Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Mise pro Revana

Příspěvek od Pear »

Obrovská vesmírná stanice "Revan's Ball", přejmenovaná na "Nithil's Balls"

Takže vy jste teď nový Lord ze Sithu?
Uklonil se před tebou nejvyšší admirál všech admirálů. Před několika hodinama si stihl přijet
Tak to asi budete chtít uspořádat přehlídku.
Všechny dvě miliardy vojáků tu mohou být do pěti hodin, sedm milionů destruktorů a křižníků sem dostaneme už do hodiny! A je tu někdo, kdo by se s váma opět rád setkal.

Oznámí ti a ty můžeš z okýnka sledovat jak přilétají mraky destruktorů! Když otočíš hlavu, ve dveřích už stojí stará známá Gwen a tvůj černý přítel Forge! A poser nás všechny, je tam s nima i Lia, která je po dlouhý době slušně oblečená.
Tak jak to jde? Slyšeli jsme, že jsi nyní Lordem, tak jsme ti přišli gratulovat! Víš kolik máš pod sebou nyní personálů? Možná by bylo dobré počkat až přijedou a učinit nějáký proslov a pak rozdat rozkazy co dál. Máš velkou zodpovědnost, snad jí utáhneš.
Přišli k tobě, Forge ti podal ruku, Gwen a Lia tě objali.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Obrovská vesmírná stanice "Revan's Ball", přejmenovaná na "Nithil's Balls"


Podívám se na něj až mi málem vyteče slza z nosu.
Forgi, ty starej blázne.
Podám mu taky ruku, problém je v tom že mi projela skrz jeho.
Sakra, negře, jak můžeš držet meč když ti nemůžu podat ani ruku. S tím řízením máš pravdu, budu si muset zvyknout, ale chtěl bych tě jmenovat mým zástupcem, budeš řídit flotilu a vojáky a všechno okolo toho, bereš to?
Zeptám se ho a poté se otočím na Gwen s Liou.
Gwen, pro tebe bych měl taky práci, můžeš vést uklidovou firmu na mojí vlajkové lodi a Lio, tobě sem na Korribanu postavil zvláštní klub na kurvení, je jen tvůj.
A otočím se směrem k vesmíru kde vidím mou přenádhernou flotilu.
Nyní mě čeká těžký úkol, musím se vydat na Coruscant do Malakova pokoje, má tam pro mě nějaké věci. Budu muset jít sám, abych nebyl tolik cítit v síle. Takže se musím připravit, když mě omluvíte.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Obrovská vesmírná stanice "Revan's Ball", přejmenovaná na "Nithil's Balls"

Všichni se rozbrečí štěstím, jak si k nim štědrý, málá Lia se na tebe už chce vrhnout, aby tě přefikla, naštěstí jí ale zazvoní komlink s tím že se po ní shání v klubu, takže hned odběhla k transportu.
Forge si hned sedl na můstek, aby velel flotile zatímco ty budeš pryč.
Já už vedu celou tuhle stanici a spravuju ti finance, na firmu ti kálím! Mimochodem tady je tvůj podíl za tenhle měsíc. Vydělali sme si dvěstě padesát devět triliard kreditů. Tvůj podíl činí dvěstě tisíc kreditů. Udržba armády je drahá. A hodně štěstí, budeš ho potřebovat!

Rozloučí se s tebou Gwen a ty odejdeš do hangáru, protože tady na lodi nic nemáš.
Jo a už je k dispizici tvoje loď Pussy, je vybavená nejnovějšími programi a vylepšnimi.
Řekne ti ještě Forge. Když se dostaneš po dvouch hodinách putování stanicí do hangáru, už na tebe čeká nastoupená armáda a tebe hřeje u srdíčka ten krásný pocit, který tě dostane jakmile to všechno spatříš. A u lodi na tebe čeká šestičlenné speciální elitní družstvo. Mají naprosto luxusní černé zbroje a v ruce světelná kopí.
BUdete si přát náš doprovod mistře?
Zeptají se tě a když se soustředíš, neucítíš v nich žádnou Sílou, zřejmě jí nejsou citliví a světelný meč se naučily používat sami od sebe.
Tvá lo´d je mimochodem také luxusní.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Obrovská vesmírná stanice "Revan's Ball", přejmenovaná na "Nithil's Balls"


Ještě před odchodem do hangáru v kabince lehce projedu prdel Gwen a poté odejdu.
Po odletu z vlajkové lodi nařídím souřadnice na Korriban a začnu lehce masturbovat, je to totiž zdravé. Po masturbaci si lehnu na mou postel a usnu. Zdá se mi sen, něco o Coruscantu, kde vidím oslabený řád a trosky chrámu jediů a ještě jednoho menšího chlapce se světelným mečem, jak s ním mává ze strany na stranu. To všechno krásné vyruší pípající droid, který čistí mou podlahu kde sem vypustil sperma.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Když vystoupíš na orbitě Coruscantu, hned se k tobě připlete několik stíhačů republiky.
Vaše loď nevysílá žádné ID. Proto vás musíme požádat o vaše ID a účel příletu, jinak vás nebudeme moc pustit na planetu.
Ohlásí se a připojí se na tebe.
Do té doby prosím nedělejte rychejší pohyby a řiďte se stíhačem před vámi.
Všimneš si jak před lodí opravdu kličkuje jeden stíhač.
Otázka: Mistře, mám sledovat stíhače před námi?
Zeptá se tě droid.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Nahlašte jí ID, které mi před odletem předal kapitán. Je to civilní loď která směřuje na Coruscant ale byla námi zničena.
Odpovím droidovi a zatím doufám, že to vyjde, jinak nás sestřelí nebo zatknou.
Mezitím si sednu na sedadlo spolupilota a připravuji se na případné únikové manévry.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Ah, omlouvám se, pane Bohuslave, můžete na Coruscant.
Řekne ti a droid to ihned zaparkuje na nejbližšíí přístavní plošině, když vystoupíš, přivítá tě Toydarian, který na tebe hned:
Tohle není tvoje přistávací plošina!!
Zamyslí se.
Za chvilku tu má přistát nákladní loď. Ale když přispěješ dvěma tisíci kreditů, možná se budu snažit a přesměruju loď, aby nerozmáčkla tvojí kocábku.
Zasměje se.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Podívám se na něj a mávnu rukou. Pomocí síly omámení mu řeknu pár slov.
Loď zde bude jak dlouho bude chtít, nechceš žádný poplatek a tu nákladní pošleš jinam.
Odjedu směrem do centra města. Z dálky vidím chrám Jediů, který je poškozený.
Hm, asi to bude díky mě. Musím se skrýt, aby mě nějakej jedi nevycítil v síle, takže jí nesmím moc používat.
Dojdu někam, kde se prodává jídlo.
Tady někde v té čtvrti by měl být Malakův byt.
Opět si řeknu a jdu hledat tu ulici.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Toydarian se na tebe ohradí.
Já sem Toydarian ty kokos, na mně ty blbý triky neplatí, pouze tvrdá měna! Tak koukej zaplatit, nebo budeš mít z lodi brzo velkej tácek pod pivo!
Odpoví ti, a tvoje myšlenky jak se schovíš nebo jak budeš na oběd se rozplynou, dokud to nevyřídíš tady. Už odsuď ale můžeš vidět docela luxusní kantýnu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Nenápadně vytáhnu svůj meč a probodnu ho skrz na skrz. Poté jeho tělo hodím dolů z rampy a opakuji to, co sem udělal v předchozím topicu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Připadáš si drsně, a vejdeš ještě drsněji když vlítneš do Malakova bytu, ale tvoje drsnost opadne, když se podíváš z okan, jak na tvojí loď přistává obrovská a těžká nákladná loď, kterou neměl kdo odvolat. Loď sklouzne a už jenom vidíš její pád o několik set pater dolů, až na samé dno Coruscantu.
Proto se podíváš po místnosti a najdeš všude naházený tisíce mečů, různé tvary i typy, barvy i staří. Je tady i několik opravdu raritních. Na krbu leží i holocron.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


A kurva, má krásná loď.
Pobrečím si, ale spíše mě srali ty časopisy o análním sexu. Poté ale spatřím něco nádherného, tisíce mečů a holocron.
Ihned seberu holocron a vrhnu se hledat meče. Po dvou hodinách hledání najdu ty pravé. Lehké meče se zahnutou rukojetí zdobené zlatým lemováním a mezi tím je něco napsáno v sithském jazyce. Okamčitě musím vyzkoušet jak se s nima zachází, je to něco jiného, jako první masturbace. V tom mě napadal nová technika. Ovládání mečů pomocí síly. Teď ale musím vyřešit jiný problém, kde sehnat novou loď. Naštěstí si vzpomenu, že Malak říkal něco kreditech a šprcgumách a neměl je ani dobře schované, takže sem je snadno našel.
Teď zajdu někam kde pronajímají či prodávají lodě a koupím si něco.
Řeknu si a odejdu něco hledat.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

DOstaneš se do malého obchůdku s loděma. Nic moc, většinou základní typy, a docela předražený. Nicméně jak jsi si mohl ověřit, je to jedinej pořádnej obchod s lodmi.
Když jsi si chtěl pokecat s obchodníkem, ozval se tvůj žaludek, pač si už pěkně dlouho nejedl a vzpoměl si si na tu luxusní jídelnu.
Obchodník byl člověk a vypadal jako z části Coruscantu zvaného "Vietnam".
Dobry dén, co si pán bude přáát? Mmé sechnó, co nemamé, obednamé!
Spustil na tebe.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Servus, chci loď s hyperprostorem která je schopná dalekého letu, zaplatím dobře.
Odpovím mu a vzpomínám na tu jídelnu, ale vzpomenu si, že mi Gwen při sexu dělala sendvič s tuňákem, takže mě hlad přešel poté, co sem jich snědl pár kousků.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Jistéé, tady, pekná lodičká, hyperprostor, dalekó, dalekó litá! Jenom sto tisíc!
Odpoví ti. Vypadá opravdu pěkně, moderně a nově.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“