Odkazy starého řádu - 1. mise pro Anakina Vandara (jazen)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Yavin IV, Akademie Jedi, hangár

Pozrem na Niga a po zjavnej otázke, som sa na chvíľku zasekol a rozmýšľal som
3 dni, 3 dni, 3 dni. To asi nestihneme.
potom upriamim svoj pohľad na loď, krásne nablýskanú a pripravenú k odletu, potom zase na Niga.
Dobre, tak 3 dni by mohli stačiť. Ideš teda s nami ale budeš strážiť loď.
poviem rozhodne tak, že moje rozhodnutie neovplyvní nič. Potom zamávam na Adriana, aby sa dostavil k nám.
Budeme odlietať!
zakričím a pozrem na Niga.
Takže hor sa na Nar Shadaa!
zvolám nadšene a trošku si aj podskočím.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Akademie - hangár

"Vzhůru do nekonečna a ještě dáál!" zavýskal Sullustan a poskočil si zvesela společně s Tebou. Vždyť celé dny se pohybuje mezi loděmi a jejich součástkami, tenhle výlet bude pro něj příjemným zpestřením...

O deset minut později jste již opouštěli povrch měsíce Yavinu a vrhli se vstříc všem nástrahám světa lumpů a zločinců - proslulému Nar Shaddaa.
Špatně proslulému, samozřejmě.

vesmír

"Páni, vsadím se, že letíme nakopat zadek všem zlodějům, pašerákům a lovcům lidí, že?" zeptal se nedočkavě Nigo s cílem dozvědět se více o tom, do čeho se s vámi pustil.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vesmír

Sediac na pohodlnom kresle v kokpite Raven´s Claw uvažujem o našej misii, o našom cieli, ktorý treba splniť na tom prekliatom mesiaci. Z uvažovania ma prebere otázka mladého Sullustana, ktorý sedí za riadiacou pákou a pilotuje túto geniálnu, rýchlu loď.
Ak tomu dobre rozumiem ty chceš ísť s nami? Myslím, že to nie je dobrý nápad nakoľko by som nechcel mať na tričku tvoju prípadnú smrť alebo ujmu na zdraví. Bude predsa len lepšie ako zostaneš v lodi a budeš pripravený pre náhly odlet, niečo ako rezerva. Ak ma dobre rozumieš.
zareagujem na Nigovu otázku a opäť upriamim svoj pohľad do vesmíru. Potom sa otočím a skontrolujem či Adrian sedí na svojom mieste a potom vytiahnem Datapad do ktorého naťukám: Nar Shadaa. Zobrazia sa mi rôzne informácie. Prezrem si zbehlo mapu mesta.
Docela rozľahlé mesto.Nebolo by pekné stratiť sa tam.
skonštatujem a uložím si stránku, aby som mal prípadne mapu vždy po ruke a otočím sa na Adriana s otázkou
Kde myslíš, že by sme mali začať pátrať? Spýtame sa v bare?
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmír

Nigo se pousmál a s provinilým výrazem ve tváři si povzdechl: "No jasně, ty jsi tady vůdce. Já jen myslel, že bych mohl být užitečný. Už jsem na Nar Shaddaa byl, znám to tam trochu. Ale lepší bude hlídat Kyleovu loď..." mrkl nakonec na souhlas a ujal se zkoušek nových funkcí lodi.

Když jsi jej ponechal jeho práci, obrátil jsi svou pozornost na Adriana. Nepřišlo mu vhod, že jsi od něj chtěl tak brzy poradit. Nicméně Ti v současnosti nedokázal říct více, než jsi věděl od mistra Skywalkera.
Pokrčil rameny a odpověděl: "No, pokud vím, máme najít syna jednoho bosse z podsvětí. Reelo Baruk neměl oficiálně žádné potomky, o tom by věděli naši zpravodajci. Takže musí být zřejmě adoptovaný. Najdeme ho nejspíše v jednom z luxusních apartmánů zdejších hotelů nebo v nočním baru, který hojně navštěvoval jeho otec. Tedy pokud se mezitím nestáhl do ústraní... O žádném zločinci jménem Baruk totiž nikdo z informátorů Impéria neslyšel již od smrti Reela. To je vše, co momentálně můžu říct..."

Adrian dokončil strohým tónem a dále nerozváděl vaši konverzaci.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Vesmír

To je síce pekné, že sa na Nar Shadaa vyznáš ale nechcem ťa vystavovať zbytočne nebezpečenstvu.
poviem Nigovi a potom sa zavŕtam viac do kresla a vyložím svoje nohy na palubnú dosku s ohľadom na to, aby som nič nestlačil.
Pretrem si prstami oči a zatvorím ich, snažím sa nad všetkým rozmýšlať. Zvuk motora ma ukľudňuje a rozmýšľa sa mi lepšie.
Potom otvorím oči a vytiahnem datapad na uloženej stránke si otvorím mapu a zaznačím dva body, apartmány a nočný bar.
Nočný bar je po ceste z prístaviska. Takže to bude naša prvá zastávka.
poviem potichu a zahľadím sa do mapy. Potom vypnem datapad a opäť ho schovám. Pozrem pred seba do vesmíru a nadhodím otázku
Kedy je plánovaný prílet na Nar Shadaa? Že či si stihnem schrupnúť.
nečakajúc na odpoveď zatvorím oči.
Konečne spánok.
pomyslím si a únava ma nakoniec premôže a ja zaspím.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

vesmír

"No, pokud nechceš kurz v řízení raketoplánu nebo okouknout moje vylepšení, jdi si schrupnout. Dorazíme tak za hodinu a půl!" ohlásil od řídícího panelu Sullustan a opřel se pohodlně do sedadla.

Také Adrian,vidíce, že se nic neděje, zašil se do kouta, aby si tam promyslel, co a jak se bude dít na pašeráckém měsíci Nar Shaddaa.

Tys měl jasno - načerpáš síly na náročný den...

Raven's Claw - o hodinu později...

Loď sebou trhla, což Tě probudilo, stejně jako Tvého společníka Adriana, jenž se poplašeně rozhlížel po řídící kabině. Nigo ještě stále koumal nad něčím na ovládacím panelu, když zaregistroval nějakou nesrovnalost v chodu Raven's Claw...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raven's Claw

Trhnutím sa prebudím zo sna a spočiatku neviem kde sa nachádzam, keď sa rozpamätám a zistím, že som v kokpite lode Kyla Katarna, silno si ofúknem
Čo to bolo?
spýtam sa rozospalo mechanika akademie jedi na Yavine
Dúfam, že nič vážne, naša misia sa nemôže prerušiť!
poviem už vcelku pri zmysloch a usadím sa lepšie do kresla, skontrolujem panely a nevidím nič
Hm...
zamyslím a chytím sa za bradu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Raven's Claw

Trochu zmateně jsi se díval na Niga, ten zas na palubní počítač a oba jste se snažili zjistit, jestli jsou všechny systémy funkční, či nějaká nepatrná chybička v nich zapřičinila lehké trhnutí lodě. Jen Adrian vše sledoval s klidem vzadu na sedadle. Poté se přesunul klidným krokem za vás, pohlédl do vesmíru a vyrovnaným hlasem pronesl: "To je Tartan..."

Nigo pojednou vyskočil z křesla ko-pilota a vykřikl: "Jsme stahováni bokem od naší trasy! Někdo náš chytil do vlečného paprsku a táhne nás směrem k orbitě Nar Shaddaa!!"
Když jsi vyhlédl ven, konečně jsi mohl zjistit, že oba Tví společníci mají pravdu: Jakási loď, dlouhá kolem pětiset metrů, plula nehnutě vesmírem nad pašeráckým měsícem a z něj vycházela ona energie, která přitahuje předměty do svých útrob...

Adrian mlčky pokýval a tiše hlesnul: "Hlídková korveta třídy Tartan, 20 laserových děl, schopna pojmout 70 mužů a 1000 tun nákladu. Setkal jsem se s ní již dávno, na Caridě. Někdo si na nás počíhal..." řekl ponuře.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Raven's Claw

Tartan? Čo tu robí?
spýtam sa pri pohľade na loď, ktorá nás svojim paprskom sťahuje k nej.
Vyzerá to tak, že nás čakajú...
poviem rozhodne a usadím sa do kresla
...už sa nedá robiť nič iné len čakať.
dopoviem a skontrolujem svoj meč
Skontrolujte si svoju výstroj pre istotu, ale dúfam, že sa z tohto dostaneme diplomatickou cestou.
poviem a pocítim to známe zašteklenie v žalúdku čo naznačuje menšiu trému. Ako sme sa rýchlo blížili k Tartanu rozmýšľal som pomaly nad únikovou trasou v prípade núdze. Keď už sme sa priblížili dostatočne zdvihol som sa z kresla
Poďte privítame našich hostiteľov.
poviem ironicky a pomalou chôdzou sa vydám smerom k nástupnej rampe.
Som zvedavý kto to je.
pomyslím si počas čakania na finálne pripojenie k Tartanu.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na palubě cizí lodi

Byli jste překvapeni do té míry, že jste se ani nepokusili uletět tažným paprskům. Což samo o sobě stejně nelze. A začít bezhlavě pálit salvy laserů na neznámou loď by bylo čirým šílenstvím. V domnění, že se jedná o celkem přátelskou návštěvu, jste se každý po svém připravovali na vstup na palubu lodě, která vás očekávala na orbitě Nar Shaddaa.

Konečně jste stanuli před průlezem a netrvalo dlouho a všichni tři jste se ocitli v poněkud větším nákladovém prostoru hlídkové lodi třídy Tartan. A nebyli jste sami: Naproti vám se ze stínů vylouply dvě postavy, které okamžitě mířily vašim směrem a nevypadalo to, že s otevřenou náručí... Když přišly blíže, bylo zřejmé, o koho se jedná: Byli dva, ale muselo vám být jasné, že i když jste byli v mírné přesile jednoho muže, s těmito pořízky byste se jen těžko potýkali. Tito dva hromotluci patřili k rase zvané Gankové, někdy také jako Ganští zabijáci... Z jejich oblyčejů jste nemohli vidět nic, přilby a brnění jim zakrývalo naprosto vše. Navíc drželi v rukou blasterové pušky, ale ani jeden z nich nemířil na nikoho z vás...

Ten vyšší promluvil lámaným basicem: "Eh, to..o..ne...být...on! Kdo ...vy ste..?" otázal se vás a poté se otočil ke kolegovi a něco pronesl ve svém jazyce: "Na chuta, kar harok Kyla Katarna!"

Zdálo se, jako by vyslovili jedno jméno vám naprosto známé...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Na palubě cizí lodi

Keď vykráčam von a stanem pred dvoma gankami. Obzrem sa na Niga a na Adriana a pokrčím plecami. Keď sa nás jeden snaží niečo spýtať rýchlo odpovedám
Volám sa Anakin Vandar, toto sú moji spoločníci Adrian a Nigo...
kývnem hlavou smerom k chlapom za mnou
...Raven´s Claw máme požičanú od Kyla Katarna len na skúšobný let.
dopoviem a pretrem si oči prstami
Teda ak by ste mohli nás pustiť, musíme niečo zariadiť na Nar Shadaa.
poprosím dvoch Gankov a ustúpim trochu dozadu.
Asi mali na pláne chytiť Kyla a teraz nás nechajte v pokoji odísť nech môžem pokračovať v misii.
poviem si v hlave a prirodzene sa usmejem.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na palubě cizí lodi

Gankové se na sebe podívali skrz hledí svých přileb a nevěděl jsi, co zamýšlejí. Přece jen se o nich říkalo, že jsou to precizní a chladnokrevní zabijáci a v jejich společnosti si jeden nikdy nemůže být jist životem...

Teď se k vám opět otočil ten vyšší, pozvedl proti vám svou pušku a zavelel něco ve smyslu, abyste je nálsedovali. Popravdě jsi ani netušil, zda Tvoje poznámka o Kyleovi, Raven's Claw a účelu vaší cesty něco pro dvojici Ganků znamená a jestli vám to pomůže, či naopak uškodí...

Druhý z humanoidů se postavil za vaši skupinu, kývlna toho prvního a utvořili kolem vás ozbrojený doprovod s neklamným cílem následovat je do nitra lodi. "Ho, skasta li!" zahučel ten vzadu a strčil do Tebe svou zbraní.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Na palubě cizí lodi

Plášťom prikryjem svoj meč, aby nevedeli, že som Jedi. Potom sa obzriem na partiu za mnou a sledujem reakciu Gankov oproti sebe.
Nevyzerá to dobre.
pomyslím si, keď okolo nás urobia ozbrojený koridor a ženú nás do vnútra lodi. Gank za mnou do mňa nepríjemne strčil hlavňou blaster. Len syknem a zaženiem myšlienku, aby som ho rozsekol na polku. Zapudím svoje deštruktívne myšlienky a v kľude následujem náš doprovod.
Kam nás to vediete?
spýtam sa nahlas a pomaly kráčam vpred.
Ktorý zlosyn za týmto stojí?
spýtam sa sám seba.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Na palubě cizí lodi

S eskortou, čítající dva ozbrojence, jste prošli několika málo chodbami, úzkými dveřmi a jednou větší místností, abyste nakonec zůstali stát před dvojitým vchodem s malým monitorem ve výši očí dospělého člověka na jedné straně. Vyšší Gank přistoupil ke komunikátoru, stiskl tlačítko a vyčkával. Za okamžik se ozvalo: "Vstupte!"

Vešli jste dorozlehlé kajuty, kde se na lehátku rozvalovala postava. Když se za vámi zavřel vchod a Gankové ustoupili každý na jednu stranu dveří, postava neomaleně zařvala: "Kdo ksakru jste? Předstupte!" a po těch slovech se neznámý zvedl.

Když jsi se podíval pořádně, mohl jsi vidět, že proti Vám stojí Rodian, nevelké postavy a silných tvarů. Barva jeho kůže přecházela z bledě zelené do šedava... Ověšen byl různými šperky, na hlavě měl bohatě zdobený klobouk a kolem sebe ovinutý stejně ozdobný plášť. Mohlo se zdát, že vypadal poněkud komicky, on sám by však sebe sama nazval "vznešeným"...

"Hej, kde je ten parchant Kyle? Nebo jste nepřiletěli jeho lodí??" zeptal se, aniž by se představil. To se nelíbilo Adrianovi, jenž se ihned ozval: "A kdo jste vy, že jsem tak smělý?" Rodian se jen ušklíbl a prozradil své jméno: "Když Tě to tolik zajímá - Assante Baruk, jeden z nejmocnějších bossů Nar Shaddaa! A toto je moje výletní jachta. Ale vy tu nejste jako hosté, takže buďto mi řeknete, co děláte na Katarnově kocábce, nebo řeknu bratrům Licantiům, aby si z vás udělali cvičné panáky..." prohlásil sebevědomě Baruk a Gankové za vámi se pohnuli.

Byli jste v kuriózní situaci - ten, kterého jste chtěli vyhledat, stál před vámi, nicméně vás hodlal nejspíše zabít...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
Jazen
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 710
Registrován: 14.12.2009 21:52:36
Bydliště: Trenčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jazen »

Na palubě cizí lodi

Pomaly sme postupovali hlbšie a hlbšie do vnútra lode, v doprovode ozbrojencov som sa necítil moc príjemne a prejavovalo sa to hlavne tým, že sa mi potili viečka očí. Keď sme sa po pár desiatkach metrov dostali ku kovovým dverám. Gank zabezpečil prístup do vnútra. Náš hostiteľ ležal na lehátku rozvalený ako kráľ.
Nevychovanec.
pomyslel som si pri pohľade na rodiana. Jeho oblečenie nasvedčovalo tomu, že je vysoko postavený. Keď som sa dozvedel, že je to práve ten muž za ktorým sme mali zamierené. Prebehol mi mráz po chrbte.
Aká pekná zhoda náhod.
pomyslím si a pristúpim bližšie k Barukovi, zdvorilo sa ukloním a predstavím sa kultivovaným hlasom
Moje meno je Anakin Vandar. Loď, ktorou cestujeme patrí Kylovi Katarnovi, máme ju požičanú na akútnu úlohu. Tou úlohou je bohužial kontaktovať vás. Ak by som mohol tak vám v rýchlosti priblížim o čo sa jedná. Potrebujeme sa skontaktovať s Vixom Coaldenom. Niečo s ním musíme prejednať.
dopoviem a potom sa otočím a ukážem dlaňou na mojich spoločníkov
Toto je seržant Adrian Gaola a technik Nigo Mbam. Takže pán Baruk pomôžete nám?
spýtam sa nakoniec a odstúpim o krok späť.
„Vždy dva mají být; ne více, ne méně. Jeden aby moc ztělesňoval, druhý aby po ní toužil."

- Darth Bane, Temný pán ze Sithu

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“