Lovec nebo kořist? - mise pro Gnost Kohn

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, únikový tunel

Další úder Silou vyhodil poklop ven. Vylezl jsi do zapadlé uličky plné harampádí.
Většina harampádí byla evidentně použita k zamaskování poklopu, a tak byla ulička značně zaneřáděná.
Poklop byl tak pokroucen tak, že nešel vrátit zpět.
Z tunelu se vynořila další série výstřelů, připomínajíce ti, že se musíš pohnout.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, únikový tunel

Já se z toho možná i dostanu..
Schovám meč a rychle proletím harampádí, jestli nenajdu nějaký větší kus, který bych mohl přenést Silou tak, aby zakryl poklop, aby neviděli kudy jdu. Pokud tam žádný nebude, nebo už budou blízko dám se na útěk.
Zahnu doleva, pak zase, potom pokud možno doprava a zase doleva, prostě se pokusím se co nejčastěji zahýbat a procházet vedlejšími uličkami.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, uličky

Nenašel jsi nic dostatečně velkého, co by zakrylo díru, proto ses rovnou vydal do uliček.
Zde se ti sice podařilo ztratit pronásledovatelům, ale zároveň ses ztratil i ty.
Když jsi navíc, konečně našel nějakou rušnější uličku, hned jsi raději zase zapadl zpět do stínu. Vznášel se tam totiž hologram s tvojí podobiznou, evidentně pořízenou někde v sídle, a upozorňující že jsi hledaný, ozbrojený a nebezpečný, zároveň tam byla na tebe vypsána odměna.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, uličky

U Sithských artefaktů, u čtyř Sithských hrobek, já chci odtud zmizet!!!
Pomyslím si když se zamyslím nad současnou situací.
V hlavě si zkontroluji rychle výbavu. Světelný meč a blaster mi teď nepomůžou. Potom si vzpomenu že bych ssebou mel mít ještě záchytný hák a komunikátor, ale ty také zavrhnu.
Poté si vzpomenu na mapku.
Mapka, ale jenom okolí KDY, no snad jsem blízko a najdu nějaký zachytny bod, abych věděl kde zhruba jsem.
Dívám se jen tak co vidím a snažím se moc nevykukovat.
Ovšem za předpokladu, že jsem mapku nevytrousil a jsem někde blízko. V případě že je něco nee (promiň že to píšu takhle, nějak to nedokážu zformulovat) se porozhlédnu po nějaké uličce, kde není příliž lidí a přesunu se tam.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, uličky

Rozhlédneš se po okolí, jak ti to tvůj úkryt dovoluje. Mapku máš stále u sebe, ale ta ti není příliš platná, neboť neukazuje tu část města ve které se nacházíš, a i kdyby ano, nemáš dost orientačních bodů, abys plnohodnotně zjistil, kde přesně se nacházíš.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, uličky

No... takhle to dopadá, když moc dlouho přemýšlím nad plánem, špatně.... má cenu se vracet zpátky, nebo se pokusit prostě zmizet? Uvidíme...
Pokusím se vybavit si v hlavě kudy jsem všude šel a vytvořit si v hlavě laespoň odhadem mapu města. Potom zkusím odhadnout jakým směrem vedl tunel a kudy dál. Zároveň mi dojde, že k vile se přiblížit nemůžu a kosmoport bude možná hlídán. Hned mě napadne myšlenka, že bych se mohl kolem vily bezpečně proplížit. Dojde mi, že budu u vily nejspíše v podstatě blízko, mý odhadem tak 800 metrů, maximálně kilometr.
Rozhodnu se procházet temnějšími uličkami a vykukovat co nejméně. Pokusím se jít podle mapy, kterou jsem si vytvořil v hlavě. K východu z tunelu se nepřiblížím, ale obejdu ho co možná nejdále. Poté se přibližím na nejvzdálenější dohled k vile, obejdu ji, začnu se vzdalovat a vydám se směrem, kterým jsem přiletěl od sídla KDY, ke kterému se také přiblížím jen na dohled a vyrazím si to přímo ke kosmoportu. Celou cestu si však dávám si pozor, aby mě vidělo co nejméně lidí, obvzláště pak nějaké ty bezpečnostní složky.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, uličky

Mapka v hlavě, co sis vytvořil, měla tolik býlích míst, že ti byla na nic.
Největším problémem navíc bylo, že když jsi unikl z tunelu tak jsi tak často zatáčel, a utíkal tak rychle, že jsi nebyl ani schopen odhadnout, kterým směrem byl.
Zarazil ses tedy, neboť jsi tím pádem mohl jí jak směrem, kam jsi chtěl, tak i na zcela opačnou stranu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, uličky

No co, je výjde to nastejno.
Pomyslím si ohledně současné situace.
Chvíli ještě přemýšlím a potom vyrazím pomalým krokem jednou z možných cest, prostě se nechám vést Silou, nebo instinktem, nebo taky tím, čím myslím.
Snažím se držet ve stínu a moc nevykukovat.... prostě jdu a sem tam zatočím na libovolnou stranu.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, kdesi

Po asi hodině bloudění si již nejseš jistej zda jsi vůbec na správném kontinentu, natož, zda se blížíš ke kosmoportu.
Navíc všude kam se podíváš, jsou tvé podobizny a pořádkové síly zde mají manévry.
Nakonec, galaxie div se, jsi našel mapu okolí.
Síla tomu zřejmě chtěla, že jsi byl přesně na druhém konci , celkem rozlehlého, města.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, kdesi

Pořádně si nastuduju cestu od mapky až ke kosmoportu, alespoň dvě trasy, kterými bych mohl jít, nějaké záchytné body, které jsou po cestě a najdu si čtvrť, kde byla Vijnova vila, abych se jí mohl vyhnout.
Dávám si pozor, abych u mapky nebyl příliž dlouho a potom vyrazím.
Teď se mi zvýšila šance na bezpečný odchod asi o 15%..... stejně je jich tady nějak moc.... zabij jsem přece jenom kolik.... 7 lidí? Stejně ještě nemám vyhráno, můžou mě chytit... a kosmoport budou určítě hlídat... spolupráce s Lithem skončila, takže jsem na to sám... peníze nemám, speeder nemám... ale mám blaster, meč a Sílu.... co víc si můžu přát.
Stejně jako před tím... držím se ve stínu, co možná nejméně vykukuju a vyhýbám se patrolám.
Stále doufám, že je mi Síla nakloněná, ale zároveň vím, že se musím spoléhat hlavně sám na sebe. Vím, že to ještě není konec.... něco mi říká, že návratem na interdictor to končit nebude....
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, cestou ke kosmodromu

Cesta byla po prvních třech čtvrtinách bezproblémová, vyhýbal ses většímu množství lidí, přeci jen, tvůj obličej visel všude možně, to že jsi měl masku to také pomohlo, ale zase oblečení jsi měl stále stejné.
Pak, zrovna když jsi procházel okolo jednoho většího továrního komplexu, jsi sis všiml že jeden ze strážců zákona si tě podezřívavě měřil, a vydal se k tobě.
Pravděpodobně si ještě nebyl zcela jist, neboť netasil zbraň, ale na druhou stranu šel k tobě celkem rezolutně, zřejmě s úmyslem tě legitimovat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, cestou ke kosmodromu

Sakra.... tak tohle to trochu ztíží.... musím si rychle něco rychle začít myslet.
Zastavím se a počkám než ke mě dojde.
Kompletně se uklidním a popřemýšlím co bude mít za kecy. Během momentu dojdu k závěru, že se mě bude vyptávat... bude chtít doklady... pokud mě bude chtít prohledat jsem nahranej a když mě bude chtít zadržet, tak ho buďto podplatím, uteču a nebo ho prostě zabiju. Ale zatím moc předbíhám..... tady prostě nejde nic jiného než improvizovat.
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, cestou ke kosmodromu

Strážník přijde až k tobě.
Dobrý den, ukažte mi prosím, své doklady.
Vyzve tě.
Skrze masku mu nevidíš do obličeje, a filtr mu zkreslil hlas, ale podezíravost z něj stejně cítíš.
Navíc to není jediný strážník, opodál stojí jeho kolega.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Gnost Kohn
Mistr Moderátor
Mistr Moderátor
Příspěvky: 1906
Registrován: 19.9.2009 11:19:07
Bydliště: Pandemonium
Kontaktovat uživatele:
Netherlands

Příspěvek od Gnost Kohn »

Xa Fel, cestou ke kosmodromu

Dva.... zachvilku se jich ale vyrojí víc...
Ano, tady prosím.
Odpovím mu a podám mu svoje pro tuto misi "pravé" doklady. Snažím se neotáčet hlavu a jen očima se podívám co má za vybavení.
Přece jenom to ještě není to nejhorší, ale štěstí,co jsem měl až do této chvíle není napořád..
Moderátor roku 2012, 2013, 2015
Obrázek
"Ó, padlý Cherube, mdlít ve práci
či muce - bídno vždy! tím jist však buď,
že dobrý čin již není úkol náš:
leč zlo vždy plodit pouhá naše slast!"
John Milton, Ztracený Ráj; kniha první, 157-160


Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Příspěvek od Xavier »

Xa Fel, cestou ke kosmodromu

Vzhledem k tomu že tvé falešné papíry byly udělány tak, aby byly co nejpovedenější, strážník tě poznal.
Ani se nehni!
Vykřikne a odskočí, zatímco tasí.
Všimneš si, že jeho kolega také tasí a cosi křičí do vysílačky.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“