Mise pro Gartha(Garth Truani)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Luxusní jachta:
Antia poněkud pobaveně sleduje tvé přecházení po místnosti, přesto lze v jejích očích zahlédnout jistý prvek dravosti a nebezpečí.
Na to aby jste jasně vyjádřil všechny své myšlenky jste opravdu nepotřeboval takovýhle dlouhatánský proslov, kde jste několikrát omýlal to samé, zdůrazňoval již řečené a podobně. Ale když budu konkrétní ... tak se vší úctou, ale nedělám tu práci pro popularitu nebo obdiv lidí. Již dávno jsem se smířila s tím, že nebudu zrovna oblíbená nebo populární, jde mi hlavně o to, dělat něco pro dobro lidí. A plnit úkoly udělené senátory, i když mezi lidmi mi nepřijdou jako mnohem lepší řešení.
zareaguje Antia nyní klidně opřená o kraj stolu a jasně ti naznačí, že má informace o tvém úkolu a neváhala je nyní použít proti tobě. Zachovávala víceméně pobavený úsměv, stejně jako ten jiskrnější v něm.
Někdo by si možná mohl domýšlet, že máte v plánu jenom utíkat před svými otcovskými komplexy, které vás provází od dětství, stejně jako jeho ne zrovna ideální vykonávání zrovna senátorské pozice, již jste tu teď právě tak hezky popsal. A co se nadhledu týká, tak od toho je potřeba si udržovat další lidi pod sebou anebo jiný podobný promyšlený systém.
dodala ještě a položila silný důraz na slovo promyšlený a pozorně čekala na tvůj další výstup v této hře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Vesmír - jachta

Potom zajisté, zapracujete do senátorského kodexu zavedete úpravu o délce proslovu. Odpovím zcela klidně a jednou rukou se opřu o stůl, jelikož v současném okamžiku jsem cítil potřebu odlehčit svou váhu.

Možná, že neplánuju, každý kousek svého života a možná také proto mám tento „systém“ v oblibě. Nic mě nestojí. Jsem tam, kde mne potřebují a nežádám nic nazpátek. To je úloha nemocných, mocných poskoků slečno… Ironicky se usměji a mrknu očima.
Neodrazuji vás od života v politice. Varuji vás před životem s politiky. Upozornil jsem jemně na tento detail.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Luxusní jachta:
Antia dala jasně najevo, jak je nespokojená s tím kudy se vaše diskuze vyvinula a udělala několik kroků směrem ke dveřím. Nakonec se po ne tolik znatelnému nádechu ještě otočila směrem k tobě a pousmála se.
Víte teď jsem si jistá jednou věcí, díky vaší potíži s přímým vyjadřováním se svému otci podobáte víc, než jste si ochoten připustit a stejně tak ostatním politikům před nimiž jste mě právě varoval. Aleprotože mám pocit, že tato diskuze nevede k ničemu užitečnému, tak jdu připravit občerstvení.
pronese a udělá opět několik kroků ke dveřím, aby se znova otočila. Těžko soudit, jestli to dělala úmyslně, aby upoutala pozornost svým pozadím, za nějž by se nemusela stydět žádná modelka, nebo pouze ze zvyku.
Budete si přát něco speciálního ? Nebo se spokojíte s běžnou nabídkou již předpřipravených pokrmů doručených od provozovatelů senátního bufetu.
dodá ještě a čeká na tvé vyjádření, aby mohla vyrazit připravit ono občerstvení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Luxusní jachta

Usmál jsem se nad Antiinou ukázkou nelibosti.
Když nic jiného aspoň si cvičíte své vyjednávací schopnosti... Nadhodím bezelstně.
Nahmataje na stole nějaký kulatý předmět jsem si s ním začal pohazovat.
Což se v praxi může docela hodit.... Za své mluvy jsem se postavil naproti baru a hodil ho mezi skleničky.
Děkuji stačí sklenka vody...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Luxusní jachta:
Antia už nijak neodpoví a odejde z místnosti a nereaguje tak na žádnou z tvých poznámek, čímž ti předvede, že umí být i dost ignorantní. A zatímco odejde, tak v místnosti osamíš a když se po deseti minutách Antia nevrátí, tak ti nezbyde než si pročítat některé z mnoha knih, jimiž je vybavena lodní knihovna. Není se čemu divit, že po nějaké chvilce usneš a ztratíš tak pojem o čase.

Když se začneš probírat, tak nad tebou stojí Antia a zkoumavě tě pozoruje. Její tváři dominuje veselý úsměv a v rukou drží tác, kde je talíř s různými druhy salámů, zeleniny, sýrů a na druhém tácku jsou tři různé druhy chlebů. K tomu všemu tam je ještě sklenka, dle všeho s nějakým vínem.
Když jste před třemi hodinami usnul, tak jsem si říkala, že po probuzení vám voda asi stačit nebude, tak jsem připravila trochu obsáhlejší pohoštění.
pronese a položí občerstvení na stolek vedle křesla, kde jsi usnul a samozřejmě to provede v notně vyzývavé pozici, jak měla ve zvyku. Potom se otočil a došla ke knihovně, kde ulovila knihu, na jejíž název jsi neviděl a sedla si na nejbližší volnou židli.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“