Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Výsledek vyšetřování mě více než překvapil, ale nijak nezarazil, obával jsem se toho, že by to mohl být Forge, poslední dobou byl jiný než kdy předtím.
Je mi líto, můj milý přítelíčku, ale zradil jsi naše učení i řád samotný, nechť nám tvá smrt přinese útechu.
A zažehnul sem jeden ze svých mečů.
Proč Forgi, proč? Co ti nabídli oni, co ti chybělo u nás? Snad plášť Lord ze Sithu? Ale dost otázek, je konec.
Dořekl jsem a pustil jsem se do něj se vší silou. Začal sem rychlím, lehkým útočním stylem a meč jakoby sám lítal vzduchem, sek sem sek tam, to vše doplňovala i obrana a lehké, rychlé pohyby ze strany na stranu, jako kdybych byl v zápasnickém ringu.
Proč, proč, proč zrovna ty!
Zakřičel jsem v bitvě a pokračoval v kombinacích.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Já to nebyl!
Zařval na tebe a začal odrážet tvé pokusy o útok. Přes to se vrhl i do několika útoků, ale tvoje obrana ho nepustila nikam hlouběji. Zaútočil jsi lehce, on to však vždy odrazil a přesunul se do tvrdého protiútoku. Cítil jsi, jak tvoje umění s mečem nepochází pouze ze Síly ale i z tebe, to bylo to, co většině chybělo.
Nad Forgem se ti ale nepovedlo dostat pomály žádnou převahu a vaše šance byli více než vyrovnané. Zažehnuté meče měli mimo tebe i Pear a inkvizitoři. Nevěděli co mají dělat, jestli budeš chtít pomoc nebo jestli ses rozhodl zabít Forgeho sám.
Vaše útoky byli vyrovnané ještě hodně dlouhou dobu a ty jsi začal být unavený. Forge dostával čím dál tím větší jistotu, že tě porazí a začal tě tlačit k ústupu přesně mířenými ranami.
Forgovi se dokonce podařilo rozbít ti obranu a chtěl ti zasadit smrtelný úder. Než jeho meč dopadl na tvé tělo, najednou něco zadrželo jeho ruku ve vzduchu. Pohled za sebou odhalil soustředícího se Peara. To byl signál i pro inkvizitori. Rozpoutali doslova peklo, když ho začali smažit svými mocnými blesky. Nebyli stejné jako tvoje. Netriskaly jim z prstů. Spíše se jim utvořila kolem rukou koule a blesky udělali pěkný oblouček, aby udeřili zvrchu. Po chvilce padl Forge bezmocně na kolena. Byl celý tvůj.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Bitva byla u konce a Forge na kolenou. Bylo to malé vítězství, ale znamenalo hodně.
Věřil bych ti, kdyby si nezažehl svůj světelný meč. Je konec, prohrál jsi tuhle malou tajnou válku proti mě a mému impériu.
Silou jsem si přitáhl jeho meč a skřižil je přes sebe a lehce mu odělil jeho svíticí hlavu od jeho zbytového těla, které vypadalo jako jeden hybridní lampion.
Takhle dopadne každý, který zradí mě nebo sithské impérium, každý, i kdyby to byl můj nabíječ a polikal moje hořící mravence.
Ukliďte ten bordel. Loďě nechte opravit a začněte vše investovat do nové, silnější armády, chci plně bojeschopné jednotky.
Technici, výzkumnící a další nechť vymyslí novou, efektivní zbraň proti Republice, cítím, že tahle válka bude delší, než jsem čekal.
Také chci rozšířit nábory do učení sithů a zvětšit továrny a vystavět nové, větší a lepší.

A odejdu směrem do hangáru, kde nastoupím do svého transportu, který mě dovede na Korriban společně s Pearem.
Mám pro tebe nový úkol, můj věrný učedníku. Nemáš chuť se stát mistrem akademie, vycvičit mnohem lepší a silnější učedníky a společně tak dobýt tuhle zpropadenou galaxii?
Zeptám se cestou do hangáru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Bylo by mi ctí mistře, vytrénuju ty nejlepší...
Uklonil se na ukázku pokory Pear a podíval se na tebe takovým tím pohledem, že na něco přišel.
Přesto, mám jiný nápad. Republika nyní nebude tak ostražitá jako dřív. Kdyby postupně letěli menší skupinky na Coruscant, kde by sečkali a pak jsme rozjeli velký útok, byli by překvapeni.
Dal ti návrh. Přistáli jste na Korribanu a Pear vystoupil.
Ihned se podívám na organizaci. Mimochodem, inkvizitoři vám něco chtějí, právě jde jedne proti vám. Nechť je temnota na naší straně!
Razně odešel a cítil zadostiučinění. Inkvizitoři opravdu byli za tebou a ty jsi to celou dobu necítil.
Lorde, dělali jsme ještě další vyšetření. Starý mistr byl celou dobu napojen na jednoho jedie, který sídlil na planetce ve vnějším okraji. Našli jsme ho a myslíme, že toho ví dost. Ale prý to řekne jenom vám...
Uklonili se a odešli. Vězen nemohl být nikde jinde, než v Inkvizitoriu, obrovské věži vybudované v jedné z prastarách hrobek.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Ještě si o tom promluvíme učedníku.
Řekl jsem a otočil se k inkvizitorovi.
Hm, zajímavé informace, chci okamžitě toho jediho zde na Korribanu, pošlete pro něj mou vlajkovou loď a dobře ho pohostěte, s trochou úcty.
A odešel jsem směrem do akademie. Konečně jsem byl opět doma v pravém smyslu, cítil jsem tu temnotu jako nikdy předtím, jakoby ve mě byla opět všechna síla, nebo aspoň z většiny.
V tom jsem začal přemýšlet o Pearovo plánu, nezdál se to jako špatný nápad, problém byl spíše v tom, jak ukrýt tolik temnoty na Coruscantu, kde je tolik Jediů a vůbec, kde ty učedníky sehnat, když akademie byla téměř prázdná.
Dostal jsem však ještě jeden nápad. Vytvouřit svou vlastní legii sithských učedníků, ti nejlepší z nejlepší, kteří se budou řidit pouze mnou. Byli by to ti nejsilnější jedinci vybíráni po celé galaxii již za mladých let, jako to dělají rytíři Jedi.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Za asi hodinu přemýšlení ti dojde zpráva, že je jedi na místě.
Vydáš se teda hned do mučící, kde je už přioután do silové klece.
Tady je. Nic nechce říct, chce mluvit pouze s vámi.
Oznámí ti inkvizitoři a on se na všechny podívá.
A osamotě...
Dořkne. Vám nezbyde nic jinýho, než vás opravdu nechat osamotě. On se k tobě lehce nakloní.
Nebude se ti líbit, co ti řeknu sithe. Ale tvůj kult je více prohnilý než si myslíš. Ty které znáš od samotného počátku ti začali závidět moc a chtějí si jí ujmout pro sebe. Dvou jsi se zbavil, zbývá ti poslední had, kterého jsi si hřál na prsou! To je vše, co sem ti chtěl říct a nebudu víc konkrétní!
Dopověděl a vesměs to byly zajímavě informace. Mohl jsi si je přebrat jak jsi chtěl.
Důležitě bylo také si promyslet, jak to uděláš se svojí legií, kterou jsi chtěl vytvořit a jak vlastně položíš základní kamen. To bylo na dlouhé debaty a nyní jsi opravdu nevěděl, komu věřit.
Na začátku by jsi si nikdy nemyslel, že být Lordem je takto těžké.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Informace se dost hodila, teď sem věděl, že nikomu nemohu říct mé plány do budoucna, kromě Dartha Peara.
Nechte ho jít.
Řekl jsem a odpoutal ho silové klece.
Dejte mu loď a ať mi okamžitě zmizí z očí.
Ano, bylo to sice nesithské, ale ten jedi mi řekl důležitou věc a navíc, já bezbranné vězně nezabíjím, poškodilo by to mou čest.
V tom jsem opět začal přemýšlet o svém plánu na vybudování zvláštní skupiny sithských zabijáků.
Kde bych to mohl udělat, musí to být někde skryto před očima jiných.
Popřemýšlel jsem a v tom jsem dostal nápad.
Dagobah - prázdná planeta plná temné strany síly, místo, kde nemá republika své vojáky ani zvědy, místo přesně pro novou akademii.
Ano, to je ono ! Inhed musím začít budovat novou, silnější akademii, která svrhne republiku na kolena, společně s rytíři Jedi!
A sevřel sem pěst na zmamení síly a pomalu sem odcházel si trošku odpočinout.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Zaspal jsi tvrdě, protože jsi byl velice unavený. Překvapivě se ti nezdál žádný sen jako obvykle. Ale celý spocený jsi se probudil někdy uprostřed Korribanské půlnoci. Kolem tebe se mihl pouze stín. To tě hned zaujalo. Proto jsi neusnul. Stín se opět mihl, ale nyní byl před tebou. A byla to postava. S dýkou v ruce po tobě bodla. Ty jsi tak tak uhnul a dostal jsi se útočníkovi za záda a lehce ho poslal k zemi. On si strhl masku a s hrůzou jsi zjistil, že je to onen jedi, kterého jsi pustil.
Nesmím vyzradit, že mně poslala Gwen!
Řekl trochu zmateně a zapíchl do sebe dýku, aby ihned zemřel.
Tato tajemná noc skončila rychleji, než bys čekal a jako naprostý flegmatik si znovu ulehl a vzbudil jsi se až ráno.
Byl nový den a tebe čekalo spousta zařizování, jak se zradou, tak s tvým plánem nové základny.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Celé se to zdálo jak jeden divoký sen po masivní kalbě, ale nebylo tomu tak, ráno tam totiž ležela ta samá mrtoval a byl to ten Jedi.
Sám ani nevím, proč jsem šel spát a nešel si "promluvit s Gwen". Ale to jsem však chtěl napravit.
Hned po brzkém vstávání sem vzal svůj světelný meč a schovám ho do rukávu aby nešel vidět.
Došel sem ke Gwen do pokoje a s klidem otevřel dveře.
Ah tady jsi, hledal jsem tě Gwen.
Řeknu s úsměvěm a pokračuji dále v řeči.
Dnes v noci a poslední dobou se mi dějí divné věci, přijde mi, jakoby mě chtěl někdo zabít, že mi závidí mou moc. Chtěl jsem se ti s tím svěřit, jelikož ti věřím Gwen.
Všude kolem mě je spousta zrdáců, ať to byl starý mistr nebo Forge, ale ten Jedi mi řekl něco důležitého, a to že je ještě jeden.
Dnes v noci se mi přihodila věc, byl na mě spáchán jakýsi atentát přímo v mém pokoji na mé planetě a na mé akademii!
Samozřejmě sem ho zabil, byl to ten Jedi, kterýho jsem nechal s milostí odejít, a víš co mi řekl? Že ten zrdáce jsi ty. Já ti věřil po celou dobu, ale byl jsem slepý.

Zklamaně dořeknu a pustím svůj meč z rukávu do ruky a zažehnu.
Proč zrovna ti nejbližší mě musí zradit, to mi tolik závidíte? Dal jsem vám všechno, flotilu, moc, sílu a vy se mi takhle odvěčíte?
Už jsem zařval temným silným hlasem jak bylo u mě zvykem a jedním pouhým úderem jsem ji probodl skrz.
Spadla přímo na mě a ještě dýchala a tak jsem ji tiše řekl.
Miloval jsem tě Gwen, odpusť.
A vypl jsem svůj světelný meč a pomalu ji položil na postel a odešel.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Opustil jsi tělo své lásky, a zdrcen odešel pryč. Mohl jsi mít nyní menší jistotu, že už pokusy o zabití ustanou, neboť všechny tři, kteří tě zradili, o ty jsi se postaral. Stále tu ale byla jedna věc, kterou bylo třeba zařídit. Tajná akademie potřebovala založit základní kamen, nehledě na to, co se dělo. Bylo třeba obnovit řád. Přišel tě navštívit i Pear, který prozatím vedl akademii.
Mistře, udělal jsem pár organizačních změn. Jenom menších, starý mistr byl opravdu dobrý, škoda že ho vůně peněz lákala víc než čest a věrnost...Nicméně chtěl sem vám říct, že jsem vytřídil speciální třídy pro různé zaměření, Silové, soubojové, diplomatické i VIP pro extrémně nadané studenty. Měla by se zefektivnit výuka až o 80%.
Řekl ti pár věcí, které byli důležité a odebral se pryč, nicméně pár kroků od tebe se opět zastavil a otočil se.
Jo a váše vlajková loď byla dokončena. Za pár hodin dorazí ke Korribanu...Nechť vás temnota provází na každém kroku, mistře...
Definitivně odešel a ty jsi měl volnou ruku v dalším postupu, nicméně vše tě táhlo na Dagobah, aby jsi prozkoumal terén.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Byl sem potěšen skvělou zprávou kterou mi zdělil Pear ohledně akademie, i když, nevyvolala ve mě takovou radost jako dříve.
Bitva na Coruscantu ve mě zanechala divné stopy, jakoby mě posílal v síle, ale přitom užírala.
Když jsem se dozvěděl, že má loď byla opravena, což byl na tak rozsáhlé škody opravdu rychlé, neváhal jsem a vydal jsem se do hangáru abych se nalodil na mou loď která již čekala na orbitě.
Když jsem se dostal na velitelský můstek opět jsem se posadil na své křeslo.
Zadejte směr Dagobah.
Krátce jsem řekl a začal jsem přemýšlet o akademii a různých věcech, třeba nad slovy toho mistra Jedi, kterého jsem potkal na Coruscantu.
Zanechala ve mě divnou stopu, slabost a pochybnost o existenci mého impéria a jeho obnově a vůbec jestli kdy ještě budu mít možnost zaútočit na Coruscant.
Musel jsem prozkoumat Dagobah a najít vhodné místo pro svou novou akademii, kde budou jen ti nejlepší. Podle záznamů to byla lesnatá planeta plná temné strany, různých divných a nebzpečných tvorů a jiné havěti.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Cesta na Dagobah trvala dlouho a zanechala, možná bohužel, spoustu času k přemýšlení. Nicméně jsi si oddechl, když se před tebou planeta objevila a mohl jsi jí plně prozkoumat. Nebylo tam moc k vidění, temná strana nicméně byla mocná. Vylodil jsi se na planetě a jal se prozkoumávání. Terén byl velmi složitý a prosekávat se hustým pralesem nebylo nic jednoduchého, kor když každou chvíli skončila tvá noha v bažině. Ta vydávala sama o sobě zatuchlý zápach, toto bylo prostě ideální místo k vybudování akademie. Najednou jsi ucítil vyrušení v Síle. Kolem tebe však nikdo nebyl. Ještě pár kroků jsi ušel, než toto začalo být extra nepříjemné a donutilo tě zastavit.
Je opravdu tak lehké oklamat sithského lorda?
Zazněla otázka hlasem, který jsi nikdy nezpoznal. Padal na tebe jakoby z vrchu, byl jsi ale právě v úseku, kde kolem tebe byli celkem opadané stromy a nikdo nikde. Pouze tvůj malý doprovod.
Co třeba starý mistr. Tak věrný, tolik jste toho spolu zažili... a jeho smrt zavinil pouhý datapad, který jsi našel...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Sice jsem nic neviděl, ale cítil jsem ho v síle, bylo to vcelku silné narušení.
Síla dokáže oklamat i sto sithských lordů. A k tomu síla a prahnutí po penězích a vyšší moci která je skrytá věrným přátelstvím je bohužel těžké rozeznat.
Odpověděl jsem do neznáma a kráčel pomalu dál. Planeta byl i vlhká, bylo tu spoustu mlhy a viditelnost špatná, všude močály, popadané stromy, horší než Kashyyk.
A s kým mám tu čest?
Zeptatl jsem se ještě když jsem spatřil vcelku suchou, rovnou mýtinu a zastavil jsem se.
Tady by to šlo, zde vybuduji akademii! Okamžitě povolejte stavební inženýry. Chci aby vypadala přesně jako Chrám Jediů na Coruscantu, jen nebude prohnilá světlou stranou síly, nýbrž temnou jako sám Korriban.
A procházel jsem se po mýtině.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Nevíš s kým máš tu čest? Co třeba další příběh...Muž, vytvořený z čiré energie, který by za tebe položil život. Muž, spíše postava, která ti byla věrnější, protože s tebou byla svázana Sílou. Pověz mi, jak je těžké dát rozkaz, aby se flotila přesunula na jinou stranu planety - nebo nakazit mysl admirálů a vyslat je proti vlastním jednotkám. Jak je těžké ovlivnit mysl jedie - aby řekl že jsou tři zrádci.
Chvilku se odmlčel a nechal tě být. Všude kolem sebe jsi nyní viděl jasné postavy. Postavy tajemného učedníka z destruktoru před útokem na Coruscant. Nyní ale byli něčím jiní. Měli tvář. Tvojí tvář.
Jeden učedník, se zvláštním snem, s učednicí...se stal mistrem...a posléze lordem. Každý jeden učedník, co tu chodí má svůj příběh. Příběh plný zkázy, která tě dovedla až sem...
Pomalu a postupně, každý obraz tvého dalšího já utichl.
Všichni tví přátelé zemřeli, protože si s tebou někdo hrál. Zemřeli, protože ti byli věrní a stáli mi v cestě. Zemřeli, protože pouze to tě srazí na kolena.
Před tebou se objeví tajemná postava v kápi.
Všichni byli nevinní. Starý mistr - datapad, položený na Alderaanu a malá finanční injekce z tvé pokladny. Stačilo to.
Forge. Rozkaz flotile, ať se přesune z vyšších míst, sithská flotila z Korribanu. A Inkvizitoři, kteří pronesli mojí dobře připravenou řeč. Gwen? Ulovený jedi, jehož mysl byla tak slabá, že se s ní dalo hrát jako s admirály. Proč jsi ho pustil? Neříkalo ti něco v tobě, že ho máš nechat být? Kdo je s tebou od doby, kdy se ti začali dít tyto nepříjemnosti?

Postava mlčí, ani nezažehla meč a čeká na tvojí reakci.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

A v tom jakoby se předemnou vše zobrazilo, vše co jsem zažil od doby, kdy jsem se stal Lordem ze Sith. K tomu jakobych to viděl skrze jiné osoby a v jiném pohledu.
Viděl jsem před sebou Forge, Gwen, Mistra a spousty, spousty mrtvých jediů, učedníků, vrahů, překupníků atd..
Kdo jsi? Ukaž se!
Lžeš! Nevěřím ti!

Nic jiného sem neřekl, protože sem se cítil jako kdybych zkameněl a v tom se mi v mysli začali ozývat hlasy.
"Je opravdu tak lehké oklamat sithského lorda?"
A pořád dokola. Začal jsem si uvědomovat a vidět věci, které jsem doposud přehlížel, všechny ty nástrahy mi teď připadaly jakou zkoušky, které musím splnit, abych se stal opravdovým Lordem ze Sith, teď jsem již věděl, že nestačí jen síla a moc, ale i naslouchání a porozumění galaxii a síle a tohle vše, jsem celou dobu přehlížel.
Chytl jsem se zahlavu a sklonil se k zemi.
Ne, ne, nech mě být, jdi pryč z mé halvy! Aaaaaa.
Řval jsem a snažil jsem se dostat ten hlas pryč, ale nešlo to.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“