1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Consular na obježné dráze Rodie
Otevřel jsem oči, ale nedokázal jsem ještě úplně zaostřit. Podle toho, jak jsem se cítil, řekl bych, že jsme mimo hyperprostor. Za doprovodu lehkých, občas i nepatrných otřesů jsem došel do pozorovací místnosti a z okna se podíval ven. Velkou rychlostí se k nám blížila zelenomodrá planeta, teda my jsme se přibližovali k ní, řekl bych až nebezpečnou rychlostí. Ze zádu ke mě přistopila mistryně a řekla mi své nynější myšlenky. Odpověděl jsem: Nejsem si jist, zda jsem už splnil všechny podmínky toho, abych byl vzůru. Když se mě mistryně zeptá na názor o Rodii odpovím jednoduše: Zatím jsem tu nebyl... Uvidíme.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Rodie, Křižník třídy Consular:
Tvá mistryně při tvé odpovědi jenom decentně zavrtí hlavou a na nic víc se už neptá, takže můžeš sledovat, jak prolétáte atmosférou pod zkušenýma rukama vašeho pilotem aby jste se za chvíli přibližovali velké kopuli, jež v sobě skrývala celé město. Před kopulí jste se téměř zastavili, než se vám otevřel vchod dovnitř a loď tak mohla přistát na místě k tomu určeném. Město samotné se rozkládalo na obrovské ploše a členilo se podle luxusně vypadajících věžáků, několik fabrik a hrůzně vypadající čtvrti na čtyři části, kdy tou poslední byla ta úřední, jejíž součástí byl i kosmodrom. Po dosednutí jste s mistryní opustili loď, aby na vás čekal jeden jediný Rodian v běžně vypadajícím oblečení.
Zdravím vás, jsem úředník určený pro komunikaci s vámi a mám na starosti vaše požadavky, ubytování a vše, co by jste mohli potřebovat. Vaše věci nechám zavést na hotel nedaleko centrální budovy, mezitím jste očekávání u vrchního vyšetřovatele, prosím následujte mě.
promluví Rodian a nijak se neobtěžuje s představováním, než zamíří k landspeederu, který na vás již čeká. Vedle stojí další, který je určený pro vaše zavazadla, která budou dopravena na hotel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rhodia
Jakmile jsme sestoupili do atmosféry a mraky se rozestoupili, oběvilo se před námi moře bažin a rozmočených ostrovů. Čekal jsem hezčí planetu, takhle to vypadá moc divně. Sestopili jsme k jedné kopuli, kde se skrývalo město. Už jsem nečekal a šel jsem do vstupní haly, kde jsem počkal, než jsme přistáli a spustila se rampa. Mistryně mě dohnala a společně jsme se vydali do města. Zde nás čekal rodian a vysvětli nám, co se bude dít. Vydal jsem se tedy s mistryní do Landspeedru.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Předal jsi i s mistryní svá zavazadla k druhému landspeederu, aby jste poté společně vyrazili v druhém landspeederu do budovy, která patří hlavnímu vyšetřovateli. Váš landspeeder kličkoval změtí budov, což dělalo cestu složitou na zapamatování si, přesto by jsi byl stále schopen trefit zpět. Po chvilce jste dorazili k menší budově, kde jste zastavili a po vybídnutí jste následovali rodiana dovnitř budovy. Po jízdě turbovýtahem do desátého patra, nejvyššího v budově, vás uvedl do něčeho, co připomínalo čekací místnost. Zde jste byli opuštěni s tím, že jde zařídit vaše setkání s vrchním vyšetřovatelem. Místnost je strohá umístěná v rohu budovy, se stolkem uprostřed, nepříliš pohodlnými pohovkami v okolí a na půl staženými žaluziemi dvou velkých oken.
Nebylo to zrovna nejvřelejší přivítání, že ? S naší předchozí misí na Novém Plymptu se to doposud nedá srovnávat.
utrousí tvá mistryně a ty z ní vycítíš zklamání, které doprovází její řeč. V místnosti je také poněkud sucho, což ty, stejně jako tvá mistryně jasně vnímáte.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Projížděli jsme spletitými uličkami, které nás po zdánlivě dlouhé cestě dovedly k budvě, kde jsme měli být ubytováni. Vylezli jsme z landspeedru a vydali se do budovy. Když jsme turbovýtahem vyjeli do posledního patra, čekala na aná prázná místnost v rohu budovy.
Vešel jsem dovnitř a zatím jsem čekal u okna, kde jsem sledoval dění venku. Když se mistryně zmínila o pivítání jen jsem se usmál a odpověděl jsem: No... Skoro to vypadá, že nás tu nemají rádi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Na tvou odpověď tvá mistryně souhlasně přikývne a podívá se skrze žaluzie ven a chvilku tím směrem hledí, než se její pohled opět upře na tebe.
Zatím tomu vše nasvědčuje. Uvidíme, jak s námi bude jednat vrchní vyšetřovatel.
utrousí tvá mistryně, když se znova objeví váš styčný úředník a pokyne vám, aby jste jej následovali. Vstoupíte do docela slušně vyzdobené kanceláře s několika ozdobnými předměty, které by jste obvykle nehledali v kanceláři takovéhoto úředníka. Tvá mistryně si též předmětů všimla a zběžně si většinu z nich prohlídla.
Vítejte a posaďte se.
vybídnul vás nepříliš vřelým tónem vrchní vyšetřovatel a byla z něj cítit jakási nutnost, nutnost toho, že s vámi musí jednat.
Jak jistě víte, máme tu menší problém s černým trhem. Vždy tu fungoval a fungovat bude. S jeho existencí se toho nedá příliš mnoho dělat, ale v poslední době se rozmáhá více, než je vhodné. Objevuje se nové zboží, v mnohem větším množství na mnohem více místech - prostě jakoby přes noc narostl několikanásobně a my vůbec netušíme, co za tím stojí. Máme mezi trhovci dlouhodobě tajný kontakt, s nímž jsem vám zařídil setkání, jmenuje se Kale Toman. Poví vám vše podstatné - my od vás chceme, aby jste dostali toho, kdo je za ten vzestup černého trhu zodpovědný - když bude ze hry, tak se už o vše postaráme. Váš kontakt se s vámi setká na místě, kam vás zaveze váš průvodce, nyní mě však omluvte, mám ještě spoustu práce.
promuvil k vám vrchní vyšetřovatel a vyprovodil vás následně pryč z místnosti a váš průvodce začal okamžitě uhánět ven z budovy. Mistryně Eerin se netvářila příliš nadšeně a prozrazovaly to i její emoce, které jsi mohl cítit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Chvíli jsme se ještě dívali na dění v ulicích a mistryně byla už tak znepokojená. za chvíli se ve dveřích oběvil "poskok" a odvedl nás do kanceláře. tam jse byli usazeni do pohodlných sedaček a seznámeni se situací ve městě.
Kancelář byla vybavena dobře, ale zajímavým spůsobem. Spíše tto tu vypadalo jako v muzeu.
Pak jsme dyli vyhnáni znovu na chodbu. Teď byla mistryně znepokojena ještě víc. Byli jsme v muzeu nebo na velitelství městské stráže, nebo, jak se tomu tady říká? pak popojdu k výtahu. myslím, že mají ještě více problémů, než jenom černý trh.podívám se na mistryní a čekám jak se rozhodne.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně Eerin souhlasně přikývne tvému názoru a úmyslně zpomalí tak, aby váš průvodce šel notný kus před vámi a nemohl vás tak zaslechnout.
Máš víc pravdu, než by jsme chtěli. Je očividné, že nás tu Rodiani nechtějí, ale nemohou si sami vyřešit potíže s černým trhem, tak nás tu tolerují. No, uvidíme, jak hodně s námi bude spolupracovat ten Toman a hlavně jestli bude důvěryhodný, protože jestli operuje na černém trhu pravidelně, tak nemohl nepřehlédnout jisté věci ...
pronese k tobě tvá mistryně, než vstoupíte do turbovýtahu, s nímž sjede do přízemí, odkud zamíříte k přistavenému landspeederu. Do něj společně nasednete - ty s mistryní dozadu, váš průvodce jako šofér.
Nyní vás zavezu za kontaktem. Sejdeme se s ním v průmyslové zóně v jedné napůl opuštěné továrně, která patří soukromé společnosti spolupracující s bezpečnostními složkami, dorazíme na místo do pěti minut.
pronese k vám váš průvodce a vy se rozjedete pryč od této budovy a pryč z této čtvrti, aby se vaším cílem stále ne tolik přítulná průmyslová čtvrť, která byla plná různých továren, dílen a dalších podobných budov.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Před průvodcem jsme trochu zpomalili a chvilku si povídali. A co když nechtějí vyřešit potíže s černým trhem? ještě než se dostaneme k výtahu zeptám se Mistryně: A co vlastně víme o trhu? Jedeme dolů nasedneme do Speedru a společně s průvodcem se vydáme mezi továrny průmyslové čtvrti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Ještě než vás mohl váš průvodce zaslechnout, tak ti stihla tvá mistryně odpovědět k tvé poznámce o tom, že problém vůbec nechtějí vyřešit.
Kdyby nechtěli, tak tu nejsme ...
Další konverzace na chvilku ustrne, než vyrazíte do ulic Iskaayumy a tvou druhou otázku již zaslechne i váš průvodce, který se rozhodne ujmout slova.
Černý trh tu už je od nepaměti a všichni dobře víme, že nikdy nepůjde úplně zlikvidovat, proto se pouze přistoupilo k jeho řízené kontrole. Jenomže, to už je nyní minulostí. Žádné oficiální stanoviště nemá, většinou obíhající obchodníky, či smluvená místa ... ale přesto tu je jedna lokalita, kde se trh pravidelně pořádá, ale není to oficiální, víte ?
promluví váš průvodce a sdělí vám některé informace, ale z výrazu své mistryně si nemůže nevšimnout jisté podezíravosti k průvodci. Mezitím začnete zastavovat, když se blížíte k továrně se žlutou střechou.
Předpokládám, že všechny potřebné informace má náš kontakt, že ?
podotkne tvá mistryně, aby se jí dostalo jenom souhlasného přikývnutí od vašeho řidiče.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Roudia

Když jsme se vydali do ulic hlavního města, obdrželi jsem od průvodce nové informace o černémm trhu. Chvíli jsme pak jen tiše seděli a jeli městem do průmislové zony.
Potom co se dozvíme odpověď na mistryninu otázku, bleskne mi hlavou jednoduchá myšlenka. Ty jsou výmluvný asi jako já na hodině diplomacie před maturitou.Zastavíme na ulici, před naší továrnou se žlutou střechou. Vystoupím ze speedru a založím ruce do boků.Tak to je ono? Proč tak zářné barvy?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Průvodce se na tebe trochu překvapeně podívá a tváří se poněkud zmateně.
To netuším, má to nějakou spojitost s tím, co by se tu mohlo dít ?
zeptá se zvědavě váš průvodce a tvá mistryně se trochu pobaveně usměje. Potom ti gestem naznačí, aby jsi si zatím neodpovídal.
To tu právě zjistíme, souvislost tu může mít téměř cokoliv, ale nyní pojďme nalézt náš kontakt, ať zbytečně neztrácíme čas.
pronese mistryně Eerin a průvodce se trochu podezíravě podíval směrem ke střeše, aby vás pak následoval. Dorazily jste do boční uličky, kde byly dveře pro personál, průvodce dvakrát za bušil, jednou zaklepal a znova zabušil, než se dveře otevřely. Vešly jste dovnitř a dveře se za váma znova zavřely. Octli jste se v chodbě, kde jste hned zabočili do místnosti, kam vešel váš průvodce a muž, který vám otevřel dveře. Byla to malá místnost se stolem a čtvermi dveřmi. Muž, který vám otevřel dveře nebyl překvapivě rodian ale durosan a sednul si na jednu z židlí.
Jsem Kale Toman a mám tu s vámi kooperovat, takže co chcete vědět ?
pronese a podívá se směrem s rodianovi, který se na něj zašklebí a odejde z místnosti se slovy, že počká venku. Mistryně se podívá na tebe a pobídne tě k tomu, aby jsi převzal iniciativu při jednání s tímto mužem, z jejího výrazu je to hodně čitelné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma,Rodia

Když mě mistryně zastaví před odpovědí průvodci, jen se na něj neutrálně usměji a jdu za ním do továrny. prošli jsme několika dveřmi a chodbami, aby jsme pak vešli do místnosti pro personál. Trochu mě překvapuje, že narážíme zrovna na Durosana na této planetě.
Když průvodce odejde, mistryně mě pobídne, abych začal rozhovor. Podívám se na ní s pohledem, ve kterém se dá lehce vyčíst, že jsem všechny hodiny diplomacie před maturitou jsem promeškal. Každopádně se má mistryně nenechájen tak přemluvit a začnu tedy: Nejdřív by nas zajímalo, co se vlasně děje, že se trh najednou tak rozmáhá. A pak nám můžete říct, jak jste se k tomu dostal vy. skončím s nejistým pohledem na mé mistryni.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně nijak nekomentuje tvou otázku a jenom se podívá na váš kontakt, který se nejprve trochu zmateně podívá z tebe na mistryni a zpět, než se rozhodne k odpovědi.
Začnu asi tím, jaká je moje funkce. V hierarchii černého trhu jsem se pohyboval tak uprostřed, tedy měl kontakt s těmi dole, ale i s těmi nahoře, občas jsem zprostředkovával kontrakty mezi nima a tedy jsem o tom všem měl přehled. Ze své pozice jsem pak mohl informovat patřičné autority o těch, co překračují mez, jak nahoře tak dole, či o velice nebezpečných jedincích, kteří se objevili. Přecejenom informace jsou také obchodní artikl a to dost hodnotný.
začne mluvit Kale Toman a na chvilku se odmlčí, aby se nadechnul a mohl pokračovat.
Co se stalo, tím si doposud nejsem jistý ... prostě se objevil někdo, kdo prakticky přes noc ovládnul černý trh, hlavní artikly, rozšířil to o mnoho dalších. Já jsem byl prakticky odříznut, ty nahoře se mnou přestali mluvit a ty dole taky, protože jsem byl najednou mimo ... no a to je i moje současná situace a informací mám minimum.
pokračuje dál ve svém vyprávění Kale Toman a skončí. Tvá mistryně se znova odívá na tebe a čeká co řekneš, čímž ti jasně dala najevo, že prozatím hodlá zůstávat v roli pozorovatele, kterou zaujala už z počátku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Když jsem vyslech Kala, chvíli jsem přemíšle a z tváře bant mi bylo jasné, že zatím mám pokračovat sám. Chvilku jsem si promýšle své další kroky. pak jsem přistoupil ke stolu a zeptal se: takže dnes už nemáte styky s podsvětím? Ale to nebylo naráz jako, že vám všichni dali ultimátum. pokud to šlo postupně mohli bysme určit místo, kde se ukrývá... alespoň zhruba pak se otočím k mistryni a vysvětlím mou poslední větu: pokud dokážeme zmapovat postup jeho moci, můžeme určit epicentrum odkud vychází.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“