Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Předhodím mu sto tisíc kreditů a dva tisíce šprcgum. Nasednu do lodi a nezapomenu si koupit nové ID kódy abych mohl vzlétnout.
Nakonec se ale rozhodnu zůstat.
Mohl bych vlastně být zde a působit jako záškodník. Budu zabíjet Jedie. Ale jen ty, který mají nějaký zvláštní význam pro republiku.
Rozhodnu se zůstat, ale loď koupím tak i tak a vydám se hledat nějakého informátora.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Vyjdeš ven a uvidíš slupinku Jediů, kteří sou na první pohled zbyteční. Ale uslyšší jejich rozhovor.
Tak dem do podměstí...a ukážeme těm informátorům, že se spojily se špatnýma lidmam!
A vejdou do uličky...
Ty stojíš na místě.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Nepozorovaně se je budu pokoušet sledovat až na místo, kde se mají údajně setkat s informátory a tam je zabiju.
Slyším jejich rozhovory, moc jim ale nerozumím. Říkají něco o zradě a o sithech.
Jsem stín v temnotách,
neviditelný, žádné světlo mě neodhalí,
jsem strach, síla a moc v jednom,
já jsem střed galaxie.

Po dobu sledování si toto opakuji abych nabral síly.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Nikde jsi síly neztratil, proto ani Síla nechápe proč si to opakuješ, aby od tebe ale mšěla klid, tak ti přidá ještě trochu víc síly aby jsi se cítil dobře.
Příjdeš až na sektání. Sedm Jediů a proti nim dva lidi. Jsou oblečeni do jednoduché lehké zbroje a ozbrojeni meči.
Chceš zabít Jedie, ale než něco uděláš, každý člověk už zabil jednoho. Pět se na ně vrhlo, ale nejspíše to byly začátečníci a dva lidi je masakrovali jak na běžícím páse.
To by bylo, vrátíme se zpátky a oznámíme veliteli že Jediové už nebudou hrozbou...
Prohlásí jeden, otočí se a vydá se nejspíše ke své základně...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Jediové možná hrozbou nebudou, ale já ano.
Promluvím na ty dva a odhrnu roucho aby šli vidět čtyři světelné meče.
Vidím, že nemáte v lásce Jedie, jsem Lord Nithilus, temný pán ze Sithu. Ale nepřišel sem bojovat, jen chci informace. Slušně zaplatím.
Mezitím opět schovám meče a nasadím kapuci na svou hlavu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Nemáme nic proti Jediům. Pouze obchodujeme s Informacema, a někdy se tak stane že to někdo nemusí mít rád. Nicméně my jsme jenom armáda Shadow Brokera, našeho velitele. Pokud od něj něco chceš, tak pojď s náma. Víme o tobě všechno, jakmile jsi převzal Akademii na Korribanu, začali jsme se o tebe zajímat. Následuj nás...
Poví ti a vezmou tě do jejich základny, která je nedaleko. Vstoupíte dovnitř.
To je dobrý. Je to Nithilus.
Ach, tak to je v pořádku.

Proběhne rozhovor mezi ochrankou a dvouma vojákama co tě přivedli. Ti tě předali dalším člověku, který tě už vzal ke Shadowovy.
Lord Nitihlus. Konečně se s váma setkávám osobně. Už dlouho sem vás očekával. Zapůsobil jste na nás. Víme že jste zde kvůli informacích. Které potřebujete. Jen vás upozorním, že u nás se nesmlouvá s cenami....
Promluví na tebe muž, kterýmu ovšem nevidíš do tváře.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Mě také těší, ani jsem nevěděl, že se o mě někdo zajímá kromě sithů a jediů.
Odpovím a podám ruku veliteli.
Nepřišel jsem smlouvat, pouze obchodovat, chci kompletní informace o všechn čelen rady jediů. Kde pobývají, kam chodí jíst, kdy serou, kdy chčijou, kdy masturbujou, zaplatím dobře. Momentálně mám u sebe 500 000 kreditů, ale mohl bych nabídnout i naturálie, jak je tisícovka světelných mečů. Co vy na to?
Odpovím a čekám na reakci.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Muž ukáže na židli před tebou, aby jsi se posadil.
Sedm mistrů. Nomi Sunrider, Zez-Kai Ell, Lonna Vash, Lucien Draay, Zym, Satele Shan. Za každého 200 000. Dohromady jeden milion a čtyřista tisíc republikových kreditů.
Odpověděl jistým a nezbarveným hlasem a čekal na tvojí odpověď.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Mám u sebe půl milionu kreditů, ale není problém doprvit sem další, ale bude to chvilku trvat, počítám 3-4 dny. Bonus jako čekání Vám dám dalších půl miliónu kreditů, když mi ty jména najdete hned plus ještě světelné meče, pokud máte zájem.
Snažím se obchodovat jak jen to půjde, abych dostal všechny potřebné informace k zabití mistrů.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

O materiál nemáme zájem. Pouze drahé minerály a kredity. Platba předem. Nesnažte se nás podvést, nebo vás zničíme. To jsou naše pravidla. Pokud je budete dodržovat, pane Nithile, budou z nás kamarádi a získáte mocný zdroj informací. Podražte nás a Republika bude vědět o každém vašem kroku ještě dřív, než to budete vědět vy. Myslím že jsme se domluvily.
Vstane, podá tu ruku, a druhou před tebe přesune datapad.
Naomi Sunrider. Své tělesné potřeby vykonává v chrámu, až na potřebu pomáhat potřebým a trestat zlo. Často se se skupinkou Jediů přesunuje do dolních měst, kde dává dary potřebným a zabíjí zločince, vyděrače a naše informátory. I když se rada shodla že je to nebezpečné, nehodlá s tím přestat. Své výpravy pořádá ve večerních hodinách...
Pustí tvojí ruku, datapad nechá před tebou a sedne si na své místo.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Dobře, zde je 200 000 kreditů, až zabiju ji, chci dalšího, mezitím kontaktuji mou loď aby dodala potřebný zbytk plus bonus pro Vás jako vděk dobrého obchodu.
Vezmu datapad a odejdu směrem k dolnímu městu. Cestou kontaktuji přes šifrovaný komlink mou loď aby dodala zbytek potřebných kreditů. Jdu dál a co nejpodrobněji zkoumám informace o Naomi Sunrider abych neudělal žádnou chybu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Není problém, dokud budete disponovat kredity, jsme vám kdykoliv k dispozici.
Odejdeš, a pošleš požadavek na finance, načež ti obratem příjde zpráva.
"14mil. kreditů na cestě. Odhadovaná doba přesunu: 53 hodin 25 minut."
Na datapadu není nic co by ti neřekl. Malej výčet jejich schopností, většinou klacké Jedijské schopnosti, ve kterých byla ovšem velice nadaná. Všiml jsi si ovšem poznámky, kerá byla velice důležitá. Naomi oplývala schopností odříznout kohokoliv totálně od Síly. Tuto Sílu použila pouze jednou, na Ulica Qel-Dromu...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.


Ta poznámka mě vskutku zaujala.
Budu jí muset zabít v přímém souboji, protože kdyby mě odřízla od síly, jsem mrtev. Nebo jí zabiju tak, jak to nebude čekat.
Řeknu si a vydám se směrem na místo, kde pobývá společně se svou jedijskou partyčkou gangsterů.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie.

Po několika hodinách (!!) cesty se dostaneš blízko k místu, kde, podle datapadu, většinou členka rady prochází. A máš i štěstí, protože jí zanedlouho ucítíš v Síle, jak se přibližuje.
Lépe řečeno, necítíš přímo že jde ona, cítíš ale dost velký výkyv síly, takže žádný obyčený jedi to být nemůže.
A zanedlouho to potvrdí i tvůj ostrý zrak, a Saomi, jejihž vzhled jsi si mohl potvrdit i na datapadu se za doprovodu sedmičlenné skupinky jediů prodírala do temných zákoutí...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie.

Sednu si na prázdnou lavičku blízko mě a tvářím se, že mě nic nezajímá. Dokonce sem ze sebe sundal mé typické černé roucho které je v oblibě u sithů a nasadil si jedijské, abych nešel tolik poznat.
Jen pojď blíž, pojď si pro smrt.
Řeknu si tiše a sleduji jak se pomalu přibližuje ke mně. Když už je u mně tak spadnu z lavičky na zem a dělám, že mě něco bolí a čekám až mi někdo z nich pomůže, protože jediové jsou hlavně známí svou ochotnou pomocí.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“