East Wood = Křižující trať

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Základna - kancelář

Náš družný hovor, který ovšem obstarávala výhradně dvojice Wolw - Czlic, byl náhle přerušen sprškou vody při požárním poplahu! No, když už nic, alespoň se ti dva přestanou handrkovat... napadlo mě, když jsme zmáčení vyskočili a hnali se na chodbu.

Základna - hlavní chodba

Když vyšlo od jednoho se zaměstnanců najevo, že byl spuštěn protipožární poplach, nicméně požár hlášen nebyl, došlo nám to téměř všem naráz: Někdo uměle vyvolal zmatek na stanici! Proč? Těžko říci...

Wolw navíc vydedukoval, že spojení mezi jednotlivými frakcemi základny jsou bez spojení, tudíž bude třeba najít epicentrum poplachu a tak i případného pachatele. Ulrin nám dal pokyny, kterým směrem a jaké dveře máme najít, abychom se dostali na určité úrovně základny.

Od křižovatky jsem neušel ani pár metrů a něco mě nutilo zastavit se. Ponořil jsem se do toku Síly a snažil se najít původce jisté energie. Když jsem "to" zachytil, otevřel jsem oči, otočil se a Ulrinovi i Seechovi pokynulˇbeze slova, aby přišli za mnou a ukázal na nepopsané dveře, vedoucí někam do skladu, či tak nějak... Ukázal jsem na dveře a odhrnul si halenu, pod níž se blýskla rukojeť mého světelného meče. Tím jsem chtěl naznačit, že jsem zřejmě objevil osobu, kterou hledáme - za dveřmi bez štítku...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Co myslíš že tam najdem… Jídlo? Otázal se Seech šeptem Ulrina.
Sklapni… Přišla odpověď.
A na co chceš teda myslet? Přijdeš tam rozrazíš dveře a zařveš: „Bezpečnostní služba vzdejte se?“
Ty malej skrčku… Až tohle skončí slibuju ti velmi chutné jídlo a slibuju ti, že budeš první, kdo se o něm dozví!
Drtil Wolw slova skrz zaťaté zuby.
Dobře beru tě za slovo, ale neslíbil si náhodou už jedno rande tady Eastovi?
Ulrin raději na poznámku již nereagoval a pouze se přesunul k levé straně dveří s vytaseným blasterem na tebe kývnul a vzápětí rozrazil dveře se slovy: Bezpečnostní služba vzdejte se!
On to fakt udělal…
Slyšel jsi za sebou Seeche.

U hlavního panelu stála osoba v černém rouchu a kápi přes obličej. Na pravém rameni měla vyrytý zlatý ornament, který jsi na dálku nemohl rozeznat.
Vetřelec, který byl, vyrušen z práce se pod kápí musel pousmát.
Jak předvídatelné… Odpověděl neznámý, leč ženský hlas.
East Wood… Myslela jsem, že se tě nedočkám… Její hlas sebou nesl určitou úctu.
Zdá se mi to Easte, nebo podobné typy přitahuješ? Poznamenal Ulrin, který neustále na neznámou mířil.
On ano… Ty ne… Ve vteřině letěl tvůj přítel ze dveří a tvrdě narazil do zdi.
No tak Easte… Přece nezklameš svou fanynku. Ve chvilce vytáhla svou zbraň.

Co však bylo zajímavé bylo to, že to nebyl světelný meč. Šlo o jakousi zbraň se zahnutou čepelí. Dalo by se říci, že to byl nějaký druh šavle. Postavila se do bojového postoje, ale nehodlala zaútočit.. Alespoň prozatím…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Základna

Připlížili jsme se k oněm dveřím, za kterými se zřejmě schovával pachatel, kterého jsme s oběma mými společníky hledali. Když bylo jasné, že budeme muset vpadnout dovnitř po zlém, Ulrin se jako tajný agent Republiky chopil iniciativy a ukázal se jako schopný velitel: Gestem rozmístil mě a Seeche po stranách dveří a sám se nachystal rozkopnout chabou překážku mezi námi a vetřelcem.

Jaké však bylo jeho i naše překvapení, když se po jeho halasné výzvě od ovládacích pultů alarmu zvedla zahalená hlava a promluvila ke mě, namísto k němu...
Je to žena! A ten hlas už jsem někde slyšel - je to snad...?
Moje myšlenky však přerušila vlna Síly, která mrštila Ulrinem o zeď naproti vyraženým dveřím! Ohlédl jsem se letmo za ním a poté beze slova naznačil Seechovi, aby šel k němu a postaral se o něj...

Moje pozornost se nyní soustředila na vetřelkyni: Původně jsem si myslel, že tu ženu jsem poznal, dokonce z Akademie! "Tak se ukaž, neskrývej svou totožnost a vzdej se!" pokynul jsem klidným hlasem k oné zahalené postavě. Byla to jistojistě žena, ale ne ta, kterou bych zde čekal...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Přebíráš od svých přátel víc, než si sám připouštíš... Poznamenala neznámá a v momentě, kdy jsi přešel vchod hmátla po panelu a všechny možné východy byly najednou ohraničeny laserovým paprskem.

!!! BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ AKTIVOVÁNO !!!

Co uděláš? Probodneš mě svým zlatým světlem? Dobře víš, že jediné vodítko, které máš jsem já. A stejně dobře také víš, že bez boje ze mě nic nedostaneš. Šavle se zaleskla v matném osvětlení.
Zajímavé viď? Je věru potěšením tě při výcviku sledovat. Slyšela jsem, že sis při svém zápasu vybudoval slušnou reputaci...
Tak se o tom přesvědčíme co říkáš?
Vybídla tě k akci, ale sama se k útoku neměla...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Základna

Pozoroval jsem každý její pohyb, pokud vůbec nějaký byl viditelný. Její ruka s napřaženou zbraní, zřídka vídanou, ale jistě smrtící v rukou toho, kdo jí drží a ovládá, stále nehnutě trčela do prostoru a ponechávala mě v dostatečné vzdálenosti od své majitelky.

Ani já jsem nechtěl stát nečinně, ale svůj meč jsem stále ponechával u pasu, jen svou rukou jsem pohladil jílec. Ještě jednou jsem se přesvědčil, že Seech je mimo dosah vetřelkyně a stará se o chudáka Ulrina. Poté jsem se zpříma podíval na ženu, která nemnoho odhalovala svou tvář.

A ta udělala cosi nečekaného: Aktivovala bezpečnostní laserové senzory celé místnosti, takže moji přátelé se nyní octli za stěnou laseru.
Byli jsme jen my dva! Dva proti sobě!

Nezbývá, než si zahrát její hru... Snad nedělám chybu!
Aktivoval jsem světelný meč, sklonil jej k zemi a postavil se zpříma naproti ženě: "Pokud chceš bojovat, mělas to říci rovnou... Ale ani já nebojuji bezdůvodně! Pokud nevím, kdo jsi a co máš za úmysly, budeš jen zatčena a eskortována do cely... No tak, chceš přece souboj, nebo ne?" popíchnul jsem onu tajemnou osobu.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Já chci souboj? Žena posměšně imitovala tvůj hlas.
Zabrakové jsou cvičeni v těžkých podmínkách k přežití. Svoji víru na tom máte postavenou není-liž pravda? Čepel se zaleskla po druhé a ohnala se po tvém pravém rameni.
Ironie... Bleskově změnila směr a rychlostí myšlenky mířila k tvé hrudi. Stihl jsi ji odrazit pouze s vypětím sil. Zajímavé však bylo, že zbrani tvé protivnice se po střetu s tvou čepelí prakticky nic nestalo.
Rytíř Jedi... Jeden Rytíř Jedi nemůže zastavit blížící se apokalypsu... Natož pak nevyrostlé mládě se světelným mečem. Pošklebovala se dál a jako střela se sehla a natrhla ti roucho u levé ruky.
Útok to byl rychlý a nečekaný.

Jsme mocnější, než všichni Sithové, co kdy žili. Nemá cenu vzdorovat! Snad se z toho poučili... Z ničeho nic sis vzpomněl na slova Dartha Maula:

Já, Darth Maul lord ze Sith, předávám tento medailon svému pokrevnímu následovníku, aby dokončil co jsem já započal. Z jeho pomocí nastane nová éra. Éra Sithů. Máš mé požehnání bratře…

Medailon počal nebezpečně žhnout a najednou jsi zjistil, že tvoje ústa nyní nejsou tvými ústy:
Udělal jsem chybu, když jsem tě tenkrát cvičil Kasandro...
Ta se nemohla ubránit překvapení: A heleme se... Sám velký mistr.
Tady to končí...
Omyl příteli, tady to začíná. Věru zajímavý tah jak využít mladou krev...
Svou šanci jste propásli!
Skutečně? Anebo si to jen přeješ?
Co já si přeji a nepřeji není podstatné...

Ucítil jsi, jak se v tvém nitru vzedmula vlna energie. S Kasandrou to škublo a poslalo jí přímo proti laserovému ohradníku, který vytvořila. Proud Síly polevil a vzduch naplnily bolestné skřeky a nadávky. Roucho měla na mnoha místech popálené. Ležela nyní tváří k zemi a její kápě, jež se jí odhalila z čela ukázala na stříbrné, rozpuštěné vlasy. Její modré oči se zalily slzami bezmocného vzteku, když na tebe pohlédla.
Asi musíš být velmi důležitý... Zašeptala.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Základna

Díval jsem se na zahalenou ženu upřeně a se zažehnutým mečem připraveným k útoku. Její monolog ve mě vyvolával smíšené pocity, avšak nechtěl jsem být vyveden z míry...

Nakonec to byla právě ona, kdo zaútočil jako první. Ovšem i s její podivnou zbraní jsem se dokázal měřit, i když její výpady byly nebezpečné, jako byla ona sama! Její slova to dokazovala... Copak si někdo může myslet, že je mocnější, než všichni Sithové historie? Vždyť samo toto tvrzení z té ženy dělá Sitha!! křičel ve mně nesouhlasný hlas, když jsem se bránil jejím útokům.

Jenže nebyl to jen můj vnitřní hlas, který souboj doprovázel. Znovu se z povzdálí ozval temný lord, aby se připomněl, kdo že tu tahá za nitky osudu... Darth Maul byl zpět! Zdálo se, jako by jej vnímala i moje sokyně, což mne na chvíli vyvedlo z rytmu. Po chvíli se mi zatmělo před očima, moje pohyby světelným mečem ubraly na intenzitě a ucítil jsem známé pálení na krku, kde byl pověšený prokletý medailon. Cítil jsem, jak se mě jeho moc začíná zmocňovat. Promlouval ze mě jeho hlas a navíc mými ústy! Jako bych byl loutka, kterou ovládá temná magie!

Když krátký rozhovor Maulovy temné duše a tajemné ženy skončil, vyšla na světlo světa její identita - bezpochyby se jednalo o někdejší Maulovu učednici jménem Kasandra. Kým ale byla nyní a jakým způsobem se infiltrovala na Yavin IV a do Akademie, zůstávalo záhadou!
Ovšem na luštění hádanek už nedošlo...
Kasandra byla odhozena na laserovou stěnu a smrtelně zraněna. Upadla na zem a dle jejího strhaného roucha a očividných popálenin bylo jasné, že jí nezbývá mnoho času...

Poklekl jsem k ní, deaktivoval přitom světelný meč a její zbraň, ležící vedle ní, jsem jí vtiskl zpět do dlaně. Podívala se na mě a tiše pronesla myšlenku o mé důležitosti. Na to jsem jí odpověděl: "Maul mne pomocí tohoto medailonu zčásti ovládá a směřuje mé kroky podle svého dávného plánu. Jako student Akademie jsem prozatím neuspěl, možná právě díky Maulově vlivu. Chce, abych znovu otevřel bránu galaxie Sithskému učení!"

Při těch slovech jsem pohlédl na přivřené Kasandřiny oči a položil jí otázku: "Jakou roli jsi v tom všem hrála Ty?"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Ty blázínku… Kasandra začala vykašlávat krev.
Kdyby Maul chtěl, abys obnovil to slavné Sithstvo, býval by tě neposílal na akademii… Bývalé mistrově učednici přelétl přes rty zvláštní úsměv, když sáhla do roucha a vytáhla zlatý prsten s vyrytými třemi lebkami.
Musíš obnovit řád a obnovit rovnováhu sil. Zastavte Nejvyššího a zabraňte nejhoršímu…

S těmito slovy na rtech zemřela.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ DEAKTIVOVÁNO

Easte… Jsi v pořádku? Slyšel jsi za sebou Seeche, který k tobě přiběhl, jakmile se vypnuly laserové ohradníky.
Hádám, že ne… Poznamenal, když tě spatřil klečet nad tělem mrtvé učednice.
Hádáte správně… Ozval se ze dveří líný hlas.
Stál tam muž, kterému nemohlo být více, než čtyřicet let. Na krátko ostříhané tmavě hnědé vlasy, z nichž při bližším zkoumání vykukovalo už i pár těch šedivých, ostře kontrastovaly z jeho zelenýma očima.
Myslím, že bychom si nyní měli řádně promluvit.
A vy jste?
Otázal se Seech.

Pro ty co mě ještě neznají jsem Walter Thran… Pronesl muž jakoby na tom pramálo záleželo.
Až budete mít čas pane Woode, tak přijďte do mé kanceláře. O vašeho přítele se už nyní staráme a uklízecí četa je rovněž na cestě. Chvíli tě ještě sledoval zkoumavým pohledem a pak beze slova odešel.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Základna

Téměř současně se stalo několik věcí, které narušily ticho v místnosti.

Na zemi skonala Kasandra, kterou jsem viděl teprve prá okamžiků. Někdejší učednice temného lorda Maula zemřela zřejmě po propojení její duše z tajemnou mocí mého přívěsku a nedokázala se ubránit náporu Temné strany Síly. Zemřela s několika posledními slovy na rtech, kterým jsem však zatím příliš neporozumněl...

Za mnou se mezitím ozval zvuk zrušení laserových zýbran a promluvil ke mně Seech. Je tedy v pořádku snad i s Ulrinem, to je dobré...

Než jsem však stačil povstat a vyjít mu vštříc, objevil se ještě někdo jiný - člověk v nějaké uniformě, který se představil jako Walter Thran. Postavil jsem se čelem k němu a vedle stojící Seech měl zřejmě na jazyku otázku, nicméně jsem se zeptal já: "A vy jste kdo?"

Namísto odpovědi jsem se však dočkal jen suchého konstatování, že je postaráno o Ulrina i o uklizení Kasandřiny mrtvoly. Nakonec mě vyzval, abych šel s ním. Co mi chce, proč se tu tak najednou zjevil?
Mrknutím na Seeche jsem zjistil, že ani on nemá o tomhle panákovi zcela jasné informace.
"No, zdá se, že mě nepozval na šálek stimkávy, což?" položil jsem spíše sám sobě řečnickou otázku...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Při tvé poznámce o stimkávě sis nemohl nevšimnout Seechova mírného úsměvu.
Dej si bacha na vedlejší účinky a nepodepisuj neověřené smlouvy! Volal ještě za tebou.

A heleme kdo se dostavil. Zněl hlas Waltera Thrana v jeho kanceláři, když si ji po delší námaze přece jen našel.
Sedíc za stolem a v obložení nejrůznějších technických vymožeností si tě tento neznámý muž prohlížel s velkým zájmem.
A já tak doufal, že vám to bude trvat podstatně kratší dobu… Uvítal tě ve vchodových dveřích.
…Nicméně tvrdí se, že stimkáva podporuje Jediho orientační smysl stejně tak, jako pohled na mrtvolu dráždí psychiku.
Odněkud ze stolu vytáhl tác se dvěma kalíšky: Sednete si? Vstup je zdarma, ale odchod nezaručuju…

Na to, že se o vás mluví prakticky ve všech kruzích vypadáte poměrně mladý, a to i na příslušníka své rasy. Slyšel jsem, že si Zabrakové pěstují tvrdou kondičku… A vy jste toho podle všeho jasný důkaz… Bez mrknutí oka položil tác na stůl a rozhodně nemínil uhnout pohledem.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Základna - kancelář jakéhosi W. Thrana

Přišel jsem právě včas, neboť majitel kanceláře mě zřejmě hodnou chvíli netrpělivě očekával. Vešel jsem bez sebemenších známek vzrušení, přestože jsem nevěděl, co zde mám očekávat...

Pan ne zrovna známý, Walter Thran, mě vyzval k posazení a "překvapivě" servíroval mou oblíbenou stimkávu! Nehnutě jsem zůstal stát a postoupil jen o pár kroků ke stolu. Se zdvořilým pokývnutím hlavy jsem přijal šálek se stimulujícím nápojem, usrkl si a zadíval se na sedícího cizince...
"Víte, nejsem žádný buran a rád příjmu jakoukoliv zdvořilou pozvánku na návštěvu při kávě. Ovšem ne od jen tak někoho. Ač by se to mohlo zdát prapodivné, dosud jsem o vás slyšel jen vaše ctěné jméno. Což vzhledem k tomu, že vy zřejmě o mě víte víc, než dost, je málo. Byl bych nesmírně poctěn, kdyby jste mi řekl, kdo jste! Třeba se nám potom bude sedět nad šálkem stimkávy přece jen uvolněněji..."

Položil jsem svůj nápoj na stůl a založil ruce na hrudi, čekajíce, co se z mého hostitele vyklube...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna - kancelář

Thran se zatvářil pobaveně, když odpověděl: Nežádám, abyste se uvolnil. K uvolnění jistě nepřidá fakt nuceného soužití v utajovaném komplexu. Což je právě taky jeden s důvodů proč jste tak křečovitý.
Přerušujíc svůj monolog mluvící vstal, abyste byli přibližně ve stejné výšce.
Nehodlám vytahovat na povrch ani vaší příslušnost, natožpak případné milostné aférky. To s radostí přenechám těm, kterých se to osobně dotýká… Přes tvář mu při této větě přelétl chabý úsměv.
…Ach jaká škoda. Toto téma by nám zabralo jistě dlouhé hodiny družného hovoru. Ale je tu malý problém: Ani vy ani já zřejmě nejsme ty družné typy…
Čímž se dostáváme do fáze dvě, jenž se nazývá: „Co tu sakra dělám?“ Hádám, že je to velmi trefný název.

A rovněž si myslím, že vám to celé bylo příjemnější, než ty plytké instruktáže co přijdou teď… Muž domluvil a přesunul se k jednomu s panelů.
Za několik vteřin se na zdi za tebou objevila obsáhlá mapa Galaxie.
N.F.O.H. Anebo jak já s oblibou říkám: „Nový, frčící, oběžník hrdinů…“
Vážně, nenávidím už z tohoto důvodu soukromé investory…
Poznamenal k obrazu jeho strůjce.
Operujeme prakticky všude, kde vás napadne. Můžete to taky brát jako soukromou pomstu byrokracii, která Republikou zmítá, ale v rámci gentlemanství, nechám konečný verdikt na vás… Pokud jde o mě.. Dost jsem za léta služby přibral. K zaměstnancům bývám hrubě upřímný a mám slabost pro osoby co si myslí, že změní svět… Vypočetl ti Thran.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Základna - kancelář

Když Thran ve stoje odvykládal, co měl na srdci, nepřipadal jsem si o moc moudřejší, než po svém příchodu do jeho kanceláře. Soudě dle jeho instruktáže na závěr celého proslovu, nabízel mi zřejmě něco, jako práci pro něj a jeho organizaci... Pokynul jsem mu rukou a udělal gesto, jako bych chtěl dělat kliky ve vzduchu...
"Hou, hou! Zadržte, pane! Nejdříve mě přepadnete zrovna ve chvíli, kdy mi někdo zemře pod rukama, pozvete mě do kanceláře, ani se pořádně nepředstavíte - neznámé jméno většinou nestačí a když už jsem tady, zavalíte mě snůškou nesrozumitelných frází a formulací... Kdybyste raději přešel k věci: Co ode mě chcete?"

Pokud jeho pohled měl něco naznačovat, pak by v něm zřejmě něco vyčetl jen expert na lidskou mimiku. Nevím, jestli byl mistrný flegmatik, nebo jen mistrně utajoval své pocity.
"Pokud dobře chápu, nabízíte mi jakýsi druh spolupráce... Chci vědět, o co konkrétně jde, protože jsem zde na Bakuře v ryze profesionální záležitosti. Pokud jste si nevšiml, tak i mí přátelé, kteří zde jsou z pověření Republiky, tu zrovna netráví dovolenou..."

Při těch slovech jsem pomalu dopil i poslední doušek skvělé stimkávy a zadíval se znovu na Thrana, jako bych od něj čekal zázrak, nebo vysvobození...
Hmm, když už nic, tu kávu tu má fakt výbornou!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Thran se na moment zatvářil dotčeně: Já po vás prakticky nechci vůbec nic. Vy jste si na sebe nakladl cíle, které by byly možná i chvályhodné. Ovšem za předpokladu, že by vše dopadlo bez ztráty vašeho života.
Mapa se znovu zobrazila v místě, kde se podle všeho nacházela Bakura.

Musím vám gratulovat pane Woode. Obyčejně se nestává, aby muž vašeho věku měl již tak mocné nepřátele.

Na obrazovce se mezitím nad planetou objevil název:

„Kult osvícených“

Pozoruhodný název viďte? Tihle fanatici věří, že jen se znovu obnovením Sithského řádu se dá předejít zkáze, která se podle nich blíží. Údajně snad o návštěvníky z jiné galaxie. Tato teorie se jich drží už celá desetiletí, ale nikdy se neprokázala její důvěryhodnost. Thran se odmlčel.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Thran se na moment zatvářil dotčeně: Já po vás prakticky nechci vůbec nic. Vy jste si na sebe nakladl cíle, které by byly možná i chvályhodné. Ovšem za předpokladu, že by vše dopadlo bez ztráty vašeho života.
Mapa se znovu zobrazila v místě, kde se podle všeho nacházela Bakura.

Musím vám gratulovat pane Woode. Obyčejně se nestává, aby muž vašeho věku měl již tak mocné nepřátele.

Na obrazovce se mezitím nad planetou objevil název:

„Kult osvícených“

Pozoruhodný název viďte? Tihle fanatici věří, že jen se znovu obnovením Sithského řádu se dá předejít zkáze, která se podle nich blíží. Údajně snad o návštěvníky z jiné galaxie. Tato teorie se jich drží už celá desetiletí, ale nikdy se neprokázala její důvěryhodnost. Thran se odmlčel.

Po nějaké době se na Coruscantu objeví Sulustan, který vám daruje medailon. Poté se vzápětí stane několik věcí. Vaše loď na Yavin málem havaruje, je na vás spáchán atentát, zmizí vaše zkoušející a vy jste ještě schopen zmasakrovat příslušnici kultu? Gratuluji vám, skvělá doporučení pro vás, ale i pro ně…
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“