Odkazy starého řádu - 1. mise pro Anakina Vandara (jazen)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vnější okraj, Maldra IV - orbita

Loď se pomalu snášela na oběžnou dráhu a Nigo sledoval údaje na navigačním přístroji. Ale stále zde něco nesedělo - souřadnice se odlišovaly s těmi, které označovaly měsíc Maldra IV. Jako by se cílový bod nenacházel přímo na planetě...

Adrian polkl na sucho a znejistěl: "Hele, mám z toho blbý pocit... Jako by se něco skrývalo na odvrácené straně měsíce a při výstupu z hyperprostoru to mělo zůstat skryto!" pronesl pomalu.

Nigo se na něj podíval a zvolal: "Tak co, mám se dostat nad opačnou polokouli?? Pochybuju, že tam něco bude, pánové..." nedočkavě hleděl před sebe a byl připraven manévrovat.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

vnější okraj, Maldra IV - orbita

Pozrem na Adriana a uznalo kývnem hlavou
Tiež mi na tom niečo nesedí.
otočím hlavu smerom k displejom, ale nič potom otočím hlavu smerom k Nigovi a začnem rozdávať rozkazy
Priprav súradnice na rýchly skok v hyperpriestore, v prípade núdze to použijeme ako únikovú cestu.
dopoviem a chopím sa ovládania jachty, pridám motory na 80% zatiaľ čo Nigo ťuká do počítača. Začnem s jemným točením na orbite Maldry IV
Mám z toho zlý pocit.
zahundrem si popod nos sám pre seba a neustále prevádzam obrat za účelom dostať sa na druhú stranu planéty
Tak čo je všetko pripravené?
spýtam sa Niga a znížim silu motorov na 50%
Dúfam, že tam nebude druhá Hviezda smrti.
pousmejem sa nad vtipnou myšlienkou.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vnější okraj, Maldra IV - orbita

Adrian se jen ušklíbl, protože jako imperiální voják měl jisté zkušenosti s tím, na co jsi myslel a on to nějakou náhodou vytušil: "Pokud myslíš na to, na co já, tak pochybuju, že Impérium má v těchto končinách nějakou tajnou superzbraň... Pokud vůbec ještě nějakou má..." otočil se na křesle k Tobě.
"Je možné, že za planetou je nějaký malý měsíc, či asteroid. I ty se dají někdy obývat a stávají se tak dobrým úkrytem pro pašeráky a zloděje..." řekl Nigo, zatímco hypermotor připravil dle Tvých pokynů.
"Jo, to je možný. Ale spíš bych tipnul, že souřadnice byly jen laciné vodítko a skutečný úkryt je na Caluule. Takové triky dělávají zkušení zločinci běžně... Odpoutají od sebe pozornost a pak frnknou dřív, než se vzpamatuješ!" pokýval hlavou Adrian a věnoval svou pozornost na planetu pod vámi.

Tak či tak jste téměř obletěli Maldru IV a nenašli nic, co by připomínalo něco, co by mohlo být označeno souřadnicemi. Nigo však měl nejostřejší zrak a ve vteřině se mrknul na monitor, aby na to přeskočil zrakem před sebe: "Támhle, koukněte se!!" zvolal vzrušeně.

Před vámi se zpoza měsíce počala vynořovat vesmírná stanice...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

vnější okraj, Maldra IV - orbita

S hrôzou pozrem na tú opachu čo sa pred nami začala vynorovať z hlbín čierneho vesmíru
Nigo buď pripravený. Skúsime ich kontaktovať, v prípade núdze volím útek.
poviem a začnem sa hrať na komunikačnom panely ale ešte pred tým sa pozrem nerozhodne na moju skupinu a čakám na prikývnutie
Hádam sa to podarí.
pomyslím si a prehodím si ofinu na druhú stranu hlavy, potom spomalím motory na 0%, takže sme prakticky zastavili na mieste. Skontrolujem či nie sme v dosahu ťažného paprsku stanice.
Tak čo kontaktujeme ich? Či radšej zvolíme radikálnejší prístup a zaútočíme?
druhú vetu už poviem v polosmiechu a otočím sa späť na komunikačný panel, kde zvolím možnosť pre vyslanie signálu.
Vesmírna stanica, tu je jachta môjho pána Baruka. Môj šéf by rád hovoril s veliteľom stanice.
dopoviem hrubším hlasom a odošlem signál.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmírná stanice na orbitě Maldry IV

Když jste se přiblížili natolik, aby bylo možné rozeznat, o jakou stanici se jedná, tak Adrian trochu váhavě promluvil: "Takovou stanici jsem jednou viděl, nebo jí podobnou. Ale od bitvy o Endor jsem neslyšel, že by ještě byly v provozu. Je to vesmírná stanice třídy Cardan III, Impérium je využívalo k zabezpečení rozsáhlé oblasti na orbitách planet. A pokud vím, je tohle monstrum setsakramentsky dobře vyzbrojené..." hlesl ještě, ale odpovědi jsi se nedočkal, neboť jsi risknul vyslání zprávy na stanici.

Chvíli se nic nedělo, až slabé zapraskání v komunikační jednotce dalo znát, že někdo na druhé straně spojení aktivoval vysílačku, nicméně slyšet byl jen slabý mechanický, ale téměř lidský hlas: ".... Tady je G-9PO, protokolární droid ze stanice Dragon Cave, přistaňte na rampě 2C, kde vás budu očekávat. Konec!...." a spojení skončilo stejně rychle, jak začalo.

Ani jeden z vás nemohl ani tušit, co z této zprávy vyvodit, ale momentálně byl nasnadě asi jediný logický postup...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

vesmírná stanice na orbitě Maldry IV

Zatvorím oči a priložím si dlane ku tvári. Potom sa silno chytím opierok kresla a hovorím
Myslím, že by sme to mohli risknúť.
dopoviem a nečakám na súhlas ostatných. Pridám motory na 100% a nastavím kurz na pristávaciu rampu 2C. Keď sa mi na monitore zobrazí šípka, tak sa jej držím a pomaly ale isto sa dostávam k stanici. Akonáhle som už dostatočne blízko spomalím motory a vysuniem podvozok. Pristávací manéver mi vyšiel bez chybičky a ja mäkko dosadnem na rampu. Potom sa odopnem z kresla a postavím sa. Meč si zasuniem dozadu za opasok, aby nebol tak na očiach a spýtam sa svojich spoločníkov
Vyzerám ako Jedi? Nechcem, aby to bolo moc nápadné.
dopoviem a stlačím gombík na otvorenie rampy. Náhle sa zarazím a usmejem sa
Eh...taký menší problém, neviete ako oživíme Baruka?
hneď nato sa pomalou chôdzou vydám k rampe a kývnem na ostatok, aby ma následovali.
Dúfam, že nám to vyjde.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmírná stanice Dragon Cave

Na přistávací ploše se mihlo bronzově lesklé tělo protokolárního droida a Niga napadlo, zda pro jistotu nezůstat v kokpitu a neodjistit zbraně, kdyby se jednalo o léčku.
"Myslím, že to není nutné! Tyhle droidy běžně jejich majitelé využívají jako překladatele, osobní asistenty nebo své mluvčí. Takže tenhle rozhodně nebezpečný nebude... snad!" opáčil Adrian, nejistě se přitom drbajíce na bradě.

To už jste ale dosedali na rampu a droid vycházel z krytého stání u vchodu do stanice. Svým typicky trhaným krokem došel až k lodi a vyhlížel, kdo že to přiletěl jménem Reelo Baruka.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

vesmírná stanice Dragon Cave

Zhlboka sa nadýchnem a pozrem sa na mužov stojacich za mnou. Potom si trošku poupravím oblečenie, aby som vyzeral aspoň trošku vznešene. Skontrolujem svetelný meč za opaskom na chrbte, schovaný pred pohľadmi ostatných, usmejem sa a hovorím
Tak teraz nadíde okamih pravdy.
vystúpim z tieňa lode a sebavedomo si to kráčam smerom k droidovi. Keď k nemu pristúpim bližšie, štandardne sa ukloním a predstavím sa
Volám sa Anakin Vandar a priletel som sem v mene Reela Baruka. Potrebujem hovoriť s vašim šéfom ohľadom istých obchodných záležitostí.
dopoviem a čakám na droidovu reakciu, ale potom mi príde na um, že so mnou sú aj ďalší, trošku ustúpim a dlaňou ukážem postupne na Niga a Adriana
Toto je moja ochranka.
poviem smelo a trošku sa vystrem, aby som vyzeral vyššie.
Hádam to zabralo.
pomyslím si a podvyhnem kútik úst v ironickom úsmeve.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmírná stanice Dragon Cave

Droid se došoural až k vaší skupince a svým lehce strojeným hlasem vás uvítal: "Dobrý den přeji! Jsem G-9PO a vítám vás na stanici Dragon Cave. Můj pán zde sice není přítomen, ale výslovně mi nakázal, aby jakákoliv návštěva a tím spíše od pana Baruka, byla uvítána dle jeho přání tak, jak se sluší a patří. Pojďte laskavě za mnou do vstupní haly." pronesl plechoun, zatímco se pomalu pohyboval směrem k dveřím na přistávací ploše.

Nigo se k Tobě naklonil a za zády droida Ti pošeptal: "No, tohle bylo lehké, což?"

Vskutku se mohlo zdát, že Tvá slova na robota udělala dojem a podaří se vám tedy vniknout do nitra stanice a dost možná natrefit i na Coaldena a jeho bandu.
I když jak sám G-9PO prohlásil, jeho "pán" se momentálně na Dragon Cave nevyskytoval, tohle by byla malá díra do rozpočtu...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

vesmírná stanice Dragon Cave

Kráčajúc za droidom sa pozrem do odrazu samého seba na jeho chrbte. Zistím, že sa mimovoľne mračím a hneď aj zaženiem ten výraz z mojej tváre, nakoľko som nechcel vzbudzovať veľkú pozornosť. V hlave mi prebiehajú rôzne myšlienky, vzpomienky na Briu a ten strašný sen, na majstra a potom si náhle uvedomím, že toto je moja prvá samostatná misia. Prebehne mi mráz po chrbte a s klopkaním droidových nôh na zem sa hlbšie a hlbšie dostávame do základne. Potom dobehnem droida a spýtam sa ho
Pred pár mesiacmi som jednal s jedným s mužov čo robia pre vašeho šéfa, myslím, že sa volal Coalden alebo tak nejak. Chcel som sa spýtať či je on sám prítomný tu na Dragon Cave?
dopoviem a otočím sa na chlapov za mňou, trošku pokrčím ramenami a pokračujem v chôdzi.
Pekná stanica.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmírná stanice Dragon Cave

Kráčející robot se letmo ohlédnul a podal Ti odpověď: "Ehm, pan Coalden? To jméno nemám v databázi, je mi líto. Můj pán se o mě stará a uchovává v mé paměti veškeré seznamy svých společníků, obchodních partnerů a vůbec všech osob, se kterými má co do činění."

Droidovy kroky se rozléhaly prázdným hangárem, kde se nalézalo jen velice málo lodí. To mohlo naznačovat, že se na stanici nezdržuje příliš velká osádka. "Nicméně jsem si jist, že se jedná o omyl..." prohodil ještě G-9PO, když jste vcházeli do turbovýtahu na samém konci hangáru.

Když jste stoupali (či klesali?), naklonil se k Tobě Adrian a pošeptal Ti za zády protokolárního droida: "Myslíš, že nás přijmou?"
G-9PO se otočil a jako by nic promluvil: "Pan Baruk je jedním z nejlepších přátel mého velitele a jsem si jist, že jeho přátelům neodmítne svou vyhlášenou pohostinnost..." dořekl a otočil se s kovovými zvuky svého těla.
Naposledy upravil(a) East.Wood dne 11.8.2010 18:54:18, celkem upraveno 1 x.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

vesmírná stanice Dragon Cave

Tak to mám potom nejaký zmätok v tom.
poviem s trochu zastretým hlasom aj keď dobre viem, že Coalden a spol. sa dobre poznajú s veliteľom tejto základne, pootočím trochu hlavu na Adriana a zašepkám
To bude nejaký podfuk.
Kovové klopkanie sa zastavilo v momente keď sme nastúpili do turbovýťahu. Keď G-9PO povedal o pohostinnosti jeho pána len som letmo prikývol a povedal som
Bol som oboznámený, že váš pán je veľmi dobrý hostiteľ a to si ja cením.
usmejem sa a pozrem sa do droidových mechanických očí. Potom už len kľudne čakám dokedy sa výťah nezastaví.
Tak čo si na nás pripravia teraz.
pomyslím si keď výťah pomaly zastavuje.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmírná stanice Dragon Cave

Turbovýtah se zastavil a vy jste v doprovodu droida vešly do nevelké místnosti, spoře osvětlené a jednoduše zařízené. Uprostřed byl stůl a kolem něj stála malá skupinka osob.

G-9PO se otočil a pravil: "Jak jsem uvedl již po vašem příletu, můj pán je momentálně mimo stanici. Ale v brzké době se k nám připojí. Prozatím buďte našimi hosty, prosím." pokynul ke stolu a mírně se uklonil, až to zavrzalo. Poté zmizel opět v turbovýtahu. Místnost totiž neměla jiný východ a ani jeden průzor.

Skupina u stolu se nesměle pohnula a přistoupil k vám asi 30-ti letý muž s plnovousem a promluvil: "Ehm, vy jste kdo, pánové? Vás tu taky drží jako zajatce? Promiňte, já jsem doktor Soron Hegerty."
Tahle otázka stačila na to, aby jste si uvědomili, že tihle nejsou rozhodně hosty na Dragon Cave a velitel stanice je tu drží zřejmě proti jejich vůli. Adrian se okamžitě rozrušeně podíval na Niga a pak i na Tebe. Něco tu nehrálo...

Dalšími v místnosti byl jeden Bith, postarší Arkanian a bělovlasá žena. I ti se nyní začali zajímat, co jste zač.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

vesmírná stanice Dragon Cave

Zatnem od nervov päste a pozrem sa na Adriana a Niga potom naspäť na muža a hovorím
Moje meno je Anakin Vandar a toto sú moji spoločníci Nigo a Adrian. Hľadáme istého Vixa Coaldena, máme s ním nedoriešené účty.
dopoviem a otočím sa na Adriana
Niečo mi na tom stále nesedelo.
potom sa poškriabem na brade, kde mi raší už najmenej trojdňové strnisko a podvihnem kútik úst v letmom úškrne nad našou naivitou
Meč nechám skrytý až dokedy ho nebude treba.
poviem si v hlave, zalomím rukami a dám si ich vbok.
Tak kde je náš vezniteľ?
spýtam sa hlasnejšie
A ako ste sa sem vôbec dostali?
položím otázku smerom k ľuďom v miestnosti.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmírná stanice Dragon Cave

Doktor Hegerty se tázavě zadíval na Tvou skupinu, poté se otočil ke svým kolegům a zase na Tebe a promluvil: "Jak jste to říkal? Ne, to jméno mi nic neříká, ani nikomu z nás... Ale faktem je, že našeho věznitele jsme ještě nikdy neviděli. Byli jsme sem přivlečeni z našeho společného výzkumu na jedné ledové planetě, kde jsme provedli objev nedozírných rozměrů a hodnoty. Zdá se, že nás chtějí využít, aby se sami dostali k tomuto objevu a získali možnou kořist. Ale nezabijí nás dříve než zjistí, co potřebují..."
Za mužem se objevil Arkanian a dodal: "Zatím toho od nás moc nemají, ale bojíme se, že nebudou váhat použít ostřejších donucovacích metod..." řekl zklesle.

Adrian nyní promluvil směrem k vědcům: "Nebyla tou planetou náhodou ta, která se pyšní jménem Denos?" řekl s pošklebkem a založil si ruce na prsou.
Doktorova odpověď byla všeříkající: "Jak to víte??"

Zdálo se, že nastal čas odkrýt karty...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“