3. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Orbit Loku, Frachťák:

Jasně, to zní rozumně, taky si dám nějakou tu meditaci.

Pokejvu hlavou a jsem spokojen s údaji, které mi sdělil. Proto jsem se opět otočil a vydal se nejlépe do nějaké kajuty, popřípadě jiné místnosti kde bych mohl meditovat. Nejprve jsem však vytahal všechny materiály, které jsem nakradl, aby mě netlačily a já už nebyl tak odulý. Poté jsem si opět vzpomněl na svá větší i menší zranění - během boje jsem to přeci jen tak moc nevnímal, ale teď se kotník opět pořádně ozval. Moje základy Silového léčení sice nebyli nikterak rozsáhlé, přesto jsem se však pokusil pomocí Síly utišit bolest a trochu to opravit. Následně jsem se také ponořil do meditace, abych si konečně pořádně odpočal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Rozhodl jsi se odsouhlasit nápad svého kolegy a následoval jsi jeho příkladu, jen sis rozšířil repertoár o Léčení, které se ti určitě hodilo. V léčebném transu jsi strávil několik prvních hodin a po probuzení z něho to okamžitě neslo svoje následky. Bolest byla menší, s rukama se ti dařilo hýbat lépe a otoky byly pryč, přesto budeš ještě potřebovat slušné množství dalších hodin v transu. Následná meditace i díky částečnému vyléčení už byla příjemná, uklidňující a osvěžující. Po ní jsi věnoval čas luštění získaných materiálů a následoval jsi další meditací, než tě asi po čtyřech dnech lodního času vyrušilo zaklepání na dveře tvé kajuty. Za dveřmi se objevil Alex a zvědavě se na tebe podíval, zatímco jsi studoval materiály z mise.
Na to bude ještě dost času, jsme asi v půlce cesty na Denon, koukal jsem se z okénka a zahlédl jsem ukazatel směru s kilometráží. Triellette se rozhodla připravit nám nějaký vlastní recept a trvala na tom, že pojíme všichni u toho jednoho malého stolu.
pronesl, zatímco přežvykoval tobě neznámou zeleninu rudého podlouhého tvaru. No, spíš ji chroupal, než přežvykoval - možná jsi něco podobného někdy zahlédl i v Chrámu, ale netušil jsi, co to je.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Fajn, to zní dobře.

Přikývl jsem na pozvání a odložil materiály, abych se následně zvedl a už jen trochu pokulhal směrem ven k Alexovi. Přitom jsem se ho ještě zeptal.

Čím se to cpeš takhle před společným jídlem?

Ukázal jsem navíc na podivnou zeleninu, kterou do sebe ládoval.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Když jsi dokulhal k Alexovi, tak pomalu vyrazil směrem k jídelně, aby na tebe zamával zeleninou, kterou pomalu ohryzával.
Říká se tomu Ambrijský tuřín, docela vzácné. I když ne tak populární, protože většina lidí to ihned vyplivne kvůli nehoráznému pocitu hořkosti, jenže po výcviku pod mistrem Yodou ti to přijde jako lahůdka. Navíc to je až nečekaně vyvážená strava a dovede to neutralizovat dost jedů.
vysvětlí Alex, zatímco se belháš za ním ke kuchyni a na konci proslovu máš možnost sledovat jeho pobavený úsměv, aby se hned poté podíval směrem ke stolu.
Koncetrát z tohohle se používá i v lékářství. Ale ředí to, by to ... bylo poživatelné. Chceš taky kousek ? Je tam toho celá bedna ...
pousměje se Alex, ukousne si větší kus a zasedne za nejužší stranu stolu, kam se vejde jeden člověk. To ti nechává na výběr z místa vpravo nebo vlevo u širší strany stolu, který máš část zkosenou kvůli průchodnosti. Zpoza tebe se náhle vynoří Triellette dvěma táliří a div, že do tebe nevrazí.
Ohh, můžu podávat, dovařilo se to rychleji, než jsem čekala. Jenom doufám, že jsem ten recept nespletla, je to už přece jen nějakou dobu ...
pousmála se Triellette a následně i Alex, který ti decentně zamával svým tuřínem. Vůně z jídla byla neutrální a barevně to ladilo dobře, ale nedalo se hned určit o jakouže krmi se to vlastně jedná.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Co některý lidi dokážou sežrat, to je mi záhadou.

Zakroutím hlavou a polohlasně si spíš jen tak pro sebe řeknu potom co mi Alex vysvětlil co to vlastně jí. Já už jsem se těšil na jídlo, které připravila naše spolucestující.

Moc zajímavé, ale ne, děkuji. Asi zůstanu raději u klasické stravy. Každopádně když do mě někdo dostane nějaký jed a já náhodou potkám tuhle věc, tak si na tebe jistě vzpomenu a zkusím to zchroupat.

Odpovím Alexovi již přímo a také si sednu na židli po pravici Alexe.

Bude to určitě výborné Triellette. Vypadá to... úžasně. Ale odpusťe mi mou neznalost, co to vlastně je?

Zareaguji již sedíc na slova naší "kuchařky" a slušně se zeptám co to do nás vlastně chce vpravit, abych náhodou nepotřeboval ten Alexův tuřín.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Triellette se trochu nejistě usměje po tvé lichotce, Alex si jenom kousne další část tuřínu, takže z něho skoro nic nezbude a zbylou patku nasměruje pomocí Síly do nejbližšího boxu na odpadky.
Je to nerfí plátek, napůl uzený, napůl pařený ve třech rozdílných kořeních s oblohou. Učila mě to máma, když jsme ještě žili pohromadě.
odpoví ti Triellette a představí ti vaše jídlo. Všechny talíře položí na svá místa a poté si sedne po tvou levici. Alex lehce přičichne k aroma jídla a věnuje Triellette úsměv, i když ty můžeš pocítit, že z části je nerfí plátek trochu připálený.
Brzy se s ní už setkáš. Čeká na tebe na Coruscantu, odkud máte zjištěnou letenku do vašeho nového domova. Tví rodiče tam již mají domluvenou práci a bydlení, plus pár dalších věcí. Co se organizace týká, tak na tu mistr Yoda nejspíše nasadí nějaké zkušené Jedie. Nedivil bych se, kdyby poslal mistra Tholma nebo někoho podobného.
informoval Triellette o věcích budoucích, než se zakousl do jídla, stejně jako to udělala Triellette. Už při prvním soustu jsi mohl poznat, že takhle ten recept asi opravdu být neměl, ale jídlo bylo i tak poživatelné a mělo i nějakou, víceméně neutrální, chuť.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Pomalu se pustím do jídla, které se nijak zvlášť neliší svou kvalitou od toho, co vařili na té základně nebo co se obvykle vaří v Chrámu a přitom poslouchám Alexe. Následně mě to nedá a stejně se zeptám.

Jak ses vlastně dostal k tomuhle úkolu? Teda spíš jak se k tomu vůbec dostal Řád? Přeci jen mi to přijde jako... no řekněme něco co obvykle Jediové nedělají.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Alex pojídá jídlo s nečekanou chutí a ty se můžeš jenom domnívat, jestli v tom má svoji roli onen tuřín, nebo mu opravdu tak chutná.
Co ti na tom přijde neobvyklé ? Přišla žádost o pomoc od jednoho občana, kterému unesli rodinu. Byl vyslán Jedi na prošetření té události a přišlo se na to, že to nebyla jenom jedna rodina, ale takovýchto únosů bylo mnohem více a dokonce se povedlo něco málo zjistit o tom, kdo za tím stojí. Já jsem byl pověřený, ještě s jedním Jedim, abychom zachránili většinu z unesených lídí, kteří byli umístěni na otrocké stanici nedaleko Orvaxu. Tam jsme udělali docela solidní binec, ale hlavně se nám povedlo získat informace, díky kterým jsem se mohl dostat do organizace. Tam jsem zjistil, že ta organizace je mnohem většího charakteru, než jsme si původně mysleli a ty jsi byl vyslán proto, aby jsi odhalil kam všude ta organizace sahá a kdo je její hlavou. Já měl zachránit Triellette a připravit ti půdu pro přijetí dovnitř - ale tobě se povedlo své vyšetřování poněkud urychlit - takže teď letíme domů pohromadě.
vylíčí ti Alex celou situaci, jak ve skutečnosti byla a osvětlí tak svou i tvoji roli. Triellette vám se zaujetím přihlíží a sleduje vaší konverzaci. Alex se zakousne do dalšího sousta a ty z rychlosti jeho stravování máš místy pocit, jako by snad týdny nic nejedl.
Orvax ? Neměli to na starosti ti piráti, s kterými se setkal tady Dako ?
zeptala se překvapeně, ale Alex se jenom vesele usmál.
Kdepak, na ně jsme to hodili, abychom narušili rovnováhu jejich moci. Do té doby spolupracovali a právě s jejich pomocí prováděli únosy.
doplnil informaci Alex mezi sousty a jeho talíř už pomalu zel prázdnotou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Hm, když to podáš takhle, zní to už celkem logicky.

Pokejvu hlavou a zatímco si beru další sousto du úst doposlechnu si poslední informace, ve kterých mi dojde, že Triellette vlastně neví, kdo doopravdy jsem. Praštím se tedy do čela a místo dalšího sousta ji oznámím.

Promiň, ve skutečnosti se jmenuju vlastně Askel. Celým jménem Askel Nur Ebion. Dako bylo moje krycí jméno.

Usměju se na dívku, ale potom se zase podívám na Alexe a zeptám se ho docela vážně.

A co ty obludy na tom měsíci? To nevypadalo jako práce obyčejnejch blbejch otrokářů. Byly tam laboratoře, takže určitě i špičkoví vědci, když dokázali vyvinout takové vražedné bestie.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Alexovi trvá jenom deset dalších vteřin, než skoncuje se zbytkem jídla a začne se poohlížet po něčem k pití.
Promiň ... Askeli. Neuvědomila jsem si to.
začervenala se trochu Triellette, zatímco Alex se zvednul a zamířil do nákladového prostoru, ale ve dveřích se ještě zastavil.
Obludy ? Jo ty myslíš ty na té měsíční základně ? O nich nevím, ale tipuju, že ti vědci byli nuceni pracovat pod tlakem jako tady Triella, byli dobře zaplacení, nebo to byli takoví ti vyšinutí magoři, co rádi zkoumají za hranicemi zákona.
zauvažuje ještě nahlas Alex, než se vypaří a zanechá tě s Triellette samotného u jídla. Triellette sama se nad vlastním jídlem trochu opejpá, čímž jasně dává najevo, že i sama si představovala mnohem lepší výsledek svého kuchtění.
Stejnak se to všechno událo hrozně rychle ... a bylo by hloupé si stěžovat, že jsem v organizaci měla špatné podmínky - jenom jsem tam musela pracovat kvůli rodině. Ale zase, když si uvědomím, co všechno dělali ...
začne nahlas uvažovat Triellette, která netuší, jak navázat v rozhovoru s Jedim, poté co Alex a s ním i diskuze dvou Jedi zmizí.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Hm.

Mávnu jen rukou za Alexem a dál se věnuji své porci jídla, které jak ze slušnosti, tak i z hladu mám v plánu dojíst leč ne tak rychle jako Alex, který mi zatím přišel jako požírač všeho, co potká.

Teď už budete mít všichni klid. Jak znám mistra Yodu a jeho důslednost, jak se zmínil Alex, už určitě nebudete mít problémy. A na ty mizery máme snad dost materiálů, abychom je všechny zpacifikovali.

Usměju se na ni, abych ji trochu uklidnil i když nevím naprosto nic o tom, jak se dál bude pokračovat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Zatímco se snažíš konejšit Triellette, že všechno bude už jenom lepší, tak si vybavíš to, co se ti zatím povedlo zjistit. Byly to pouze údaje z odcizených smluv, kde jsi zahlédl i jméno jednoho z aktivních senátorů Republiky. Pak účely smluv a tedy konexe organizace, i když zdaleka nebyly všechny. Jméno hlavního šéfa jsi z toho však nevyčetl, protože podpisy na smlouvách patřily již dříve zmíněným - Anrymu, Rüüfovi či ve výjimečných případech u ne-tolik známých společností či skupin Gavoduse. Nikde nebyla ani zmínka po nějakém dalším jméně. Jako první jsi však chtěl projít psaný záznamník, ale bohužel se ti nepodařilo rozpoznat písmo v němž byl psaný. Datakarty samozřejmě obsahovaly šifrování, které ti také nedovolilo podívat se dovnitř na jejich obsah.
To jsem ráda, rodiče si klid zaslouží, ale já asi nepojedu s nima. Přecejenom je už na čase, abych žila samostatně, něco mi práce pro organizaci opravdu přinesla. Doufám, že to matku nebude moc trápit.
odpoví ti Triellette a zamyšleně se podívá ke stropu, takže si můžeš poprvé všimnout, že zde našla nějaké jiné oblečení a převlékla se. Její azurová blůza na ní působila mnohem ženštěji, než její předchozí oblečení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

V Chrámu si s těma informacema už nějak poradí.

Zakončím své myšlenky na materiály, které jsem ukradl a věnuji se Trielle.

Určitě to pochopí, když je čas od času navštívíte.

Usměju se na ni a taky pomalu začnu dojídat jídlo, které mi sice nijak zvlášť nechutná, ale na druhou stranu není zas až tak špatné, aby se nedalo jíst. Na Alexovu adresu během toho utrousím ještě jednu poznámku s úsměvem.

Asi si šel pro další tuřín, vtipálek.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Hyperprostor, Frachťák:
Triellette se trochu povzbuzeně pousměje a souhlasně přikývne na tvou informaci o návštěvě.
Věřím, že se svou klasifikací nebudu mít problém najít dobré místo. Navíc na Coruscantu je hodně společností, které potřebují ještě více zaměstnanců.
dodá Triellette nahlas sebejistě a lze poznat, že z ní hovoří zkušenosti, které získala při své práci v organizaci.
Tuřín nechávám mistru Yodovi, šel jsem pro něco lepšího. Máme dvě nádherné bedny vína - jedno špičkové Veronianské bobulové a pak silnější Mandalorianské. Právě Veronianské jsem nám přinesl, jedná se o vyhlášenou pochoutku - nebo sis myslel, že po dobrém jídle nepřísluší dobré pití ?
usmíval se vesele Alex a na stůl postavil tři sklenky, aby je už za chvilku plnil vínem.
Stejnak nechápu, jak si mohli nevšimnout, že jim rabuješ sklad ... ten skladník ti to dokonce osobně podepsal a přidal ti pár věcí navíc.
povzdechne si Triellette, ale Alex neodpoví zakroutí usměvavě ukazováčkem a pozvedne sklenku.
Na Naska a organizaci, jež nám získali zdroje pro tuto skvělou hostinu !
pronesl hlasitě Alex a čekal na tebe s Triellette, až si s ním ťuknete, aby se mohl napít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Hyperprostor, Frachťák:

Předpokládám, že když řekla klasifikaci, myslela tím kvalifikaci, a tak jsem jenom souhlasně přikývl, že tomu asi bude tak, jak říká, i když se o coruscantskou ekonomiku příliš nezajímám. Když se vrátí Alex, nezbyde mi, než si rýpnout v návaznosti na jeho slova.

Pochybuju, že by mistr Yoda uvítal kradenej dárek, takže si myslím, že ten tuřín stejně zůstane na tebe. Každopádně dobrému pití se rozhodně vyhýba nebudu, ale nalej mi jenom trochu, moc toho nevypiju.

Usměju se na Alexe a na Triellettina slova jen odvětím.

To víš, to je to jeho osobní kouzlo. Nebo spíš nějakej ten přesvědčovací tríček. Skaldník určitě nebyl velký výzva.

Rýpnu si znovu a následně si s oběma přiťuknu a pak se trochu napiju a vychutnám si chuť vína, která bude asi o něco lepší než předcházející jídlo.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“