Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Revana

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď Lorda Revana "Majestic Whore"

A tímto tě pasuji na svého učedníka, prznitele Galaxie...
Dokončí Revan svůj dlouhý proslov, a přiloží ti na ramena svůj světelný meč, který ti lehce sežehne roucho - ale jeho učedníkem jsem nyní oficiálně. Celý ceremoniál je zakončený bouřlivým potleksem několika miliůnu lidí. Když to celé po několika hodinách ustane, a všichni odejdou, zlstanete s Revanem, Gwen a Forgeem sami.
Takže, Nithile, můj učedníku. Když mám konečně někoho s odpovídajícími schopnostmi, můžu zahájit svůj plán "Fuck the Republic", a srazit jí na kolena. Rozšíříme naše Imperium tak, jak nikdo před náma. A na tobě bude ovládnout samotný Coruscant. Opakuji ovládnout, ne zničit. Přihlédnu na tvé úspěchy při minulém vedení bitvy, rozhodl jsem se ti dát padesát nejmodernějších Super Star Destruktorů, dva miliony vojáků, třistatisíc stíhačů a dvěstě padesát těžkých tanků. Také dostaneš svojí novou vlajkovou loď, ovšem Pussy se nebudeš muset zbavit. Na lodi je speciální místo na tvojí loď, Pussy se může tedy napojit hned za můstek. Padne tam, jako kdyby byla součásti lodě. A navíc se doplňují a rozšuřují svoje funkce. Chytrá věc. Tvoje vlajková loď je druhá největší loď v galaxii. Uplně největší je samozřejmě moje. Nyní si zařiď co potřebuješ, a vydej se nacestu, až bude čas, zaútočíme ze všech stran, a zničíme Republiku. Tvoje Pussy dokuje za můstkem, moje lo´d toto rozšíření má taky, takže můžeš hned vyrazit.
Dokončí proslov, a pošle tě pryč. Sám odejde též, a tebe už tu nic nedrží, proto pár kroky přejdeš do své lodi, která je skutečně za můstkem. Následují tě Gwen a Forge. Vstoupíte na svojí Pussy, a odletíte od vlajkové lodi Revana. Vstoupíte do hyperprostoru.
Nazdar mistře!
Křikne na tebe Lia, která vylezla z bedny. Ani jsi nevěděl, že je tady s tebou.
Kdo to je?
Nějákej harant.

Povídají si mezi sebou Gwen a Forge, když uvidí malou holku, jak se vyškrabává z bedny.
Lorde Nithile, mám vám vyřídit, že vaše lo´d ještě není připravena, proto dokud nebude řečeno jinak, nebudeme moci přistát...
Oznámí ti pilot, a Lia se na tebe tak hezky dívá.
Konkurence jo?
Zasměje se Gwen...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Loď Pussy.


Ehm, má milá Gwen, tohle je Lia, má bývalá a opět nynější učednice. Tudíž jí berte jako součást našeho týmu. Teď zaletíme na Korriban, potřebuju nabrat nějaké Sithy, nebo je spíše připravit až budeme útočit na Corsucant. Gwen, nyní tě jmenuju Maršálem flotili, to je nejvyšší moc, po mě samozřejmě. Forgi, ty budeš můj osobní strážce. Dostaneš světelný meč, klidně dva nebo tři jestli budeš chtít.
Poté co dopovím se ozve kapitán lodi Pussy, že jsme dorazili na místo. Vystoupím z lodi společně s Gwen, Forge a Lia zůstali na lodi.
Opět tě zdravím můj starý dobrý příteli. Jak se vede Akademii.
Zeptám se starého mistra, který je teď nejvyšším mistrem Akademie.
Poté ti musím něco říct, je to velmi duležité, uvidíme se v síni mistrů. Svolej radu a za 10 minut tam.
Ještě dodám a odejdu na Akademii, kde zkontroluji učení žáků. Dorazím na střechu Akademie, kde se mladí učedníci učí techniku boje se světelným mečem, který vyučuje můj starý mistr, který učil i mě.
Zdravím vás, můj mistře. Tak jsem se vrátil, nyní už jako učedník Lorda Revana. Jak se vám zde daří?
Zeptám se ho a čekám na jeho odpověď, mezitím se kouknu na souboj dvou mladých učedníků.
Ach ty časi, kdy i já jsem zde bojoval, to byla doba.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Dobře se mi daří synu, dobře...vidím že sis přijel pro sithy co? A taky chceš zaútočit na chrám jo?
A se zaujetím hledí na tvůj rozkrok, všimneš si, že na něm máš nalepený papírek s úkolama. #1 Nabrat Sithské posily. #2 Dobrý Coruscant.
Tak to si vyber, máme tady nyní kolem dvou tisíc, třista padesáti pěti učedníků, sithů a mistrů. Zahájil sem totiž novou akci. Kdo s epřihlásí na akademii a nezemře při zkouškách, dostane gambáča. A podiv se, kolik se jich nahlásilo.
Dovede tě do síně, kde se schází rada. Složená z těch nejvlivnějších mistrů, všichni sedí.
Tak, co si přeješ Nithile?
Zeptá se nejzkušenější, a po řediteli akademie nejstarší z učitelů...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Korriban

Předstoupím před mistry a povídám.
Ano, potřeboval bych hodně Sithů, hodně. Ale zkušených, co už něco ví a něco umí, jinak by si šli do chrámu pro smrt. Tudíž zdvojnásobíte výcvik, už nebude 2x denně, ale 4x denně, taže nebudou mít prakticky volno. Pak se vám ozvu, až je budu potřebovat, to je vše. Nyní odlétám zpět na svoují loď. Moje čislo máte, kdyžtak brnkněte jestli bude nějaká klaba.
A odejdu zpět ke své lodi, která je již připravena k odletu.
Časem se opět zastavím na kus řeči, nyní mám hodně práce. Tudíž naviděnou.
Řeknu těsně před dveřmi a poté nadobro odejdu. Nastoupím do Pussy, který odletěla na orbitu.
Doufám, že už má flotila bude hotova, jinak je všechny popravím.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Korriban

Vzletíš na orbitu Korribanu, kde už se shlukujou desítky tvých destruktorů. Pilot tě automaticky navede na tvojí vlajkovou loď, a usedne, jak jinak než na můstek. Tam se pochvilce dostaneš i ty, a můžeš obdivovat krásný můstek, se spoustou senzorů, ukazatelů, map a dalších blbostí, které ti usnadní velení v bitvě. Také si nemůžeš nevšimnout krásného stříbrného křesla, z kterého na všechny můžeš pohlížet zhora. Vzpomínáš si, že Revan má podobný. Pouze zlaté. Což se dá pochopit. Vedle něj jsou z obouch stran menší, méně zdobená, ale stejně stříbrná křesla.
To je pro nás...
Prohlásí Forge s Gwen,a hned na ně usednou.
Kam teď šéfe??
Zeptá se s úsměvem na tváří, jak kdybys jí nakládal, Gwen...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď "Fuck the Republic".


Hele zmizte z mého křesla, si moc nedovolujte. Gwen, řekneš kapitánovi aby informoval Akademii, že potřebujeme polovinu Sithů, aby společně s Armádou zaůtočili na Onderon a Irigonii. Udělají tam megální rozruch, potřebujeme aby tam Republika poslala co nejvíce Jediů a svých vojáků, požádám ještě Lorda Revana o pomoc, aby také poslal něco na tyhle dvě planety. Další polovina Sithů se nalodí na naší flotilu a zamíříme směrem na Coruscant. Takže do práce pánove a dámo.
Vydám rozkaz a na lodi to ihned začne ocejpat. Pomocí hologramu se spojím se Lordem Revanem.
Mistře, potřebujeme co nejvíce vašich vojáků a techniky, zaůtočíme na Onderon a Irigonii, já si vezmu Onderon, vy tu druhou planetu, přilákáme pozornost Republiky, tím oslabíme Coruscant, takže postrádejte co můžete. Já poté společně s vámi zaůtočím na Coruscant, kde svrhneme Republiku na kolena a zničíme řád Jedi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď "Fuck the Republic".

Sorry cíťo...
Plácne do tebe Gwen, a zvedne se z trůnu.
Máš na drátě Lorda...
Upozorní tě Forge, a když se ohlédneš na přímo obrovskej holografickej přijmač, ve kterém se objeví Revan v ještě větší velikosti, než ve které se obvykle pohybuje, promluví na tebe mocným hlasem, zesíleným 150W zesilovači.
Co si přeješ, můj učedníku?
Ty mu povíš vše, co máš na srdci, a on se ani na chvilku nezamyslí. Ihned ti odpoví.
Nyní toho nemůžu moc postrádat, neboť mobilizuji vechny síly pro svůj plán, ty máš právě ten rozruch udělat na Coruscantu, abych měl lepší příchod. Ale pošlu ti dvě procenta armády, co sem doteď posbíral. Bude ti stačit pět tisíc destruktorů? Víc ti toho nemůžu v tuto chvíli nabídnout.
Vypne se jeho hologram, a Gwen se na tebe podívá, a rozesměje se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď "Fuck the Republic".


Myslím;... že to bude stačit bohatě.
Řeknu si a usedno na mé křeslo a roztočím se dokola.
Tak, Gwen, ty povedeš flotilu kterou nám pošle Revan k útoku na tyto dvě planety. Já mezitím až přilákáš dostatečnou pozornost Republiky, tak vtrhnu přímo na Coruscant společně se Sithama z Akademie. Forge půjde se mnou, ty ho v té bitvě moc potřebovat nebudeš.
Řeknu Gwen a spojím se s Akademií.
Zdravím tě, mistře. Víš co máš udělat, připrav je, zítra se pro ně staví transport. A letí i mistři, nezapomeň na to. Ta tvá skleróza, znáš se. Hlavně se nezhulte z toho koření před bitvou, to by dopadlo.
A ukončím spojení.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď "Fuck the Republic".

Jasně...
Odběhne Gwen do své lodi, a přichystá se na cestu na destruktory, které ti poslal Revan. Forge zůstane po tvém boku, a starý mistr z akademie ti odpoví rychle, a jednoduše.
Jo.
A hned za ním se ti ozvala Gwen ze svých destruktorů.
Sem na místě. Přesouvám je k planetám. Konec.
Vypne holoprojektor, a předstoupí Forge.
Kam teď, Nithile?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď "Fuck the Republic".

My se zatím přesunem se zbytkem flotili ke Coruscantu. Ale zaůtočíme, až dá Gwen do pohybu a přiláká Republiku.
Odpovím Forgovi a sednu si na své křeslo a zařvu oči. Flotila se pustila do hyperprostoru směrem k Republice. Já neměl co na práci. Zatím bylo vše hotovo, tudíž jsem měl volný čas, stejně jako Forge.
Co světelný meč který jsem ti daroval? Je dobrý?
Zeptám se Forge a otevřu oči a vstanu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď "Fuck the Republic".

Ale jo, je dobrej. Párkrát sice trvá než se nastartuje, rychle mu dochází baterky, nepřefiknu s ním ani lněnej provaz, ale jinak je dobrej. Pěkně se nosí u pasu. A co ty a tvůj novej mistr, Revan? Už ses něco naučil?
Optá se tě na oplátku.
Útočíme na ty dvě planety Nithile. Začínají se tady scházet jejich lodě...
Ozve se po chvilce Gwen.
Takže jedem?
Zeptá se tě následně Forge.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď "Fuck the Republic".


Za to nemůžu že seš takovej Tupac a vzal jsi si meč pro nejmenší učedníky který ležel ve skladnu když jsi tam šel na záchod. Svůj pravý máš v pokoji.
Odpovím Forgovi a počkrábu se na hlavě. Poté uslyším zprávu od Gwen.
Jste rychlí. Bojujte dál, my budeme zachvilku u Coruscantu. Držte se, dobrá práce.
A odpojím se od spojení.
Kapitáne, vstupte do hyperprostoru, směr Coruscant.
Zavelím a posadím se. Z ledničky si vytáhnu chlazenou Plzničku a popíjím. Hodím taky jednu Forgovi, ze kterého to ale jenom teče.
Za jak dlouho budeme na místě? Jestli si mám zapařit XBOX nebo ne..?
Zeptám se Forge.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď "Fuck the Republic".

Budem tam za tři a půl hodiny Nithile...ale jak se...koukám...Xbox tady nemáme...ale máme tady Wii, a dokonce hru Wii Sports...zahrajem si golf?
Vyleze Forge z pood trůnu, v ruce Wii, příslušenství a hru, a hned jí zapojuje na mega plasmu, kterou máš nedaleko trůnu.
Whohoo, ta melodie je chytlavá...pípííípípípííí, často si to zpívám Nithile, je to fakt dobrá melodie...
Rozehraje první kolo, a hned jamka.
Takhle Forge odpalí ještě několik tisíc míčků, než konečně vystoupíte před planetou Coruscant.
Tak co teď?
Poví tajemným (a temným) hlasem tvůj droid, který se tady znenadání objevil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Vlajková loď "Fuck the Republic".


Ani nesleduji Forge jak sází míček za míčkem, protože nudou jsem usnul. Z huby mi tekla slina což v tom se že jsme před Coruscantem. Vzbudím se a vstanu ze židle. Krknu si a podrbu na přirození.
Výborně, začněte pálit na vesmírné stanice a lodě, hlavně nestřílejte na samotný Coruscant, Lord Revan ho chce celý.. Vyšlete letku ven pro boj. Pro vojáky, sithy připravte transport. Jde se na věc. Taky potřebujeme eskortu. Tak jí sežeňte. Tohle bude rozhodující bitva!
Řeknu a odejdu směrem k hangáru.

Tak a jsme tady, definitivní bitva, Coruscant bude náš. Nikdo v tom nezabrání.
Řeknu si a ďábelsky se zasměju. Dojdu k hangáru kde už čekal transport. Nastoupím do své soukromé lodi se znakem G-Unit a vyletím do vesmíru kde vrcholí bitva. Ale vůbec si jich nevšímám a snažím se co nejrychleji dostat do Chrámu Jedi. Ostatní Sithové čekají na lodích.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Vlajková loď "Fuck the Republic".

Rozkaz pane!
Zakřičí kapitán, a jme se splnění tvých rozkazů.

Ty ve svojim trasnportu zatím slétáváš k chrámu Jedi, v doprovodu Forge, a spousty stíhačl kolem tvé lodi. Pomalu se blížíš k planetě, a i přes to, že Gwen odlákala většinu obranných sil, přišli jste doposud o 70% tvé eskorty. pomalu jste se spouštěli k planetě, a obrana čím dál tim víc sílila, několikrát zasáhli i tvojí loď, který takto tvrdě zaparkovala asi půl kilometru od Chrámu Jedi. Jako první vylezl Forge. A vytáhl tě za límec roucha ven. Zvedl ti hlavu, a jemně tě propleskal.
Seš v pohodě?
Zeptal se tě, a podal ti meč.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“