Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Netrpělivě jste seděli ve svém transportu společně s Pearem a čekali než se loď dostane skrze atmosféru. Pear už měl vymyšleno, jak se dostane dolů. Nebylo pochyb, že si na planetě všimli transportéru, který se dostal přes obranu - a to celkem jednoduše. To Peara zarazilo, ale potlačili jste je svojí palbou z lodí.
Pár desítek metrů nad zemí se otevřela rampa a Pear se rozeběhl ven, aby skočil. Na přistávací dráze bylo několik vojáků, které odhodil obří vlnou dobrých padesát metrů daleko. Dva jediové, kteří to ustáli a vrhli se na něj byli ihned zabiti. To jsi se k Pearovi dostal i ty a mimo asi dvaceti vojáků k vám mířilo i pět Jediů, po zbytku jako by se zlehla zem.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Nemohl jsem si cestou nevšimnout Chrámu. Byl krásný již od pohledu, ty sochy, ty věže, samotný chrám ve mě vzbuzoval pocit vítězství a nekonečné síly mého impéria. A co více, byl nadosah ruky.
Když jsem s Pearem přistál, ihned jako rozcvičku zabil pár Jediů a vojáků. Já vklidu vystoupil z lodi a šel pomalu proti zbytku. Napočítal sem dohromady 25, což myslím, že nebyl nejhorší počet, ale s mou omezenou silou to bude horší, než se zdá, ale já si věřil, naplňovala mě temnota.
To bude hračka.
Řeknu Pearovi a odhodím svůj plášť Sithského lorda aby mě nebránil v pohybu. Mé oči zrudly jako jedno ze tří sluncí na Tatooinu. Zažehl jsem své meče a pomalu se rozeběhl vpřed když v tom začala masivní palba od vojáků, což ale nebyl problém, jelikož byla přímá z téměž jednoho úhlu.
Vyskočil sem do vzduchu pomocí silou a doskočil téměř k nim. Po ruce jsem měl hned dva vojáky a tak sem neváhal a jednoduše je zabil. Proti mě se rozeběhl rytíř Jedi, vypadal mladě, plný energie, ale já jsem se jakoby přes něj převalil a šel po vojácích, měl sem po ruce dalšího a jednou otočkou sem ho téměř rozpulil.
Poté další a další, to už bylo dohromady asi šest vojáků na mé listině. Jak jsem si mohl okem všimnout, Pear je také doslova zabíjel po desítkách.
Za těchto pár minut, odhadem dvě tři nezbyl ani jeden republikový voják a zbylo pouze pět rytířů Jedi.
Tak hurá do práce.
Jakmile jsem spatřil prvního, běžel sem přímo proti němu a pustil se do boje.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

První rozhodně nebyl moc zkušený a zemřel blbou smrtí při špatném bloku tvého útoku. Pear zatím zaměstnával tři, čtvrtý se rozešel proti tobě. Chvilku kolem tebe kroužil, aby nakonec zaútočil výpadem na hruď, což pro tebe nebyl problém vykrýt, ale ani pro něj nebyl problém odrážet tvoje výpady.
Pear bojoval s oněma třema nějak dlouho a bylo zajímavé se dívat na jejich vyrovnané Síly. Utok střídal utok, stejně jako u vás dvouch. Ale Jedi se ukázal být opět zmatený a vlastní blbostí přišel o život i on.Našel jsi si krásnou skulinku v jeho obraně, ale nedokázal jsi jí zatím využít - dokud se Jedi nepokusil i piruetku a ty jsi vycítil možnost udeřit. Bylo to drtivé. Od Peara se odtrhl další jedi a šel na tebe, nejlepší čas vyzkoušet si blesky. Z přistávací plošiny vystřelil jak raketa pod tvými blesky, které na něj měli nečekaý účinek.
To jsi si ale nevšiml jedie, který už byl pomály u tebe. Pear stále bojoval, nyní už jeden na jednoho, neboť všichni od něj přebíhali k tobě.
S ním byl už souboj těžší, ale Pear odhodil svého protivníka od sebe. A ten trefil i tvého soupeře. Nerozhodoval jsi se moc dlouho a rozběhl si se proti němu, zespoda seknul mečem a Pearův protivník byl také po smrti. Další se na tebe vrhl ale byl zastaven ještě dřív než začal. Pear ho odlákal a ty jsi tak měl spoustu možností jak ho zabít...
Po dokončení práce jsi měl za sebou pět mrtvých jediů, Pear tentokráte sloužil jako tvoje podpora a nezabil ani jednoho.
Měl jste pravdu mistře, byla to hračka. Nyní do chrámu?
Kde nic tu nic, žádný jedi nebyl na obzoru a asi všichni byli zabarykádováni v chrámu.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

První padlí jediové na Coruscantu byl krásný pocit v mém temném srdci.
Bylo to snažší, než jsem čekal, asi padawanové. Zavolej zbytek, jdeme si pro radu Jedi.
Krátce jsem odpověděl a už jsem měl namířeno přes velké dveře, které střežily dvě sochy, asi jakýsi symbol.
Silou jsem otevřel dveře, kupodivu nejsou zamčené, což byla výhoda. Vešel jsem s Pearem dovnitř a viděl tu krásu interiéru Chrámu, byl opravdku skvostný a plný krásy, bylo mi ho líto poškodit.
Mou krásu ale zmařili desítky, ba dokonce stovky rytířů a spousta vojáků.
No, tohle už nebude tak lehké jak doposud.
Opět jsem zažehl své dva meče a čekal jsem, co se stane, jestli se rozeběhneme my, nebo oni.
Sakra, kde jsou.
Řekl jsem si, když jsem čekal na posily. Nebyl však již čas, jelikož jsem byl s Pearem docela na ráně a tak jsem se rozeběhl proti první várce.
Tak schválně, kdo jich zabije víc.
Zařval jsem ještě v rychlosti na Peara a už jsem byl plně připraven k útoku.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Vy dva i jediové jste běželi proti sobě a zatím to vypadalo jako vaše jistá smrt. Kousek od nich jsi vyskočil a než jsi dopadl na meč prvního jedie, srazili se meče nejenom Peara, ale i ostatních sithů, kteří právě přiletěli a rozběhli se po tvém vzoru proti jediům. Bitkla nsyní začala opravdu tvrdá. Tebe si mezi ostatníma vyhlídl jeden z mistrů. Přes ostatní Sithy se prosekal až k tobě.
Nemáš šanci! Víme o tvém útoku, tvůj život jako tvá flotila je u konce! Byl jsi oklamán!
Přitom tě odhodil kus dozadu a dopadl jsi tvrdě na záda. On vyskočil a jedním skokem překonal vzdálenost mezi váma dvouma. Na poslední chvíli jsi před sebe dal světelný meč. Jeho útok tak po něm sklouzl do země.
Nejsi špatný, sithe! Ale já sem lepší a je nás víc! Tu skončí váš řád. Čekali jsme na vás, až přijdete a připravili menší past...
Z druhé strany se z tajných dveří v podlaze vyhrnuli další a další jediové, kteří vás uzavřeli ze všech stran. Mistr se tě pokusil zabit, ale hned ho dohnal Pear, který ladným kotoulem a výpadem vpřed propíchl mistrovi hruď. Poté se postavil, natáhl meč dopředu a sekem dozadu mu uťal hlavu.
Mistře, nevím jestli máme šanci! Jsme přesílení minimálně deset na jednoho!
Nestačilo ale jenom, aby ti tuto špatnou zprávu sdělil Pear, ozval se i kapitán na tvůj osobní handsfree komlink.
Pane, z hyperprostoru vyletěli další sithské lodě, vy jste poslal pro...co to?...kurva...pravý křídlo, rozdělte se, No Guilty One, běžte podpořit pravé křídlo...lorde, ta sithská flotila na nás spustila palbu!
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Situace byla více, než nepříznivá. Nic nešlo podle plánu, který byl navíc někým vyzrazen, opět. To jsem teď ale nemohl řešit a spoléhal jsem se na sílu svých svěřenců a učedníků.
Ještě nepříjemnější zpráva však byla o situaci na orbitě, kde se z ničeho nic objevila Sithská flotila a začala pálit na naše lodě.
V tom zmatku sejm vydal pár jednoduchých rozkazů a sám se snažil udržet naživu a zabíjet vše, co padne pod ruku.
Těsná formace, všichni do kruhu!
Zavelel jsem a musel sem utěsnit tu díru mezi náma, která by nás mohla zničit. Stále jsem ale věřil tomu, že bitva se obrátí v náš prospěch a my ji nakonec vyhrajem.
Když jsem se dostal konečně přes skupinku jediů, které sem cestou pozabíjel tak jsem si mohl nachvilku oddechnout a vydat další rozkazy na oribut.
Okamžitě povolejte vše co máte v záloze i vše z Onderonu a Alderaanu, nesmíme ztratit vesmírný prostor, jinak se odsud nedostaneme !
A opět jsem se vrhl do boje, přeskakoval jsem různé jedie a různé jiné zabíjel, ani jsem to nestihl počítat či si toho nějak všímat, byl tu hrozný zmatek, párkrát jsem málem zabil i svého.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

S Pearem a dalšími učedníky se pustíte do zoufalého boje, jak zde, tak i na orbitě, kde se strhla obrovská bitva.
Tam to ale bylo zajímavější než zde, neboť zmatení Republikání nevěděli na koho střílet, proto pro jistotu stříleli na všechny. A obě sithské flotili museli udělat to stejné. Vypukl největší zmatek a nikdo se nedokázal tak zorientovat, aby věděl na čem je. Sithské loďě začali střílet i po lodích ve svých vlatní flotilách, neboť se při vřavě promíchali dohromady.
Vy dole jste se ale o to nestarali, neměli jste na to čas. Místo toho bylo potřeba nějak vyřešit tuto bezvýchodnou situaci.
Mistře, nezvládneme to, nevidím to jinak než se odsuď dostat. Nejlepší bude probojovat se až do věže Rady a tam přeskočit do nějákého našeho transportéru!
Navrhl Pear a dál odrážel nebezpečné meče, které na vás letěli ze všech stran.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Situace byla opravdu špatná a zmatková, nikdo z nás nevěděl koho zabíjet, ani zde dole, ani nahoře.
Kde jsou sakra ta vojenská podpora, už tu měla dávno být!
Zavřal jsem v tom zmatku a sekal ze strany na stranu. Když Pear dal vcelku kvalitní návrh, který byl asi jedinou možností jenom jsem přikývl.
Dobře, jdeme, za mnou!
Vyběhl jsem jako první a prosekával se tuctama jediů směrem do věže, která vedla přes knihovnu jedijského archivu.
Peare, cesta vede přes archiv, zničte vše, co bude jen možné. Pokud to bude aspoň chvilku možné, chtěl bych se dostat do místnosti, která je podle informací právě za masivními dveřmi, mají tam být ukryty všechny holocrony, jak jedijské, tak i naše, sithské! Chci je zpět!
Snažil jsem se křičet v tom bordelu a stále se prosekával přes tuny jediů, kteří nás doslova zaplavovali.
Při tom všem sekání a běhání mi pomalu začala docházet síla, cítil jsem, že pomalu slábnu a chtělo by to odpočinek, což však nebylo možné.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Pomalu, i když jistě, jste se dostávali na vrchol věže. Přes Archívy jste sice šli, ale to poslední, co mohlo být, bylo dostat se přes obrovské dveře k holocronům. Neměli jste dokone ani čas, aby jste poničili archívy samotné. Jediové na vás silně tlačili a tlačili vás na vrcholek věže, kde věřili že budete odříznuti.
Pokud si někdo chtěl odpočinout, využil užších chodeb, kde se mohl stáhnout za první řady a nabrat pár sil. Tak jsi to udělal i ty s Pearem, hned se vám poté bojovalo líp.
Cesta až na vrcholek byla dlouhá a spousta z vás byla zabita. Ale i vy jste měli spoustu zářezů a řád tak jistě přišel o spousty dobrých padawanů, jediů a mistrů. Vás to mohlo jenom těšit, proto na vrcholku věže si Pear hlasitě oddechl.
Tady Reaper, ozvěte se Liftere...jsme na vrcholku věže chrámu a potřebujeme okamžitě vyzvednout.
Lifter Reaperovi, jsme na cestě, vydržte...

Domluvil Pear vyzvednutí, ale zbývalo vám ještě čekat na přílet. Za zády byla stěna a sklo, před vámi jediové.
Mistře, co nejvíc se stáhnem k tamtomu oknu první řada se bude starat o jejich meče, druhá řada jim bude znepřjemňovat život Sílou... odvoz přiletí do pár minut!
Navrhne ti Pear a tak se také za chvilku stane.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Byl jsem rád, když jsem si konečně mohl odpočinout a nabrat dech.
Padlo zde hodně učedníků temné strany, což pro rovnáváhu a stabilitu řádu nebylo dobré, ale co mě aspoň trošku utěšovalo, že jediů zemřelo také dost, a i převážně mistrů, né jen padawanů.
Asi u sebe začnu nosit granáty, jeden by se hodil.
Zakřičel jsem na Peara uprostřed tohoto masakru a nadále čekal na náš transport.
Když jsem byl konečně chvilku v dosahu světelných mečů kontaktoval jsem admirála.
Admirále, jak vypadá situace tam nahoře? Můžeme bezpečně odletět? Musíme okamžitě vypadnout jinak nás všechny zabijou, byla to past, je jich více, než mělo být!
Dořekl jsem a snažil jsem se trošku pomoci silou blesků, které jsem vrhal na své protivníky, ale tak, abych nezsahál své spolubojovníky.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Boj byl velice tvrdý a pomály celou první řadu zabili jediové. ALe i tak nebylo těžký vydržet, neboť transport byl čím dál tím blíž. Už jste slyšeli jak se blíží k vaší věži, jak v Síle tak uchem. Jakmile si už Pear všiml, že je na dosah, jedním sekem mečem rozbil sklo a transportér se smykem dostal k vám zády.
Pár učedníků obětovalo život, aby mohl zbytek nastoupit a Pear si hlasitě oddech.
To sem nečekal, tohle opravdu nešlo podle plánů ani trochu...
Svěsil hlavu a posadil se na lavičku, mezi učedníky. Transport rychle opustil atmosféru a až nyní jsi byl svědkem strašné spoušti. Trosky velkých lodí byli všude a těch opravdu provozuschopných bylo pramálo. Naštěstí tvoje vlajková byla jedna z mála, které přežili, nicméně i tak byla poškozená a bitva stále pokračovala.
Rychle jste se nalodili, a všichni vyskočili s transportu. U na náladě posádky bylo vidět, že mise byla velký průser a jejich šokované obličeje nešli skrýt.
S Pearem jste oba společně došli na můstek a admirál se tě hned automaticky zeptal, jaké jsou další rozkazy.
Asi bych se vrátil zpět na Korriban, nebudeme riskovat do příletu záloh, opět je odvoláme! Už tu dávno měli být, dýl nevydržíme! A musíme najít zrádce...
Pověděl rázně Pear a posadil se na menší trůn, vedle toho tvého.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Byl jsem osobně rád, že jsem opustil ten strašný masakr a že přežil i můj učedník Pear. Když jsem došel na můstek a viděl všechny ty trosky bitevních lodí a křižníků, byl jsem zdrcen ještě více. Proletět mezi troskami by bylo doslové umění, jelikož jich tu byla spousta.
Vklidu jsem si stoupl k oknu a zarmouceně jsem jen řekl.
Zadejte souřadnice na Korriban a připravte se na skok do hyperprostoru, tuhle bitvu, jsme prohráli.
A posadím se na své křeslo a chytnu se za hlavu, jelikož mě tahle porážka stála draho jak na životech, tak na technice, ale nejvíce stop zanechala ve mě samotném.
Musíme najít toho zrdáce, svolejte všechny, kteří o tom plánu věděli dříve, než jsme dorazili na Coruscant, chci je všechny ihned před sebou, všechny!
Zakřičel jsem a nervama jsem chytl jednoho z techniků a třískl s ním o zem.
Poté jsem se však opět uklidnil a sedl si. Bitva to byla velmi krutá a nic nešlo podle plánu.
Posily nedorazily podle plánu a když, tak na nás začaly pálit, jednotky a vojáci nedorazili na Coruscant vůbec a k tomu nás jediové čekali. Byl to hotový holocaust.
Přišel jsem o zhruba 80% křižníků a lodí a z toho zbytek byl vážně poškozen, v Chrámu jsem nechal minimálně polovinu svých věrných učedníků a to vše během pár hodin bitvy.
Dejte rozkaz jednotkám na Alderaanu, ať se ihned stáhnout ke Korribanu, budeme je potřebovat. Ať zpustoší planetu co nejvíce a seberou vše cenné, zajatce nechte tak jak jsou.
Onderon začněte ostřelovat loděma z orbity, chci to město vidět v troskách. To je vše.

Pověděl jsem Darthu Pearovi aby rychle začal konat, jelikož jsem momentálně nevěřil nikomu jinému.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Ma Korriban jste doletěli rychle, a za chvilku se tam začal objevovat i zbytek flotil z Onderonu a Alderaanu.
Ten měl sice zdržení, ale to kvůli ničení planet, které jsi chtěl vidět v troskách, jak se také povedlo. Zdecimované vojsko nad Korribanem vypadalo přímo žalostně a nedokázal jsi si chvilku v hlavě srovnat jak se to mohlo stát.
Naštvaný jsi stál na můstku své lodi, vedle tebe Pear a pomalu se začali scházet i admirálové, generálové, kteří věděli o útoku. Mezi nimi samozřejmě nechyběli ani Forge a Gwen. Gwen měla dozor mimo jiné i nad Alderaanem a Forge nad Onderonskou skupinou.
Všichni stáli před tebou a čekali co budeš říkat.
Do místnosti došli i inkvizitoři, taková tvoje rozvědka, tajná policie a mistři ve svém oboru. Všichni čekali před tebou, co budeš dělat.
Inkvizitoři samotní o misi nevěděli, ale nepřišli náhodou. Na Pearův rozkaz se dali ihned do vyšetřování, jako například komu flotila, která na tebe zaútočila, zjistila i různé testy a charakteristicky lidí, co stáli před tebou.
Jak chcete zjistit, kdo to byl mistře? Hlavně v klidu, neudělejte nějákou chybu.
Uklidnil tě Pear, aby jsi hned všechny nezabil a také položil důležitou otázku.
Mohl by jste si promluvit s Inkvizitoriem, co zjistili, třeba nám to pomůže.
Navrhl ti ještě a čekal jak budeš pokračovat.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Situace byl vážnější než jsem čekal, obvykle bych informace dostával hrubou silou z lidí, twileků apod. Ale nyní mám vyslýchat své nejlepší lidi a vojevůdce a na to jsem musel trošku jinak.
Nikdo z nich nevypadal moc nervózně a tak jsem začal.
Vítám vás všechny u této "menší" porady. Jak jistě víte, situace nad Coruscantem a v něm, včetně Chrámu rytířů Jedi dopadla tragicky.
Každý z vás už ví, jak to tam vypadalo. Nahoře 80% ztráty, zbytek silně poškozen, včetně mé vlajkové lodi, dole mi padlo celkem 27 učedníků a čtyři mistři z celkového počtu 52 sithů, Jediů bylo mimochodem tak třikrát tolik, jen pro informaci.
Teď k vojsku, dal jsem jasný rozkaz že po vniknutí do chrámu chci podporu vojáků, jak uvnitř, tak v okolí a ve městě, nikde ani noha.
Poté ta choulostivá věc s posilou z rezerv, která sice dorazila, ale jak jistě také už víte, obrátila se proti nám, doteď nevíme, co se tam doopravdy dělo, letka byla rozprášena někde lord ví kde a nebo utekla.
Ale abych se dostal k tomu zásadnímu. Republika nás čekala, včetně Jediů, tudíž, plán byl vyzrazen a vy jste jediní, kdo o tom věděli, takže máme mezi sebou zrdáce.

Teď přenechám slovo inkvizitorům.
A posadím se. Vše jsem řekl v relativním klidu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Všem se semklo hrdlo, jakmile jsi dorazil a ještě víc, když předstoupili inkvizitoři.
Atmosféru trochu osvěžil uklízecí droid, který mezi všemi projel a přitom přehrával chytlavou melodii. Dále jste viděli projít kolem vchodu asi dvacet postav, každý byla jiné rasy.
Nicméně všichni byli zvědaví na Inkvizitory, co poví. Předstoupil ten asi nejvyšší a dokonce i ty, lord, jsi pocítil zvláštní pocit z jejich přítomnosti, tak mocní byli v ovládání temné strany a lidí.
Nemuseli jsme hledat moc dlouho, aby se zjistilo, co se stalo.
Promluvil tajemným a temným hlasem, který vytvořil ozvěnu i zde.
A našli jsme dvě zajímavé věci. Flotila podle jednoho z deníků přiletěla z Onderonu. Na přímý rozkaz velitele bitvy. Rozkaz byl vydán, když zničili část Republikové flotily, která je napadla. Onderon nebyl dobyt, ani bombardován...
Dokončil svojí řeč a přidal se druhý inkvizitor, který měl ještě něco říct.
Událost na Alderaanu, kdy republiková loď proletěla blokádou nebyla náhodná. Asi hodinu před tím byl vydán rozkaz, aby se část lodí přesunula na druhou stranu a vytvořila tak mezeru v obraně. V tém čase byl ze stejného místa vydán i rozkaz, aby sithové v bodě DX-78-AX-17 vypnuli štít a provedli kompletní údržbu zbraní. O hodinu a půl později byl bod dobyt republikou...
I ten dokončil řeč a předkročil poslední, dva předchozí inkvizitoři se přesunuli do davu.
V tuto dobu byla u velení pouze jedna osoba...Forge...
Dokončil a všichni oněměli úžasem. On se zarazil a ustoupil pár kroků dozadu.
To není pravda!
Zařval a aktivoval svůj světelný meč...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“