Lovec nebo kořist? - mise pro Gnost Kohn

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, kosmoport

Vrátím se do stíhačky, kde můžu v klidu přemýšlet.
Takže, do ústředí KDY se nejspíše dostanu snadno, možná bude ale problém se dostat k administrátorovi, pokud ne, tak by mě nemuseli prohledávat, protože meč by mi odebrali, nebo by mě vyhodili, a nebo taky zatkli, jelikož Vijn asi nebude rád ze Sithské návštěvy.
První možnost.Pokud se k němu dostanu, tak ho nebudu moct zabít jen tak, protože by vina padla určitě na mě a já bych musel zmizet, určitě bude mít v kanceláři kamery, nebo odposlech, ale na to se dá vyzrát. Horší bude, že pokud za ním půjde někdo hned po mě, tak po mě půjdou ani neodejdu z ústředí. Možná jed do pití, pokud tam nějaký bude, nebo prsten s otráveným hrotem, mohl bych si s ním potřást rukou.
Druhá možnost, počkat si na něj, než bude končit a doufat že někdy opouští svou kancelář, v tom připadě by se dal sledovat a zabít, nějak nenápadně.
Ťřetí možnost, pokud se dopravuje vznášedlem, poškodit řízení, nebo motory, ale pád může přežít, takže nespolehlivé.
Čtvrtá možnost, za předpokladu předchozího předpokladu dopravy vznášedlem ho taky můžu zastřelit a zbraň mu dát do ruky... bude to vyšetřováno jako sebevražda, spojitost se Sithy žádná.
Pátá možnost, zjistit kde bydlí, nenápadně se vloupat zase ho zastřelit a opět sebevražda, nebo ho zabít silnou ránou stolem o hlavu.... no spíš naopak hlavou o stůl a nachystat to jako nehodu... nešťastná náhoda.
Myslím, že víc možností nemá cenu vymýšlet... kdyžtak budu improvizovat.
Teď jenom potřebuju pár věcí... mohl jsem si je opatřit na lodi, ale to bych potřeboval vědět, proč sem vlastně půjdu, takže pokud to nevýjde, vymluvím se na toto, aspoň sesnam doporučených věcí sem mohl dostat.
Takže.... potřebuju zjistit co nejvíc o administrátorovi Vinjovi... blaster.. a ten prsten s jedenem..... hlavně se nesmím píchnout sám. Na to potřebuju kredity..... mám nějaké vůbec? Prinejhorším přemluvím, nebo donutím poručíka, aby mi nějaké půjčil, nebo pomohl sehnat potřebné věci.

Podívám se do přihrádky i nákladového prostoru lodi, po nějakých kreditech a potom se znovu podívám po poručíkovi, jestli by mi ještě neprokázal službičku.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, kosmoport

Prohlídka výbavy tě potěšila, neoznačený blaster. Nějaké kredity a dokonce i mapka okolí ústředí KDY a doklady označující tě jako Gartha Morta z Coruscantu, co je zde za známými.
Rozhovor s poručíkem už tak příjemný nebyl, neboť prohlásil že ti již víc pomoci nemůže, a že jeho spolupráce již skončila. Dále ti naznačil, abys s ním již nemluvil, neboť by to mohlo jeho kolegům přijít podezřelé.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, kosmoport

Omrknu si mapku, kterou obsahovala výbava a vydám se k ústředí KDY.
Hm... kolik mám asi času? Přece jenom bych ho rád odstranil rychle, ale jít tam zatím ryskovat nemůžu, ale ani nemůžu čekat tady a zabít ho až bude odcházet, jelikož nevím jak vypadá.
Nemůžu tady být dlouho, většina toho co jsem vymyslel závisela na pomoci od Litha, měl jsem ho k tomu donutit, ale teď co?
Zkusím si odchytit bokem nějakého zaměstnance, dám mu pár kreditů za popis administrátora Vinji.
Dál bych se pak mohl porozhlédnout uvnitř ústředí KDY a zeptám se , jestli by si se mnou nepromluvil osamotě o soukromé záležitosti vymyslím si třeba nějaký obchod, pokud mě neodhalí, tak ho potom dostanu až skončí s prací a bude mimo ústředí. Když mě odhalí, nebo mi odeberou zbraně, tak ho prostě zastřelím, nebo zabiju. Hlavně budu jednat, jako bych byl najatý republikou, abych ho zabil za to že se paktuje se Sithy a uteču.

Usadím se ve stínu jedné budovy a sleduji, koho bych tak mohl podmáznout za popis, abych si byl jistý, že zabiju správného administrátora a ne někoho jiného.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, kosmoport

Sedl sis u budovy a sledoval šňůru lidí a dalších druhů jak vcházeli a zase odcházeli.
Vzhledem k tomu, že ,kvůli znečištěné atmosféře, měli dýchací masky, a sundávali si je až vevnitř, kde byl udržován dýchatelný vzduch, bylo vyhlížení zde venku poněkud netaktické.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, kosmoport

Po chvíli pozorování vchodu budovy vstanu a porozhlédnu se, jestli není nikdo příliblízko.Uvědomím si, že by byl světelný meč nejspíše nápadný.
Co s tím, blaster mám vzadu za pasem krytý pláštěm, ale co s mečem, ten plášť kryje jen občas a často ho odhalí a když ho Vijn uvidí jsem v háji.
Udělám pár kroků zpátky do stínu budovy, šlápnu si omylem na plášť a natrhnu ho ho.
Už zase... počkat moment.
Utrhnu všechnu látku, která byla částečně utržená a podívám se na ni.
Potřebuju pár triků v rukávu....
Vyhrnu si pravý rukáv a přívážu si cárem pláště meč k paži. Následně vyzkouším, jestli ho bez problému přítáhnu do ruky a přívážu ho znova.
Následně vyrazím prozkoumat vnitřek ústředí KDY a možná se optat jaké rasy je vlastně náš Vijn, popřípadě si sjednat schůzku ohledně několika věcí, které cestou vymyslím.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, centrála KDY

Chvíli strávíš tím že si upravuješ meč, než vejdeš do budovy.
V první chvíli se na tebe usmálo štěstí. Na nástěnce visela fotka jednoho člověka, u které bylo napsáno:
"Zaměstnanec měsíce"
"Vijn"
Proč tento titul získal bylo jednoduché, sám ho uděloval.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, centrála KDY

Tak.... už víme jak vypadá cíl, aspoň zatím nebudím podezření uplácením zaměsnanců. Administrátor a zaměstnanec měsíce..... ten člověk je idiot, tím těžší bude se s ním dohodnout.
Pomalu se začnu pohybovat k recepci, cestou si nenápadně prohlížím halu.
Zdravím, chtěl bych si smluvit schůzku s administrátorem Vijnem, potřebuji si s ním pohovořit ohledně několika soukromých záležitostí. Pokud možno, kdyby mě přijal co nejdříve.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, centrála KDY

Recepční se na tebe hezky usměje a začne hledat něco svém počítačovém terminálu.
Tak administrátor Vijn by na vás měl mít čas asi za tři a půl měsíce. Konkrétně 5. Relony v 7.00.
Vyhovuje vám to tak?

Zeptala se tě, poté co našla první volný termín.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, centrála KDY

Termín mě lehce šokuje.
Eeeeeeeeeh.....puf......
Tak dlouho? To je pravděpodobnější že ho zabije někdo místo mě. Co má ten idiot na práci víc jak tři měsíce. Já ho snad zabiju, ikdyž já tady vlastně proto jsem.
Nesmím udělat žádnou blbost.
Opatrnost Naila mi případá čím dál víc jako zbytečnost... tohle všechno, prosťe sem vystřelit tu největší bombu a zmizet hned v hyperprostoru jako by to nestačilo.
Ať mám za tohle velkou odměnu.

Tak dlouho tady nebudu...... Řeknete mi aspoň za jak dlouho končí?
Vyslechnu si odpověď a odejdu do rohu místnosti dále přemýšlet jak dál.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, centrála KDY

Končí obvykle ve 4 hodiny odpoledne...
Odpoví ti úslužně.
Ale má landspeeder na firemním parkovišti na střeše, takže se obávám že ho stejně nepotkáte.
Dodá však omluvným tónem.
Mohu vám ještě nějak pomoci?
Zeptá se nakonec.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, centrála KDY

Ne, je to vše děkuji.
Odšourám se k východu a přemýšlím.
Na parkoviště mě určitě nepustí, tak musím vymyslet něco jinýho. Co jsem si vlastně vzal.. ve stíhačce mám hák...... tohle je blbost, ale za zkouštu to stojí, ale nevím nevím.
Jakmile budovu opustím tak ji obejdu, abych zjistil jestli po ní můžu vylést nahorů na parkoviště.
Při nejhorším vemu stíhačku a zkusím štěstí administrátora sledovat až na místo kde bydlí, pak se vrátím a dojdu tam pěšky.


Krásných 100 příspěvků.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, centrála KDY

Prohlédl sis budovu, a seznal že by se dala vylézt, nevadil by-li ti onen fakt že je budova asi 120 pater vysoká a že by jsi byl všem na očích.
Cesta po budově, by jistě připoutala pozornost okolojdoucích, zda je uvnitř nějaká cestička, jsi zatím nevěděl.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, centrála KDY

Achjo, tak tohle tady nepůjde.. ikdyž to bylo jasný.
Vracím se do kosmoportu pro stíhačku pro plán B.
Když si budu jistý ,že je to on tak ho jednoduše sestřelím, ikdyž to zae bude nápadný radši ho budu sledovat, ale zase ve stíhačce..radši se podívám po speederu...čas mám, tak je to v pohodě pokud bude končit opravdu ve 4 hodiny.
Zastavím, stoupnu si stranou a zkontroluji kolik mám kreditů.
Hm... radši se podívám, jestli někde půjčují, peněz mám málo, přinejhorším se podívám co bych mohl kde vymontovat a prodat.
Obrátím se a jdu hledat, kde by tak prodávali, nebo při nejlepším půjčovali speedery.

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, centrála KDY

Začneš procházet městem, až skutečně narazíš na bazar se speedery. Mají celkem slušný výběr, v různých cenových kategoriích.
I typově jsou celkem rozmanití, od jednomístných swopů, až po nákladní landspeedery.
Mohu vám nějak pomoci?
Přiběhne úslužný prodavač, když vejdeš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, centrála KDY

Prohlédnu si speedery, které vidím a potom se otočím na prodavače.
Ano, potřeboval bych nějaký levnější jednomístný speeder, který vylétne zhruba do 120tého patra.
Ať něco má jinak se zblázním.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“