Eastovo cvičné vedení mise

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV., džungle

"No, možná nejsem ta, které by ses měl zrovna omlouvat. Mistr Dorsk byl asi poněkud zklamán z Tvého postupu. Měl by jsi co nejdříve vrhnout své síly do dalšího výcviku. Potěší to nejen jeho..." začala Walenn trochu hlasitěji, když se repulzní motory rozhučely a vy jste se dali do pohybu.

"Mimochodem, možná bys chtěl slyšet, jak jsem potkala Dorska?" pootočila po chvilce znovu hlavu, jako by se chtěla přesvědčit, že Tě neztratila. Spíše se snažila navázat rozhovor během jízdy, protože na Akademii vám tímto tempem určitě nezbývala více, jak půlhodina. Kličkovali jste džunglí tak rychle, že se nezkušenému jezdci z té jízdy mohla celkem slušně zatočit hlava. Navíc bylo vidět, že Walenn si to relativně užívá... Předně však chtěla dorazit včas na Akademii.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Yavin IV., džungle

K zklamanosti mistra Dorska jsem se rozhodl raději nevyjadřovat, protože v tom Walenn měla pravdu. Vlastně jsem se omezil jen na stručné: Budu se snažit.

Její řidičské a patrně i pilotní schopnosti jsem dost dobře nemohl neobdivovat. Byla zatraceně dobrá - a také si to zatraceně dobře uvědomovala. Touto kombinací by vcelku zapadla do skupiny Jediů kolem Kypa Durrona. A třeba by je dokázala i usměrnit tak, že by z nich mistr Skywalker přestal vyšilovat (ačkoli na jejich svaté výpravě proti zlořádům galaktickým, mezi něž se v nedávné době začlenili i Yuuzhan Vongové, bylo cosi neuvěřitelně sympatického).

Samozřejmě, že bych to rád slyšel, odpovím na její konverzační návrh a mimoděk mi cukne v koutcích.
Z toho, co mistr Dorsk před chvílí naznačil, to muselo být zajímavé.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV., džungle

"No, ono ani není o čem vyprávět..." spustila Walenn, hlasitě mluvíce za sebe, aby její slova překřičela svištící vítr a zvuky motoru.
"Dorsk přiletěl na Talravin, aby tam dojednal s místními nějakou dohodu no a čirou náhodou se na planetě objevili nějací vrazi, které Nová Republika již nějaký čas hledala. Tihle si zrovna jako rukojmí při náznaku ohrožení vybrali lidi, se kterými Dorsk jednal. No a jistě chápeš, že on nezůstal stát bokem a pěkně jim to nandal! Tedy s mou malou pomocí..." zasmála se Walenn a umě se vyhnula spadlému mohutnému kmeni.

Když najela zas na trasu, pokračovala: "Víš, Dorsk ze zachoval moc hezky a za mou pomoc mi nabídl, jestli pro mě může něco udělat. Myslela jsem, že Jediové jsou v tomhle vždycky zdrženlivější, city a tak. Prostě jsem jen poprosila Tvého mistra, aby mě vzal pryč z planety, že tam nemám budoucnost. A jelikož jeho další kroky vedly zde na Akademii, neměla jsem důvod nedoprovázet jej až sem. A nějak se mi tu začalo líbit! A mistr Skywalker mě přijal také poměrně dobře. Je to sympatický mladý muž..." očividně se zasnila Walenn a málem zapomněla řídit...

Speedrmotorka se prudce zatočila a chvílemi to vypadalo, že se roztočí kolem své osy... Nakonec však ustál stroj i vy dva situaci a na obzoru se již jevila silueta bývalého massassijského chrámu, nyní základny Akademie Jedi.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Yavin IV., džungle

Označení mistra Skywalkera za "sympatického mladého muže" bylo natolik šokující, že bych měl co dělat, abych se na speederu udržel i bez výkyvu daného Walleninou nepozorností.
Cože?! Mistr Skywalker je o pět let mladší než můj táta. A tomu letos bude padesát... podivím se nahlas.
A pokud jde o Jedi a emoce - nevšiml jsem si, že by mezi nimi bylo moc studených čumáků. Už jsi měla tu čest s Kamem a s Tionne? Se Streenem? S kroužkem kolem Kypa Durrona? Tady to totiž funguje spíš na bázi neformálních vztahů než na nějaké přímé hierarchii a úkolování... Což má svá pozitiva i negativa.
Rozhodnu se Walenn přiblížit, co jsme vlastně za smečku - a v duchu se zaúkoluju, že ji musím pořádně provést po akademii a seznámit s ostatními, aby dostala možnost si na základě zkušeností udělat vlastní názor.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV., džungle

Walenn se opět letmo ohlédla, aniž by tentokráte vypustila řízení své speedrmotorky. Poté se opět zahleděla vpřed a naoko rozzlobeně pronesla: "Je mi fuk, kolik mu je! Pro mě je sympaťák... Takového muže by chtěla mít každá po svém boku. Což Ty jako kluk nemůžeš chápat!" zadurdila se.

Na Tvé poznámky ohledně studenstva a jeho morálky se ušklíbla, zatímco provedla se svou mašinou finální oblouk a hladce přistavila k branám Akademie. Seskočila ze sedla a obrátila se k Tobě: "Jak vidím, máš mě toho ještě hodně co učit, ať už jde o mezilidské vztahy, případně o vztahy Jedi versus obyčejná holka. Ráda se od Tebe přiučím... Teď ale honem, ať nezmeškáme poradu mistra Skywalkera!" zvolala vesele, přičemž se rozběhla do schodů a Tobě zdá se nezbylo, než jí svižně následovat.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Yavin IV., akademie Jedi

Neříkám, že není sympatický - ale protože nepatřím k nějaké HODNĚ dlouhověké rase, tak mi mladý nepřijde, upozorním Walenn na dost zásadní detail, když ji následuji na svolaný sraz.
Ale s tvým názorem by souhlasilo mnoho osob. Zejména Mara Jade Skywalker.
Reakci ma toho kluka radši spolknu.
Vzápětí mi docvakne jedna dost důležitá poznámka.
Zrovna míříme na celořádovou poradu, a co hůř, poradu, která se týká války a dalších postupů... alespoň co naznačil Dorsk.
A Walenn toho moc neví, jak v praxi řád Jedi vede mezi sebou učené disputace na téma "jak (ne)nakopat vongům jejich svalstvo hýžďové"...

Naprázdno polknu.
Ne, nemám z toho dobrý pocit.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV., akademie Jedi

Walenn se podívala poněkud znuděně, když jsi vyslovil jméno Mary Jade, ale hned se zase usmála: "O ní jsem už slyšela poměrně dost, ráda jí poznám..."

Mezitím jste již vstupovali do chladných stěn Akademie a Tys bez prodlení vedl svou novou přítelkyni do míst, kam se rytíři Jedi a především mistři scházeli, když bylo na programu projednat nějaká ožehavá témata, ať už v souvislosti s Republikou, potížemi s Impériem, či akademickými záležitostmi. Mohl jsi si povšimnout, že ani Walenn zde již není tak ztracená a místy jde chodbami, jako by si již osvojila zdejší prostory. Přitom zde byla sotva několik prvních dní...
Beze slov jste dokráčeli svižným krokem k dvojkřídlým dveřím, otevřely se však z nenadání samy a stál v nich sám Luke Skywalker!

Ten si nejprve změřil přísným pohledem dívku, poté i Tebe a nakonec pokýval hlavou: "Tak jsme se vás přece dočkali. Dorsk mi říkal, že budete za ním trochu zpožděni. Ale pokud jdete na poradu, ta právě skončila... Nicméně zde chvíli vydržte, hned vás obeznámím s podrobnostmi, které se vás úzce týkají!"
Poté odešel několik kroků vedle a hovořil se dvěma s rytířů, zatímco jste si mohli povšimnout všech Jediů, vycházejících ze sálu. Mezi nimi i mistr Dorsk, který na vás spiklenecky mrkl a odešel za svou prací.

Neuběhlo ani deset minut a Luke už stál u vás v nyní již osiřelé chodbě před poradním sálem. "Pojďte si sednout, mám pro vás ne zrovna veselé zprávy." řekl s povzdechem a ukázal na lavici u zdi chodby.
Tam jste se také na jeho pokyn usadili a on pokračoval: "Právě jsme rozebírali aktuální situaci na válečné frontě. Jak jistě víte, čelíme té největší hrozbě od dob Impéria - Yuuzhan Vongové tentokráte ohrožují svět nám velmi blízký, Dantooine. Musím se připojit k Republikovým silám na planetě a tak mou úlohu na Akademii zaujme Kyle, neboť několik ostatních bude také působit na ohrožených planetách. Pro vás dva mám však důležitý úkol, i když by tak zprvu nevypadal..." odmlčel se, zatímco se zahleděl k podlaze, jako by rozmýšlel, co dál...

"Vím, že tady Walenn k nám na Akademii přišla nedávno s Dorskem a jsem si jist, že nám v mnohém bude užitečná a naopak my ji zde vřele uvítáme a příjmeme. Ale nyní se naskytla situace, ve které bys mohla pomoci Gwydionovi s jeho výcvikem..." načež se výzamně zahleděl do očí zrzavé dívky.
"Udělám, co bude třeba, mistře!" uklonila se lehce Walenn na znamení souhlasu.
Luke tedy pokračoval: "Ty, Gwydione" podíval se na Tebe, "můžeš nyní projevit svou odvahu a své schopnosti, které se Tě Dorsk snažil naučit ve svých cvičeních. A navíc prokážeš Republice a potažmo i mě samotnému dobrou službu."

Walenn se na Tebe nechápavě podívala, zatímco Tys očekával konečný verdikt mistra Skywalkera. Ten se k Tobě naklonil a promluvil: "Poletíte na Duro! Tam navštívíte loděnice proslulé Pri-Andylanské loděnice, které patří dopravnímu koncernu CorDuro. Najdete mého dobrého přítele, jenž je konstruktérem v těchto loděnicích. Jmenuje se Andreen Heug, je to Duros a neměl by být pro vás problém jej identifikovat - přišel kdysi o pravé oko a když se zmíníte o mě, jistě bude vědět, s kým má tu čest... Vašim úkolem je převézt Andreena na Coruscant, kde bude jednak v bezpečí, a také může našim inženýrům neocenitelně pomoci s vývojem nových lodí! Může se stát, že bude nedůvěřivý, ba dokonce se nebude chtít vydat na cestu, ale Ty jej přesto přesvědčíš, aby letěl... Budu Ti nadosmrti zavázán nejen já, ale i má sestra a s ní i celá Nová Republika!"

Po těchto slovech Luke vstal a to byl pokyn i pro vás, neboť rozhovor byl u konce a nyní bylo místo pro vaše dotazy...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Yavin IV., akademie

...zásadní rozdíl mezi Kylem Katarnem a Lukem Skywalkerem: když chce Kyle někoho zaúkolovat, jednoduše ho zaúkoluje. Když to samé chce udělat mistr Skywalker, udělá z toho úkol obrovského významu, při němž půjde bezmála o záchranu galaxie.
Mimoděk si vybavím jednu ze základních neoficiálních pouček, které kolují po řádu Jedi a z které vyplývá, že závažnost úkolů netřeba zbytečně přeceňovat. Prostě udělat všechno tak dobře, jak to jen bude možné.
Stručný přepis do basicu: vypravit se na Duro a přemluvit Andreena Heuga, aby se vydal na Coruscant, protože jeho osoba je pro technologie nové Republiky velmi důležitá.
Rozumím, odpovím mistru Skywalkerovi a prostor pro dotazy přenechám Walenn, kterou přece nemohu připravit o možnost spáchat zevrubné interview se svým jedijským idolem.

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Yavin IV., akademie

Luke Skywalker pokýval hlavou, neboť slyšel to, co slyšet chtěl a dodal jen pár podrobností: "Děkuji vám. Na cestu se vydejte co možná nejdříve! Já odlétám na Dantooine zítra, několik ostatních Jediů opustí Akademii v dalších dnech. Jakmile budete na Duru, podejte hlášení mistru Kyleovi. Jakékoliv další potíže hlaste také jemu, ale věřím pevně, že svlj úkol dovedete brzy ke zdárnému konci. To je ode mne vše!"

Luke doplnil svá závěrečná slova letmým úklonem hlavy a odcházel s rukama složenýma za zády. Chvíli na to zmizel za ohybem chodby a Ty a Walenn jste zůstali sami...

Tvoje kamarádka Tě přátelsky šťouchla do zad a zvesela pronesla: "Ták Gwydione, kdo bude poslední v jídelně, je padavka! Hodlám se totiž pořádně najíst, než vyrazíme, hm?" řekla, načež se dala do klusu. Tobě nezbylo, než jí následovat, abyste společně při večeři probrali plán své výpravy na Duro.

Jedno bylo jisté - čekalo Tě první dobrodružství mimo Praxeum a to, jestli bude úspěšné či nikoliv, záleželo mj. na tom, zda s dívkou, která byla součástí zkoušky Tvého mistra, zvládneš spolupracovat a společně vytvoříte dvojku, která se nejen doplní, ale především vytvoří fungující tým...
___________________________________________________
Výcvik tímto úspěšně končí, tedy pokud nechceš využít nabídky posledního příspěvku (doplnění Tvých myšlenek, reakce na Walenninu pobídku). Ovšem v opačném případě nás čeká milá povinnost - HODNOCENÍ :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Hodnocení

Výcvik pro Gwydiona Lyra

vedl: East.Wood

timeline: 25 ABY

tvar příspěvků:
Téměř dokonalý, až na jeden, dva krátké, což ale neberu jako chybu, možná tam zrovna nebylo třeba dlouhých eposů a kratší a výstižný příspěvek se hodil...

chování charakteru:
Jediná vážná chyba nastala v rozhodující situaci cvičného zajetí mistra - holt byla zásadní, což mu bylo také hned vyčteno... Jinak dle jeho vlastností vše v pořádku.

postup v příběhu:
Krátký časový úsek neskýtal příliš možností, ale i tak se děj posouval přesně, jak jsem očekával, bez problémů, průtahů a svižně ;)

reakce na podněty:
Vesměs zde nebylo co zkazit, takže krom zbrklého výpadu v katakombách vše provedeno dobře.

využití Síly:
Zkoumání temných podzemních prostor, výpad proti soupeři spojený se Silou - jo, nic víc bych od studenta neočekával, takže ok!

Shrnutí: Jelikož to bylo cvičné vedení výcviku pro Elinor, asi se nedá mluvit o hodnocení, jako takovém, přesto se mi její Gwydion líbil po všech stránkách a velice rád jej povedu do dalších akcí... :D (96 %)

+ Gwydion si získal přízeň nové přítelkyně
- jeho zbrklá reakce mu vynesla kritiku mistra Dorska
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Elinor Yall

Příspěvek od Elinor Yall »

Moderátorské hodnocení moderátora:

tvar příspěvků: po formální stránce vše v pořádku, jak se u moderátora sluší a patří

příběh: vyloženě postavený na prověření hráče před nějakou větší akcí v rámci mise (prostě klasický výcvik). S gradací a překvapeními. Vyvaroval se tlačení hráče do své příběhové linie a poskytoval značnou míru vlastního chování.

podněty: poskytoval jich množství dostatečné

dohled na chování charakteru: East je velice hodný moder a veškeré problémy buď elegantně překonal, nebo je vyřešil důkladným zpucováním hráče skrz ostatní jednající postavy

zhodnocení celkové:
Velmi kvalitní zkus být moder, vyloženě na "profesionální úrovni" :P.
Znovu poznamenávám, že East je velmi hodný... prý v tom hrálo i tu roli to, že mu hráč Gwydiona neházel klacky pod nohy. :D
S průměrným a vcelku se snažícím hráčem by si tedy podle mého názoru poradil, k oboustranné spokojenosti účastníků. :D

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“