3. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Výborně. A mám to v kapse.

Pomyslím si a následují Triellette k administrativní budově, přičemž ji současně odpovím.

Jasně že počkám, to není problém. Všechny věci jako blaster, a tak podobně, co by se možná mohlo hodit, i když doufám, že to nebude třeba, mám sebou, takže vlastně stejně nemám nic na práci. A když tak mluvíš o té paní, tak ta vaří opravdu skvěle. Byla tak laskavá a ubytovala mě poté, co jsem na Lok přiletěl dřív, než jsem se přesunul sem na základnu. Něco tak dobrého jsem ještě v životě nejed.

Usměju se a už se mi také, mimo jiné, sbíhají sliny na ty dobroty. V administrativní budobě se nijak zvlášť nezaobírám recepční až na kratičký úšklebek, který ji věnuji na její hloupý výraz. pak následuji Triellett a zejména její nádhernou prdelku. V sledování jejích pěkných partií si také uvědomím, že bych možná neměl tak civět a radši svůj zrak trochu pozvednu dřív, než si toho stačí všimnout. V souvislostí s tím, že jsem v administrativní budově mi také přijde na mysli, že bych se v těch minutách, kdy budu čekat, mohl porozhlédnout po nějakých zajímavých informacích. Tato poslední myšlenka se však opět bije s tím, že bych mohl nějak poškodit svůj dohodnutý piknik, a tak mám zase tak trochu dilema.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Vevnitř v tobě zase začíná bobtnat tvé dilema spojené se službou Řádu Jedi a poddáním se své okamžikové tužbě, takže jenom mlčky a pokud možno nenápadně sleduješ a 'sleduješ' Triellette až do turbovýtahu.
Je zajímavé, že se ona setká s téměř každým nováčkem, který má trochu rozumu a zdvořilosti, poté co dorazí na Lok, přesněji do města. Občas mi připadá jako takový maják pro ztracené.
zauvažuje Triellette, zatímco vás turbovýtah vyveze nahoru, mnohem výš, než jsi se mohl dostat ty se svým oprávněným. Když se zastaví, tak už je nad vámi jedno jediné patro a vy vylezete do dlouhé velice dobře zdobené chodby, místy jsou vidět i sochy z kvalitních materiálů.
Trochu by se dalo říct, že tohle patro je stavěné pro mě, mám tu přístup k počítačovému jádru, archívu, prostě všemu, co bych mohla ke své práci potřebovat a hlavně mám pohodlnou kancelář, i když je tam trochu nepořádek.
začne nadšeně mluvit o patře, na nějž jste dorazili a neujde ti jistá pýcha, kterou do svého projevu vkládá. Vy mezitím projdete prázdnými chodbami až před dveře do její kanceláře, kde se ale Triellette zastaví.
Víš, možná by bylo lepší, kdyby jsi počkal venku ... mám, mám trochu problém efektivně pracovat, když mě někdo pozoruje. Vlastně by jsi mohl jít na vyhlídkovou plošinu, možná by jsi mohl najít nějaké skvělé místo pro piknik.Půjdeš tady rovně, doleva a na konci chodby je terasa.
zaprosí jak slovně, tak i gestem, když stojí zády ke dveřím do své kanceláře a čeká, jak budeš reagovat.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Na slova ohledně staré paní jenom pokývu hlavou, na další její repliku však již zareagujim, přičemž si prohlížím honosně vyzdobenou chodbu, která se mi sice příliš moc nelíbí, ale nehodlám něco zkazit vynecháním pochvaly.

Vypadá to tady zajímavě, tak osobitě a luxusně. Možná tak trochu závidím. I když při mé šikovnosti bych si určitě každou chvíli nějakou z těch krásných soch rozbil, proto se od nich radši budu držet dál.

Usměju se a následuju jí až k její kanceláři, abych zjistil, že dál mě nepustí.

To se mi hodí, aspoň se tady na chvilku porozhlídnu.

Pomyslím si, a tak ji bez problémů odsouhlasím její požadavek.

Jasně, žádnej problém. Půjdu se podívat na terasu a třeba něco vymyslím. Až budeš mít hotovo, tak dej nějak vědět nebo si mě tam vyzvedni, ano?

Usměju se na ni a zamířím rovnou tím směrem, kterým mě poslala, aby mě neosočila že čekám, abych mohl nahlídnout na ten bordel, který prý má v kanceláři. Po několika krocích se kouknu přes rameno a věnuju jí ještě jeden úsměv, pokud o něj bude stát. Následně zahnu za roh, kam mě poslal a koukám se po stranách, zda tu jsou nějaké další místnosti nebo něco zajímavého. Nakonec pohledem zkontroluji i terasu.

Tady bych se moh dozvědět něco, co by mi mohlo pomoct, měl bych to využít.

Pomyslí si má profesionální část.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Triellette je ráda, že pochopíš její přání ohledně nerušené práce a spokojeně se usměje.
Dobře, bude to hotové tak za dvacet minut, nejdéle půl hodiny, včetně zajištění výbavy a přípravy jídla, přijdu potom za tebou na terasu. V té skříňce, která je nalevo můžeš najít i bar, kdyby jsi měl ... žízeň.
dodá usměvavě a otevře dveře do své kanceláře, aby si však počkala na tvé ohlédnutí s úsměvem, když jsi vyrazil směrem k terase. V chodbě do které zahneš a vede přímo k terase nalezneš převážně kanceláře několika účetních, aby se v půlce cesty k terase odbočovala další vedlejší chodba, která vedla k bytelnějším dveřím, jež byly i zdálky viditelně označeny nápisem Hlavní počítač - přístup pouze povolaným osobám. Vedle dveří byl přístupový elektronický zámek a zdálo se, že je počítač dost hodně chráněn, zároveň jsi taky věděl, že jsi v druhém nejvyšším patře a to nejvyšší bylo přesně nad tebou, patro, které nejspíše náleželo těm nejvýše postaveným.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Poté, co za ní zaklapnou dveře do kanceláře, si vytáhnu stopky, nastavím je na odpočet dvaceti minut a ihned je zapnu. S jasnou myšlenkou.

Tahle holka má všechno vždycky přesně spočítaný, jak tak vidím, takže těch dvacet minut tam bude určitě. A teď se tady porozhlídnu.

Jak tak procházím chodbou, nemohu si nevšimnou dveří s nápisem hlavní počítač, ke kterým také záhy přistoupím a pořádně si je prohlédnu co by bylo potřeba k tomu, abych se dostal dovnitř. Z blízka si obhlédnu celkové zabezpečení dveří. Dívám se také v celé chodbě po mých oblíbených větracích šachtách nebo průduších, které by se také daly dobře využít.

Chtělo by to dostat se do toho nejvyššího patra, ale výtah bude určitě hlídanej, což by nebylo optimální řešení.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Rozhodneš se nejprve pořádně prozkoumat dveře vedoucí k počítači. Masivní dveře by jsi jenom tak obyčejnou silou neotevřel a určitě byly i dost široké. Elektronický zámek vyžadoval otisk ruky a elektronické heslo, jenže ty jsi neměl ani jedno v takové hodnotě, která se by elektronickému zámku líbila. Dál se pokoušíš nalézt něco, jako větrací šachtu nebo ventilační průlez k počítači, ale když už něco, co by tomu opravdu odpovídalo, tak je to tak malé, že by ses tam nevešel ani jako youngling. Prostě na první pohled se ti nedaří nalézt žádnou cestu dovnitř a nic nenasvědčuje tomu, že se tam nenásilně dostaneš z chodby.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Tak tudy se dovnitř jen tak rozhodně nedostanu, aspoň ne tak, abych byl nenápadnej. Budu muset vymyslet jinej plán. Možná, že Triellette bude daleko schůdnějš možnost, jak se dostat k nějakým informacím a navíc příjemně strávit čas.

Zapřemýšlím a odstoupím od dveří k hlavnímu počítači, abych pokračoval chodbou dál na terasu, přičemž si prohlížím dveře po cestě, zda zde není ještě něco zajímavého. Když dojdu na terasu, tak se opřu o zábradlí a pořádně se rozhlédnu po obzoru, jestli někde neuvidím nějaké zajímavé místo, kopec nebo něco takového, kde bychom mohli strávit romantický piknik.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Rozhodneš se vzdát snahu o probojování se k hlavnímu počítači a vydáš se k terase. Cestou už mnoho zajímavých místností nenalezneš, jenom kuchyňku, jednu malou zasedací místnost, která byla lidupustá a dvě nyní opuštěné kanceláře. Vejdeš tedy na terasu, kde se jenom těžko dohledáš nějakého stínu, ale za to je prostorná, takže je dost pravědpodobné, že se zde mohou konat podnikové party. Rozhlédneš se po terase, než přistoupíš k jejímu okraji, a nemůžou ti ujít okna z vyššího patra, z kterých je sem nádherně vidět, stejně jako množství říms po lemu budovy po nichž by se na vyšší patro dalo bez obtíží vylézt. Když se rozhlédneš z terasy ven, tak spatříš dokonce nedaleko ležící město, pár kopců v pustině, ale nic co by odpovídalo ideálnímu popisu romantického místa pro piknik. Nakonec přecejenom spatříš jeden kopec, který je trochu bokem od ostatních a je z něj dle tvého odhadu dobrý výhled na jezera síry, která jsi musel pokořit cestou do města. A zároveň je od nich dost daleko na to, aby to nebudilo nepříjemný dojem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Jo, to vypadá jako dobrej kopec na pěknej piknik.

Pomyslím si o kopci, který jsem si vyhlídl pro romantický piknik. Dál už přemýšlím nad aktuálnějšími tématy.

Hm, to vypadá jako docela slušná šance se něco dozvědět.

Pomyslím si, když zaregistruji římsy, po kterých by neměl být žádný problém se vyšplhat do vyššího patra. Zkontroloval jsem čas na svých hodinkách, abych zjistil, že mi snad ještě dost zbývá a následně jsem se obezřetně kouknul za sebe do chodby a poté dolů z budovy, zda tam nikde není nikdo, kdo by mě mohl vidět. Když jsem se ujistil o relativní bezpečnosti, vyskočil jsem na zábradlí a z toho na římsy po kterých se vyšplhám až k oknům nejvyššího patra, do kterých opatrně nahlédnu. Také se podívám po možnostech jak se tiše vkrást dovnitř. Koukám po otevřených oknech, balkónu nebo něčem takovém.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Po chvilce rozhlížení se rozhodneš rychle přejít akci a po ujištění se, že tě jen tak nikdo nemůže sledovat, tak vyskočíš na první římsu. Po dvou dalších skocích se octneš na římse před oním velkým oknem a dohlédneš do obrovské ... místnosti. Něco budí dojem, že by to mohla být pracovna - konzole, několik archívních skříní na různé složky. Mimo pracovny, která má množství luxusního vybavení a ozdob, od různých soch, obrazů až po vázy, jsi našel také několik prvků připomínajících plánovací místnost - viděl jsi průzračnou skleněnou plochu, kam se běžně promítají různé plány a další taktické věci k rozboru. Kromě obrovského pracovního stolu s velice velkým křeslem jsi mohl zahlédnout další čtyři pohodlná křesla. Povedlo se ti zahlédnout i obsáhlý bar a samotná místnost měla spíše velikost jídelny, než obyčejné pracovny. Okna však byla zavřená, tak jsi se po římse přešplhal za roh a hledal další možnost vstupu dovnitř. Po patnácti metrech na římse, jsi mohl zahlédnout něco jako otevřené okno - nebylo příliš veliké, ale po troše manipulace by možná bylo možné dostat se dovnitř. Nic dalšího otevřeného jsi však spatřit nemohl, i když jsi neviděl třeba na střechu, kam jsi se však po římsách nemohl dostat a musel by jsi vyskočit z minimální odrazovou plochou výše než pět metrů.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

To vypadá nadějně.

Pomyslím si při pohledu na pootevřené okno a proto se k němu rychle po římse přesunu. Než se začnu snažit o oteření, rychle ještě zkontroluji stopky. Hned na to se začnu věnovat okno, které si nejprve prohlédnu a následně se ani neobtěžuji ztrácet čas manuální manipulací, ale rovnou zaměřím na okno působení Síly, ve kterou doufám, že mi pomůže ho otevřít, a tak mě dostat dovnitř, kde se pro jistotu zase pořádně rozhlédnu a počínám si ostražitě, abych se v případě potřeby někam rychle schoval.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Ve svém postupu neváháš a co nejrychleji, ale zároveň, aniž by jsi riskoval pád zamíříš k oknu, které je pootevřené. Když k němu dorazíš blíž a pečlivěji ho prozkoumáš, tak zjistíš, že ani nepotřebuješ Sílu na to, aby jsi si ho otevřel. Předtím však opatrně nakoukneš dovnitř, aby jsi zjistil, jestli tam nikdo není, což si velice rychle ověříš a vklouzneš dovnitř.
Octneš se na luxusně vybaveném záchodě, jenž je vyzdoben těmi nejlepšími materiály, stále běžící klimatizací, úhledně vyčištěnými okny a line se jím příjemná vůně, která bývá pravidelně uvolňována z automatického neutralizátoru pachů. Kromě tří fešně vyzdobených mušlí tu najdeš i dva 'posedy', dvě umyvadla před velkým zrcadlem, čerstvý ručník, mýdlo a dveře do chodby. Ty nebudily dojem toho, že by byly zamčeny, takže jsi jimi klidně mohl vyjít tam, kam nejspíš směřovaly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Tak tohle jsou fakt dost luxusní záchody. To bych si nechal líbit i v Chrámu, ale co už, to není nic důležitýho.

Pomyslím si o vybavení toalet a bez dalšího zdržování se už hrnu ke dveřím, abych je otevřel. Avšak těsně předtím, než tak učiním, napadne mě.

Tam určitě budou kamery, to je v pytli. No co, uvidíme, co se s tím dá udělat.

Rozhlídnu se v rychlosti po záchodě, jestli už tam není někde nějaká kamera, ale nezkoumám to do detailů, následně opatrně otevřu dveře a vyhlédnu z nich, přičemž zjišťuji, jestli tam jsou přítomny nějaké kamery nebo osoby.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Po uvědomění si možnosti kamerového vybavení se ještě urychleně rozhlédneš po záchodě, ale nic jako kameru tu nenajdeš. Přecejenom pokud sem chodí ti nejvyšší z organizace, tak se asi nebudou chtít nechat sledovat. Spokojen, že jsi se nenechal odhalit, přikročíš ke dveří a opatrně je otevřeš, aby jsi ještě opatrněji vykouknul ven. Napravo od tebe spatříš konec chodby s výtahem a přímo na něj se směřují dvě kamery s blasterovým kanónem. Obě jsou dva metry před výtahem a hledí právě a jenom na výtah samotný. Když se ohlédneš na druhou stranu chodby, kde jsou dveře do té velké pracovny, kterou jsi dříve viděl skrze okno, tak tam žádné kamery nespatříš. Spokojen, že nemůžeš být digitálně sledován si konečně řádněji prohlédneš chodbu, aby jsi si kromě dveří do hlavní pracovny všimnul ještě dvojice dalších dveří, jedny na pravé, druhé na levé, straně chodby, které dle všeho vedly do dalších kanceláří. Žádné jiné dveře jsi tu už zahlédnout nemohl, takže ti mnoho možností nezůstalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

To vypadá nadějně, jen musím pohnout, abych to stihnul zpátky.

Pomyslím si a zkontroluju stopky. Je jasné, že teď si musím pospíšit a doufat, že tu zrovna nikdo není. Je to sice trochu riskantní, ale musím něco udělat, abych získal nějaké informace. Proto se rychle, ale co nejpotišeji vydám ze záchodů k dveřím do hlavní pracovny, o které si myslím, že by měla být prázdná, alespoň jsem tam předtím nikoho nezahlédl. Proto otevřu dveře, nejprve jenom malinko a nahlédnu, ale potom tam radši rychle vlezu celý a zase je za sebou zavřu. Te´d už zbývá jen porozhlédnout se po pracovně a najít nejlépe nějakou konzoli nebo něco takového, z čeho bych mohl načerpat informace. Začnu u velkého stolu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“