Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď "Fuck the Republic".


Vstanu ze země, opráším si svůj plášť Air Jordan a odpovím Forgovi.
Jo je to v pohodě, jdeme do Chrámu. Nezapomeň informovat Sithy ať se připravý.
A vezmu si od něj mé meče. Poté jdu pomalu k chrámu. Všude je klid, bude to tím že se všichni schovali. Dojdu k velkým vratům Chrámu, kde před nima je skupinka vojáků, které s Forgem bez problému lehce zvládnem. Nikdo z nich nestačil ani vystřelit.
Tak se připrav, nebude to lehké.
Řeknu Forgovi, nasadím si kapuci, která mi zakryje celý obličej. Vejdu do Chrámu, kde už čekají stovky Rytířů Jedi. Vytáhnu pouze svůj jediný meč a ukážu na Forge ať spustí akci. A už v dálce slyším jak sem přilétá stovky transportérů. 4 z nich dokonce sem k Chrámu, jsou to právě Sithové. Vystoupí z Lodi a zapnou své meče. Já se vrhnu na mistra Jedi, jak jsem usoudil a ihned začala masivní bitva. Stovky Jediů a Sithů se do sebe pustili a řezali se jak psi. Na mistra jsem útočil všemy směry, shora, zleva, zprava. Ale bránil se. Poté začal útočit i on. Boj byl vyrovnaný.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď "Fuck the Republic".

Bitva je v plném proudu, a i z planety jde vidět bitva křižníků na orbitě. A poškozené nejsou jenom objetky ve vesmíru, jeden z vašich křižníků byl dokonce tak poškozen, že se nedokázal udržet na nízké orbitě planety, a gravitace obrovský kolos z té nejkvalitnější oceli nemilosrndě přitáhla na povrch, a poškodila spoustu okolních budov.
V Chrámu jste na tom byly podobně, a viděl jsi více mrtvých sithů, než jediů. Ovšem tento né moc dobrý poměr se začal snižovat, čím víc sithů a vojáků do chrámu vnikalo. Forge se zatím staral o nižší jedie a padawany, očividně mu to šlo lépe než ostatním, protože se z lehkostí prořezával davem. Ne k tobě, ani nikam konkrétně, prostě chodil dokola, a každého, kdo se mu připletl do cesty, nemilosrdně zabil.
Ale mistr, kterého jsi si do duelu vybral ty, byl až moc silný. Jeho obrana byla důmyslná, útok byl zase neodhadnutelný. Šlo vidět, že i jediové si dokázali dobře vybrat svého velmistra, a tento "suspekt" toho byl důkazem, protože pokud ti dal někdy nědko zabrat, nepočítaje Gwen a Forge, tak to byl právě tento mistr.
Nithile!!
Uslyšel si Forge, jak na tebe křičí přes celý chrám.
Je tady strašnej zmatek, a ty seš tady nejvyšší velitel, takže by bylo chytré to tady trochu uspořádat, nebo to prohrajeme...
Forgeovy promluvy využil mistr, který tě odhodil Silou, a obloukem jsi se zastavil až zády na tvrdé zemi. To už ale na tebe letěl i mistr, který na tebe letá neuvěřitelným Force jumpem, podpořeným navíc Force speedem, takže je i zatraceně rychlý.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď "Fuck the Republic".


Tak dobře Forgi, svolej všechny Sithy do kruhu. Přejdeme do defenzívi. Buďte všichni u sebe a pomalu zabíjete ostatní Jedie. Já se zatím postarám o tohohle mistra.
Odpovím Forgovi a vrhnu se opět na mistra. Silou ho zvednu a hodím do zdi, ale okamžitě vstane. Běžím k němu a kousek před ním skočím a střemhlav dolů letím proti němu. Stačil ale vklidu uhnout, a já přešel do kotrmelce. Takže jsem byl hned na nohou.
Musím na něj něco vymyslet. Nějakou dobrou taktiu, něco co ho zaskočí.
Řeknu si a hodím po něm meč a hned na to po něm vystartuju pomocí forces speed abych se ho pokusil zasáhnout do hrudi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám

Půlka všech sithů přijde o život, když vydáš rozkaz aby šli sithové do kruhu, pak ale vytvoří pevnou formaci, kterou jediové neprorazí. Což je ale problém na tebe, pač se na tebe vrhnou ostatní jediové, které přestalo bavit útopřit na defenzivní obrany. běžel jsi rychle, s podporou S9ly k mistrovy, když tu tě při cestě odrazil jedi, kolem kterého si právě běžel. Mistr se vyhnul tvému meči, a přivolal si ho k sobě.
Na tebe se v tu chvíli vrhlo sedm jediů s meči v ruce, jeden z nich měl dokonce dva meče, a další světelnou tyč.
Mistr jakoy na tebe zapoměl, a šel se věnovat přořezání se skrz kruhovou obranu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám.


Sice jsem ztratil jeden meč, ale to mě ještě nedělá slabším.

Řeknu a všimnu si dvou běžícíš padawanů přímo proti mě. Rozeběhnu se proti jednomu, obtočím se kolem něho o 180° a probodnu ho ze zadu. Na druhýho se vcelku rychle rozeběhnu a meč mu zabodnu přímo do krku. Vytáhnu ho a začnu utíkat ke sloupu který je na půl spadlí na zemi. Vysokočím na zbylí kousek, odrazím se a při dopadu použiju sílu odražení, takže všichni až na mistra odletěli Revan ví kam.
Tak, teď ty.
Potichoučku řeknu a jdu přímo proti němu. Meč chytím do obou rukou a začnu sekat do jeho obou mečů. Na to odskočím dál a čekám na jeho reakci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám.

Mistr od tebe odskočí, a uteče do nedaleké místnosti. Ty se rozběhneš za ním, a jakmile vlezeš dovnitř, zavrou se za tebou světelným mečem nedobytné dveře. A vyleze dalších 9 schovaných mistrů, kteří tě obestoupí do kruhu.
Vzdej se Sithe, nemáš šanci být spasen, ale můžeš udělat jednu věc pro to, aby jsi umřel s klidem v duši - vzdej se a zemři!
Pověděl ti velmistr a všech deset kolem tebe zažehnulo meče, čekajíc, co uděláš. Dívali se na tebe rozhodně a jistě, a co tě určitě nejvíce štvalo, neměli z tebe očividně strach.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám.


Díval jsem se na ně a oni na mě, neměl jsem z nich strach, když zemřít, tak se ctí.
Vychutnám si vás jeden po druhým, každý projde mou čepelí.
Řeknu temným hlasem a pomocí vrhnu se na prvního z nich. Rychlím seknutím mu těsně projedu kolem paže kde projede meč, ale hned na to seknu do jeho meče a začíná přetlačovaná a končí když ho kopnu přímo mezi nohy, ihned spadne na kolena a já mu meč zarazím do krku.
Jeden by byl, teď další.
Poté spatřím menší chodbu do které vběhnu a vede někam do knihovny.
Zastavím se uprostřed ní, kde se mi bude lépe bojovat protože nebudu mít Jedie kolem sebe, ale před sebou. Sice není tak prostorná, ale ani malá.
Tak jdeme na to.
A čekám kdo půjde další nařadu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám.

Nečekaně se na tebe nahrnulo hned všech 9 mistrů, nevymýšlejí žádnou taktiku, prostě na tebe zaútočili všichni, a ti, kdo na tebe mečem dosáhnou, prostě sekají tvým směrem.
Nemáš šanci Sithe, je nás devětkrát tolik!!
Odpoví ti jeden a seká a seká a seká a seká.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám.


Možná je vás víc, ale já mám 9x větší sílu.
Odpovím a silou odhodím prvního a ten jak se zakolísá smete dalších osm. Chytnu meč pevně a čekám až se zvednou, aby to bylo férovější. Začnu bojovat s prvním, ostatní se furt válejí na zemi, asi si potřebují odpočinout.
Takže teď seš na řadě ty.
A stále s ním bojuju.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám.

Bojuješ, bojuješ, sekáš do všech okolo, mimochodme, ten kterýho jsi odhodil při pádu zabil 5 mistrů. Čtyři zbývající mistři si přinesli krabicu popcornu, a sledovali váš napínavý souboj. Dokonce nad tebou měl jednu chvíli mistr výhodu, a hodil po tobě knihovnou, která tě štrejchla rohem do zadničky (pač se netrefil), a ty jsi se rozbrečel jak malá holka. Mistr už ti chtěl podat kapesníček, ale to jsi se konečně vzpomatoval, přestal brečet a pevně stikl meč. Zbyli čtyři mistři se raději rozutekli pryč, jak viděli že začínáš vyhrávat, a ty jsi opět pocítil potřebu močit, a měl jsi žízeň...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám.


Naštěstí mám sebou pytlík pro hroší případy.
Hele vole, počkej chvilku, potřebuju se odlechčit.
Namočím do pytlíku a jak mám tu ukrutnou žízeň tak to opět vypiju.
Tak, a můžem pokračovat.
Opět zažehnu meč a čeká na jeho reakci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám.

Blééé, blééé...
Začne zvracet do rohu (takže ho můžeš probodnout.)
V tom se ale podíváš do chrámu a tam vidíš, že většina tvý armády je mrtvá nebo se stahuje. A proti tobě se hrně pět nasraných mistrů s mečem pevně drženým v rukou.
Je to tvůj konec! Vyhráli jsme!
Za nima se začínají řadit další a další jediové, padawani atd.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám.


Probodnu poblitého mistra a spatřím prchající Sithy a na to desítky Jediů.
Tuhle bitvu jste možná vyhráli, ale válku ne.
Povím a uteču do posledního transportního člunu který pomalu odlítá. Přes okno spatřím stovky mrtvol, jak našich tak i nepřátel. V transportu byli ještě dva Sithové, mladí, hodně mladí. A jeden z nich byl zraněný, měl useknuté 3 prsty na pravé ruce. Podíval jsem se na něj a přišel jsem k němu abych mu ránu obvázal.
To bude dobrý, tahle bitva nedopadla podle plánů, sice jsme prohráli ale ještě toho máme hodně v rukávu, je to jen začátek, ztratili toho více, než my, krvácí, zasadili jsme jim drtivou ránu.
Řeknu a zavážu mu ránu. A poté se ho zeptám.
Jak se jmenuješ, mladý Sithe?

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Chrám.

Jmenuji se Alan Wakes, mistře.
Oznámil ti a poklekl před tebou.
Děkuji, že jste mně ošetřil, můj pane! Ano, zasadili jsme jim hodně drtivou ránu! Nevzpomatují se z toho!
V tom se ale ozval komlink, který byl součástí transportů.
Nihile, ozvi se!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Chrám.

Alan říkáš. Až přiletíme na loď necháš si to pořádně ošetřit a poté se dostavíš za mnou, mám s tebou ještě nějaké plány.
Odpovím Alanovi když v tom zaslechnu komlink. Stisknu tlačítko a začnu mluvit.
Kdo je tam? Co chcete?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“