2. Mise pro Elinor (Arya Corriolan)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

2. Mise pro Elinor (Arya Corriolan)

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Probuzení do dalšího dne na Denonu bylo typickým obrazem těch předchozích, protože Fay se jako obvykle věnovala svému procvičování a rannímu tréninku. Stejně tak tomu bylo v předchozích čtyřech dnech, nejinak tomu bude nejspíš i v následujících třech. Galaktické hry se během dneška přehoupnou do své druhé půlky a hlavní zásluhu na tom má mít velký závod swoopových motorek, jehož trasu jste si mohly včera ráno prohlédnout. Kyp s Jainou vám dokonce během včerejška zařídili volnější odpoledne, takže jsi s Fay mohla vidět finálové souboje v šermířské aréně. Co se průběhu dvou dnů po zahajovacím ceremoniálu týkalo, tak je nešlo shrnout jinak, než jako nudné postávání a koukání po nudných lidech při často nudných sportech, jak to Fay definovala. To znamenalo taky, že jste se vyhnuly čemukoliv, co by na vaše mistry vrhalo špatné světlo o vašich schopnostech být hodní.
Dobré ráno, dneska nějak dřív. Víš, co jsem se probudila, tak musím přemýšlet o tom šermířském turnaji a mám pocit, že i my dvě by jsme bez použití Síly nebyly jen tak do počtu, Luke by možná šel do závěrečných kol a táta ... no myslím, že by ostatní radši rychle spěchali domů.
pronese Fay stojíc na rukou a tedy z tvého pohledu vzhůru nohama, nohy u sebe, takže by jeden nabil pocitu, že je do země kolmo zapíchnutá.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Opatrně rozlepím jedno oko. A druhé.
Chvíli se rozkoukávám a se značnou úlevou si uvědomím, že tohle je Denon a hotelový pokoj, ne hnusná zapadlá polopouštní planeta s ještě hnusnějším huttem, a že noční košile znamená podstatně větší procento oblečenosti než miniaturní bikiny.
Nesnáším slimáky.
Nesnáším idiotská zvaní na rande.
A jestli nesnáším něco ještě víc než výše zmíněné věci dohromady, pak idiotská zvaní na rande od slimáků! Zvlášť takových, co neberou ne jako odpověď!!!

Své sny si pamatuji zpravidla velmi dobře a na tenhle bych radši zapomněla.
V duchu poděkuju Síle, že tady a teď nemám přístup ke GalArtu, jinak bych si neodpustila jeden dosti jízlivý a dosti pochvalný komentář na profil jistého kolegy-kreslíře, protože v bdělém stavu si uvědomuji, jak moc byly reálie té noční můry ovlivněné jeho sérií nazvanou prostě "breaking of the slave".
To mám z toho, že se kouknu na každý odkaz, který mi kdo z mých kamarádů a známých pošle, pomyslím si ponuře.
Máma by v tom asi hledala projev podvědomí, ideálně ve spojitosti s tím, jak málo se "převlékám za holku" (vlastně jenom abych se občas vyrovnala Fay a nepřipadala si vedle ní divně), snažím se okouzlit a zaujmout okolí (zejména hezké chlapce) a naopak jak moc se snažím vyhýbat pozornostem okolí, pokud se to netýká eskadry či prověřeného kroužku lidí. A následovaly by podobné přednášky, jako když to podle Elyon Willard-Corriolan přeháním s maskováním za šedou myš.
Prostě se bojíš, že nebudeš mít situaci plně pod kontrolou a něco ošklivého by se ti proto mohlo stát.
Zní to přemoudřele jako všechny máminy poznámky, když se snaží plnit rodičovskou úlohu. A asi si od dcery slibovala něco jiného, než že se z ní vyklube Jacen Solo v sukních a s názorem, že když na vás kluci koukají tak, že by vás nejradši pozvali na schůzku, už si s nimi nepokecáte ani nenapodnikáte žádné zajímavé akce typu lítání v plné rychlosti mezi asteroidy. Ne, snaží se vás chránit a taky vám zaimponovat.
Obojí je krajně nudná záležitost.
Plus pochopitelně takový detail, že to má negativní dopad na veškeré přátelské a kamarádské vztahy. Kdyby se Maduin nesnažil ulovit Fay, byla by v eskadře mnohem pohodovější atmosféra.
Prostě se do někoho zamilovat je naprostá hloupost, která ničemu neprospěje. A chtít s ním chodit ještě větší! .
Mimoděk si vzpomenu na Luka...
...o kterém zrovna Fay mluví.
Celou dobu jsem ji poslouchala asi na půl ucha, což vůbec nevadilo, abych se v jejím proslovu vyznala a pochopila, oč jde.
Mezitím jsem i stihla zapadnout do koupelny a pustit se do ranní hygieny.
Myslím, že tvůj táta by především nesplňoval věkový limit, poznamenám přes dveře, takže by to Luke s přehledem vyhrál.
Není to až TAK úplně objektivní názor, přece jen, mezi světelným mečem a klasičtějšími chladnými zbraněmi zbraněmi jsou jisté rozdíly a ty mohou být dost podstatné, jak by řekl táta - ale i tak si myslím, že by Luke Linx dosáhl naprostého vítězství. Prostě proto, že je to Luke Linx, a Luke Linx je nejlepší šermíř, kterého znám.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay si vystřídá ruce, takže nyní stojí na té druhé a podívá se směrem k tobě, takže ti neujde nesouhlasný výraz.
No, tátovi by nejspíš řekli, že je trochu starý a že by jim nestačil ... nezapomínej, že nad juniorky už věkový limit není. A nezapomeň, že jsem zmínila, že by se nesměla použít Síla a to ani při boji, což Luke hodně oslabuje.
odpoví Fay a nyní se trochu prohne, tedy konkrétně sehne nohy k tělu, takže udělá jakousi skobu. Poté nohy znova narovná zpět do původní pozice a po odražení se z rukou s otočkou přistane elegantně na nohou. Trochu si oddechne, aby poté otevřela svůj kufr a nechala z něj vylevitovat několik kusů oblečení a nějaké věci, jež se nyní vznáší ve vzduchu.
Ale Lukovi by jsi rozhodně udělala radost svou důvěrou v něj. Ať si říká co chce, tak hrozně rád slyší pochvalu, i proto že táta je na ně úmyslně skoupý.
dodá Fay, zatímco levitující předměty se skládají do různých obrazců a v jednom momentě oblečení dokonce uspořádá, že už chyběl někdo v něm, aby to vypadalo jako živá osoba.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Opláchnutá, s vyčištěnými zuby, převlečená a se začínající dobrou náladou uvolním koupelnu a pokračuji v konverzaci.
Nepřijde mi, že je na ní TAK závislý, ačkoli vycházím spíš z pozorování jeho antiFay verze ataru, usměju se trochu škodolibě na Fay a bleskově se zmocním svého kartáče, co se povaluje na okenním parapetu, kde skončil při mém včerejším večerním tréninku.
Nikdy jsem neměla telekinezi zrovna v oblibě (jediný, kdo k ní má v naší rodině aktivně-pozitivní přístup, je máma s dvojčaty) a po včerejším nápadu na "spojení sil v Síle" jsem se v tom znova utvrdila.
Ale to může být ovlivněné tím, jak se Silou při boji pracuješ zase ty.
Obejdu Fayiny vzorce a začnu se česat v meditačním sedu.
Asi to zní srandovně, ale už se těším zase na Ossus. Na lítání, lidi z eskadry... vlastně ají na vongčata, když to vezmu kol a kolem, potřebují řádný a odpovědný dozor.
Chvíli se zdržuji obzvlášť zacuchanými pramínky, a pokračuji:
A navíc Dewie říkal, že se koukne na to TIE a zkusí ho zprovoznit. Což bude super, nemůžu se dočkat, až tu potvoru pořádně proženu tréninkovou dráhou!
Při poslední větě se mi za očima nadšeně blýskne; podobná reakce by byla sice mnohem patřičnější cca před čtyřiceti lety u o nějaký rok, dva, tři staršího kadeta, ale stejně si nemohu pomoci.
Tréninky, a hlavně možnost se při nich rozletět v plné rychlosti a soustředit se jen na sebe, stíhačku a řízení, mi začínají vážně chybět. Jako by na planetě nebyla možnost opravdu vypnout. Zvlášť, když je tak přelidněná jako Denon.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay během tvé části konverzace pokračuje ve svém telekynetickém výcviku a pousměje se při zmínce o eskadře. Jakmile ji přenecháš prostor k vyjádření, tak překvapení uklidí všechny věci na své místo a posadí se na postel.
Hmm, tak mě napadá ... byla jsi vůbec někdy na tak dlouhé misi, už ? Myslím týden na jednom místě, ve stejném prostředí a dělat víceméně to samé ? Když já popřemýšlím o svých misích s Kypem, tak mě nenapadá žádná doposud podobná. A nevím, co tě Jaina učí, ale k správné a siné aplikaci Ataru je potřeba Síla, zvlášť pro jeho akrobatickou část ...
zamyslí se Fay a lehne si na postel a tobě přijde, že působí trochu znaveným dojmem. Po chvilce si však sedne, protože vycítí to, co ty již o něco dřív a to klepot na dveře. Automatické dále příliš nerozebíráte, protože už dopředu víte o tom, že se ve dveřích objeví Jaina.
Ráda vidím, že jste již obě vzhůru. Přišla jsem vás informovat, že dnes posnídáme v jídelně, tak aby jste i troch oblékly. Večerní šaty, ale tahat nemusíte, tam si také pohovoříme o náplni dnešního dnu. S Kypem půjdeme ke stolu, tak do pěti minut, nemusíte jít hned s námi, ale také se nemusíte dlouho zdržovat.
pousměje se Jaina k vám oběma, než se zase vytratí zpět na svůj pokoj, jakmile vám předá podstatné informace.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Začíná se to zvrhávat v další z debat, které by se měly zakázat, a jimž na Ossu spolehlivě brání eskadra, pozice v ní a následné rozdělení úkolů.
Respektive jsme si s Fay ponechány napospas, tedy nemohu mít opatrné poznámky, že nápad zplundrovat tento kovošrot tímto konkrétním způsobem se mi zdá býti poněkud nešťastným, ani nemohu fungovat jako mediátor mezi jednotlivými frakcemi, co jich tam zatím vzniklo (neboť o nás platí to, co o všech novořádových Jediích, totiž že co kus, to originál).
Pokud je mým primárním úkolem stát za Fay, tak za ní prostě stojím, a jen lehce naznačuji, že si o tom mohu myslet své - v duchu zásady, že líbit se mi to nemusí, ale udělat to už musím.
Tady jsme AŽ PŘÍLIŠ samy za sebe.

Jasně, nejlepší výchovné opatření - poslat každého Corriolana kolem čtrnácti let do armády, výrazně to zlepšuje socializaci. Táta tehdy zdrhl k silám Povstalecké aliance, já jsem v AFO-GOOW!... a jsem upřímně zvědavá, co za pár let budou vyvádět kluci.

Jenže co se dá dělat.
Kostky byly vrženy a když holt musím fungovat civilně-jedijsky, nezbývá mi než fungovat civilně-jedijsky.

Když byla ve válce, tak mě toho moc neučila, a jinak hlavně juyo a makashi, sem tam něco z nimanu a soresu, neodpustím si lehkou ironii. A krom toho, že mluvíme o ataru, mluvíme taky o tvém starším bratrovi - a skutečnosti, že tady by jeho soupeři nepoužívali Sílu, takže mírně omezené akrobatické prvky by pro něj neznamenaly takový handicap, jak si myslíš.
Na chvíli zaváhám a pak dodám: Proč mám jen takový dojem, že Luka neustále podceňuješ... trochu mi to připomíná vongské války, tvého mistra, a jiného Luka. A nepřepínej se tolik, hm?

Fay po mě vrhne pohledem, který živě připomene její výrok o tom, že si beru za vzor TOHO ŠPATNÉHO SOLA.
Houby s octem!
Kdybych se chovala jako Jaina nebo Anakin, Fay ani eskadra by to nikdy nezvládli rozchodit.

Počkám, až se přežene mistrynin krátký výstup, a sotva zaklapnou dveře, bleskově se vymrštím na nohy, i s výskokem.
A jde se na snídani!

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Fay se na Jainu ještě uculí než odejde a z postele se přehoupne přímo ke svému zavazadlu, aby se rychle oblékla na snídani. Nakonec si ze svých oděvů vybere jednoduchou černou halenku a sukni stejné barvy, která jí sahá po kolena. Rozhodne se tentokrát i přezout a místo kecek si vezme jednoduché lodičky, které se dají brát, jak k elegantnějším, tak i prostším modelům.
A Luka nepodceňuju, přecejenom si uvědom, že já s ním vesměs ještě pořád bydlím a občas šmíruju při tréninku, co bych mohla okoukat. Táta mi to ještě nezarazil, takže je to v pořádku. A navíc, to že necítíš, jak používá Sílu při souboji, neznamená, že ji nepoužívá, to ji jenom Linxovsky maskuje. Taková rodinná dědičná schopnost, jedna ze tří.
zareaguje okamžitě Fay a až neuvěřitelně rychle se převlékne, aby si ještě rozpustila vlasy z culíku, jednou je kontrolně pročísla a vesele se na tebe pousmála, jako vždy, když má něco za lubem.
Tenhle trik mě naučila máma, prý ho hodně používala, když s tátou začínali trochu víc randit a on jí nedával moc času na přípravu.
pousměje se Fay a všechny její vlasy se zdvihnou do vzduchu a vyrovnají se, aby se pod dotyky pekelně se soustředící Fay začaly smotávat a nakonec z toho vznikl ručně dost pracný a úhledný cop. Fay se vesele zazubí, když zjistí, že se jí vše povedlo a vyrazí ze dveří.
------------
(Klidně to posuň až ke stolu ;) )
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Takže teď jsi za dámu ty, zhodnotím spokojeně výsledek.
"Nevím, jestli mám doufat, že od Saychela bude dneska pokoj..."

Práce na obrázkové sérii inspirované jistým majorem za dva večery notně pokročila, a to v přímé úměrnosti s osobním kontaktem mezi Jedii a jeho osobou, a "sympatiemi", které se mu dařilo v nás vzbuzovat.
Díky tomu všemu si zaplaval ve slizovém bazénku s obstarožním párkem huttů a byl zajat Imperátorkou Pipi (roztomilým to stvořením s růžovými culíky, nakrčeným nosem, v černých botách na podpadku, černém korzetu a sukní s tak obrovskými rozparky, že pomalu ani neměla švy, které metalo blesky o sto šest, škrtilo a po ruce mělo červený světelný bičík). Ta nebyla domina, ale sithská lady, a to pro Saychela znamenalo velmi nemilé překvapení, protože zjevně měla v plánu zničit celou Galaktickou alianci. Žel, majorovi to nedocvaklo dříve, než zabránil Kypovi v pokusu ho osvobodit - ale příliš to nevadilo, protože Pipi se - na Fayinu přímou intervenci - do lapeného Jediho šíleně zamilovala, takže bylo otázkou dvou až pěti pokreslených stran, než přejde na světlou stranu.
Nakonec to skončí happy-endem, kdy Kyp s Pipi budou mít svatbu a Fay jim půjde za družičku a Saychel za svědka...
Tedy, za tento konec velitelka AFO-GOOW! (s výjimkou své účasti na svatebním veselí) lobbovala od chvíle, co se Pipi objevila na prvním obrázku, a nebyl jediný důvod, proč jí ho nedopřát.

Z toho snad dostatečně vyplývá, jak moc máme všichni majora rádi – a to je jen nepatrný odraz toho, jak moc má on rád rytíře Jedi!

Cesta probíhá bez komplikací. Ono by taky bylo divné, kdyby se nám podařilo nějak zkomplikovat cestu ke zdviži, zdviží a od zdviže – zvlášť, když o to nijak nestojíme.
Nakonec se tedy upíchneme u stolu, kde na nás již čekají „strejda s tetou a tváříme se velmi, velmi vzorně.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Když usednete ke stolu, tak si Kyp právě vychutnává tobě neznámý chléb s nějakou krajně podezřelou zeleninou, kterou by jsi klidně mohla vzhledem k tvaru vcelku přiřadit jako dárek od Imperátorky Pipi. Fay si ho zajímavě prohlíží, jako by se jí něco nezdálo a v téhle pozici setrvá, dokud se Kyp nevypořádá s celým krajícem.
Takže ?
rýpne si Fay a Kyp se vesele usměje.
Takže mi večer přišla zpráva z Ossusu, že tvůj otec měl čistě náhodou cestu přes Coruscant a stihl tam dokonce prohodit pár slov s některými pohlaváry. Tudíž major Saychel volal hned ráno a opět se můžeme přiřazovat na ty pozice, které my shledáme jako vhodné. Jinak nám major Saychel může pozice stále doporučovat.
pousměje se Kyp a začne si připravovat další krajíc a Fay nijak neskrývá své nadšení a také trochu hrdosti na svého otce. Na jeho počest se nakonec rozhodne i pro nějaké zdravější složení snídaně, tudíž čerstvé slané pečivo, zelenina, případně máslo. Jaina má také o dost veselejší náladu a se zájmem si prohlíží Fayin spletený cop.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

Jako snídani zvolím chléb se sýrovou pomazánkou, na který položím několik proužků červené a žluté papriky - jedna z nejideálnějších chuťových kombinací, jaké si umím představit.
Zdá se, že po dlouhé době v skupince panuje dobrá nálada, a to taková, ke které je i nějaký reálný důvod.
Nicméně mne znepokojilo to "doporučování". Jako by Saychel čekal, že se zařídíme po svém - a až se stane nějaký průšvih, hodí ho na Jedie nerespektující jeho prozíravé plány.
Asi začínám být paranoidní, pomyslím si a pustím se do druhého krajíce. Přece jen, máme před sebou dlouhý den a budu potřebovat energii.
Jak to tedy bude s dnešním rozmístěním? obrátím se na Kypa a na Jainu, zatímco si mažu chleba.
Zároveň se úzkostlivě snažím nepůsobit příliš vážně a odpovědně; za dobu, co jsem se s mistryní začala znova nějak sžívat, jsem si začala uvědomovat, že ji to poněkud... popouzí a znervozňuje. Což pro změnu zase poněkud znervozňovalo mou osobu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Pokusíš se co možná nejméně nešklebit a sleduješ, jak se Kyp s chutí cpe svou porcí a Fay nezaostává příliš vzadu. Jediný, kdo nyní nevěnuje svou pozornost potravě je Jaina.
Po snídani budete mít ještě volno, aby jsme se v době oběda přesunuli k dráze, na níž se pojede swoopový závod. Tam se rozdělíme do tří týmů - Kyp bude hlídat odbočku do níž může na trať vjet sanitní speeder a u této odbočky je i mediální centrum, takže tudy vede jedna možná cesta dovnitř. Fay bude obhlížet nouzové výjezdy na trati, kde jsou připraveni pořadatelé pro případ nehody a přepravovat se bude pomocí pořadatelské swoop motorky. A my dvě budeme dávat pozor na startovním a zároveň cílovém prostoru, protože tam je taky hlavní tribuna, tam je servisní ulička a společně s Kypem jsme to označili za nejnebezpečnější místo.
představí Jaina plán pro dnešní den, včetně rozdělení týmů, aby jsi tentokrát zjistila, že budeš stát po boku své mistryně.
Ten můj swoop asi nebude mít výkon měřitelný s těmi závodními, co ?
zamrká s nevinným úsměvem Fay a Kyp s úsměvem zavrtí hlavou, aby se Fay na oplátku zachmuřila asi ... asi jako Yoda, což v jejím podání opravdu nevypadalo dobře.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

To zní dobře, zkonstatuji plán dnešních aktivit, který mistrové sestavili, a přinutím se nevrhnout kradmý pohled na Fay. V duchu zadoufám, že dnešek bude alespoň v některých rysech připomínat dny předchozí - totiž že nedojde k žádným faux pass a jen si upevníme pověst vzorných Jediů.
Krom toho pokračuji v krmení se, protože jak to tak poslouchám, budu potřebovat dost energie.

Představa týmu s Jainou mne naplňuje vcelku dobrým pocitem; přece jenom, je to moje (oblíbená) mistryně a MĚLY bychom podnikat akce společně, zejména jsou-li součástí mise, na kterou nás vyslali.
Jsem upřímně zvědavá, jak nám to společně půjde.
Přece jenom, Jaina měla za celou tu dobu, co jsem její padawanka, spoustu vedlejších aktivit a... no, tohle podle všeho byla naše první skutečná společná akce.
Kdybych měla přihlédnout k aktivitám Kypa a Fay - vcelku slušná ostuda. Jeden by si z toho připadal i dosti neschopně, že mu mistryně tak málo důvěřuje.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Zbytek snídaně proběhne víceméně bez delší řečí až na občasné pošťuchování mezi Kypem a Fay. Jakmile skončíte, tak se vrátíte zpět na pokoj s tím, že máte ještě dost času na případnou další přípravu. Fay s sebou však doslova mrskne na postel a spokojeně si lehne, protože její porce snídaně byla opravdu enormní a v apetitu by si nezadala ani s těhotnou gamorreankou občas.
Doufám, že budu mít trochu času, abych mohla trochu swoop poladit ... takže se musím podívat na pár technických údajů o swoopech, aby to bylo proveditelné. Přecejenom, když budu tu trať objíždět, tak se nehodlám nějak courat, takhle budu alespoň rychle mobilní a tedy budu moct rychle zasáhnout.
pronese po minutě válení se Fay, než si naslepo přivolá svůj datapad s informacemi a hlavně přístupovou kartou na holonet a další informační sítě, kterých na Denonu bylo nemálo. Že cesta datapadu k ní znamenala rozházenou tašku s oděvy, přičemž jednou tričko spadlo až těsně před postelí, ji už nijak nerozčilovalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Denon, Hotel Androidia:

...narozdíl ode mne.
Mezitím jsem se pohodlně uvelebila na své posteli a pustila se do kreslení rozpracovaných komixů, ale Fayino zasithovávání pokoje se mi opravdu příliš nezamlouvalo.
Následkem toho se spadené tričko zvedlo do vzduchu, zatřepetalo se, vzdor gravitaci se složilo do předpisového komínku, a téměř něžně přistálo na Fayinu nočním stolku.
Na podobné skopičiny sice normálně nejsem, ale také nechovám v nižádné oblibě oblečení válející se po zemi v různých ladných patvarech snažících se o variaci na hutta.
Vzápětí se natáhnu pro pastelky a zarazím se. Prsty se tázavě třepetají nad pouzdrem a uvažují, které barvy vylovit na SITHSKÉHO PSA. Po chvíli váhání vyloví několik hnědých, černou, oranžovou, bílou, krémovou, růžovou a žlutou - a vzápětí vykouzlím roztomilého strakatého oříška (připomínajícího plemeno zvané "špic") s vyplazeným jazýčkem, huňatým zakrouceným ohonem a teskným, žebrajícím pohledem žhnoucích žlutých očí. Vykutám ještě tu nejsvětlejší modrou, smísím ji s bílou a naznačím sbíhající se sliny onoho "zvyřátka" - které má hlavu položenou na kolenou Kypa Durona a snaží se z něj vymámit vězeňskou stravu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Denon, Hotel Androidia:
Ty i Fay jste se do svých činností opravdu hodně zabořily, takže váš pokoj ovládlo ticho a klid o jakém se ti doma v přítomnosti vongčat málokdy zdálo. V několika momentech jsi pohlédla na Fay a vybavilo se ti, jak nedávno se svým mladším bratrem Macem zkoumala rodinný landspeeder. Dříve to byla Fay, kdo dával technické rady Macovi, ale poslední dobou se spíše učila ona. Proto jsi ani nepochybovala o tom, že jí úpravy přiděleného swoopu nebudou dělat potíže, zvlášť, když na místní síti jistě objevila nějak amatérské rady. Nyní se konečně po delší chvíli zvedla a nejprve poklidila ostatní rozházené věci, než se natočila směrem k tobě. Letmo jsi pohlédla na chronometr, aby jsi zjistila, že se již blíží k polednímu.
Super, s těmahle vylepšeníma z toho bude skoro závodní stroj a zbytek už záleží jenom na šoférovi. Co jsi tu vůbec celou tu dobu tvořila ?
pousměje se vesele Fay, odloží si svůj datapad a zamíří k tobě, aby nahlédla do tvé několikahodinové tvorby před tím, než se dle všeho začne chystat na cestu k okruhu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“