1. Mise pro Wraita(Taru'n Wio)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Twi'lek byl dost mluvný a navíc se zdálo, že se úplně neznají. Tak jak? Neznáme se, ale jak ses rozkecal... Chvilku jsem se mračil a přemýšlel o tom co říká Twi'lek a co si myslím a pak jsem začal reagovat. Asi jsme si padli do oka. Mít přátele je dobré,... Dveře výtahu se otevřely a já zmlknul. Vždysky mě to tu udivuje. Ryson, mimochodem. Rád jsem tě poznal. Zase zámek na prsty. Zařadím se dozadu, aby na mě nepadla úloha otevírání.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Dodržel jsi konvence slušnosti a nezapomněl se Atumovi představit, aby jsi po vystoupení z turbovýtahu nenápadně dal přednost jemu a nechal jej tedy otevřít dveře dál. Mohl sis všimnou i malé kamery nad snímačem otisků, která se tě po Atumově potvrzení snažila chvilku prohlížet, než se dveře nakonec otevřely.
Hroznej krám, kterej pořádně funguje jenom na místní. Jakmile postavíš druh, co může mít odlišné barvy kůže, tvary rohů a podobně, tak to nefunguje. Minulý týden musel přijít technik, abych se vůbec dostal dovnitř a to jen proto, že jsem si jinak upravil lekku, otřesné.
pokračoval dál ve svém veselém povídání, zatímco jste prošli dveřmi do další chodby, která se dělila na dvě. Byla stejně bílá a nic neříkající jako ta předcházející.
Tady se rozdělíme, ale můžeme se setkat na svačině o dvě patra vejš, tak za dvě hoďky. To budu mít hotovou první várku, tak se zatím měj ...
zamával na tebe Atumo a odbočil doleva, čím ti jasně prozradil, že Ryson obvykle chodíval na druhou stranu. Podezřelé však bylo, že nic nenasvědčovalo tomu, že by tu byl nějaký sklad, nebo něco podobného. A to se dost jasně rozcházelo s tím, co jsi o Rysonovi doposud věděl. Nezbývalo ti než vyrazit kupředu, aby jsi za chvíli narazil na čtveřici dveří. Jedny sloužily jako úklidová komora, druhé vedly do zaměstnaneckých toalet, na druhé straně byly jedny označené jako D-13 a za nimi další skýtající nápis rezervoár. Také jsi mohl jít dále chodbou, která se stáčela doleva.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, továrna
Ještě, že si otevřel. Moc dobře jsem se nevyspal. Zasek bych nás tady a byl by konec. Zasměju se s ním, jak s nově nalezeným přítelem. No nic. měj se za dvě hodiny. rozloučím se a zahnu do prava.
D-13? Chvilku jsem váhal. Znovu jsem zpomalil a nechal se předejít. společně s intuicí sílou a fakty se nechám vést na správnou cestu ať už vede do dveří D-13 nebo chodbou doleva. Pokud snad udělám nějakou chybu vymlouvám se na těžkou noc a pokračuji dál.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Při možném výběru dveří jsi zaváhal a rozhodl se spolehnout na Sílu, aby ti ukázala cestu vpřed. Chvilku jsi stále netušil a zdálo se, že žádné vodítko nedostaneš, ale nakonec jsi přeci jen pocítil něco, co by se mohlo zdát jako vnuknutí pro dveře vedoucí do rezervoáru. Dveře dle všeho nebyly zamčené a tak jsi s drobným zaváháním vstoupil dovnitř.

Za dveřmi byla velká místnost s množstvím nádrží obsahujících různé látky. Vlevo za dveřmi byl počítačový terminál společně s dosti zaneřáděným stolem a to především množstvím papírů, několika datakaret, neumytým hrnkem na caf a něčím, co vypadalo jako nějaká ozdoba. Napravo bylo množství menších nádob o různé velikosti, které byly lehce uzavíratelné a především značně bytelné, takže běžný pád s nimi nic nemohl provést. A ve zbytku místnosti, včetně drobné komory napravo s nápisem "Detox" na dveří vyplňovaly nádrže, celé desítky nádrží a některé, které byly průhledné, očividně neobsahovaly zrovna zdraví prospěšné látky.
Naposledy upravil(a) Jordi Linx dne 02.8.2011 20:20:18, celkem upraveno 1 x.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Celá místnost mi naprosto nic neříkala, kromě toho, co bylo učividné. Tak, co teď? zeptal jsem se sám sebe a podíval se na stůl a inventář na něm rozložený. V hromadách papíru se snažím najít nějaké vodítko k tomu, co tu dělat. Osobu na stole nebudím, dokud není jiná možnost, jak zjistit, co dělat nebo, pokud ho nemám vyměnit na jeho místě "ležícího úředníka".
Stále jsem se snažil působit jako předtím. Schovývavě, žádné drzosti a moc nemluvím.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Příliš jsi si nebyl jistý tím, kde jsi se právě nacházel a proto jsi se pokusil nalézt nějaké vodítko na stole a množstvím dokumentů na něm. Všechno to vypadalo jako nějaké žádanky a měly několik společných faktorů - číslo místnosti, kam měly být dodány, množství v němž měly být dodány, určenou úroveň nebezpečnosti a datum, do kdy měly být dodány. A to vše se vztahovalo k tomu množství nádob s chemikáliemi zde všude okolo a po hlubším průzkumu jsi některé z nich i našel. Z prolezlých žádanek jsi věděl, že nejakutnější dodávka má být připravena za dvě hodiny a to dva litry něčeho z tanku 37.A, který byl nejspíše více vzadu. Nic dalšího nenasvědčovalo tomu, že by sem měl někdo v blízké době přijít a něco tu případně hledat.
--------
Žádná osoba tam neležela - povedlo se mi upsat a má se jednat o ozdobu ;) V místnosti jsi tedy sám. Náleží ti má omluva za tuto nevyrovnanost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Chvíli mi dělalo problém vyznat se v hromadě papírů. To je bordel, co s tim mám sakra dělat.Když jsem se vyznal v papírech, srovnal jsem je podle nedřívějších žádostí, ikdyž na stole to vypadalo jako stále nepřehledná hromada. Tak jo, teď musíme přidat. Začal jsem pracovat na první žádance.
Jakmile bylo hotovo, dal jsem si pauzu a prohlédl všechny datakarty na stole stejně jako terminál a pokusil se zjistit kam patří dodělané žádosti. Poslední věc, která potom zbývala prohlédnout, než jsem měl jít po dvou hodinách práce na přestávku, byla ozdoba na stole. Tu jsem také prohlédl a pak se připravil na další žádost. Dvouhodina byla téměř za mnou.
______________________________________
:D :D Chyba to byla velice úsměvná (musel jsem se smát asi 2 minuty, než jsem mohl pokračovat v práci)
omluva přijata.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Vzhledem k možnosti odhalení za dvě hodiny jsi se rozhodl vyplnit tu nejakutnější objednávku. Přečetl sis tedy pořádně, co je třeba připravit, kde to nalezneš, tudíž jsi nalezl prázdný kanystr a zamířil k tanku. Napuštění bylo jednoduché hned poté, co jsi odhalil funkčnost bezpečnostní pojistky. Jenom její uvolnění ti trvalo dobrou čtvrthodinu. Zajištění už bylo o poznání rychlejší a tak jsi mohl kanystr s obsahem podivně modrozelené husté tekutiny přinést zpět ke stolu, kde jsi se rozhodl napojit do terminálu.
K tvému milému překvapení jsi odhalil, že tam nebylo žádné heslo a rovnou jsi mohl zkoumat obsah složek určených pro nautolana, kterého jsi zastupoval. Našel jsi několik stažených inzerátů na seznámení, většinou s ne-nautolanskými ženami, pak databázi s chemickými preparáty, které se zde nacházeli a něco jako vlastní poznámky. V nich se zmiňoval o spolupracovnících a byla tam i tři jména označená jako "nafoukaní a arogantní bafuňáři". Nejvýše byl zmíněn jakýsi Nero Malltey, dokonce výše než Kvasnell, který zaujímal až třetí pozici. Bylo u něho napsáno, aby sek němu přistupovalo s opatrností, protože je vypočítavý a nesmírně zrádný. Ale zase dobře platil za dobrou práci. Našel jsi zmínku i u Atuma - "užvaněný flákač - držet se dál, kvůli pomluvám a možnému prořeknutí informací".
Co se týkalo další žádosti, tak na ní byly ještě tři další hodiny do nejzazšího termínu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Pročel jsem si záznamy a zjistil zajímavé informace o mých nových přátelích a něco málo o tom co se tu děje. Informace o vzorcích jsem si stáhl na datakartu a strčil ji do boty, abych na ni nezapoměl, až se budu znovu převlékat. Atumo je flákač? řeknu si a připíšu novou poznámku. "Hrajeme si na přátele. Jen na oko." Snad to bude fungovat. Teď je čas trochu se tady porozhlédnout.
Vylezu ven a začnu prohledávat okolí po nějaké další stopě. dám si tak čtvrt až půl hodinku, než se vydám do kantýny. Lidem se vyhýbám, už je z důvodu, že bych se mohl dostat někam, kde mě nechtějí.
Když se dostanu do kantýny vezmu si něco k pití a sednu si sám ke stolu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Rozhodl ses přidat nový záznam do databáze o lidech a vyrazit na drobný průzkum okolí. Ze dveří "svého" pracoviště jsi se rozhlédl po zbývající trojici dveří a cestě, kterou jsi přišel. Opět tvá pozornost padla na dveře s nápisem D-13 a nakonec se rozhodl za ně zkusit nakouknout. Ovládací panel si nevyžadoval žádné ověření a nakonec se před tebou otevřely dveře a ukázaly ti místnost za nimi. Před tebou byla menší pracovna, kde se momentálně nacházeli tři jedinci - dva rodiané a jedna zeltronka, která jim byla dle všeho nadřízena. Byly tu dva velké pracovní stoly a těsně za dveřmi i jeden izolovaný, který dle všeho patřil zeltronce. Ta odhlédla od jednoho z rodianů, který momentálně pracoval s nějakým čipem připojeným k pokročilému technickému zařízení. To bylo napojeno na zdejší počítače, které dominovaly většině místnosti. Zeltronka si jenom povzdechla, když tě spatřila a zamířila k tobě.
Jseš hroznej. Říkala jsem ti jasně, že si to nejprve promyslím, totéž před dvěma dny a ty přijdeš zase takhle brzo. Podívej ... já jsem v poslední době dost vytížená a prostě se mi nechce jít nikam ven, jasný ?
pronesla napůl unaveně a mírně otráveně, ale pokud by jsi začal vnímat pomocí Síly, tak bys vycítil, že nějaký zájem tam je.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
D-13. tak co se zkrýva za plameny svíčky... Lehce jsem pootevřel poslední dveře a nakoukl dovnitř.
Zaskočila mě nějaká Zeltronka se kterou jsem údajně mluvil před několika dny. Chviličku jsem zíral a poslouchal co mi říká, než mi to došlo. Pak jsem se potutelně usmál a začal zase hrát tu hru.
Dobře, dobře promiň. Tak já zase teda pudu a ještě počkám. Se setejným potutelným úsměvem sjem na zeltronku mrkl a dveřmi, ve kterých jsem stál zase odešel.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Zeltronka tě zprvu poněkud zaskočila, ale rychle jsi se stihl vžít do své situace. Reagoval jsi na to potutelným úsměvem a ústní omluvou, kterou jsi doprovodil prostým mrknutím. Zeltronka si znaveně povzdechla a ještě tě zastavila položením ruky na rameno, byť ji rychle stáhla, když si to uvědomila.
Zítra po směně ti řeknu kdy, ale teď už běž, než si to rozmyslím.
dodala nakonec umírněně, než tě pod mírnou výhrůžkou v podobě neuskutečnění se schůzky.
Když jsi se vynořil ze dveří, tak jsi se vrátil do tobě známé chodby obsahující v tomto místě čtveřici, kdy jsi dvoje z nich již prověřil a zbylé byly označeny jako zaměstnanecké toalety a úklidová komora. Právě z toalet se vynořil tobě ji známý Atumo a pral se svým poklopcem, než si tě po chvilce všiml.
Ah, akorát včas, zrovna jsem si odskakoval před jídlem.
usmál se nadšeně Atumo, který se neskrýval tím, že tě rád vidí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Když mi Zeltronka řekla, že se rzomyslí, rozloučil jsem se a vydal se ven, zpátky do chodby. Trochu jsem si oddechl a hned narazil na Atuma. Eh, oh, nazdar. Začal jsem Tak teda pudem. Stále jsem byl odtažitý od atuma a hodlal si to udržet celou dobu, co budu s Atumem.
Stalo se něco zajímavého? Zeptám se ho, aby řeč nestála.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Iskaayuma, Továrna:
Atumův příchod ti přišel vhod i proto, že znamenal přítomnost někoho s možností otvírat dveře pod elektrickým zámkem. Ledabylým gestem jsi ho téměř hned vybídl k tomu, abyste vyrazili a zároveň zavedl rozhovor takovou běžnou otázkou.
Áááále, nuda. Jenom Dowkins s něčím chvilku prudil, ale pak to vzdal. Měl jsem lepší věci na práci, než se od něho nechat zase buzerovat.
poznamenal Atumo a vyrazil cestou, kterou jste na tohle patro dorazili. Nijak si nevšiml toho, že jsi šel tak, aby on musel otvírat všechny dveře a tak podobně a takto jste se dostali až k turbovýtahu.
A jak to fachčilo tobě? Všiml jsem si, že jsi vycházel ze sekce té žhavé kočky. I když tě nechápu, přijde mi trochu dost na kredity, i když tělo má výstavní, to jo.
povídal dál, zatímco se turbovýtah rozjel a skoro hned, o dvě patra výše se zase zastavil. Odhalila se před tebou dlouhá chodba na jejímž konci byly velké dveře. Jediné další dveře na chodbě vedly na toalety a jedny do kuchyně, těsně před hlavním vchodem dovnitř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Wrait
Učedník
Učedník
Příspěvky: 395
Registrován: 19.10.2008 17:27:42
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wrait »

Iskaayuma, Továrna
Šel jsem stále vedle něj a poslouchal co říká, ikdyž mi to pravděpodobně nijak nepomůže. Mezitím jsme dojeli výtahem o dvě patra výš.
Ty vlastně víš všechno,Podotknu když se zmíní o Zeltronce ale skym si chci začít do toho ti nic není.
Chvilku jsem nlčel a pak mu odpověděl:Byla to běžná rutina, nic zajmavýho. Znáš to.
Znovu mě odrovnala dlouhá bílá chodba, ale nedal jsem to znát.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“