Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Chvilku se zamyslím a řeknu si.
Čekal sem více učedníků a služebníků temné strany ale co se dá dělat.
Poté řeknu opět pár svých slov.
Mistře Zekk'ale, schromážděte všechny učedníky temné strany, chci pro ně speciální výcvik. Chci aby místo šesti hodin podstivého výcviku trénovali devět hodin ještě podctivějšího výcviku, za to jako odměnu dostane každý učedník svůj světelný meč a lepší jídlo v kuchyni, jelikož tenhle blivajs se nedá žrát.
Poté vzkaže mistrům v ostatních akademiích to samé, ale osmihodinový výcvik zaměřený na sílu.
Chci aby každý z nich byl bojeschopen až nastane ten pravý okamžit k útoku.
Také otevřete nové nábory, vyšlete zvědy a mistry na planety, jejichž temná síla je silnější než celé impérium a najděte tam nové, schopné učedníky.
Vy admirále, schromážďete a rozdělte flotilu na čtyři části. Chci aby to bylo silově vyrovnané.
První část se shromáždí zde u Korribanu společně s mou vlajkovou lodí. Druhá část bude u Tarisu, třetí a čtvrtá zůstanou v pozadí a budou brouzdat galaxií ale v bezpečné vzdálenosti od prostoru republiky. Tyto poslední tři jednotky vyčkají na příslušné rozkazy odemne.
Generále, vy schromáždíte vojsko a nalodíte vše co se vejde na naší první flotilu.
Letíme na Alderaan pánové, jak jistě každý ví, že je to chlouba republiky, strategické místo před samotným Coruscantem, tenhle útok je zaskočí, nepočítám s velkým odporem. Plán mise řeknu až budeme ve vzduchu.
Druhá flotila zaútočí na Onderon, je v obnově po občanské válce, tudíž nebude také připraveni a mít silnou obranu, velet tomu bude sám admirál.
Toď vše. Hodně štěstí, konec republiky se blíží.

Dořeknu a dám ruku vpěst a odejdu.
Vzakžte Forgovi a Gwen že se uvidíme na vlajkové lodi. Já už tam budu teď.
Dodám pár slov a odejdu do hangáru a odletím na vlajkovou loď čekat až bude vše připraveno.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Odletíš na loď a všichni nejvyšší důstojníci pod tvým velením se dali do práce, mistři začali cvičit a posílat náboráře, armáda a námořnictvo začalo rozdělovat své dispozice jak jsi přikázal.
Cestou na svojí vlajkovou loď jsi si mohl promýšlet své plány i další krátkodobý postup, s jistotou jsi ale čekal na Forgeho a Gwen, které budou na tvé lodi určitě dřív než ty. I protože když jsi vyletěl z atmosféry planety, zahlédl jsi dva transportéry jak přistávaj a ani jeden z nich nebyl klasickým Imperiálním transportérem ale speciálně upravenou přepravní lodí, podobnou té, ve které jsi právě letěl.
Po pár minutách jsi už konečně přistával v obřím hangáru, kde byl zrovna frmol. Droidi, lidé a technika - ti se mezi sebou proplétali a dohromady to vypadalo jako balet. Vystoupil jsi a vydal jsi se na můstek, jako bylo obvyklé, nikde jinde by jsi ani neměl co dělat, i když rozkazy se daly zadávat z jakéhokoliv místa na lodi.
Tam tě už přivítali tvoji přátelé, a ti úplně nejvyšší členové Imperia, pokud nepočítáme tebe. Seděli na svých místech po bocích tvého obřího zlatého trůnu, na který jsi se hned vyškrábal.
Tak jak to plánuješ udělat?
Zeptá se Forge a zvídavě, s očekáváním odpovědi, se na tebe otočí i Gwen, který by to ráda také věděla.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Kouknu se na Forge, který ani po tak dlouhé době nepozdravil, ale to neni důležité.
Uděláme to rychle, takticky a ničivě!
Sevču dlaň na počest síly a vítězství.
Bude to rychlé, obklíčíme celou planetu, pošleme bombardéry a stíhače ať zničí důležité strategické cíly republiky, zásobovací lodě apod.
Poté udeří pěchota s technikou, když půjde do tuhého, což určitě nepůjde, udeříme my, sithové, učedníci včetně mě.
Já osobně budu řídit boje zezdola, ty budeš zde a koordinovat flotilu, Gwen bude se mnou.
Nazval bych to ... Kriegblitz.

Dořeknu a otočím se na čelní obrovské sklo a pozoruju paprsky které jdou vidět jen při rychlosti světla.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Pěknej nápad... jo a zapoměl sem tě pozdravit, takže čau...
Usměje se na tebe, ale kvůli své liquiditě nic neuvidíš, jen slyšíš jeho zlotemný smích. Odběhl někam doprdele, asi na svačinu, takže jsi zůstal single jenom s Gwen, která na tebe ale ve velkým srala, takže si znuděně čekal, než se objevíš před planetou, kam jsi mířil. Byl to Alderaan, a samotní obyvatelé ještě neměli nejmenší tušení, jaká zkáza míří jejich směrem.
Planeta to byla opravdu nádherná, jak jsi si mohl potvrdit, když jste nad ní vystoupili z hyperprostoru. Klenot Republiky, který jim v nejmenším nedělal ostudu, ba naopak, kdyby mohli, tvá posádka by tam se vší chutí razila na dovolenou.
Tak a jsme tady.
Pronesla Gwen a zírala na planetu stejně jako vy. K tobě se tou dobou vydal i admirál, nejspíše s dobrou zprávou, protože tvář mu zdobil perverzní úsměv.
Pane, dorazili jsme k Alderaanu. Nejspíše si nás ještě nevšimli. Pět minut bude trvat, než dorazí zbytek flotily. Jaké jsou rozkazy?
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Výborně.
Pronesu a ihned začnu rozdávat rozkazy.
Rozkazy jsou následující, flotila se rozmístí podél planety a udělá blokádu, aby nemohl nikdo dovnitř, ani ven, neproklouzne nikdo, za to mi ručíte, jinak skončíte jako uklízečka hajzlů.
Bombardéry a stíhači začnou ostřelovat strategické cíle planety, vyvoláme chaos.
Poté přijde nařadu pěchota s technikou, obsadí a vytvoří hlavní základnu plus samozřejmně předsunuté obranné pozice. Toď vše.

Otočím se na Gwen a řeknu jí.
Sežeń mi 10 nejlepší a nejsilnějších sithů a učedníků temné strany, nechť za mnou přijdou.
Ty budeš mít nastarost flotilu zde ve vzduchu, Forge si vezmeš pozemní vojsko.
Já osobně poletím dolů a porozhlédnu se co a jak až bude hotova základna, toď vše, můžete jít.

Dořeknu, posadím se a zapálím blunta.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Zapálil sis ho a nelidsky si zařval, protože sis zapálil fakt HO a né blunta. Z tvého hrůzostrašného hlasu se posrala většina posádky a začala makat o 250% rychleji než doteď.
Gwen se vydala velet flotile, Forge už sestupoval na planetu jako druhý voj, těsně za stíhačkami a bombardéry.
Ty si si mohl v poklidu fajčit, o tvůj popálený úd bylo ale také postaráno a sličná důstojnice prováděla luxusní deepthroat až do žaludku.
Ještě chvilku sis hulil a bylo ti huleno, než se otevřeli dveře a vešlo tam deset sithů, jak jsi si přál. Seřadili se před tebou a hluboce se uklonili, jak se slušilo a patřilo. Toho využila sličná slečna, aby schovala tvojho úda pod roucho, otřela si koutky a šla pryč.
Byla to různorodá směsice, a i když převládali lidé, nejvíce zajímavým se ti na první pohled jevil sedmý učedník, který byl nejspíše rasy Givin. Jejich kůže, obepnutá kolem lebky jiim dávala vzhled kostlivce, a v černém rouchu to dohromady vypadalo fakt luxusně.
Už to ale nebyla Gwen, která je dovedla, byl to jeden z mistrů, který byl členem nejvyšší rady Sithské akademie.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Givin vypadal opravdu zajímavě a ne jen to, i síla v něm byla temnější než ve všechn ostatních dohromady.
Ty ..
Řekl sem a ukázal na Givina.
Vy ostatní jděte, čeká vás jiný osud, bojujte hrdě za náš řád.
Dodal sem odcházejícím smutně zaraženým učedníkům.
Nyní si můj nový učedník, tvé jméno bude .. Darth ... Pear.
Poletíš se mnou dolů na Alderaan, budeš po mém boku dokud ti nedám jiný rozkaz, budu tě učit rozvoji temné strany, naučíš se toho mnohem více, než co se dokážeš naučit v akademii, protože teprve sama Galaxie tě naučí pravému podlehnutí temnoty.

Zde máš nový světelný meč, je to meč bývalého Lorda Malaka, kterého sem jak jistě víš, zabil. Je speciálně upraven, je lehčí, svižnější a silnější.
Poté se otočím na admirála a řeknu.
Připravte mi loď, letíme dolů.
A odejdu do hangáru.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Učedník si upevní meč na místo, kam patří, ukloní se a prohlásí.
Je mi ctí, mistře.
TO naopak admirál už vám vyčlenil loď, kterou se dostanete na povrch a uděláte svojí práci.
Pane, vaše loď je připravena!
Nahlásí ti a ukáže rukou na turbovýtah do hangáru, kterým se rychle dostaneš přímo před svojí loď. Je to standartní frachťák republiky, protože ten tvůj je stále na Coruscantu. Oba jste do něj nastoupili a frachták se očekávaně zvedl a namířil si to nejdřív ven z hangáru - a poté do atmosfgéry planety, kterou rychle sestupoval.
Jaký je plán, mistře?
Zeptal se tě tvůj nový učedník a ty jsi v něm už teď cítil čím dál tím vzrůstající Sílů, která v této době byla asi tak na úrovni tebe, i když ty jsi stále vítězil na poli zkušenosti i umu.
Třas ustal, proto jsi usoudil, že už jste astmosférou proletěli a za chvilku přistanete na bazepečeném území
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Na orbitě vypadala planeta ještě vcelku krásně, zelené porosty, modré fleky, nejspíše od horských řek apod.
Být jedi, bylo by to jediné místo, kde bych byl.
Řeknu si a otočím se na Peara.
Plán bude prostý, ničit vše, co se nám dostane do cesty.
Momentálně však musíme zjistit situaci na planetě.
Když konečně dorazím na základnu a ještě z výšky vidím pláně Alderaanu, už mi tak krásný nepřipadá.
Za tu necelou hodinku boje byla zdevastovanější než sám Malachor V.
Konečně vystoupím z tranďáku a jako první vidím kolem hořící stromy a vojáky, kteří budujou základnu. Vojáci makali jako barevní, což mě akorát těšilo.
Ale to nebyl důvod proč tu vlastně jsme.
Jako první za mnou přišel pochopitelně Forge.
Darthe Peare, seznamte se, tohle je Forge, velitel pozemních sil a můj poradce (sexuální taky). Je to čirá síla, zbytek Star Forge .. ani vlastně nevím, jak sem k němu přišel, moc hulím.
Ale kalič je to kvalitní a kurvy umí sehnat taky dobrý.
A Forgi, tohle je můj nový učedník, Darth Pear. Teď nás seznam se situací.

A odcházíme směrem k velitelskému stanu.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Těší mně...
Plácne si Forge s Pearem, ťukne pěstí, narazí loktem, ramenem, oběhnou 60m tam a zpátky, udělaj padesát kliků za šest sekund a ukloní se. Právě ukázali ukázkovou formu "Potkání nového Sitha" z učebnice, která byla touto dobou vydávána.
No, situace je jak jsme předpokládali. Největší vzrušení vojáci zažili, když na ně vyběhla domobrana s kopím. Teda, největší zrušení byo když sme obsadili bordel, ale ty kopí taky bylo nečekaný. Pokud budeme pokračovat tímto tempem, obsadíme planetu do dne. Dostali jsme ale informace o podzemních skladištích zbraní a možné místní milici. Pokud ty skladiště nenajdeme, můžeme utrpět ztráty! Zatím tady máme jedno zranění, voják si sundal helmu, otočil se, a vypíchl si o větev oko...
Přidal ti pěkný rozbor situace, i když jsi se v podstatě stejně dozvěděl velký hovno, protože drtivá většina informací byla úplně nedůležitá.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Zranění vojáka mě až příliš nezajímalo, byla to jen drobnost, ale přece jen i já mám srdce.
Dejte mu 50 kreditů ať si trošku užije. Ale tajně, pak by si tady vypichoval oko každý.
A co průzkum? Hlásí nějakou aktivitu?
Divím se, že tu neni ani noha republiky, je to pro ně velmi cenné místo.
Řeknu si a poté pokračuji.
Dobře, koukám, že planeta je zdevastovaná dost, můžete stíhače stáhnout ať doplní munici apod.
Také chci kolem tábory předsunuté hlídky, tak, aby se střelecké pozice navzájem pokryli.
Nesmíme si dovolit aby nás nepřítel překvapil, stráže urči ty sám Forgi.
Chci nějaká zdatné, ostřílené veterány, né nováčky co usnou. Toď vše.

Otočím se na Peara a řeknu.
Ty pojď se mnou můj učedníku, trošku se zde porozhlédnem.
A odejdu směrme ven z tábora.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

PEar se otočil a vydal se zatebou, zatímco Forge plnil rozkazy, přesně v pořadí, jak mu byly zadány. Takže převedl na úet vojáka padesát kreditů (čímž dostal vaše Imperium na chvilku do mínusu, ale jen na chvilku, než na účet přišli znovu vybrané daně a z tebe byl opět miliardář). Dále informoval Gwen, aby stáhla stíhače a bombardéry a chvilku jsi mohl sledovat zatmění oblohy obřím rojem letounů, kteří se vraceli zpět. Hlídky byly postupně rozmišťovány na taktické pozice, stavěli provizorní přístřešky a úkryty, které byly navíc opevněny a zkolaudovány inženýrama. Viděl jsi i Forge, jak na datapadu vybíral jména, kdo na hlídku půjde.
Průzkum nic nehlásí zatím, v každých deset minut podává hlášení, a doteď nic zajímavého. Poslední hlášení bylo, že objevili osamocený bordel v lesích, to bylo před půl hodinou, od té doby se nám neozvali... počkej ...jo, to byli oni, prý prozkoumali celou budovu a nic nenašli, ale ještě hodinu jí chtějí zkoumat... doporučuju se vydat do hor, prý tam jsou velké zásoby zbraní a munice, takové pašerácké středisko. Akorát my nic najít nemůžeme, třeba vy budete mít víc štěstí.
Odpověděl ti a vydal se dál organizovat tábor i celou kampaň.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Dobře, pošlete Dartha Peara do hor, já mezitím prozkoumám okolí a tak.
Odpovím Forgovi a vydám se sám po okolí.
Mělo by to být relativně bezpečné, jelikož perimetr je doufám dosti zabezpečen.
Kouknu na oblohu a vidím jak se rozhánějí mraky.
Hmm, vypadá to, že se rozjasňuje.
Povím si a vezmu do ruky komunikátor a řeknu.
Pošlete stíhače, obloha se rozjasňuje, ať to trošku prozkoumají jestli nezaznamenají někde nějaký pohyb.
A pokračuji ve své cestě. Nikde nevidím nic neobvyklého a tak se vrátím zpět do tábora, který se už začíná i pomalu rozšiřovat a zaplňovat.
Doufám, že tahle válka bude krátka a zdrcující pro republiku, Coruscant brzo padne, cítím to v kostech!
Dodám a jdu pomalu zpět.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Galaxie

Vrátíš se zpět, kde už pomalu končí základní práce a pouze se vylepšuje to, co bylo doděláno. To ti dáva spoustu volného času k odpočinku i k plánování dalšího postupu. Zatím se vše zdálo být bezproblému a postup byl více než jistý...

O něco později...

Základna byla už operační a spolu s tebou byli vysílány různé jednotky, aby se zbavili zbytků povstalců. Jako s celou invazí, ani nyní nebyl žádný problém a více špatně vyzbrojená povstalecká jednotka neměla šanci ani proti jednomu vojáku tvého Imperia. Každým dnem jste měli čím dál tím více připsaných zabití, naopak ztráty na tvé armádě byli více než směšné. Ani námořnictvo si nevedlo špatně a každou loď, která se pokusila pomoci svým lidem, byla zničení ještě než se přiblížila vaší mocnou flotilou.

Tohoto rána jsi jako obvykle, společně s Darth Pearem meditoval, když v tom tě přerušil velitel. Vtrhl do vašeho stanu, ještě zpocený, s ležérně nasazenou uniformou, což mohlo vypovídat o tom, že bylo teprve ráno a on ještě ani nebyl ve službě.
Jedna loď prorazila naší blokádu, podle našich informací je tam elitní jednotka a jediové!
Vyhrkl a dodatečně zasalutoval. Přítomnost jedie na planetě by vysvětlovalo výkyv síly, který jste s Pearem oba pocítili a který vás tak znepokojil.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Galaxie

Informace, kterou jsem právě dostal mě moc nepotěšila, naopak zarmoutila.
Jak se to do síly mohlo stát?! Mám tam polovinu flotily, to jsou tak neschopní nebo snad dávám rozkazy jen tak do větru?
Okamžitě připravte čtyry čety a četu sithů k útoku. Připojím se i já.
Ty Peare, ty půjdeš s jednou četou jako předsunutý průzkum, vyrazíte přesně za 15 min, my vyrazíme o 15 minut později než vy, běžte.

Rozdám rozkazy a jdu se připravit. Hodím přes sebe svůj plášť a připnu na opasek meče a vyrazím.
Dojdu na nástupiště a porozhlédnu se kolem.
Z pěkné téměř nepoškozené krajiny zbylo jen hotové peklo. Všechny lesy byly ohořelé, stromy pokácene a ve vzduchu jen kouř. Vojáci unavení a vyčerpaní, naštěstí morálka byla furt dobrá.
Dojdu k vojákům kteří se jich chystají a krátce řeknu.
Berte jen vodu a munici a lehkou zásobu jídla, nebude to nadlouho, najdeme jedie a jejich loď.
A jdu směrem k hlavní bráně čekat na ostatní.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“