1. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Imperiální Centrum, kosmoport

Neubránil jsem se širokému úsměvu. Tohle vyšlo pěkně.
Děkuji. To by mělo být asi vše.
Propustil jsem technika a přešel jsem ke stroji. Pro mé účely zcela postačí.
Nastoupil jsem na palubu a usedl do pilotního křesla a začal startovat.
Další zastávka, Riflor.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Imperiální Centrum, Kosmoport:
Technik ti provede krátký salut, než dojde k čerpacímu stroji, sroluje dovnitř čerpací hadici a s repulsorovou cisternou odjede mimo tvůj dosah. To už ale sedíš v pilotním křesle a provádíš předstartovní přípravu, aby ti o několik vteřin později vše napovědělo, že veškeré zařízení sedí a loď je připravena ke startu. To je pro tebe jasným impulzem, aby jsi zvedl loď z povrchu a po rozložení křídel v nižší výšce jsi začal prudčeji zrychlovat skrze atmosféru Imperiálního Centra. V cestě ti nestála žádná dopravní tepna, ani jakákoliv jiná cesta využívaná loděmi, jak se na prostor nad vojenským kosmoportem sluší. Průlet atmosférou doprovázely mírné turbulence, jenž ti prozradily, že inerciální tlumiče raketoplánu už nebyly dlouho vyměněny, ale přesto stále fungují na jisté úrovni. Za chvilku se již rychle vzdaluješ od Centra a netrvá to dlouho, než můžeš zadávat souřadnice Rifloru, protože gravitační pole planety na tebe již nepůsobí. Po chvilce výpočtů konečně zatáhneš za páky hypermotorů a hvězdy se protáhnou do čar, jak prudce zrychlíš směrem ke svému cíli. Do konce cesty ti však zbývá ještě mnoho hodin, které si můžeš využít dle své libosti.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Hyperprostor

Poté, co jsem opustil prostor Imperiálního centra, jsem vytáhl datapad, abych si nastudoval potřebné.
Začal jsem obecnými informacemi o planetě, pokračoval jsem osobními profily místních důstojníků, abych věděl kteří budou stále věrni impériu a kteří pouze svému veliteli.
Dál jsem si prošel dokumenty pro předání lodě na Rifloru, aby mě na něčem nemohli nachytat. Nakonec jsem si ještě stihl projít v rychlosti plány staré pevnosti, zde jsem se spíše jen podíval jestli zde není něco zajímavého, či zrádného, neboť se dalo předpokládat že se tam asi příliš vyskytovat nebudu a budu se muset dostat hlavně do té nové.
Ale to, jsem se již blížil k Rifloru a musel vystoupit z hyperprostoru.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Orbita:
Informací o planetě nebylo nijak výrazně mnoho, tou základní byla ta, že se jedná o tektonicky hodně aktivní planetu. Důvody pro Imperiální základnu byly v podstatě dva - těžba nerostných zdrojů a několik továren na pokročilou technikou, kterou Impérium vřele využívalo. Co se nejvýše postaveného personálu týkalo, tak v čele stál plukovník Hang, už od akademie hodně ambiciózní a nebál se jít přes mrtvoly. Z počátku hodně vítané, ale poté, co získal pozici na Rifloru, tak vše obracel ve vlastní prospěch. Druhým nejvýše postaveným je major Correl, který Hanga provází už od jeho druhého nasazení, vždy byl velice pečlivý a měl dobré hodnocení k výslechovým metodám. Dále tu byla trojice kapitánů - Kulik, Folst a Buggins, přičemž první dva jmenovaní byli převeleni na osobní žádost Hanga, jenom Buggins byl na Rifloru již z doby před příchodem Hanga a měl víceméně čistý záznam. A byl to právě on, kdo doposud podával hlášení, kde místy nepřímo naznačil, že Hang není asi ten nejlepší velitel. Plány pevnosti ti neprozradili nic světaborného - klasická Imperiální pevnost z části vestavěná ve skále - přistávací plocha před ní, běžný systém protiletecké ochrany, v dolních patrech věznice, sklady, generátor, v středních ubytovny a v nejvyšších kanceláře a kontrolní stanice. Tento plán ti tedy neprozrazoval nic neobvyklého - další studie jsi zanechal, protože byl čas se věnovat řízení. Riflor se před tebou objevil v celé své tektonické kráse a moc přírody opravdu nepobral. Pomalu jsi se blížil na orbitu a doposud žádná známka snahy o nějaký kontakt.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Orbita

Vzhledem k tomu, že jsem měl všechna povolení k přistání, jsem se nesnažil nijak maskovat a dál letěl k planetě.
Mezitím jsem si ještě odskočil dozadu připravit zbroj, abych si ji mohl odnést z lodi, aniž by si toho někdo nevšiml.
Nato jsem se vrátil do kokpitu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Orbita:
Ještě před sestupem do atmosféry a následným přistáním si odskočíš zakrýt zbroj do zavazadel tak, aby byla neviděna. Poté už v kokpitu vyřídíš přibližovací protokoly, když se ozve letecká obrana základny, a můžeš bez nějakých obav sestoupit na povrch. Takže netrvá dlouho a tvůj raketoplán lehce dosedne na přistávací plochu a ty už scházíš po jeho rampě přímo k pevnosti. Naproti ti už přichází tříčlenná delegace, v jejímž čele kráčí kapitán. Vybavíš si jej ze záznamů, aby jsi věděl, že se jedná o kapitána Kulika. Z jeho spisu si vzpomeneš, že některého jeho metody jsou poněkud přísné až hraniční, přesto byl uznávaný za své dosavadní zásluhy.
Zdravím vás, jsem kapitán Kulik. Služba mě informovala, že máte veškerá povolení k příletu a máte nám předat tento reketoplán. Nicméně, nějak mi unikl důvod vašeho poslání a také vaše jméno.
pronese Kulik sebejistě a čeká na salut od tebe, protože automaticky předpokládá, že má vyšší hodnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, kosmoport

Major Garh Minj.
Řeknu zatímco mu podávám doklady.
Velitelství flotily, jsem zde coby kontrolor vaší letecké obrany.
Objasním mu své zdejší poslání.
Počkám než než si projde dokumentaci kterou jsem si pořídil.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Kosmoport:
Kapitán Kulik si nechá dokumenty od tebe přepodat od jednoho z doprovázejících stormtrooperů a ty si všimneš, že na pravém rameni má každý z nich jakýsi symbol v tmavě rudé barvě. Nastane chvilka ticha, zatímco Kulik si počlivě pročítá připravenou dokumentaci a přečtení provede dvakrát.
Dobře, vaše dokumentace vypadá v pořádku a přístup vám bude samozřejmě umožněn. Vyčlením taktéž někoho, kdo vás bude doprovázet.
odpoví po překontrolování papírů Kulik a předá ti je zpět, aby ti pokynul k následování ho do pevnosti. Oba stormtroopeři se rozestoupí tak, aby ti umožnili projít a uzavírali váš malý průvod, jenž vyrazil směrem k pevnosti.
Povězte mi majore, kde jste prováděl kontrolu předtím ? A ještě mě napadá jedná otázka, jestli už máte zajištěný odvoz, až zde s kontrolou skončíte ?
zeptá se kapitán Kulik, zatímco jste se blížili ke vstupu do pevnosti. V jeho tónu poznáš obezřetnost a podezíravost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Kosmoport

To, že mi kapitán nezasalutoval, když zjistil že jsem jeho nadřízený jsem nechal raději být.
Jak se dostanu zpět je má starost, nemyslíte?
Odpovím mu na druhou otázku.
A co se týče kde jsem byl předtím... Mohu vědět proč vás to zajímá kapitáne? Je to pro vás tolik důležité?
Odpovím mu nepříjemným tónem.
Jinak hodlám začít s kontrolou okamžitě. Zaveďte mě tedy prosím do velícího centra pevnosti.
Znepříjemním mu situaci ještě více.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Vstup pevnosti:
Během tvých odpovědí dorazíte až ke vchodu a dáš jasně najevo, co si o dotěrné zvědavosti podřízeného myslíš. Ten se nijak výrazně nezhrozí při tvé nepříjemné odpovědi a neubere mu to na jeho sebevědomí.
Chtěl jsem vám nabídnout možnost toho, že bychom se vám postarali o dopravu, stejně jako o to, kterou destinaci navštívíte příště. Aneb prokázat vám náš smysl pro pořádek a oddanost službě.
zareaguje však na zmínku o dopravě a tvém předchozím výskytu, kdy naznačil, že měl v plánu si domyslet, kam zhruba by jsi letěl příště.
V tomto případě vás budu doprovázet osobně, protože zajištění odpovídajícího doprovodu by nějakou notnou chvíli trvalo. Ještě mě zajímá, zda-li budete chtít zůstávat přes noc a máme vám připravit pokoj.
rozhodne osobně, projde automaticky se otevřivšími dveřmi, u nich stojí dvoučlenná stráž stormtrooperů. Jeho další kroky vedou k turbovýtahu před vámi, který vás má zavést na kýžené patro.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Vstup pevnosti

Šel jsem dál, kam mě vedli a poslouchal řeč kapitána.
O můj transport se bát nemusíte, zařídím se sám.
Odpovím mu na jeho vlezlý monolog.
Tomu tady asi fakt dost vadim.
Tím, že pi připravíte pokoj na noc, nic nezkazíte.
Odpovím na jeho nabídku, se štěnicemi a kamerami, které mi tam přichystají, se již nějak vypořádám.
Mezitím se nechám vést do velícího patra, abych podpořil své krytí, jako kontroly a zkazil vyhlídky místní osádky na dnešní klidnou službu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Velící centrum:
Ještě než vstoupíte do turbovýtahu, tak kapitán Kulik pokyne jednomu ze strážnýmu, který ti okamžitě odběhne zařizovat ubytování a v turbovýtahu nakonec jste pouze vy dva.
Vaši kontrolu jsme nečekali majore Minji, přesto jsem si jist, že vše shledáte v naprostém pořádku. Plukovník Hang osobně provádí nečekané kontroly a nutí tím tak veškerý personál být neustále ve střehu a připraven na všemožné poplachy. Pravidelně také dochází k nehlášeným cvičením a veškeré výsledky jsou vysoce nad normou Imperiálních norem, které zavádí velkomoff Tarkin.
rozhovoří se kapitán Kulik, zatímco turbovýtahem dorazíte do velícího centra, které má půlkruhový půdorys. Po jeho kraji byly rozmístěny počítačové konzole a každá měla svého operátora. Hlavní řídící panel dohlížejícím důstojníkem byl v prostředku a bylo z té pozice vidět na celé centrum.
Pozor ! Major přítomen !
vykřikne hlasitě stráž u turbovýtahu, když spatří tebe s kapitánem a reaguje dle nejvyšší přítomné hodnosti, která náleží tobě. Trvá pět vteřin, než se všichni postaví do pozoru a odpoví, ale zdá se, že to bylo z důvodu, že všichni dokončovali aktuální úkoly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Velící centrum

Vejdu do místnosti.
Je mi jasné, že pokud se jim dostalo echo že jsem přítomen, že mohli již začít připravovat personál. Nedám však najevo že bych si toho nějak mohl povšimnout.
Pohov.
Zavelím a přejdu na místo kde mám dobrý výhled na obrazovky.
Vyhlašte poplach pro stíhače na základně!
Rozkážu a vytáhnu datapad, abych si do něj činil poznámky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Velící centrum:
Rychle vydáš svůj rozkaz a chvilku se nic neděje, jen se dozorčí důstojník podívá nejistě ke kapitánovi Kulikovi, který jenom lehce pokyne.
Ano pane, hned provedu.
odpoví vedoucí služby a přejde ke svému panelu, aby o několik vteřin zazněly sirény ohlašující poplach pro stíhače v osádce.
Chcete je dostat i do vzduchu, nebo se spokojíte s nástupem do strojů, pane ?
zeptá se vedoucí směny na bližší informace zdánlivě klidný, přesto se ti podaří z něj vycítit jistou nejistotu. Kapitán Kulik stojí mlčky vedle tebe a vše pozorně sleduje bez známky nějaké pochybnosti. Na monitorech zatím můžeš sledovat, jak se piloti, ale nejenom oni chystají na své pozice. Do hangáru se začne scházet i technický personál a všichni, kteří mají co do činění s posádkou zdejších stíhačů, ostatní však taky spěchají na svá místa, jako by byl vyhlášen poplach i pro ně. Vedoucí směny mezi tím čeká na bližší instrukce, které má sdělit stíhačům.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Velící centrum

Otočím se na vedoucího služby.
Pošlete je do vzduchu.
Odpovím a pokračuji v dělání si poznámek. Hodlám se jevit co nejvíce přesvědčivě.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“