Xavier Quaid - 1. mise

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban

Jen jsem to chtěla slyšet takhle přímo, usmálo se trochu zlověstně vyžle.
Do akademie jste dorazili bez dalších komplikací, nepočítaje v to skupinku ožralců, kteří chtěli dělat potíže - ale když si všimli zbrojního arzenálu, podivným způsobem si to rozmysleli a radši provedli přirozený rozptyl, než mohly začít komplikace.
Hned, jak to bylo možné, se od tebe odpojila tvá společnice se slovy o úklidové službě, a tak jsi byl ponechán sobě a svým plánům (a případně Gryssovi, amatérům z Kruhu temnoty, Iglesianovi a dalším, kteří se momentálně na scéně neobjevovali... ovšem při jejich společném znaku, totiž nevyzpytatelnosti, bylo otázkou, kdy si kdo z nich na jistého učedníka s iniciály XQ vzpomene) na pospas.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, Akademie Sithů

Zamkl jsem se ve svém pokoji a dal se do díla. Ze starého vybavení jsem začal vytvářet standardní pasti, dával jsem si pozor, aby skutečně vypadaly jako by byly již šedesát let na planetě pokryté džunglí v nějakém chrámu. Místy jsem tomu musel i lehce pomoci kyselinou, abych popostrčil korozi.
Z modernějšího vybavení jsem vytvořil pár improvizovaných náloží, nic smrtícího, jen bude zasažený popálen, zasekají se do něj kovové ložiskové kuličky a podobně.
"Staré" vybavení jsem pečlivě schoval, a nastražil k němu nějaké pasti z nového.
Pasti z nového vybavení měli tu výhodu že byly velmi prosté, nevysílali žádné elektronické či magnetické pole, typické pro složité senzory a inteligentní miny, tedy nebudou tak nápadné, i když je jejich zneškodnění velmi snadné.
Jakmile jsem měl vše hotovo poklidil jsem po sobě, a pokusil se z noci ulovit poslední chvilky spánku.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Vzbudilo tě zaklepání.
Než jsi mohl vstát, došlo k zopakování, jen tentokrát místo klepání přišlo na kopání do dveří následované vzkazem, aby ses v průběhu dopoledne zastavil u Linarta Grysse - který s tebou chce probrat důležité záležitosti.
Sám ses mohl domýšlet, oč vlastně půjde...

Korriban, akademie Sithů, pracovna Linarta Grysse
Tvůj cíl působil poněkud nervozně.
Ehm... jsem rád, že vás vidím, pane Quaide.
Znělo to, jako by se mu do dnešní audience vskutku nechtělo. Rozhodně toho v poslední době moc nenaspal. Na druhou stranu se zdálo, že na tebe nahlíží s jakousi zvláštní, podivnou úctou...
Odjezd expedice se musí odložit o čtyři dny; postrádám totiž svého zástupce a budu muset vybrat nového. Krom toho, že je to nepříjemné, protože musím vybírat ze zástupu idiotů toho nejvhodnějšího se obávám, že jeho zmizení souvisí s další akcí zaměřené proti expedici některými nezodpovědnými jedinci, kteří nedokáží ocenit staré sithské dědictví... Když jsem své obavy svěřil lordu Iglesianovi a požádal jej o účast na expedici, čímž by odradil pokračování alotrií, prohlásil, že pro mě nemůže udělat o mnoho víc než vy, a protože by to musel kvůli své pozici dělat oficiálně, nechává vše na vás.
Předpokládám, že s ním spolupracujete, a tak se vás chci zeptat na dosavadní výsledky pátrání.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů, pracovna Linarta Grysse

Když se zmínil o tom, že chce aby s ním jel jistý arkanian, jen jsem v duchu zaklel, o to víc jsem si oddechl, když jsem se dozvěděl že nepojede.
Mno, nenazval bych to přímo spoluprací. Spíše si nehodláme vzájemně překážet.
Uvedl jsem vše na pravou míru.
Co se týče mého postupu, tak vše vypadá skutečně na to, že váš asistent v tom byl zainteresovaný.
Nicméně jeho úloha byla spíše jen vykonávatelská a s největší pravděpodobností jednal na popud někoho jiného.

Tak, jen si mysli že mě budeš strašně moc potřebovat.
Když předchozí pokus nevyšel, a mnohé oči se na něj zaměřili, tak pravděpodobně zmizel, než mohl být potrestán, či ten, co mu dával rozkazy ho nechal zmizet, aby nedošlo k jeho odhalení.)
Každopádně se domnívám že podobné pokusy, jako byl ten včerejší ještě neskončili.

Dokončím svou řeč.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů, pracovna Linarta Grysse

Tvůj cíl tě bedlivě pozoroval, poslouchal, co říkáš, a zdálo se, že chladně zvažuje každé tvé slovo.
Takže mu vedení toho spolku asi vlezlo na mozek, poznamenal tónem popsatelným snad leda jako rodičovsky-znechucené "já-si-to-říkal-že-se-asi-chytl-špatné-společnosti". Dodal by ještě něco, kdyby do pracovny nevtrhl jakýsi podržtaška s informacemi o zničeho nic se vyskytnuvším problému na vykopávkách, který posloužil jako dokonalá ilustrace tvých slov.
Linart Gryss dotyčného s vážnou tváří vyslechl, vynadal mu za slabé nervy a poslal ho zorganizovat úklid toho, co byl útok sithských amatérů se snahou maskovat se za útok sithského ducha.
Jak to tak vypadá, Kruh temnoty provedl dokonalou dezinformační kampaň, jíž bezesporu zmátl i lorda Iglesiana a postaral se mu o aktuálnější starosti než dohlédnout na Dxunský výlet, poznamenal zamyšleně, víceméně sám k sobě, když podržtaška zmizel.
Zřejmě to nebude takový klub recesistů, za jaký je těmi, kdo o něm ví, považován... co se dá dělat. No, buďte na sebe opatrný, tímto vyšetřováním si získáte jejich pozornost a nenávist a dle všeho jsou to zákeřné svině!
S těmi slovy se s tebou rozloučil, respektive naznačil, že tvá další přítomnost v jeho pracovně je rušivá a nežádoucí.

Korriban, akademie Sithů
Chodba vypadala tak, že by jeden ani neodhadoval, jak nemilý incident se tu včera odehrával. V každém případě byla liduprázdná, moc příslušníků jiných druhů se tam taky nevyskytovalo - vlastně s výjimkou velice hezké Echani s vlasy staženými za ušima, oblečené v černé přiléhavé kombinéze.
Chvíli nevěřícně zírala na tebe, pak na dveře, z kterých jsi přišel, pak zase na tebe, zase na dveře... a pak si dodala dost odvahy, aby vyrazila přímo za tebou, čili tě musela doběhnout.
Ehm... Quaide? Xaviere Quaide?

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Ano?
Otážu se a vlídně se usměji, aby nepoznala že netuším o koho jde.
Že by to byla ta holka z chrámu, co jsem jí při jednom cvičnym souboji zved sukni přes hlavu? Jak odmítala pochopit že to byl jen taktický tah, a že jsem s tím čekal přes tejden, dokud jsme nebyli sami, aby se nestyděla? Pravda nadávat mohla i proto, že neměla spodní prádlo, ale za to už jsem nemohl.
Nebo ta, který jsem se zeptal na cestu na pánský záchodky s tím, že tam urči má občas schůzky?
A neni to spíš ta sithská učednice, který, když sem vlez poprvý do akademie, že jsem jí dal plášť a označil jí za šatnářku?
V duchu se připravím na to že tasí a bude mě chtít zabít, nebo by se spokojila s fackou?
Také bylo možný že jsem jí nic neprovedl, ale proč by si mě potom pamatovala?
Nejpravděpodobnější ale asi bude že ode mne bude něco chtít.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Dobře, široce se usmála Echani.
Zprava přistála facka.
To ještě za tu sukni
Zleva přistála facka.
To za to, jak jsi odešel z chrámu, parchante. Fakt blbej nápad, to, co o tobě koluje po akademii, jsou sice působivé drby, ale jestli jsi nezávisle nestudoval sithské holocrony - o čemž pochybuju - tak tě to dost oslabilo. A taky jsi o dost přišel.
Dívka potřásla nechápavě hlavou.
No, zajímalo mě, jestli jsi to skutečně ty. Změnil ses a kdybych nevěděla, že tu budeš, tak bych tě asi ani nepoznala.
Upozornění: končím s osobní vložkou. Potloukala se tu taková divná parta s tím, že hledají pana Quaida a mají mu vzkázat, že jestli není srab, tak ať se o úplňku dostaví k hrobce Ajunty Palla. Někteří z té skupinky měli poznámky, jestli by nebylo vhodnější se s ním domluvit jinak, nejlépe aby se osobně neviděli, ale bylo jim řečeno, že je to Jedi a musí se s ním patřičně komunikovat. A nějak se nemohli dohodnout, tak jsem jim řekla, ať vystřelí, než je nakopu tak, že už na pánské záchody ani nepáchnou, a že vzkaz panu Quaidovi vyřídím, už proto, že temný Jedi se nemusí temného Jediho bát - což ale zjevně o některých shitech neplatí.

Nevinně se na tebe zazubila.
Hm, to bych chtěla taky, dokázat na sebe poštvat sithskou mateřinku... přimhouřila očí jako kočka.
Ráda jsem tě zase viděla, tak výchově toho potěru zdar!
S těmi slovy se otočila a vyrazila po chodbě stejným směrem, kudy jsi měl předtím namířeno ty.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Tak za prvé: neodešel jsem, vyhodili mně...
K bodu za druhé jsem se již nedostal, neboť už zase mlela pantem.
Takže Krili..... Hmmm.
Zpráva mne vyloženě potěšila.
Takže se kroužku temnoty zbavím, nebo alespoň zredukuji z jejich iniciativy.
A když už se tu děvče oběvilo...

Pak se ale otočila a začalo odcházet.
Moméént.
Natáhl jsem se v Síle a rozepnul jí pásek. Vzhledem k tomu, jak měla přiléhavé oblečení, tak to nemělo další následky.
Nicméně jsem musel přemetem uhnout před další fackou.
Hele měl bych návrh, co kdyby sis na těch puberťácích taky zlepšila náladu? Budu odjíždět, a pochybuju že se mi tam seřadí všichni, tak že bys mi je tady "pohlídala" než se vrátim.
Nadhodil jsem
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Kdybych si chtěla zlepšovat náladu na puberťácích, mám tu tebe! usmála se Krili a oči se jí zúžily jako lovící tuk´atě.
Ale k té redukci stavů se připojím, alespoň bude sranda. Takže dostaveníčko za úplňku u hrobky, ukážem jim, co je temná strana.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Prokřupal jsem si klouby.
Tak klidně, já jsem pro. Sukni koukam už nenosíš, tak to bude zajímavější.
Šibalsky jsem se na ní usmál.
Jinak nevíš kolik členů ten "kruh temnoty" čítá?
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Hm, tipla bych to tak na padesát lidí, soudě podle toho, co jsem o tom kroužku slyšela a co mi tak přijde možné, pokrčila rameny.
Respektive od pětatřiceti do šedesáti, vzhledem k aktivitám v Údolí temných pánů, kvalifikaci většiny členů a jejich strategickému myšlení se to pořád mění a mám důležitější starosti, plány a ambice než sledovat tuhle partičku blbců.
Ale k tomu, co o nich vím:

Zakladatelé z archeologického prostředí, původně to měl být spolek zabývající se efektivnějším výzkumem formování společnosti po příchodu Palla, Muura, XoXaan a tady téhle party.
Těch bylo pět.
Pak si něco ošklivého řekli a udělali, počty se víceméně zredukovaly. Neříkám přímo vyvraždili, protože přežili Sorell a Warth - a ještě jeden člověk, který když přijde řeč na tenhle spolek, tak se tváří, že s ním nikdy neměl nic co do činění a do značné míry je to pravda, protože TUHLE sr-ku dohromady fakt nedával.
No, a tak se Kruh temnoty zreformoval a začal nabírat nové členy. Vesměs perspektivní mládež hluboce ponořenou do temné strany, která nás za normálních okolností strčí všechny do kapsy,
přihodila sarkastickým tónem doplňující informace.
Kupříkladu Sorellův pobočník před rokem něco prozkoumával kanalizace a stala se mu menší nehoda. Jak tak stál po kolena ve sračkách, všiml si, že je tam nějaká mrcha a chce ho napadnout - a skrývá se pod hladinou. Tak to tam napálil blesky...

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Počet mě celkem zaskočil, nečekal jsem že je na akademii tolik ztracených existencí.
Popis vlastní exekuce jednoho jejich člena mne nepřekvapil.
Uvažoval jsem, ač byl kruh spolkem pitomců, mohl by natropit problémy už jen tim že se budou nekulturně chovat a zkříží mi plány.
Také mne napadlo že Krili až podezřele rychle souhlasila, a na to, že se o ně nezajímala tak o nich věděla docela dost, až příliš.
Klid, leze ti na mozek ty hrátky do kterejch ses připlet.
Napomenul jsem se, zase jsem jí nehodlal příliš věřit.
Dík, ještě se uvidíme.
Rozloučil jsem se s ní, ze starého zvyku z chrámu, jí na odchodu pleskl po zadku ( jako už tolikrát v chrámu) a vymizel směrem, ke své ubikaci.
To je na prd tůto. Tady budu pobíhat jak nemoudrej kvůli spolku nechci říct čeho...
honili se mi po cestě neveselé myšlenky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, akademie Sithů

Krili - tradičně - vypískla.
Přesně, co jsi čekal.

Měl jsi před sebou čtyři dny do úplňku a pak cestu na Dxun, pokud tedy nenastanou další komplikace.
Zamířil jsi do svého pokoje - a strnul.
Sice se nedalo říct, že to tam vypadalo, jako by se tudy přehnal terentatek, ale někdo s nedostatečným smyslem pro vytříbenost se ti hrabal ve věcech.
Respektive se zdálo, že se ti někdo snažil hrabat ve věcech, nicméně než v tom mohl nějak výrazněji pokročit, byl nemile překvapen a došlo ke rvačce, po níž byl dotyčný urychleně vyexpedován. Podle zaschlé loužičky krve na podlaze v ne zrovna společensky aktivním stavu.
Na stole se pak nacházela ženskou rukou napsána poznámka:

Kód: Vybrat vše

Musím urychleně na misi, chtěla jsem se s tebou ještě rozloučit - teď to kvůli tomu hajzlíkovi nestihnu. Stavím se, až budu zpátky. N.

---------------------------
Pokud máš v plánu něco dalšího, je na to prostor.
Jinak můžeš posunout až k úplňku, pokud jde o útoky, Kruh temnoty si dává pauzu. :P

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Korriban, akademie Sithů

Co? Jakej mamlas?
V zuřivosti zatnu pěsti, nějakým vedlejším efektem díky tomu praskne jediná váza co zde mám, která zde byla stejně už když jsem se sem nastěhoval, takže mi jí ani není příliš líto.
Naštvaně se pustím do úklidu, naštěstí se mi nedostali až k mým připraveným hračkám.
Rovnou doupravím "staré" miny aby byly ještě věrnější, a vše již připravím na převoz.
Kruh temnoty mi leze na nervy, je jich tolik, že jejich náhlá absence vyvolá moc otázek na to, aby po mě Iglesian zase nevyjel jak mandalorian po šlapce.
Že Nym vypadla mi taky nezvedlo náladu. Potřeboval jsem nějaké doplňující informace o kruhu a hlavně o milé Krilionoře Plont.
Zkusil jsem se tedy podívat zda se někde zde nevyskytuje vyžle, které již ukázalo jako slušný informační zdroj, pokud odjelo s Nym, budu se musit podívat po zdrojích, kterým věřím ještě méně.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Korriban, Akademie Sithů

Jak jsi záhy zjistil, vyžle se mise neúčastnilo.
Vcelku záhy jsi byl nasměrován ke knihovně, kde se Aurelia Olsir právě pilně věnovala studiu čehosi na datapadu. Všimla si tě záhy; datapad zaklapla a vydala se tvým směrem, takže jste se potkali prakticky ve vstupu.
Zřejmě byla zcela spontánně ráda, že tě vidí.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“