3. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Tak jsem asi druhej.

Pomyslím si a dám klidně ruce nahoru, protože by teď rozhodně nebyla nejlepší doba Naska nějak napadnout. Místo toho se na něj trochu rezignovaně podívám a pak se zeptám.

Kruci, ty seš fakt chytřejší, než jsem čekal. Jak jsi na tohle všechno moh přijít?

Se zájmem se na něj podívám a těmi slovy i potvrdím jeho podezření, protože mi je jasné, že už mu to nic nevyvrátí a navíc také že mě jen tak neodpráskne tady a teď.

Jo, bohužel má.

Přikývnu na dívčinu otázku a přemýšlím, co se mnou Nask hodlá udělat.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Triellette si tě překvapeně prohlíží a mlčí neschopna slova. Její emoce jsou zmatené a nejasné, zato Nask je jednoznačný - agresivita, nenávist a opovržení. Neušla ti ale jistá sebevědomost, která se nyní objevila na povrchu jeho emociálního vzoru.
Chytrej jsem dost, ale ty jsi očividně byl dost hloupej na to, aby jsi po sobě neuklidil, když jsi si hrál s tou světelnou věcičkou, navíc to vysvětluje, jak se ti dařilo tak dlouho přežít proti tolika potvorám. Každopádně nic nezkoušej, Triello prošacuj mu vestu a najdi tu jeho svítivou hračku případně cokoliv, mu nepatří.
pronesl Nask a Triellette zhypnotizovaná jeho slovy k tobě přistoupila blíž a hmátla ti pod vestu, kde našla tvůj světelný meč. Vytáhla ho ven a zhypnotizovaně na něj hleděla, zatímco tebe měl stále Nask na mušce. Za vámi se však otevřel výtah a v něm stál Arion Laant a vesele se na Naska usmíval.
Fíha, ty ji necháš šahat na svůj klacek ?
zazubí se a Nask se na něj zmateně ohlédne, když náhle okolo tebe proletí vzduchem. Nebylo pochyb o tom, že se jednalo o techniku pomocí Síly a ty jsi na Naska a střídavě na Ariona pohlížel.
Hodláš počkat, až mu dojde, že se přepočítal, nebo se svezete se mnou dolů výtahem ?
zeptá se Arion, jednu nohu mezi dveřmi, aby jjim pohybový senzor nedovolil se zavřít.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Potom co se objevil Arion a naučil Naska lítat jsem byl na chvilku překvapen až ohromen, rychle jsem se však oklepal z nechápavého pohledu ladným posunkem si přitáhl zpátky do své dlaně svůj meč, který mi před chvíli Triellette odebrala. Ta byla evidentně překvapená daleko víc než já. Honem jsem meč zastrčil na jeho původní místo.

Hm, působivý. Jsem docela překvapenej. Jo neboj, hned jdu.

Odpovím Arionovi stále docela překvapeným hlasem, pak se ale otočím na Triellette a jasně a rychle se jí zeptám.

Jdeš s náma nebo tu zůstaneš s tím bručounem? Víš přece, že to co se tady dělá není tak úplně košér.

Nijak zvlášť nečekám na její odpověď, ale radši celkem rychle zamířím k výtahu. Na půl cesty se však zastavím a otočím se na Naska.

Hej Naski a doufám, že se ještě potkáme, abys mi mohl splatit svůj dluh. V záchranách života totiž vedu jedna nula, protože bejt kdokoli jinej na mým místě, nepřežil bys to na tom měsíci. Měj se krásně a pozdravuj šéfa, protože ho stejně dostanu. Jo a vyřiď mu, že ten koutek je pěkně úchylnej.

Nakonec se uchechtnu a pokračuju v cestě k Arionovi do výtahu, abych se ho při rychlých krocích směrem k němu ještě zeptal.

Tě poslali abys mě tahal z průserů?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Po chvilce váhání a převzetí svého světelného meče zpět do povolaných rukou se vydáš do výtahu, kde čeká Arion. Jakmile zalezeš do kabiny, tak Arion stále čeká a usmívá se směrem k Triellette, která se přecejenom nakonec rozběhne k vám. Nask se začne zvedat na nohy a natahuje se pro svou pušku, která mu ale zákeřně poodjede o pár metrů dál. Potom už se za váma zavřou dveře.
Tohle mě nikdy neomrzí ... a yypadá to tak, ale pravda leží trochu jinde. Mám tu vlastně úplně jiný úkol než ty a tebe poslali na základě mých zjištění během mého úkolu, který si jak koukám už poznal.
zašklebí se Arion na scénu, kdy se Nask marně natáhne po pušce a pak ti osvětlí, že tu je z jiného důvodu a nenápadně poukáže, že jsi se s objektem jeho úkolu již někde střetl.
Každopádně, co tvůj úkol ? Máš něco použitelného, nebo ještě plánuju cestu odsud zbytečně ? A o slečnu se nemusíš obávat, mám dojem, že až si tohle přečte, tak poletí ráda s náma.
zeptá se tě Arion a vytáhne z pod vesty datapad, který podá Triellette, zatímco se výtah zastaví o dvě patra níže a Arion znova strčí nohu do dveří a čeká na tvou odpověď či reakci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Jo, to mi došlo, že ten informační kontakt seš ty.

Pokejvu hlavou a potom zapřemýšlím nad jeho úkolem. Nejsem si zcela jist, tak radši se smíchem nadhodím rýpající větu, která by mě měla dovést přímo k jeho poslání.

To tě poslali aby sis utahoval z Naskiho?

Zašklebím se a potom se dostanu k odpovědi týkající se mého úkolu.

No, zatím nic pořádnýho nemám, ale jsem na dobrý cestě. Co to máš hezkého? Slečna Triellette by mě, respektive nám oběma, mohla určitě pomoci, jestli jí to přesvědčí.

Přitom zvědavě pošilhávám po datapedu a koukám na dívku, jestli se mnou bude souhlasit. Potom ji radši ještě vychválím i před Arionem, což však myslím poměrně vážně.

Jak jsem tak pochopil, slečna Triellette má pod palcem celou tuhle základnu, ví úplně o všem co se kde šustne.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Arion se nezatváří moc nadšeně, když ho informuješ o tom, že jsi prakticky nic vhodného nezískal. Nakonec ti jenom pokyne, že by jsi měl vystoupit.
No, tak ti doporučuju se ještě podívat do kanceláře šéfa. Protože Triellette ví jenom o Anrym nebo Rüüfovi a to nejsou hlavní šéfové. Podívej, Nask se bude snažit dostat za mnou a výtahem, pochybuju, že ho napadne se vrátit nahoru do kanceláře, když mu unikáme směrem dolu.
navrhne Arion tvůj postup a Triellette vzhlédne od datapadu, který ji podal Arion.
Takže, moji rodiče jsou v pořádku ?
pronesla nevěřícně, ale s nadějí.
Ano, osobně jsem je zachránil, stejně jako tucty dalších, a teď jsem tu pro vás. Tadyhle ... kolega měl sundat šéfa, zatímco já připravil prostředí a váš únos zpět domů.
dopoví ji Arion a znova se natočí k tobě a usměje se.
A udělat si srandu z Naska jsem chtěl už od začátku, ale nemohl jsem. Podívej, seženu loď a připravím nám cestu odsud pryč. Ale ty důkazy potřebujeme, jinak jako Triellette a její rodiče dopadnou desítky dalších, ne-li více. Za půl hodiny se sejdeme na střeše jídelny, dá se tam přistát, alespoň částečně a nebude to tolik na ráně.
dodá ještě Arion a vyloženě tě posune k tomu, co bys měl udělat, přesto nechává volbu na tobě a jenom drží nohu ve dveřích.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Hm, to bych asi měl. Teď už je vlastně celkem jedno, kolik toho tam rozbiju, že. Jo a na tý jídelně se určitě potkáme.

Řeknu celkem vážně a pak již bez další proslovů, stále trochu zmatený, vyklouznu ven z výtahu. Opatrně se rozhlédnu a pak rychle vyrazím na terasu, ze které bych mohl vyšplhat až nahoru podobně jako před několika minutami.

Kruci, mohli mi aspoň říct, co tu má za práci ten druhej a kdo to je. Mohlo to bejt všechno jednodušší, kdyby v tom nedělali takovej bordel.

Přemýšlím o pochybení toho, kdo zadával mou misi. Pak už se ale plně soustředím na to dostat se co nejrachleji zase do patra šéfa zkrze záchodové okno.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Nakonec se rozhodneš přijmout Arionovo doporučení a vystoupíš, aby se dveře výtahu zavřely a ten se vydal do dolních pater budovy. Arion ti ještě předtím pokývnul na setkání na jídelně a Triellette se dokonce pokusila o slabý úsměv, i když stále ještě nejspíš byla zmatená ve víru událostí, do něhož se dostala, a který nabral nečekaný spád. Ty se zatím vydáš k místu, kde se měla nacházet terasa, aby sis při doražení na místo uvědomil, že jsi o dvě patra níž a narazil jsi jenom na okno, které bylo skrytu ve stínu terasy o dvě patra výše. Přistoupil jsi blíže k oknu a nahlédl směrem k terase, aby jsi zjistil, že přímo nad oknem je úzká římsa, pomocí níž, by jsi se mohl dostat o patro výše, pak by však stále ještě zbývalo dostat se na terasu. Další možností bylo zkusit se podívat do některé z kanceláří, ale otázkou bylo, jak dlouho ti to bude trvat a zda-li to přinese nějaké ovoce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Kruci, to jsem nějak nedomyslel. Tudy by to byla asi dost blbá cesta.

Trochu bezradně ještě jednou vykouknu z okna, ale situaci zhodnotím jako dost obtížnou, a tak mě napadne, že bych se mohl alespoň porozhlédnout po tomle patře a následně se třeba vrátit k výtahu, který by mě mohl dostat zpátky do předposledního patra, protože Nask se jistě jal pronásledovat mého zachránce doufajíc v to, že jsem stále s ním. Neměl jsem času nazbyt, proto jsem se s ničím nepáral a po zkontrolování svého meče jsem rychle vlezl do první z kanceláří, kterou jsem měl po ruce, abych se tam porozhlédl. Rychlým tempem jsem pokračoval i k dalším a hledal jsem něco zajímavého popřípadě možnost jak se napíchnout do hlavního počítače popřípadě možnost jak se dostat do vyšších pater.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Rozhodneš se zkusit své štěstí opět výtahem a místo okna upřeš svou pozornost na kanceláře v tomto patře. Po jedné zavřené a dvou prázdných určených pro běžné účetní, se ti konečně trochu poštěstí. Jenomže ne tak, jak by sis v ideálním případě přál, protože to co objevíš, je jedna účetní, která více než vzhledem zaujímala svou bradavicí pod levým okem. Když jsi vešel, tak se pilně věnovala nějakému účetnímu výkazu, nebo něčemu podobnému a po tvém příchodu s otráveným výrazem vzhlédla směrem k tobě. Její rozmrzelost jsi z ní vycítil bez sebemenších potíží a možná by jsi ani nemusel použít Sílu.
Co tu chcete ! Neumíte ani zaklepat, když někam jdete ! Sakra, teď to kvůli vám budu muset celý přepisovat znova ... co tedy chcete ? A na nějaké kraviny nemám čas, to vám říkám rovnou.
vyštěkla na tebe bez sebemenší úcty a jemné přivřela oči, takže její bradavice byla ještě viditelnější než předtím.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Ehm... Aha, pardon. Asi jsem si spletl dveře. Já zas radši pudu.

Rychle jsem si rozmyslel šmejdění v kanceláři a rychle vycouval na chodbu, abych se vykašlal na další procházení kanceláří a zamířil přímo k výtahu, kterým jsem měl v plánu vystoupat až do předposledního patra, kde by snad už nemusel být Nask, který by nás pravděpodně měl pronásledovat, abych poté mohl vylézt z terasy až do horního patra, kde bych se měl porozhlédnout pořádně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Rozmrzelá žena se na tebe zaraženě podívala a zvažovala, jak je možné, že se tu někdo může splést. Než stihla jakkoliv dál reagovat, tak už jsi zavřel dveře a opustil místnost, přesto jsi některé její nadávky zaslechl i o pět metrů později přes zavřené dveře. Po rychlém zvážení jsi radši zamířil k turbovýtahu, aby jsi do vyššího patra vyjel zpět. Turbovýtah přijel po patnácti vteřinách a nikdo v něm nebyl, mohl sis dle ukazatele cifer všimnout, že přijel zespoda a to přímo z nejnižšího patra. Vstoupil jsi dovnitř a postavil se k ovládání, kde jsi bez zaváhání stisknul tlačítko patra umístěného o dvě úrovně výše. Mezitím se za tebou zavřely dveře a čekal jsi, až se výtah rozjede, jenomže ten se ani nehnul.
Nemáte oprávnění pro přístup do tohoto patra pane Trillian.
ozve se ti automatický hlas výtahu, který ti oznámí, že nahoru s tebou nepojede a to poté, co jsi vlastním prstem stisknul tlačítko, které nejspíše identifikovalo tvůj otisk. Cesta nahoru se tedy najednou zdála opět o něco složitější než před chvilkou.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Krucinál, to mi byl Sith platnej!

Zakleju a praštím z nedostatečně tlumeného vzteku do stěny výtahu, čímž však docílím jen bolesti a provinilého pocitu. S vědomím, že nemám času na zbyt vyletím z výtahu zase jako namydlený blesk a zamířím přímo k oknu, se kterým se nijak nezdržuju a rychle ho otevřu, popřípadě rozbiju, abych se rychle dostal ven na římsy, po kterých bych se mohl dostat výš a nejlépe až na terasu, ze které bych již mohl ověřeným postupem zamířit až do šéfovy kanceláře.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Lok, Sídlo organizace:
Dojde ti, že přesvědčovat turbovýtah by byla jenom ztráta času a znovu se rychle vrátíš k oknu, které se ti povede otevřít a rovnou se vyhoupneš na onu římsu. Dvěma mrštnými pohyby se dostaneš o patro výše a ještě než se rozhodneš vlézt dovnitř a hledat cestu tamtudy si všimneš něčeho, co by ti možná mohlo pomoci dostat se o patro výše rovnou. Byl to menší kryt od ventilačky, který byl trochu vystouplý ze zdi, dost na to, aby jsi jeho okraje zachytil prsty a s trochou síly a Síly se mohl vymrštit tak, aby jsi se poté zachytil okraje terasy, na které jsi byl předtím. Bohužel jsi si nijak nemohl ověřit, jak pevná ventilačka je a jestli se s tebou neurve, což by nebylo vítané. Ty mezitím stojíš přilepený na okně, které zvenku nejde otevřít a nejspíš by jsi musel použít světelný meč, nebo nějakou agresivní metodu, jak se dostat dovnitř. Chodba za oknem však byla naštěstí prázdná, takže ti nehrozilo něco jako rychlé odhalené, které by mohlo vést k přivolání nějakých ozbrojených sil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Lok, Sídlo organizace:

Hm, nevypadá to moc bezpečně, ale co, nemám času na zbyt, tak budu doufat, že mně to udrží.

Bleskne mi hlavou, když si všimnu vystouplé ventilačky, ale potom už na nic nečeká a pustím se do akce kdy se pomocí zejména Síly zachytím a vyhoupnu zase o patro výš, odkud už cestu znám.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“