Mise pro Gwendolin Wanderer (Gwendolin)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Když chceš...
Zmáčkne tlačítko, a otevřou se dveře. Mistr si poupraví roucho. A vystoupí ven.
Asi si budete chtít popovídat v soukromí.
Patrick se ukloní. A odebere pryč. Můžeš vidět, že se odebral mezi doktory, ošetřujicí Triss, a něco si s nima domlouval. Mistr si tě vzal stranou. Snad jako vždycky, když mluví s tebou, poklekne na jedno koleno.
Ach, Gwen, jak rád tě vidím. Co se tady pro Sílu děje? Po tom co jsem ohlásil její ztrátu na bezpečnosti, ztratíš se ty, a když se chci vrátit a nahlásit i tebe, najednou ke mně přijdou dva muži s tím že ví, kde jste obě. Ani nevím jak, ale po chvilce se na mně vrhnou, sice se mi povede utéct, ale po několika hodinách předemnou stojí chlápek podobnej tomu z Nubie. A když se tady probudím, vidím jak tě okolo mí cely nese TEN chlap z Nubie. Takže, co se tady pro Sílu děje? Myslím že ti neřekli co chtějí, ani proč tady jsme...
Na chvilku se odmlčí. Podívá se okolo. Nevypadá klidně. Spíš naopak. Neznalost nového prostředí ho rozrušuje. Jeden z doktorů se odebere k vám. Vymění si s mistrem pohled, ale otočí se na tebe.
Pokud by tě něco bolelo, nebo by jsi se necítila dobře, tak se někomu z nás ohlaš, podle letmý prohlídky když tě donesli by jsi ale měla být zdravá.
Usměje se, poznáš v něm doktora, se kterým jsi si tady pěkně popovídala a který ti donesl jídlo se sledovacím zařízením. Oba si opět s mistrem vymění pohledy. Doktor tě poplácá po temeni hlavy a odebere se pryč. Mistr se na tebe podívá.
Mohla by jsi mi říct, co se tady děje? Obávám se že to nějak nechápu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Talus, Dearic

Dovolil to? To je báječné!
Rychle si prohlédnu své oblečení a zakreju jednu modřinu, která se mi klube na rameni.
Ano, dík.
Pronesu potichu. Patrick odchází k doktorům, kteří ošetřují Triss.
Snad je v pořádku.
Napadne mě zatímco mě mistr odvádí stranou. Usměji se, když si přede mnou kleká na jedno koleno, tak jak to dělá vždycky. Je dobré mít ho zpět, přestože je tato situace zoufalá. Mistr mi začne vyprávět co se stalo po mém zmizení a jak se zde ocitl. Smutně mistra sleduji.
Takhle rozrušeného si ho nepamatuji. Myslela jsem, že mi setkání s ním dodá sílu, ale teď mě ten pohled spíše bolí. On byl naše poslední naděje.
Zvuky kroků mě upozorní na jednoho z doktorů. Otočím se k němu čelem a trpělivě vyčkávám až sdělí co má na srdci.
To je ten doktor co mě odvedl do cely po mém výslechu na křesle.
Uvědomím si. Přikývnu na srozuměnou a otočím se zpět k mistrovi. Ten netrpělivě zopakuje svou předchozí otázku.
Z toho co jsem zatím pochopila a co mi Pat..., ten muž z Nubie, řekl se zdá, že mají zájem o jedie a midichloriany. Chtějí vědět, jak dokážeme používat své schopnosti, jak... jak se chováme v krajních situacích, třeba když nám jde o život. Nemyslím si, že jim šlo přímo o nás. Patrick říkal, že chtěli přilákat mistra Skywalkera, že prý ví o co tady jde a že i vy to víte. Podle něj je náhoda, že tu jsme zrovna my. Ale stejně si myslím, že mu tahle náhoda vyhovuje a užívá si ji. Co budeme dělat, mistře?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Abych ti řekl pravdu, Gwen, tak nevím. Nevím jak se odsuď dostanem, ti, no, ty podobní tomu jednomu z Nubie maj nějákej speciální výcvik, snad ovládaj dokonce i Sílu, a já sám na ně nestačím. Potřebovali bychom se spojit s chrámem, ale to je...
Nemožné.
Dokončil mistrovu řeč Patrick.
Máte ve všem pravdu, pane Skytarne, speciální výcvik, pužívání síly, nestačíte na nás...dokonce jste se trefil i v tom, že se s Chrámem nespojíte. Když máte tak bystrou mysl, nechápu že tady ještě stále sedíte?
Promiňte...otočí se s "vražedným" pohledem na Patricka...ale já se bavil s Gwen.
Nemusíte se omlouvat, já vám to dovolil...
Odpoví Patrick a zamyslí se.
Ale váš čas vypršel, nyní se odeberte do cely...nebo vás tam odvedu sám, pokud by jste měl zájem.
Nebude třeba...
Ukloní se navzájem mistr a Patrick. Jakmile mistr vejde do cely, zavřou se za ním opět dveře. Mistr tohoto času využije k meditaci, i když opět používání síly je zde velice omezené.
Jak sem ti řekl, než jsem ti dal šanci utéct, nyní jsi nám k ničemu. Ale stále nevím, co s tebou. Zabít tě? V tvém případě by to byla spíš poprava. A já nejsem kat abych popravoval všechny na který ukážu. Pustit tě? Nemůžu. Takže, co s tebou? Měl jsem tě nechat ležet v lese, a příroda by se o tebe postarala. Nebo ne, proto sem to nemohl riskovat.
Patrick se otočí, a odebere si to k Triss.
Proto máš možnost, dát mi nápad, co s tebou dělat, než tě připoutat na křeslo, a pustit k tobě Daniela?
Mezitím dva doktoři přenáší Triss do jiné místnosti, kterou jsi ještě neměla tu čest vidět. Ty jsi vysazena na lehátko místo Triss. Sedíš na jeho okraji, nohy máš dole. Jeden z doktorů ti do ramena píchne nějákou injekci.
Pane?
Ozve se jeden doktor.
Dobrý, můžete jít.
Odvětí Patrick, a doktor, jak mu bylo řečeno, odešel do místosti za Triss.
Takže, co s tebou?
Zopakoval Patrick.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Talus, Dearic

Je těžké skrýt zklamání z mistrových slov, ale přesto se o to z celého srdce snažím. Objeví se Patrick a utvrdí nás v přesvědčení, že není úniku. Čas vypršel a mistr se odebere zpět do své cely. Já s Patrickem odcházím do místnosti, kde před chvilkou ležela Triss a zaujímám její místo na lehátku. Jeden z doktorů mi píchne do ramene injekci s neznámým obsahem.
Nedívej se na to! U Síly, ta injekce je ale obrovská! Nedívej se!!!
Poučuji se. Už odmala nemám pohled na injekce ráda. I když jsem se s touto slabinou pokaždé statečně rvala, dnes se mi nedaří. Mám pocit, že kdyby chtěl, tak mě tou jehlou může propíchnout skrz naskrz. Když doktor skončí odejde pryč a zůstanu pouze s Patrickem.
Co se mnou?
Snažím se rychle něco vymyslet.
Co třeba mě naučit padat? Říkal jste, že to neumím. Nebo mě můžete naučit lépe bojovat, abych Vás příště tolik nenudila. Jistě si budete totiž dřív nebo později chtít zahrát nějakou novou hru.
Podívám se na místo, kde lesklá jehla probodla mou kůži a snažím se z něho vyčíst něco o látce. Bohužel tak dokonalé smysly nemám, a tak zůstanu pouze u toho, že si bolavé místo třu rukou.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Chápu-li tě správně...jako že správně chápu, tak je to zajímavá nabídka. Ne že by jsi neměla potenciál, ale představa se mi nelíbí. Budu o tom přemýšlet, ty by jsi mi zatím mohla říct důvod, proč bych tě měl učit...protože to je to, co já nevím.
Zvedne pravý koutek. Sundá tě dolů. A držena za rameno, vede tě zpět, do té "konferenční" místnosti, ve které jsi se mimojiné probudila a znáš jí snad víc než zbytek areálu.
V tom případě bys ale musela něco obětovat.
Začne mluvit opět o tvém návrhu.
A teď nemyslím končetinu. Ale člověka. Nevím koho. Mistra? Triss? Dále obětovat svůj světelný meč, neboť ten se moc dobře používat nedá, vydává strašný hluk, a je strašně lehký. Neuznávám zbraň, o které nevíš, že jí držíš. Pak je tu tvoje volnost, další položka na seznamu obětování. Máme tady celkem striktní pravidla. Možná je budeš dodržovat, ale nebudou se ti líbit. A pak je tady samozřejmě něco jako přijmací rituál, který vymýšlím pro každého zvlášť, a pokud se ti to nelíbilo doteď, tak rituál budeš přímo nesnášet.
Napije se ze šálku, který před ním celou dobu ležel. Před tebou nic není, tudiž je to asi občerstvení "Patrick only". V celém zařízení je ticho. A Patrickův neustálý pohled na tebe ještě prohlubuje tento pocit.
Takže?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Talus, Dearic

Co třeba protože bych se zlepšila a byla pro Vás soupeř? Nebo jen protože by jste z toho měl dobrý pocit? V akademii nám říkali, že stejně důležité jako boj je poznat svého nepřítele. Možná by jsme si byli vzájemně prospěšní?
Vracíme se zpět do luxusně zařízené místnosti. Okolo křesla, které je nyní prázdné. Při pohledu na něj mi naskočí husí kůže. Světlo se odráží od jeho kovových částí. Stále cítím na rukách, jak se mi zařezávali pouta do těla. Dorazili jsme do místnosti. Posadím se do křesla a poslouchám Patrickova slova. Když skončí celý areál zahalí rouška ticha.
Doufám, že jsem neudělala chybu.
Napadne mě, když se do mě zařezává jeho pohled. Připadám si, znovu, jako nahá. Před jeho tmavýma očima nejde nic skrýt. Myšlenky, pocity, nic. Čte ve mě jako v otevřené knize. Nejhorší ze všeho je, že si svou moc uvědomuje a vychutnává.
Pokud na to přistoupím chci jen, aby jste nechali mistra s Triss jít. Obětuji všechno i svou svobodu. Bez otázek udělám co budeš chtít, doufám. Klidně s vámi odletím pryč, abyste se nemuseli bát, že vás budou jediové hledat. Odpovím na jakékoliv otázky. Budu TVŮJ jedi. Nebudeš potřebovat nikoho dalšího. Jediné co chci je tvoje slovo, že mistr a Triss budou volní. Doteď jsi se ke mě choval dejme tomu čestně, takže budu tvému slovu věřit.
V místnosti je příjemné teplo, ale mě nyní celé tělo ovládl chlad. Malinko se třesu, snad ze strachu. Přemýšlím, zda jsem právě neudělala největší chybu v životě, ale pokud to pomůže mistrovi s Triss, tak to dokážu. Udělám cokoliv. Vrátím Patrickovi odhodlaný pohled a trpělivě čekám.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Nad tím by se dalo přemýšlet. Nad čím ovšem ne, to je propuštění mistra a Triss. Podívej se, jednoho rád propustím, klidně ti i nechám vybrat koho. Ten druhý tady s náma *bude muset* zůstat. Každý má nějáký plány, a pokud tě budu chtít brát jako svojí, budeš si muset vybrat.
Opět holoprojektor, nyní jiná holoprojekce. Na jedné straně se promítá mistr jak medituje ve své cele, na druhé Triss, spící v posteli.
Takže, kdo to bude? Koho máš radši? Komu nadělíš svobodu? Kdo bude ten, který ti bude za několik let děkovat? Nechci ti radit, koho zvolit, nicméně ti pomůžu takhle. Pokud si nevybereš jednoho, který zemře, zemřete všichni třy. Nebo dám nabídku někomu jinýmu. Věříš natolik Mistrovy? Myslím že ano. A co Triss? Ta s tebou dlouho není, věříš že obětuje život někoho z vás, aby přežila? Já myslím že ano.
Dokončí projev.
Promýšlej si to jak dlouho budeš potřebovat. Ale vybrat si budeš muset. Nebo...
Usměje se, a jako celou dobu, upřeně na tebe pohlédne...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Talus, Dearic

Něco uvnitř mi říkalo, že můj plán nevyjde, aspoň ne úplně. Jak jsem čekala je to tu. Doufala jsem v lepší variantu a to že zde sice někdo bude muset zůstat, ale bude žít. Do teď jsem rozhodovala o životech lidí, které jsem neznala. Nezáleželo mi na nich. Jejich smrt mě netěšila, ale... Tohle je jiné. Triss nebo mistr. Mistra Eldera znám už tak dlouho. Je pro mě otcem, kterého jsem neměla, učitelem a přítelem. A je jediný, kdo je schopen se z téhle planety dostat a kontaktovat chrám. Triss je kamarádka. Je mladší, takže by se dalo říct, že mám za ní zodpovědnost. Ale když na to přijde nebude schopna se ubránit Patrickovo lidem a ani se nedostane z planety. Jediné co by se ji mohlo povést je kontaktovat chrám, ale ani to není jisté. Odpověď se zdá být tak jednoduchá a přesto jen pomyšlení na ní mě mučí. Patrick na mě pohlíží tím svým pohledem. Čeká, neřekl, kdy se mám rozhodnout, ale to ani nemusel. Je zbytečné to protahovat. Stejně vždy dospěju ke stejnému řešení. Na chvilku zavřu oči a snažím se veškerou bolest a odpovědnost zahnat. Zavřít a obrnit se proti všem citům. Být tvrdá. Pohlédnu na muže před sebou. Oči mám zvlhlé, ale nepláču.
Pusť mistra. Triss tu zůstane.
Nepoznávám vlastní hlas. Je tlumený, roztřesený a nějak cizí.
Nech odejít mistra Skytarna.
Zopakuji, tentokrát nahlas a mnohem rozhodněji. Mám pocit jako bych se při vyslovení mistrova příjmení snažila od všeho oprostit. Od přátelství, domova, odpovědnosti, viny. Ode dneška bude můj domov zde a Patrick bude ten koho budu poslouchat. Už to nesmím být já. Gwen musí zůstat zamčená hluboko uvnitř, jinak se zblázním.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Dobrá volba. Takže pokud tvé volbě rozumím správně, Triss bude tvoje první...teď si uvědomuju, od tvého nepovedeného útoku jsi prakticky ani nespala, proto nechť je tento areál tvým domovem. Zítra odlétáme. Planetu vyberu během noci, ty se pujdeš vyspat. A setkáš se zas s Triss po dlouhý době, neboť budeš spát v místnosti kde ona. Následuj mně. Všimla jsi si mimochodem, že tady nikdy moc dlouho nejsme? Asi sem tě sem přestanu vodit.
Zvedne se a opět se odebere pryč, kde jsi ti připomene křeslo, kam je právě připoutáván další nebožák. Přes laboratoře ke dveřím, kde se ztratila, společně s doktory, Gwen. Patrick ti galantně otevřel dveře a nabídl ti ať vejde. Hned za tebou zavřel dveře a vešel s tebou. Nebyl tam nikdo. Pouze malá místnost, tři postele, pár květin, obraz, útulno. V jedné z postelí ležela Triss a vypadala spokojeně. Když ti Patrick ukazoval tvojí postel, Triss se probudila, a vás dvouch se lekla. Chvilku vás pozorovala. To už ale Patrick s tebou skončil, a dal se na odchod.
Pokud by chtěla něco na spaní...vytáhne s kapsy injekční stříkačku a zasměje se - tvé reakce u doktora si asi všiml...zítra vás vzbudím brzo ráno, tak se dobře vyspěte.
Položí na stolek vedle dveří injekční stříkačku a krátkou dýku. Zavřel za váma dveře. Triss se na tebe divně podívala. Se strachem v očích.
Gwen, co se tady děje? Mám strach.
Otočí se na tebe Triss po chvilce mlčení...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Talus, Dearic

Jen okrajově vnímám jeho slova.
Určitě byla i jiná možnost. Kdybych nezvolila, tak by třeba nakonec ustoupil.
Stále dokola přemýšlím o své volbě. To, že jsem zvolila mistra mohlo být dobré rozhodnutí, ale nemuselo být správné. Mistr se možná dostane z planety, možná kontaktuje chrám a možná, tak zachrání více životů, ale to všechno jsou jen nepodložené domněnky! Vždy jsem věřila, že páchat zlo ve jménu dobra je stejně špatné jako samotné zlo. Nyní jsem sama proti svému přesvědčení zvolila zabíjení. Smrt Kii byla má chyba, ale svůj díl v ní měl Patrick zatímco Triss jsem odsoudila já. Od začátku až dokonce. Krev bude jen a jen na mých dlaních.
Takhle se přeci jediové nechovají!
Patrick mě odvede do místnosti, ve které budu nocovat spolu s Triss. Ta už tu leží a spí, ale při našem příchodu se vzbudí. Ještě před odchodem zde zanechá injekci, podle něj na spaní a dýku. Zámek ve dveřích cvakne a místnost se ponoří do hlubokého ticha. Ne na dlouho. Triss se ke mě otočí a její otázka mě uzemní.
Jak ji mám říct, že jsem ji odsoudila k smrti? To prostě nemůžu!
Chtěla bych se otočit a vyběhnout z místnosti. Raději strávit další noc bez odpočinku, než čelit tomuhle. Ale nejde to. Je to další z Patrickových her!
Přesvědčila jsem Patricka ať pustí mistra. Chtěla jsem abys mohla jít s ním, ale nedovolil to. Snad bude mistr rychlejší než... a stačí informovat chrám. Triss musíš vydržet! Prosím, nevzdávej se! Odpusť, že jsem nezvolila tebe. Zítra odlétám s Patrickem, omlouvám se.
Lehnu si na postel zády k Triss, aby neviděla slzy, které se mi kutálejí po tvářích a snažím se usnout.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Ať jsi prožila cokoliv, usla jsi rychleji než jsi doufala. Stejně jako Triss. Spánek byl vydatný. Vzbudit se sama od sebe, mohla by jsi ho považovat za ten nejpohodlnější a nejlepší spánek. Bohužel, jak Patrick slíbil, vzbudil vás svým osobitým způsobem.
Vstávat vy dvě.
Ostré světlo dokončí práci, kterou načal svým hlasem.
Oblíkat, vy dvě, máme dlouhý den. Cíl naší cesty je vybrán, a ihned, nezávisle na zbytku personálu se tam přemístíně. Poletí teda s náma Daniel, ne že bych měl radost...ale pospěště si, oba neradi čekáme.
Před vás obě hodí obě vaše stará roucha, se kterýma jste sem přišli. Poté za sebou zavře a nechá vás osamotě. Když se oblékáte, Triss se na tebe opět podívá těma svýma velkýma smutnýma očima.
Gwen...poví zamyšleně...když ty jsi vybrala mistra a ne mně...co tedy bude se mnou? Co mělo být s mistrem?
Dotáhne poslední šňůrku, poslední přeložení, a je oblečena - stejně jako ty.
Hotovo? Jdeme. Doufejte že má Daniel dobrou náladu, hlavně ty Gwen. Nelíbilo se mi, když jsi byla, v úvozovkách, při jeho prohře. Ach, támhle je.
Pohlédne na stále více se přibližujícího muže.
Deme!
Prohlásí, a hodí si přes záda menší baťůžek.
Co v tom máš?
Optá se Patrick, který jede "nalehko", bez zavazadel.
Nic.
Jo, jasně, jdeme, ať jsme odsuď co nejrychleji. Jak to vypadá s mistrem.
Prej eště nevodletěl.
Informuje Daniel, mezitím vyjdete z úkrytu a jste opět v lese. Před vámi je speeder. Ten tam tu noc nebyl. Narozdíl od noci se tady spousta věci změnila. Vás strčily dozadu, zavřeli za váma dveře, Daniel je pro jistotu nezapoměl zamčít. Poté si sedl na místo vedle řidiče. A Patrick se ujal samotného řízení. Daniel mu něco pošeptal, co, to nebylo slyšet. Patrick kývl hlavou, a konečně jste se od tohoto místa rozjeli. Patrick to vzal trochu jinou cestou, takže jste projeli blízko místa, kde na zemu leželo asi pět mrtvol. Ty jste pomalu přejeli, a ty jsi se po dlouhé dostala dál, než ke konci lesa. Před tebou se už tyčilo město.
Takže, máme registrovanou vlastní loď, do deseti minut jsme u přístavu, a hned odlétáme.
Informuje vás "řidič", když projíždíte ulicemi. A za chvilku se před váma rozprostře přístav, o kterém se mluvilo. Všichni vystoupíte.
Vem Triss.
Otočil se patrick na Daniela, a ten popadl Triss za ruku, která s jasně viditelným bolestivým výrazem insinktivně škubla. Tebe chytil Patrick, sice ne tak hrubě, ale stále silně. A jdete si přes hustý dav, neproplétáte se ale, nicméně si přímo prorážíte cestu, takže nemáš problém, ke tvé nelibosti, že by jsi se mohla ztratit. Nakonec se dostanete ke svému letounu. Snad úplně nová, velký a moderní loď, dostatenčně velká snad pro celou armádu. A na první pohled i dobře pancířovaná a ozbrojená. Všichni jste do ní vlezli. Triss byla hozena na zem, ty jsi byla normálně puštěna, Patrick se ale odebral do pilotní kabiny, zatímco Daniel tam s váma zůstal.
A nezlob až si budeš hrát.
Pronesl, s doprovodným pískáním, Patrick, když se odebíral. Daniel se na vás hezky usmál, v jeho podání to bylo spíš obludná grimasa...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Talus, Dearic

Poprvé mám pocit, že jsem se dobře vyspala. Snad kdyby budíkem nebyl Patrickův hlas, tak by se probuzení dalo nazvat příjemným. Oblékám si své roucho. Zbývá mi jen pár úprav, když se mě Triss zeptá. Doufala jsem, že se té otázce vyhneme, ale pokud nic neřeknu bude to ještě těžší.
Nevím co má Patrick v úmyslu. Myslela jsem, že tě tu chce jen nechat.
Vyrazíme. Očima přejíždím batůžek a snažím se z hrbolků zjistit obsah. Nepovede se. Známou cestou se dostaneme do chaty a lesa. Před ní stojí zaparkovaný speeder. Daniel na nic nečeká a posadí nás dozadu. Pro klid své "duše" nás ještě zamkne. Je to zvláštní pocit po takové době konečně opustit les.
Kéž bych mohla říct příjemný.
Pomyslím si. Návrat do civilizace. Město nám otevřelo svou náruč a speeder se ponořil mezi obrovské budovy. Jak Patrick slíbil, tak se i stalo. Netrvalo to dlouho a jsme u přístavu. Vystoupíme. Patrick mě chytí za ruku. Ocelový stisk, podobný poutům nebolí, ale nedá se z něho dostat. Na jeho pokyn se Daniel ujme hlídání Triss. Ta už takové štěstí nemá. Její ochránce je surovec a těší ho to. Za loď, která na nás čeká by se nemusel stydět ani vysoký představený republiky. Splňovala nároky i těch nejnáročnějších pasažérů a zároveň byla i nedobytnou pevností. Patrick se odebral do kokpitu, zatímco jeho společník nás hlídal. Neexistovala možnost, že by se nám podařilo uniknout. Posadím se na sedačku a snažím se uklidnit.
Co jsem to udělala. Odpusť mi Triss. To já jsem nás do téhle situace dostala. Nemám ani dost odvahy jí říct pravdu.
Pohlédnu na dívku a nejraději bych ji vše řekla. Ale nemám tu sílu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Daniel si promnul ruce, a podíval se na tebe...na Triss. Změřil si vás pohledem. A potom rána. Narozdíl od vás, které sedíte, on to schytal nejhuř, a chvilku se válel na zemi.
Zatracený tlumiče, trochu nám zlobí tak se držte.
Ozve se ze předu. Patrick něco namačká, a skočíte do hyperprostoru, což je doprovázeno dalším nárazem.
Sakra, Danieli, koukni se na ty tlumiče co s nima je.
Ten odběhne dozadu, a něco tam dělá. Chvilka klidu. Cesta hyperprostore je pohodlná, rychlá, a bezpečná. Patrick přijde zepředu k vám.
Oběd. Nebo snídaně, bůh ví co v tomhle systému je...
Vytáhne z něčeho, hodně podobnému chladícímu boxu, tři tácy. Jeden tobě, další Triss a třetí sobě. Jidlo nevypadá nic moc, prostě "cestovní" příděl. Zajímavá chuť, barva a vůně už tak ne. Poklidný oběd s gentlemanem, tedy Patrickem přeruší, vám už moc dobře známý Daniel.
Ty vole, voni ty vodiče od tlumičů nezapojily. Hele, kde mám žrádlo?
Ehm, ehm...
Zakašlal Patrick, jako odpověď na proslov Daniela.
Jo, jasně hele, kde mám žrádlo?
Patrick ukáže na chladící box. Daniel to nevidí zrovna moc rád. patrick naopak ano. Zná Daniela, a ví co říct, aby ho dostal tam kam chtěl. A teď ho dostal k tobě.
Dej mi to a vypadni.
"Sundá" tě z místa, a přisvojí si tvoje jídlo.
Gwen?...podívá se na tebe Patrick tím jeho pohledem...Přece se to nenecháš líbít.
Řekne se to lehce, ale ty u sebe nemáš, až na plastovou vidličku, žádnou zbraň...stejně jako Daniel, který si pochutnává na tvé porci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Uživatelský avatar
Gwendolin
Diplomat
Diplomat
Příspěvky: 821
Registrován: 06.8.2009 18:02:26
Bydliště: Antar 4

Příspěvek od Gwendolin »

Talus, Dearic

Nečekaný náraz mě málem vyhodil ze sedačky, naštěstí jsem se včas zachytila. Triss je na tom podobně, nikoliv tak Daniel, který stál. Válí se po zemi a nadává. Zepředu se ozve Patrickův hlas. Vysvětlí v čem je zakopaný Hssiss a pošle Daniela problém vyřešit. Sám se k nám posléze připojí a chystá jídlo. Z chladícího boxu vyndá tři tácy. Pro sebe, mě a Triss. Jídlo je napohled podobné tomu, které jsme dostávali ve chrámu jediu. Narozdíl od pokrmů na akademii je tento docela chutný, barva je poněkud netypická pro jídlo, ale dejme tomu. Vůně je... no lepší asi nevonět a rovnou strčit do pusy. Bohužel se do této idylky vloudí Daniel a hlasitě se hlásí o svůj příděl. Nenamáhá se dojít si pro vlastní tác, a tak raději ukořistí můj. A aby toho nebylo dost rozhodne se, že mé místo je přesně to, které mu při delších cestách vyhovuje. Takže pokud nechci zjisti, jak velkou má sílu musím se co nejrychleji odklidit stranou. Patrick se "zdá" být celou touto situací pobouřen a vyzve mě, abych se bránila.
Slíbila jsem, že udělám cokoliv. Závisí na tom mistrův život. Musím to udělat!
Vzpomenu si na Triss. Na to jak ležela v bezvědomí a jak se Daniel chlubil tím, že si s ní pohrával. Najednou je pro mě mnohem snazší pustit se s ním do křížku. Soustředím se na tác. Během vteřinky se dostaví úspěch a tác i s obsahem narazí na Danielův obličej. Hra začíná...

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Talus, Dearic

Dvouma prstama si seškrábne "jídlo z očí".
Já věděl že mám zapnout ty blbosti co blokují sílu.
Ozve se Patrick, a pojme další kousek jídla.
Ty...zatraceně, seš se mnou nebo s ní?
Podívá se nechápavě na Patricka. Ten jenom zvedne obočí a pravý koutek.
Jo, jasně..."vyřeš si to sám" co. Pak si nestěžuj, že sem ti zas někoho zabil.
Rozčílí se Daniel, a sundá ze sebe vrchní díl jejich "roucha". Je to důmyslné, protože i když vypadá jako jeden celej, je složeno z mnoha částí, ktereé se dají separovaně sundat. Pod ním už má akorát tenké přiléhavé triko. Vyhrne si rukávy, promně si pěst v dlani, křupne klouby a obratly v krku, zdá se že je konečně připravený.
Tak pojď ty malá...
Nedořekne to. Nestihne. Do řeči mu skočí Patrick.
Oh, Sílo, Daniely, nejsme tady na muzikálu, nikoho nezajímají tvoje proslovy, prostě DĚLEJ! Pro jistotu zapnu ještě blokátory síly.
To dodá Danielovy další zuřivost, a navíc seběvědomí. Natáhne ruku, a obrovským rozmachem se k tobě blíží jeho pěst...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“