Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Já jsem...
nechá chvilku na dramatickou pauzu.
...Malak...
Strhne ze sebe plášť i šátek a jeho poznávací znamení - mechanická čelist - se ukáže v plné kráse.
Revan mně zradil, jak já zradil Revana. Někdo by to přešel, ale já prahnu po pomstě. Spojil sem se se Silou a Sila mně znovu zrodila. A já jsem tady, abych dokončil to, co Revan přerušil!
Poví ti temným mechanickým hlasem.
Tuto ošemetnou situaci můžeme vyřešit pouze dvěma způsoby. Buď se ke mně přidáš, nebo zemřeš!
DOpoví a čeká na tvoj reakci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


Pousměju se, vypnu své dva meče a čekám. Po chvilce řeknu.
Dělej si co chceš.
Otočím se, otevřu dveře a odejdu pomalým krokem směrem k hangáru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Jdeš ke své dočasné stihačce, když tu uslyšíš pípat komlink. Podíváš se, a než stihneš zmáčknout nebo ezmáčknout cokoliv, vyleze z něj hlas Revana.
Tak co, učedníku? Zjistil jsi, co bylo důvodem mých obav? Co se děje na Korribanu?
Zeptal se tě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


Ano, mistře. Možná tomu nebudete věřit, ale půlka akademie je vyvražedá a půlka se přiadala na stranu Malaka. Ano, nevěřil sem tomu, ale viděl sem ho na vlastní oči, chystá se Vás zabít, snažil se mě přitáhnout na jeho stranu, odmítl jsem. Měl by jste dorazit.
Odpovím Revanovi a zastavím se u hangáru a čekám na odpověď.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Hmm, nevěřil bych tomu, ale nyní poznávám, co jsem cítil. Malaku, nyní budeš zabit...nadobro! Vedl jsi si dobře učedníku, proto nyní jdi...a zabij ho! Já sem na druhé straně galaxie, a než se k tobě dostanu, bude mi to trvat minimálně týden. Proto je na tobě, aby jsi mu zabránil zesílit. Nevím, jestli jsi dost silný, aby jsi ho porazil. Možná by stačilo ho oslabit. Máš na to týden, a je jedno jak to uděláš. Jestli na něj přímo zaútočíš, nebo se k němu přidáš a budeš provádět diverzní akce. I odsuď cítím obrovskou S9lu, kterou můj dávný učedník disponuje, daleko větší, než je ta tvoje. Nyní jdi, musím se připravit a vydat se ihned na cestu.
Vypne kompink a ty zůstaneš tát i stihačky, s tím že máš nyní opravdu hodně možností. Buď udělat to co ti řekl Revan, nebo se sebrat a odletět nebo nespočet dalších blbostí, jako třeba zkusit ten týden přespat v hangáru či si uvařit oběd.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


Otočím se směrem k akademii a chvilku se dívám na ní a v duchu rozmýšlím co udělat. Po chvilce zapnu oba své dva meče a vběhnu do akademie kde jeden hodím hned po tom nejbližším a druhý také. Oba dva to schytají a přitáhnu si je k sobě. Blízko u mě je ještě jeden, a než stačil zareagovat, už měl meč v těle. Zastavím se a vypnu své dva meče.
Revan se bohužel nemůže dostavit, tak poslal mě ale já se nerozhodl, jestli uposlechnout jeho nebo se přidat k tobě. Musíš mi dát něco, z čeho bych mohl těžit a co mi do budoucna zaručíš, pokud se přidám k tobě.
Zeptám se ho a opět chodím zleva doprava.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Revan je možná mocný, ale já jsem Síla! Síla mně stvořila, a nyní jí vládnu tak, jak nikdo předemnou! Dokážu ovládnout světy mávnutím ruky, stejně jak je ničit! Revan mi nyní není soupeřem. Nabízím ti víc než on! Nabízím ti stát se mým učedníkem, učedníkem, který se stane nejmocnějším. Původně jsem vybral tuto žačku, ze které přímo srší síla...
Předvede před sebe...no, samozřejmě, je to Lia, a ty jí vidíš už potolikátý v důležitější pozici než ty, že ti to začíná být blbý, a pomály lituješ dne, kdy ses jí rozhodl vysvobodit z otroctví a cvičit.
V tobě ale cítím větší sílu! Chop se šance a poznej Sílu, s jakou jsi se nikdy nesetkal!
Ukáže na tebe zhasnutým světelným mečem. Nyní teprve vidíš, jak je krásně a detailně zdobený.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Chvilku se rozmýšlím a poté však ucítím tu zářící šanci jak zabít Revana a Malaka jedním tahe.
Dobře, přidám se k tobě a stanu se tvým novým učedníkem. Společně svrhneme Revana a budeme vládnout galaxii.
Řeknu si, vypnu oba meče a přijdu k Lie a tiše jí řeknu.
Chtěla by si ho do huby, viď.
A vezmu její ruku a položím jí ho na.... samozřejmně neočekávaně očekávaně na penis a odejdu za Malakem.
Takže, jaký je plán?
Zeptám se a čekám.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Plán bude takový. Až sem Revan přijde, počkáme na něj. Ty budeš s ním, a dovedeš ho ke mně, kde se s ním utkám. V nestřeženém okamžiku, srazíš ho k zemi mečem a zabiješ. Poté ti prozradím všechny tajemství Síly, i tajemství největší - jak žít věčně!
Objasní ti, a podívá se na Liu. Ty bež do svého pokoje. Seber všechny ostatní učedníky a mistry a počkejte tam na mně. Nitihle, ty zatím můžeš meditovat nebo dělat cokoliv...
Řekne ti a odejde. Tohle je možná chvíle na nějákou diverzní akci, když jsi nestřežen, nebo prostě jen můžeš meditovat a čekat na Rešvana nebo až se Malak vrátí s nějákým úkolem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


Seš kurva negramot negře? Už jednou sem řekl, že Revan nemá čas, nahrává nové album s Tupacem. Ale přemluvím ho.
Řeknu odcházejícímu Malakovi a začnu přemýšlet.
Hm, jsem nestřežen, mohl bych zabít Malaka a Revan by byl hračka, ale propásl bych šanci dozvědět se něco nového. Zabiju je, až tu budou oba.
Vymyslím plán a začnu meditovat a čekat na nové instrukce. Mezitím sem poslal MMS Revanovi s obrázkem Malakova přirození aby se ihned dostavil, že jsem ho zabil.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Meditoval jsi načež tě přerušil Malak.
Cítím že Revan je na cestě, učedníku. Běž se připravit, ať ho zasáhneš s neochvějnou přeností. Slyšel sem též, že se ukrývá nějáký stařec v hrobkách. Možná by jsi mohl čas čekání zkrátit nalezením ho. Cítím že je mocný. Velice mocný! Mohl by se nám hodit, mohl by být pro nás al ei hrozba.
Řekne ti a i ty cítíš, jak se Revan neúrpsně blíží. Poté se ale zmíní o tvém starém kamarádovy, starému sithovy v hrobce, který ti dal protomeč, kterým si zabil bývalého mistra akademie a který tě naučil tu tajnou techniku, kterou ještě teď porázíš všechny své nepřátelé! Malak opět odejde a zase zavládne ticho na Akademii, pouze slyšíš mlaskání, jak Lia přeblafla pár studentů...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.


V tom si vzpomenu na tu techniku a řeknu si.
Ano, to je má výhoda nad Malakem a Revanem, tajná technika.
Poté se zvednu a řeknu Malakovi.

Stařec je již mrtvý, necítím ho v síle. V dávných dobách mě učil a jsme spojeni silou, ale necítím ho, pouze jeho ozvěnu, to znamená že je mrtvý.
Samozřejmně jsem lhal. Nechtěl sem stařce obtěžovat a seznamovat ho s Malakem, protože ho určitě zná a možná by si nesedli a začala by Rapová válka.
Ale má dobrý hulení, mám tady trošku sebou, dej si špeka bratko. Si zabil, bengoro more.
A opět si sednu do meditační polohy a snažím se cítit všechno kolem mě, cítím dokonce i Liu, jak jí jeden z mistrů opět nakládá, momentálně poliká jeho sperma.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Čím to mám asi hulit ty kokot!
Ukáže na svou ocelovou držku, která nejde otvírat.
Ale dej si klidně, máme ještě čas!
Nabídne ti a hulíš tam, že zapomeneš na čas.
Hej, Revan je tady,t ak se zvedej ty stará kurvo, ať to celý neposereš!
Křikne na tebe a kopne do tebe.
Di ho přivítat aby si myslel že seš s ním! A nezkaž to!
Ukáže na veře.
Sám cítíš, že se Rean opravdu blíží a už sestupuje atmosférou planety!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban.

Ihned odhodím týden hořícího špeka a běžím k hangáru kde čekám a koukám jak Revan sestupuje. Po přistání ho přivítám a poplácám po zádech a spustím.
Malak je již mrtvý, zabil sem ho ve spánku když masturboval. Akademie je opět naše a už nikdo ti nebude vzdorovat můj pane.
A vejdu s Revanem do akademie, kde stojí Malak.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban.

Ty zrádče!
Křikne Revan, když uvidí Malaka.
Ten se jenom plácne do čela a přitom si pohmoždí ruku, protože z blbýho úhlu praštil i svojí kovovu hubu.
Tuto rozepři můžeme vyřešit pouze světelnými meči...můj dávný mistře!
Řekne Malak a oba zažehnou meč a pustí se do sebe. Je vidno, že se schopnostma jsou na tom líp než ty. Tři hodiny se takhle mlátí navzájem, načež Malak na tebe zařve.
Tak kurva že bys něco dělal, místo tohoa by jsi tam stál jak ten největší kokot?
A dál se bije s Revanem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“