1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Položíš Kale Tomanovi otázku a hned ji odůvodníš své mistryni, aby jsi doufal v nějaké nejspíše průběžné zhodnocení toho, jak si vedeš, či zda-li jsi někde mimo.
Právěže to bylo skoro naráz. Musel jsem zařídit nějakou objednávku na orbitě, což mi zabralo dva dny místo původních několika hodin, a když jsem se vrátil zpátky, tak jsem byl najednou mimo hru. Nebylo to, že bych měl nějaká ultimáta, prostě se mnou nechtěli obchodovat, většinou ani mluvit, a když jsem neměl co měnit od těch shora, tak ti dole neměli proč se mnou jednat. Doteď nechápu jak se to mohlo stát ... co se týká kontaktů, tak vím, jak se s většinou spojit, ale nechtějí se mnou hovořit.
zareaguje Kale Toman a podívat se nejprve tvým směrem a poté na tvou mistryni, která se konečně rozhodla promluvit.
Zatím jsi použil dobrý přístup Taru'ne, tohle je opravdu cesta, která by nás mohla dovést k řešení. Nezajímá nás ale jenom jeho úkryt, ale jeho totožnost a důvody, které ho k tomuhle celému vedly. To nám později pomůže i při hledání řešení tohoto problému.
pronesla Bant především k tobě a Kaleovi nevěnoval moc velkou pozornost. Jeho výraz nyní zapůsobil trochu zmateně a podíval se na tebe v očekávání toho, co bude dál.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Doslech jsem si Kalův příběh a než stačím odpovědět, mistryně konečně promluví. Sevření v hrdle trochu povolilo, když mi řekla, jak si vedu. Chvilku střídám pohled mesi mistryní a Kalem, než se rozhodnu zase něco říct. Dobrá... tak zalžeme těm dole, že je můžeme ddostat zase na výsluní a zeptáme se jich, kdo to je, buď to budou vědětnebo ne... no a jestli nebudou vědět, tk řeknem, že jimnepomůžeme. Znovu přelítnu očima mezi ostatními a dořeknu: Pokud, jsou tak hamižní jak si myslím, tak hned začnou dělat něco pro to, aby zjistili jeho totožnost a pokud to bude nutné, my se dostaneme do jeho úkrytu a totožnost si zjistíme samy... domluvil jsem a hlavou mi mihla nejistá myšlenka. Trochu jsem se rozpovídal, to nebude dobré. pro jistotu se trochu upravím, jelikož jsem stále očima střídal pohledy.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Potěšen kladným hodnocením své mistryně se okamžitě rozpovídáš dále a začneš navrhovat možné řešení, které by jste mohli aplikovat. Jenže, když skončíš, tak chce Kale Toman něco namítnout, ale tvá mistryně jej svým gestem ruky zastaví a ujme se slova sama:
Trochu jsi se zamotal Taru'ne - celková myšlenka je dobrá a určitě lze využít klamu, ale uvědom si, že ti dole chtějí svoje zboží co nejlevněji a ne dostat se na výsluní. Každopádně toho můžeme využít. Tady naše spojka jasně naznačil, že na černém trhu nyní panuje vláda jedné strany o které nic nevíme, jenom to že vyšoupla ostatní prostředky - tedy konkurenci. Nebo ne ?
promluví Bant a natočí se na trochu zaskočeného Tomana, který se ale rychle vzpamatuje a přikývne.
Vlastně máte pravdu, nejsem jediný, koho vyšoupli ... Derell se dokonce postrádá a nikdo o něm nic neví, víte ... on byl hodně tvrdohlavý. A ostatní se buď přestěhovali, nebo toho nechali a nechtějí s tím mít už nic společného.
promluví Kale a mistryně se otočí na tebe a vykouzlí úsměv, přesto tušíš, že po tobě bude něco chtít.
Takže, když víme tohle, tedy že nemají rádi konkurenci, a že můžeme využít lsti - tak poté co nám pan Toman dodá informace o cenách některých produktů, tak provedeme co Taru'ne ? Jaké lsti využijeme k získání dalších informací, které tak nutně potřebujeme ?
zeptá se tě až trochu popichovačným tónem tvá mistryně a trochu škodolibě se usmívá a očekává odpověď.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Když mi mistryně zrekapituluje to, co jsem v podstatě řekl, v duchu ji odpovím: Trohcu jsem se rozpovídal? Ne, já se rozpovídal až moc na to, kdo jsem. Pak se zaptá Kala na jeho vyhazov. Ten se zmíní ještě o nějakém Derellovi. Jméno, zatím bez tváře, které mi nic neříká, každopádně mistryně dospěla k nějakému závěru.
V tu chvíli jsem vypadal dost zděšeně, jelikož jsem vůbec nnechápal , co mistryně myslí. Myslíte, jako dát na trh nové, naše a levnější zboží? Teda jako lsti.Ještě stále vypadám dost zmateně a sám si nejsem jist svou odpovědí.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně ti souhlasně přikývne na tvoji poznámku a pousměje se, protože jsi byl schopen vystihnout její myšlenku.
Přesně tak ... tedy nemusí nutně jít o nějaké nové zboží, ale přijdeme na trh s levnější nabídkou než je ta současná. A protože předpokládám, že si současný vládce černého trhu bude chtít svou pozici ohlídat, tak zareaguje mnohem rychleji, než stihneme vůbec něco prodat, tudíž ani nebudeme potřebovat žádné skutečné zboží.
promluví mistryně a Kale si odkašlá, aby dal najevo, že by rád promluvil. Mistryně se k němu natočí a pohledem jej vybídne k tomu, aby prozradil svoji poznámku.
Sehnat nějaké skutečné zboží nebude problém ... a to, že by se mělo prodat pod cenou. To mi nevadí, hlavně, když se to celé vyřeší ... když se dostanu zpět na svou pozici, tak ... už tu ztrátu nějakým způsobem pokryju.
prozradí Kale, že má ještě nějaké rezervy, které vám je ochoten poskytnout. Mistryně souhlasně přikývne a otočí se znova na tebe. Tobě je jasné, co od tebe očekává - aby jsi si utřídil všechny prozrazené informace a následkem jich sestavil a navrhnul plán akce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Když jsem se dozvěděl co přesně mistryně myslí a jak to nejspíše hodlá udělat, Kale nám řekl, že může poskytnout své vlastní zboží. Mistryně po mě chtěla, abych vytvořil plán "útoku". začal jsem chodit sem a tam s rukou na spánku. Takže... musíme se dosta k nim a zjistit co sou zač. Ale jak? Čeho docílíme tím, že na trh dáme své vlastní zboží? pak se zastavím a začnu mluvit Dáme na trh naše zboží s nízkými cenami a budeme čekat než si nás najdou. Potom nás buď budou chtít zabít, nebo se s námi dohodnout... Chvilku se odmlčím a zkusím něco vyčíst z obličeje mé mistryně. každopádně se tímto způsobem dostaneme minimálně na stopu tomu gangu.Obrátím se na mistryni s úzkostným pohledem.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně souhlasně pokývne a natočí se na Kale Tomana a čekala, co k tomu všemu může říct.
Takže začneme co nejdřív ... můžu okamžitě napsat několika svým kontaktům a informovat je, že pro ně mám hodně výhodnou nabídku. Tedy hned potom, co si ověřím ty ceny.
začne spekulovat Kale, ale mistryně jej zarazí gestem ruky a nesouhlasně zakroutí hlavou. Kale se na ni překvapeně podívá.
Vy nemůžete prodávat, vás už znají ... a přišlo by jim to více podezřelé. My musíme na tom trhu působit jako neznámí, musíme disponovat informace a vzbudit velký zájem. Když nebudou vědět o koho jde, ale budou vědět, že má přístup k informacím, které budete zařizovat vy, tak je bude zajímat mnohem víc a všimnou si toho mnohem rychleji. Takže kupce bude muset hrár jeden z nás dvou.
promluví tvá mistryně a podívá se na tebe s podezíravým a sebejistým úsměvem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Ujasníme si co dělat a utřídíme si myšlenky. Kale nám sežene informace, my budele hrát neznámé obchodníy. Měl jsem si vzít ten otrokářske obleček z novýho Plympta. Bylo by to věrohodnější. Pak se na mě mistryně otočí a s jiskřičkou v očích mi položí nevyřčenou otázku. O krok ustoupím a i slepý by viděl, že má odpověď je rozhodně ne. Ale... vždyť... to, tamto... pak skloním hlavu. Dobře, ale výsledek se přede mnou rýsuje dost jasně.
Znovu se podívám na mistryni a čekám na její odpověd.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně na tvou poznámku nereaguje a věnuje svou pozornost Kale Tomanovi, k němuž se nyní natočí.
Takže dohodnuto, ráda bych to zahájila co nejdříve, takže pokud možno už zítra - máte nějaký soupis toho, co budeme prodávat ? A podaří se vám sehnat potřebné informace přes noc ?
pronese pevným tónem tvá mistryně a tvé námitky úplně ignoruje, stejně jako negativní postoj k věci. Jak znáš svou mistryni, tak ale dobře víš, že to pouze odložila, až budete spolu moci mluvit sami.
Soupis vám dám hned, jen to zkopíruju na tuhle datakartu. Co se týká informací, tak to snad stihnu, i když se moc nevyspím. Kde se tedy zítra sejdeme ?
přikyne Kale Toman a začne přehrávat potřebná data, aby za chvilku tvé mistryni podával datakartu. Ta ji převzala a schovala do hábitu svého pláště.
U snídaně v našem hotelu, nebudete s tím mít problém ?
zeptá se ho mistryně, ale Kale jenom zavrtí hlavou a potvrdí, že mu to žádné potíže dělat nebude. Potom se zvedne, ukloní se a opustí místnost, aby tam zanechal tebe a tvou mistryni o samotě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

chvíli zůstávám nevnímán a vím že to bude vynahrazeno za chvíli. Pak si Kale a mistryně dohodnou nějaké poslední informace. Já se zatím posadil na židli. Kale dal mistryni soupis infentáře s tím, že ostatní dohodneme u snídaně v hotelu.
Když Kale odešel mistryně se na mě otočila s neurčitým pohledem. Moc odbře víte jaký mám strach z nového prostředí a z nových lidí. Navíc neumím lhát.
Můj výraz je spíše provinilý než neviný a bezmocný.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Mistryně zavrtí hlavou, ale ještě se nezvedá k odchodu - chce se tedy mezi vámi dvěma bavit o tomhle tady, vycítíš z toho jakýsi náznak její opatrnosti.
Jestli se máš stát Jedim, tak se musíš naučit jednat samostatně Taru'ne. Jsme silní, protože nejsme sami, ale musíme být schopni přežít a pracovat sami, taková už je vůle Síly.
promluví mistryně a nyní ti věnuje plnou pozornost. V jejím pohledu nalezneš něco káravého, drobný náznak výtky a popichování. Podobné pocity máš i z mistryně samotné, stejně jako vycítíš jakousi drobnou nejistotu v pozadí její mysli.
A v čem by jsi podle tebe měl lhát ? Budeš mít zboží a budeš ho chtít prodat za cenu, kterou určíme, dle toho, co zjistí Kale Toman. Ty nebudeš lhát a ani nebudeš muset ... co se strachu týká, tak se nesmíš bát, strach může vést k temné straně - proto se mu musíš postavit. Nebo se snad nechceš stát Jedim ? Nechceš snad být tím, kdo pomáhá nastolit mír a spravedlnost v galaxii ?
zeptá se tě mistryně Eerin a z posledních dvou otázek cítiš značnou nejistotu a pochyby.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma

Když Kale Toman odešel, mistryně se na mne otočila a s několika káravými větami shrnula stávající budoucnost.Budu lhát v tom, že jsem obchodník Nechám si vysvětlit náš postup a pak trochu zapřemýšlím. Občas si říkám, jestli mi máme udržet mír v Galaxii. Ale dobrá, když ne nic jiného, alespoň tohle udělámtak jak nejlépe umím. Zvednu hlavu s odhodlaným pohledem a úškledkem typickým pro Nautolany. Tak teda jo, pokud to je takhle... Zítra to bude... Dobrý. Odteď budu sekat dobrotu. Zvednu se odhodlán da do zýtřejšího a pozdějšího výstupu co to dá, a také se dnes dobře vyspat. Jen ať mi tahle nálada vydrží.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Pocítíš náznak úlevy ze strany tvé mistryně, která se teď zvedne od stolu, ale přesto se ještě před otevřením dveří zastaví a otočí se na tebe.
Taru'ne, uvědom si, že o tom, jestli chceš být Jedim musíš nejdřív přesvědčit sám sebe a až potom ostatní. Pokud v sebe samotného nevěříš, tak ti to bude vše ztěžovat a přidělávat problémy. A pokud budeš opravdu provádět obchody, tak budeš doopravdy obchodníkem - tato práce není definována tím, že na to musíš vystudovat školu, nebo tu práci dělat kdovíjak dlouho.
dodala tvá mistryně, než otevřela dveře a zamířila ven, kam jsi se rozhodl ji následovat. Venku na vás čekal s landspeederem váš průvodce a trochu podezíravě si vás přeměřoval.
Takže, kam to bude teď ?
zeptal se bez nějakých zdvořilostí a nevraživost z něj byla cítit hodně jasně.
Do hotelu, musíme se s mým padawanem připravit na zítřek a pečlivě promyšlet naše další kroky. Tato situace vyžaduje pečlivý přístup.
odpověděla mu mistryně a trochu zkreslila informace, protože postup jste si již načrtli. Bylo nadevše jasné, že ty informace tedy zkreslila s nějakým úmyslem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Rodia, Iskaayuma
Než vyjdeme z místnosti odpovím mistryni:
Já jsem byl přesvědčen, že chci být Jedim, ale poté, co jsem vyhodil pojistky i se záložním generátorem energie a celý komplex padawanského komplexu byl potom bez proudu... ztratil jsem motivaci. Od vás dostávám dobrého učení a zatím jsem pochybil jen málokdy. Když vyjdeme na chodbu ještě dořeknu:Máte pravdu, že jsem nikdy neviděl školu pro černý trh.
Venku na nás čeká Landspeedr, který nás po zavelení mistryně odvezl do hotelu. Když jsme vystoupili zeptal jsem se: Co budeme dělat teď?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Rodia, Iskaayuma:
Cesta do hotelu byla tichá, protože jak ty, tak i mistryně jste spolu nemluvili a ani váš šófer neměl nijak velkou tendenci hovořit. Když jste dorazili k hotelu, tak se zeptal, jestli ještě něco nepotřebujete, ale tvá mistryně jej odmítla s tím, že mu případně dá vědět skrz commlink. Když se však ráčil váš průvodce odjet, tak jsi přešel k pokračování vašeho rozhovoru, který byl cestou k hotelu přerušen.
No, obchodní škola existuje, ale naprostá většina lidí, kteří se považují za obchodníky ji určitě nestudovala. Natožpak pašeráci a jim podobní. Nesmíš je ale o to víc podceňovat, právě naopak. Znají spoustu fint a kliček, kterými nakonec získají mnohem víc, než ti původně nabízeli.
podotkne tvá mistryně k studiom obchodu a vy vstoupíte do skromnějšího hotelu. Přesněji do malé recepci, která vypadá, jakoby se za posledních pár století vůbec nezměnila. Tvá mistryně převzala klíč od pokoje, nechala objednat jídlo na pokoj a vykročila k turobvýtahu.
Co se týká tvé ztráty motivace, tak jestli za to může jenom tenhle incident, tak je to vážnější, než bych si myslela. Především proto, že se jedná o poměrně ... titěrnou záležitost, kterých se vyskytuje na desítky.
podotkne tvá mistryně, zatímco čekáte, než k vám sjede turbovýtah, který při dojezdu na patro podivně zavrže. V kabině však nikdo není a mistryně Eerin se oním vrznutím nijak nenechá vyvést z míry.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“