Dobrodružství poručíka Thrana: Velký útěk

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dragonstar

Přejití od karet ke grilování a následnému porcování mi s ohledem na Menu nebyl dvakrát po chuti. Hrát na to, že Barkas bude mít dobrou náladu a nezabije mi Corriolana před nosem pro mne bylo něco co jsem dokázal jen stěží překousnout.
Plán jako z té nejbarevnější detektivky… Nasadil jsem vážnou tvář a neústupný pohled.
Ty ani já nejsme typ lidí co by něco chtěli zadarmo. Vzdušná akce mi nevadí, nicméně já jsem si svou výhru určil. Jaká bude ta tvoje?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dragonstar

O jak moc upřímnou odpověď stojíš? poušklíbl se Brent a na zlomek vteřiny ti připadal mnohem utahanější a unavenější, než by se dalo u člověka jeho věku čekat. Trvalo to jenom ten zlomek vteřiny a kdybys nebyl dobrý pozorovatel, asi by ti to zcela uniklo.
Práce inkvizitora rozhodně není z nejpříjemnějších. Každý se s tím srovnává po svém. Já - to dělám způsobem, že si snažím případy vybírat. Nejlépe takové, které mají smysl a přináší Impériu užitek... a po jejichž absolvování mi přijde vesmír přece jen o něco málo lepší než byl předtím.

Suše se zasmál.
A nebo mě můžeš považovat za kariéristickou mrchu.
Takových lidí v IIA najdeš jedenáct do tuctu, takže se to dá považovat za sázku na jistotu.

Chvíli vyhodnocoval tvoje reakce, a potom dodal:
K té tvé nedůvěře - detektivky nečtu a na holovizi jsem si nikdy zrovna nepotrpěl. Ale... není náhodou celý plán majora Wydea jako opsaný z holodramatu?
Při těch slovech pobaveně povytáhl obočí.
V tom případě by stálo za to zachovat styl... jen thriller získá rysy jisté grotesky, jedné z prvních, co byly natočeny, jestli si správně pamatuji z dějin umění, tak se to jmenovalo Pokropený kropič.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dragonstar

Kup si deštník, prý to byl jeden ze suvenýrů. Poškádlil jsem ho na oplátku s lehce svraštěným obočím.
Drama se obvykle psalo na základě reálného podnětu. Rozhodil jsem ruce na znamení pochybností nad jeho tvrzením.

Brent zjevně ví o podobných dramatizovaných sprškách svoje. Pomyslím si, než si uvědomím, že právě stojíme na jednom s pomyslných startovních roštů.
Celý tenhle cirkus je přinejmenším totálně spackaná inscenace…

Vypadáš, že bys o tom mohl vyprávět…
Takže: Kde, kdy, co a jak?
Položím přímou otázku.
Naposledy upravil(a) Garth Devilman dne 26.7.2010 13:35:11, celkem upraveno 1 x.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Dragonstar

Z Brentova výrazu nešlo vyčíst naprosto nic.
Budete muset zdrhnout v průběhu přistávacích manévrů. Respektive ve chvíli, kdy loď přistane, ale ještě se budou řešit oficiality. V tradičním kesselském bordelu nikoho nenapadne, že by z Dragonstar mohla bez povolení odlétnout některá z lodí v hangáru.
Krom toho sis ale mohl všimnout, že tvůj společník vypadá podstatně utahaněji než když jste s touto rozmluvou začínali.
Na tohle je ale pár dní času a tak zatím pokračuj v té komedii, kterou jsi začal. A teď padej.
Vypadalo to, že svá slova myslí smrtelně vážně - a v poslední větě bylo cosi, co se dost dobře nedalo ignorovat či jakkoli přehlédnout. Vpodstatě jsi ani sám nevěděl, jak se ti podařilo ocitnout se před zabouchnutými dveřmi ošetřovatelny, odkázaný opět zcela na sebe a své plány.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dragonstar

Promluvil šéf…

Těžko říct jestli můj náhlý rychlo-ústup byl uspíšen tím, že mě milý pan inkvizitor měl již plné zuby anebo ten reflex vyvolal fakt, že kamery se mohli každou chvíli zapnout.
Ať tak nebo tak zřejmě to byl mix…
Vydal jsem se směrem ke své ubikaci a v duchu si opakoval základy letectví. Snaha zapojit mozkové závity mi pomáhala překonávat abstinenční příznaky. Cítil jsem, že bych v danou chvíli nejraděj skončil ve vakuu. Mechanicky jsem prošel přes relaxační místnost směrem k výtahu.
Použít startér, zkontrolovat systémy, vzlétnout…



Nal Kreeta – základna ISB – nápravné zařízení ( před 1 rokem)

Thrane? Doufám, že už víte co znamená „neurážet “ nadřízené! Gordon Tarm stál naproti svému podřízenému v malé cele, kde si hříšník odpykával svůj trest.
Máte pravdu, Tlustýmu Darinovi, už budu říkat jen otylý. Ušklíbne se mladík sedící na podlaze a hraje nerušeně si s prsty na rukou.
Jmenuje se Irvin Darin a je to váš nadřízený! Vybuchne Tarm rozčarován nad lhostejností se kterou příslušník přijímá výtku.
A vy dokonce přímý… Připustí voják a dál si hraje s prsty.
Urazil jste ho při výslechu zajatce!
A uspěl.
Za cenu urážky na cti? V Tarmovi to pomalu začalo vařit.
Cti? Zajatci se zúžily zorničky. Máte jistě na mysli respekt k zajatcům, nebo snad respekt k systému, který Imperátor zítra dobude?
Naše práce je dosáhnout co nejlepších výsledků…---

Za každou cenu… Dopověděl trestaný ledovým hlasem.
...

Dragonstar – pokoj

Střepy zrcadla se rozlétly po místnosti a já hleděl na prasklinu ve skle a podobiznu muže, který přede mnou stál. Beze slova na mě zíral a v očích měl pohled štvané zvěře jako tenkrát v cele. Opláchl jsem si obličej a omyl zkrvavenou ruku.
Už to nestačí…
Hlava mě bolela a cítil jsem se podivně slabý. Věci, které jsem se snažil vytěsnit ze své mysli se nyní vracely jako bumerang.
Přivrávoral jsem k posteli a vytáhl novou krabičku léků, ze které jsem si náležitě zobnul.
Poté jsem pohledem zkontroloval můj osobní kufřík. Cítil jsem podivné očekávání, které by si leckterý medik dokázal vysvětlit nadměrnou dávkou. Bylo potřeba být připraven a já byl.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“