East Wood = Křižující trať

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Dispečink

Úředníček se opravdu zapotil.
Ehm... Uvedla jen důvod související s vyšetřováním. Neměl jsem důvod ji nevěřit. Ospravedlňoval se.
Pravda... Kdo by odolal svůdnému kukuč viďte? Czlic na něho spiklenecky mrkl.
Kukuč? Dispečerovi začal na čele vyrážet pot.
Seech udělal pitvořivý obličej a pokračoval: Můžete nám říct aspoň jak vypadali ti co se po ní vyptávali?

Mladíkovi se při změně tématu viditelně ulevilo.
Počkejte minutku... Vysypal ze sebe.
A to jsem si myslel, že já jsem záletník... Neodpustil si Seech.
Jeden byl střední postavy, černá bunda, a pár příručních blasterů. Druhý byl o dost menší. Prokázali se jako příslušníci rozvětky. Dokončil svou analýzu dotazovaný.
Jestli chcete můžete zkontrolovat její loď. Je támhle vzadu. Bylo mi divné, proč taková hezká žena letí nákladní lodí, ale neodvážil jsem se zeptat... Dodal.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dispečink

Úkosem jsem se podíval na Seeche a napadla mě zábavná myšlenka o něm jako o lamači ženských srdcí a raději jsem jeho poznámku přešel drobným úšklebkem...

Vyslechli jsme mezitím dispečerův pokyn, abychom prohlédli loď, kterou se sem Rebeca Theran dopravila. Celkem mě překvapilo, že nepoužila nějaké elegantnější plavidlo, ale nákladní frachťáček... Kromě této informace už nám pracovník dispečinku nastínil pouze matný popis oněch mužů, kteří se po rytířce Theran ptali před nimi. Což nám v tuto chvíli pomohlo asi stejně, jako mrtvému imperiálovi brnění! I přes to jsem chlapíkovi za pultem poděkoval co možná nejuctivěji a podíval se směrem k lodi: "Tak, jaká je Tvoje teorie ohledně příletu rytířky Theran sem na Bakuru z důvodu jakéhosi vyšetřování?" a s touto otázkou se otočil k mému společníkovi. Ten už už chtěl zřejmě vyslovit jednu ze svých perel moudrosti, přesto jsem jej ještě předběhl: "Jen se mi nezdá ta rozvědka - pokud vím, tak do misí spadajících pod naši Akademii republikové orgány nezasahují a naopak, pokud o to výslovně nepožádá ta, či ona strana... Co by tedy chtěli ti chlapi po jediiské vyšetřovatelce??" Tuto otázku jsem si položil spíše sám pro sebe.

Ovšem nebyl by to Seech, aby nereagoval...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Přístav

Seech se podrbal na svém plnovousu: Ty zrovna taky nemáš nejlepší vyhlídky na to najít si ideální partnerku...
Nakonec nasadil zvláštní úsměv: Mám pocit jakokdyby se někdo snažil na Theran spoustu špíny. Navíc by bylo možná zjistit o jaký druh mise přesně šlo. Netvrdím, že tvoje rytířka
měla důvod o cíli cesty lhát, ale co by bylo tak urgetního, aby to vytáhlo agemty.
Co ty na to fešáku?

Medailon na tvém krku začal nepříjemně pálit...
Vidím, že si vedeš dobře Easte... Ale co teď? Vydat se za Theran po horké stopě anebo vyslechnout členy Akademie?
PLESK!
To ti Seech uvalil pořádnou facku: Roháči, dávej si pozor! Medailon je nevyspytatelný. Takže rozvažuj, protože diskutuješ hlavně se mnou!
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Přístav

Myslel jsem, že medailonek dal na nějaký čas pokoj. Ovšem zřejmě mu nepřišlo vhod, že jsem se znovu octnul v úzkých a po dost dlouhé době se aktivoval. Temný hlas zabrackého sitha mě svedl na rozcestí...

Seech mě musel probudit z mé vize, či spíše transu, do kterého jsem se dostal, pořádnou fackou! Neměl jsem mu to za zlé, přece jen: On to byl, kdo momentálně věděl o přívěsku a jeho tajemné moci daleko víc, než já sám!

Hm, tak zjistit důvod Theraniny mise na Bakuře... nebo zde vysledovat její stopy a dostat se na kobylku těm záhadným tzv. "agentům" republiky?? Otázka byla nasnadě, ale hned mě napadla spásná myšlenka! "Seechi, nejlepší bude, když kontaktuji Ulrina, mého přítele na Akademii. Pokud vím, jako pracovník bezpečnosti by mohl mít záznamy o účelech jediiských misí! A pokud ne, poprosím jej, aby to zjistil u mistra Lukea!" a než mi stačil velevážený kolega Czlic oponovat, přidal jsem ještě jeden postřeh: "Rozhodně nemůžeme ztratit stopu rytířky Theran. Mohlo by se stát, že pak bychom už jí nenašli. Nebo nenašli včas..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Přístav

Takže tu budeme jen tak stát a přemítat co bychom udělali aniž bychom cokoliv udělali. Pochopil jsem to správně? Seech se podrbal za ušima a kde se vzaly tu se vzaly dvě lehátka.
Tohle jsi tedy doufám na mysli neměl… Vrhnul na tebe tázavý pohled a relaxační pomůcky zmizeli tak rychle jak se objevili.
Být tebou prohledal bych její loď a pak se spojil s tvým přítelem. Důvod, proč je Theran sledovaná má nejspíš dva důvody: Buď se při příletu událo něco tady v přístavu anebo celá mašinérie začala už na Akademii. Vyslovil Seech svou domněnku.
Navíc některá příkoří, kterým jsi byl v poslední době vystaven, nemusela zas až tak souviset s tebou… Dodal a už byl vidět u lodi.

Roháči, pojď se na něco podívat! Bylo slyšet štrachání a klení.
Hups… Ta holka dostala i mě. Vypadlo s tvého společníka, když si se dostal k němu.
Nebylo se čemu divit. V místě Czlicova rabování se nacházeli převozní listiny na různé typy zbraní, které samozřejmě chyběly…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Přístav

Seech měl zase jednou pravdu! Nejdříve by bylo nejlépe prohledat loď Rebecy, zjistit možnou příčinu jejího příletu a najít případné stopy. Teprve potom můžeme kontaktovat Akademii a podat hlášení mistrům.

Přistávací plocha, loď Rebecy Theran

Když jsem vešel po rampě širokými vraty do nákladového prostoru frachťáčku, Seech už tam byl a detektivním pohledem zkoumal vše okolo. Jaké však bylo mé překvapení, když za okamžik mne volal k oddělené přepážce těsně za pilotní kabinou. Na stěně bylo patrné, že zde něco viselo a bylo připevněno páskami a úchyty. Ovšem kromě těchto kotvících pomůcek zde nic nebylo. Pod tímto ležela malá bedna, otevřená a Seech v ní našel několik potištěných listů. A podle všeho šlo o dokumentaci k různým typům zbraní!!!

Nebyl jsem schopen racionálního uvažování. Co by proboha rytířka Jedi dělala s takovým arzenálem? Nešlo mi to do hlavy do té chvíle, než Seech prohodil myšlenku o tom, že situace na Akademii v souvislosti s mou osobou mohla být více zamotaná a už tam se začal odvíjet příběh, pokračující zde na Bakuře... V duchu jsem si přehrával důležité události posledních týdnů:

Výcvik....

porážka Rebecy v souboji...

její zmizení na Bakuře...

objevil se Seech...

pak zde neméně zajímavé informace o vyšetřování a agentech...


Tyto záchytné body probíhaly v mé hlavě jako stádo splašených Tantaunů...
"Seechi, ty myslíš, že Theran je zapletena nějakým způsobem do černého obchodu se zbraněmi nebo jiného průšvihu a po našem cvičném souboji v Praxeu tušila, že bych jí mohl odhalit? Proto zmizela a uchýlila se zde?" jako bych se ptal mého přítele, ale spíše jsem mluvil sám k sobě... Ani jsem snad nečekal jeho odpověď a dodal jsem: "Hrozí jí velké nebezpečí, to je každopádně jisté..."
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

V přístavu i problému

Seech udělal při tvém proslovu opičku: Na to bych bez tebe nepřišel roháči. Lepšíš se...
Vzápětí ti však z opasku vylétl tvůj meč a jediným sekem přeťal jednu z pušek, načež se zase poslušně vrátil na své místo, což u Czlica vyvolalo zvláštní úsměv.
Doufám, že jsi z názorné ukázky pochopil co si dnešní Jedeeiíci myslí o klasických zbraních... Doplnil svůj illustrační příklad ještě slovním projevem tvůj malý společník.

Vysvětlení může být dvojí: Buď nám to nechala na ochranu anebo někdo chtěl abychom se dostali do problémů. Aniž by vysvětlil svůj druhý slovní obrat, ukázal směrem k rampě a s prstem na ústech se najednou objevil na stropě.
Schován mezi bednami se zbraněmi jsi spatřil něco co připomínalo osmičlené komando. S ohledem na kontrolu bylo svým způsobem téměř nemožné, kde se mohli vzít.Osm nohou se najednou dělilo, což znamenalo že se dělili pravděpodobně po dvou. Seech ustrašeně kulil oči, ale spíš to vypadalo jakoby sledoval okolí...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Přistávací plocha, loď Rebecy Theran

Seech mi chtěl názorně předvést, co s kradenými zbraněmi a udělal divadýlko s mým světelným mečem a jedinou blasterovou pušku, co zbyla v lodi. Poté meč zaplul zase na své místo a Seech se po svém kousku blaženě usmíval. "Taky si říkám, že ty zbraně nepřinesou nic dobrého. Měli bychom co nejdříve zjistit, kde se poděly a kdo s nimi manipuloval. Jen doufám, že ještě není pozdě..." a tím moje úvahy znenadání končily.

Zmizelé zbraně z lodi rytířky Theran nebudou zřejmě náš největší problém... říkal jsem si v duchu, když Seech uskočil z dohledu a pokynul mi, že se blíží problémy. Podíval jsem se do prostoru rampy a tam se seskupovalo několik postav! Dle obrysů se dalo domnívat, že nebudou s holýma rukama a už vůbec nepřišly na přátelské povídání u kávy... Postavil jsem se proti nim, Seech zůstal mimo jejich zorné pole a postavy se rozestoupily přede mnou. Světelný meč jsem prozatím nechal u pasu deaktivovaný. Přece jen nemusí hned vyjít najevo, že jsem student Akademie Jedi!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Loď Rebecy Theran

Zůstal jsi sám s ozbrojenci, byť pod Seechovým dohledem. Během minuty se kolem tebe srotilo veškeré, komandové osazenstvo.
To je vaše? Otázal se pravděpodobně velitel zásahu. Dostali jsme zprávu, že má zde dojít k nějakému druhu předání. A upřímně řečeno nevypadáte zrovna důvěryhodně.
Půjdete s námi!
Ve chvíli jsi byl povalen na zem a násilně veden z lodi pryč. Podíval ses na stop, kde ještě před pár vteřinami visel Czlic. Kupodivu nebylo po malém filutovi nikde ani vidu ani slechu. Byla by zde možnost pokusit se zbavit se svých prozatimních „chráněnců“ ovšem neslo by to sebou i případné riziko...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Loď Rebecy Theran (potíže...)

Zůstal jsem nehybně stát a pozoroval, kterak mě obstoupila skupina dobře vycvičených a ozbrojených mužů. Podle uniforem a výzbroje šlo usuzovat, že se jednalo o členy Bakurských pořádkových sil. Zřejmě byli na běžné obchůzce, ovšem to by sem nevtrhli jako velká voda. Bylo docela dobře možné, že sem dorazili na něčí anonymní udání... Toto mi okamžitě potvrdil velitel zásahu, který ke mně promluvil. Tak zprávu jste dostali, pánové? Velmi zajímavé...

Nenápadně jsem se podíval na strop, kde ještě před chvílí visel Seech, nebylo však po něm vidu ani slechu! Doufám, že se potvrdí ta lepší varianta a on se uchýlil do úkrytu, aby vymyslel, jak z téhle situace ven... napadlo mě a zaplašil jsem myšlenku jeho útěku do bezpečí. Mezitím mě již eskorta vedla ven z lodi a patrně se mnou mířila na stanici. Moje identita prozatím zůstala utajena díky jílci světelného meče, který se houpal u mého pasu skryt pod blůzou. Nebylo dobré říci těm chlapům, kdo jsem. Jelikož zde zmizela jedna rytířka Jedi, nebyl jsem si jist, zda tito pánové jsou ti praví, kteří by měli vědět, že jsem taky Jedi...

Kosmoport, cesta na stanici

Když mě vedli jako zajatce, nechtěl jsem se nechat jen tak odvést jako odsouzenec na popravu. Zkusil jsem zavést hovor: "Veliteli," obrátil jsem se na velícího důstojníka, "chtěl jsem vám jen říct, že odvádíte toho nepravého! Ta loď, ve které jste mě zadrželi, není moje, byl jsem tam jen kvůli vyšetřování. Čekal jsem na agenty z republikových sil, kteří měli přijet vyšetřovat nějaké nekalé jednání, jak jste sám říkal..." Nedoufal jsem, že tímto vysvětlením obměkčím muže, vedoucí mě k výslechu. Ale chtěl jsem především získat čas a vzbudit v nich alespoň trochu důvěry.

A navíc jsem nelhal....
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Trable na Bakuře

Tvůj instinkt se skutečně jevil jako správný. A co víc? Velitel zásahu se skutečně obměkčit nenechal, což potvrzovalo jeho zaryté mlčení. To pokračovalo až do místnosti kde byl pouze stůl a dvě židle. Bez nějakých caviků tě usadili na jednu z nich a bezeslova odešli.
Co tu vyvádíš pane rytíři? Ozval se známý hlas.
Na stole jsi mohl spatřit Seeche ve formálním obleku.
Vaše obhajoba se připravuje... Nasadíc obchodnický výraz již vyčkával na případného vyšetřovatele.

Dveře se po dlouhém čekání otevřely a naproti vám se posadil Ulrin Wolw.
Zdravím, našel sis za mě náhradu jak vidím... Ulrin se pohodlně uvelebil a hodil před tebe spis...
Wow, jako tvůj právník ti radím, abys nevypovídal. Ušklíbl se na Ulrina Seech.
Ten jen zvedl oči: Ty jsi snad povýšil Easte?
Spis je veden o jistém Keyilu Zhoranovi. Máme důvod se domívat, že poskytl informace potřebné k infiltraci Akademie. Je to sice malá ryba, ale z nějakýho důvodu toho ví nezvykle mnoho...
Zmlkl Wolw aby se nadechl...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Bakura, základna Bakurských pořádkových sil

Když mne muži dovedli na stanici, posadili mě do opuštěné místnosti a odešli. Zůstal jsem zcela sám a mohl tak hodnotit situaci...

Sám? Ani nápad!

"Seechi! Kde se tu pro živoucí Sílu bereš?" zeptal jsem se jakoby překvapeně a s úsměškem v koutku úst, ačkoliv jsem od Seeche něco podobného už zažil několikrát. Potom, co mě uvítal, jsem se opřel do opěradla a kroutíce hlavou podotkl: "Nevím, na co si to tu hraješ. Já bych se měl obhajovat? Z čeho?? Vždyť tady jde o neznámé spiknutí a je v tom evidentně namočena Rebeca Theran!"

Více jsem však nestihl říci, neboť dveře se otevřely a vešel...Ulrin Wolw!!!!

Samozřejmě jsem byl trochu překvapen! Nečekal bych zde zrovna mého přítele z Praxea a ještě navíc v roli vyšetřující osoby. Neboť spisy, které si nesl Ulrin v podpaží, zřejmě souvisely s naším případem. Ulrin Wolw přešel mou přítomnost jen z peprnou poznámkou o náhradě, na kterou jsem nehnul ani brvou.

Poté, co dosedl, stručně mi vylíčil, proč jsem tady... Pokýval jsem hlavou a zvolna promluvil: "Ulrine, dle toho, co říkáš, jsme měli na Akademii mezi sebou špeha. Někdo tomu Keyilu Zhoranovi poskytoval nějaké informace, které mohly poškodit nebo narušit Akademii... Kde je Zhoran teď? Byl dopaden, že od něj máte ony informace?" odmlčel jsem se, abych sjel pohledem na oba drobné muže, načež jsem posléze pokračoval: "Můžeme se tedy domnívat, že tou osobou, spřaženou se Zhoranem, je Rebeca Theran???"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na základně

Konečně se našel někdo, kdo není záviskej na byrokracii a jde přímo k věci. Utrousil Wolw.
Já jsem nezávislý člen, nezávislé komunity... Ozval se Seech.
Říká se tomu ironie trpaslíku.
Říká se tomu černý hunor s křížkem po funuse!
Síla ví, jak by tato diskuze probíhala, kdyby se Ulrin nestáhl do ulity.
Tak fajn... Vzdal to a poté se otočil k tobě.
Vážně kde si toho chlápka sebral?


Poté navázal na předchozí rozhovor: Zajímavá dedukce, ale vesměs asi není správná. Ovšem nemůžeme si být jistí v jaké roli se nachází. Zatím to vypadá, že to na ni někdo hodil a já s tím souhlasím. Co se týče Zhorana... Sledujeme ho od doby, kdy přiletěl sám. Vypadá to, že má provést určitý druh obchodu poblíž transportního skladu.
Ulrin se nadechl a pokračoval: S Theran jsem ztratil kontakt krátce po našem příletu sem a...---
Počkej agentíčku... Tys byl s ní?
Zeptal se Seech a skoro to vypadalo, že by uvítal i sáček popcornu.
Na žádost mistra Skywallkera. Bránil se Wolw.

Takže jsi roháčovi spolu s majstrem nasadil parohy? Geniální…
Luke o mé roli věděl…
Tím hůř…


Ulrin vypadal, že každou chvíli vybuchne, což ho možná mrzelo o to víc, že se to nestávalo tak často…
Hele ty trpaslíku… O Theran nevím o nic víc, než tady East a vážně bych ocenil, kdybys mě přestal obviňovat. Tohle není práce Republikový špionáže. Tohle je soukromej sektor!
A to znamená? Hrál Czlic dál nechápavého.
To znamená, že Republika nemá sebemenší ambice se starat o problémy na Akademii!
Klídek, já jsem jenom obhájce mého klienta, já tu totiž vůbec nejsem…
Uculil se mužík a koutkem oka na tebe pohlédl.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na základně

Seech i Ulrin byli temperamentní tvorové a díky tomu se také pustili do živé debaty. Když jsem chtěl vstoupit se svým názorem, doslova mě nepustili ke slovu...

Ponořil jsem se tedy na chvilku do úvah a přemýšlel jsem, co dál. Něco tady nehraje: Ulrin přiletěl s Rebecou Theran, přitom o tomhle věděl mistr Skywalker, ale mě nic před odletem z Yavinu 4 nic nenaznačil. Proč??? Má to nějaký hlubší význam? Je to snad součást výcviku? Ulrin se domnívá, že Rebeca se stala obětí komplotu... No, možná má pravdu. Nicméně ten zloduch, ten Zhoran, ten má napojení na někoho mnohem většího, soudě dle infiltrace Akademie. Proč by totiž bezvýznamný zlodějíček chtěl získat informace z jediiského centra? Určitě ne pro sebe...

Moje úvahy utnul Ulrin, když poznamenal, že Republika se zásadně nemíchá do záležitostí Praxea. Zvednul jsem hlavu, Seech se na mě podíval a já mu na jeho pohled odpověděl: "Myslím, že bychom měli s Ulrinem spolupracovat, ne se s ním dohadovat o správnosti jeho úlohy v tomto případu - co ty na to, přežiješ to?" poslední slova jsem dodal s pobavením...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Na základně

Seech ti tvůj úsměv oplatil: Já jo, ale co on?
Wolw jen rezignovaně pokýval hlavou, když se najednou spustil protipožární systém a na čtyři vteřiny vypadl proud. Voda vám stékala všude možně a velmi rychle vás přinutila k opuštění vašich součastných pozic.

Jestli je to tekuté sérum pravdy, tak to nemá žádný účinek. Akorát mám promočený sváteční oblek. Deklamoval Seech, který byl jako první na nohou a mokrý od hlavy až k patě.
Pokud máš na mysli protipožární opatření, tak můžeš být klidnej... Opáčil Ulrin.
Jak mám být klidný, když to všude stříká!?

Vyběhli jste z místnosti a běželi chodbou. Cestou jste narazili na zaměstnance personálu.
Co se děje? Štěkl na něj zvláštní agent Wolw.
Někdo spustil protipožární protokoly.
A co udělal kromě toho, že nás všechny parádně osprchoval? Otázal se Czlic, ale Wolw ho ignoroval.
Jsou všechny sekce ve Velíně zabezpečené? Zeptal se místo vytáček.
Spustili jsme sekvence podle předpisů, ale neměli jsme čas zjistit jestli...--- Zakoktával se člen týmu.
Vraťte se na místa! Tenhle incident není incident!
Ale pane já...---
Vypadněte!

Zaměstnanec (zřejmý podřízený) poslušně odklusal. Bylo zajímavé sledovat onu charakterovou proměnu. Z Ulrina se během pár vteřin stal rozhodný muž, který si vzhledem k událostem minulým a pravděpodobně i dávnějším uvědomoval, že rozhodnost je nyní tou nejvyšší nutností. S očí mu zmizel ten pro něj tak typický černý nadhled.
Czlic se podrbal za uchem: Zdá se mi to nebo ztrácíš nervy?
Bez komentáře...
Striktně ho odbyl Wolw, aby se vzápětí otočil k tobě.
Zdá se, že někdo přerušil spojení mezi jednotlivými částmi centrály. Je rozdělená na tři části...
Jaká náhoda...
Zabrblal Seech.
...Je potřeba obnovit spojení ve všech částech. Když se nám to povede, můžem pomocí kamer logalizovat našeho narušitele. Pokud půjdeš na konec chodby a dáš se doleva, dorazíš do místnosti CV1.
Budu hádat... Já půjdu doprava a ty půjdeš rovně...
Nedal se Czlic odradit.
Správně trpajslíku... Poté se k tobě naklonil s napřaženou pravicí.
Vím, že máš spoustu otázek, ale slibuju, že jakmile tahle šílenost skončí, tak ti všechno vysvětlím.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“