a přenechám Artooovi řízení.
Kdyby se teď něco podělalo ten vzadu mě sejme ani nemrknu.
Pomyslím si a pro jistotu zůstanu vepředu. Brzy se mi otevře pohled na středně velké město. Vzhledem k tomu že jsem pár let žil na Corusscantu a pozdějších pár let se tam i pohyboval mě to moc neohromí ale na druhou stranu to zase není ani vesnička se studnou. Poté mě navedou k přistávací ploše kam by se vešla i nějaká větší loď a kde již čeká nějaký zřejmě výše postavený Mirialan s dvojicí strážných. Poděkuju a rozloučím se s kapitánem Waykerem a vylezu z lodi. Poté se o ní ještě chvíli opřu a nakloním se k R2ce:
Dobře R2... máš "pohov". Buď ale připravenej kdyby se cokoli dělo. Na... vem si to a buď připraven.
Dám mu záložní komlink a již se rozejdu k tomu Mirialanovi.
Dobrý den. Jsem Girik Narth, rytíř Jedi z Akademie Jedi na Yavinu IV.Jak už jste nejspíš informován jsem zde kvůli eeh, vyjednávání o přidání Mirialu k Republice. Jste informován o mé misi?
Představm se,oznámím účel své mise přičemž nasadím zdvořilý tón a budu se lehce usmívat.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Mirial, Město Thalim:
Tvůj droid něco zapípá poté, co mu předáš komlink a vyrazíš přímo k zástupci, který tu na tebe již čeká. Když k němu dorazíš, tak se uctivě pokloní v odpověď na tvou úklonu.
Zdravím vás, jmenuju se Safri Lazuli, jsem jeden ze tří poradců jednoho z vysoko postavených mirialanů. Zatím si přeje zůstat vesměs v utajení, tak mi promiňte, že vám neprozradím jeho jméno. A to přidání k Republice může být možný následek vaší skutečné mise, o níž jsem byl samozřejmě informován.
odpoví ti poradce Lazuli a gestem ruky naznačí, aby jste zamířili k již přistavenému landspeederu podpřistávací plochou. Oba strážní vás ze vzdálenosti dvou kroků následovali.
Oficiálně jste přijel na naše pozvání prověřit nebezpečnou aktivitu v horách. Neofociálně se zdá, že tam někde mají základnu Imperiální jednotky, což je proti všem současným dohodám. A jistě víte, co by znamenalo potvrzení tohoto faktu.
dodá poradce Lazuli, než dorazí k landspeederu a všichni se do něj naskládáte. Jeden z členů ochranky usedne za řízení a druhý hned vedle něj, takže na tebe a poradce zbydou místa vzadu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“