4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Slovy gamorreanky jsem byl trochu zaskočený, ale i přes to jsem radši rychle napravil svou chybu a ještě předtím, než jsem se vydal směrem z vězení jsem se omluvil.

Ah tak, moc se omlouvám. Je to zvláštní, proč vás tu drží? A kde je tedy potom unesená matrona z klanu Horhhk? No to je teď vlastně jedno, pořád je důležíté se odsud dostat.

Uzavřel jsem svojí omluvu a náhle mi svitla naděje v tom, že když se dostaneme z tohoto domu, budeme se moci uchýlit někde do bezpečí v této pevnosti. Snad. Letyřině poznámce jsem příliš nevěnoval pozornost, i když mě trochu zamrzelo, že jsem toho mizeru opravdu připravil o ruku, což Letyru docela zasáhlo. Teď už jsem však prozkoumával cestu ven. Špatná zpráva byla, že jsme potkali kameru a já neměl žádný nápad jak pod ní projít bez toho, abych jí zlikvidoval. Kamena bohužel neměla mysl, kterou bych mohl ovlivnit. Doufal jsem ale, že mě při mém vyhlédnutí nikdo neviděl a tak jsem se otočil na Letyru abych jí pošeptal otázku.

Je tam kamera a kouká našim směrem. Když děláš ty zprávy, tak asi znáš tyhle věcičky. Dá se udělat něco, abych jí nemuseli zničit a přitom nebyli vidět, jak procházíme? ... Dobře, blbá otázka, prostě tu kameru sejmem a budem rychle utíkat.

Celkem rychle jsem si uvědomil, že se asi ptám na pitomost, a tak jsem se začal připravovat na to, jak kameru pomocí Síly zlikviduji. Ve skrytu duše jsem však doufal, že by Letyra přeci jenom mohla znát nějaký fígl, který by nás hned neprozradil. Také jsem pomocí Síly zkusil zjistit přítomnost cizích bytostí v okolí. Dále jsem se také zapřemýšlel nad svým orientačním smyslem, abych věděl, kterými dveřmi by to mohlo být ven.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Po uvědomění si své chyby ses pokusil gamorreance omluvit a zdálo se, že jí to o něco zlepšilo náladu, ale k poznámce, proč že ji tam drželi pouze poznamenala: "Já už říkat, já chápat, co uggrh dělat"
Ale to už jsi uvažoval nad tím, co by se dalo dělat s kamerou. Tedy, spíše jsi hledal jinou než destruktivní možnost a požádal jsi o názor Letyru.
Jsem reportérka, příležitostně moderátorka, ne střihačka nebo kamerová technička. Ale můžu si tam stoupnout a předstírat, že tu budu natáčet reportáž, třeba jim to nedojde.
poznamenala silně ironicky, žel nijak nápomocně Letyra a zaujmula pózu, kterou bys mohl zahlédnout v holozprávách. Nezbývalo ti tedy opět nic jiného, než destruktivní řešení. Předtím, než by ses však k němu uchýlil jsi si vyšetřil chvilku na to, abys zavnímal v Síle okolí a pokusil se nalézt, nějaké živé bytosti. Jednu jsi zachytil ve dveřích po levé straně. Při uvědomování si, kterým směrem by ses měl vydat nebo kudy vede cesta pryč tě to přirozeně táhlo spíše směrem doprava, kudy ležela odbočka do dalších chodby, nebo ještě jedny dveře za nimiž jsi nikoho zatím necítil.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Gammoreankou jsem se tedy dál nezabýval, priorita byla dostat jí ven z téhle budovy a poté spoléhat na její vděčnost, která by nás mohla posunout o kousek dál. S Letyrou jsem se taky nehodlal dál hádat, a tak jsem nad odpovědí a moji blbou otázku jenom mávnul rukou. Nemělo smysl dál tu čekat, a tak jsem vykoukl a pomocí Síly kameru hezky rozmáznul po zdi. Teď už by neměla být schopná nás zachytit, na druhou stranu bylo celkem jisté, že si toho někdo všimne.

Tak honem, jdeme!

Zavelel jsem a vyrazil jsem z poza rohu přímo ke dveřím na pravo. Meč jsem měl připravený deaktivovaný v ruce a dával jsem si pozor na dveře po levé straně, kdyby z nich náhodou někdo chtěl vyjít.

Držte se u mě.

S tím jsem se kouknul na dveře a pokusil jsem se je otevřít. V případě, že by byly zamčené se nejprve podívám po něčem, kam by se dala strčit karta a otisky, případně kouknu na Letyru, jestli by nemohla zakouzlit ještě jednou a dveře otevřít. Vždy tu byla ještě varianta otevření dveří pomocí meče, případně postupování dál chodbou směrem doprava, i když to jsem nechával zatím jako poslední možnost.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Nic vyloženě kreativního z tvé mysli, ani z mysli ostatních nevzešlo a tudíž jsi se s kamerou dál příliš nepáral a jednoduše ji rozmáznul pomocí Síly o stěnu, což nebylo nic složitého. Z toho co bývalo kamerou se rozletělo množství součástek do všech stran a tebe tak nyní nebylo možné vidět. Vyrazil jsi tedy kupředu ke dveřím při pravé stěně - které se staly tvou první prioritou. K tvému milému překvapení nebyli zamčené a otevřely se pouze aktivací tlačítka vedle na stěně. To co bylo za nimi však příliš radosti nepřineslo, protože se jednalo o jakousi odpočinkovou místnost s dřezem, něčím co vypadalo jako starý stroj na caf, starou proleželou pohovkou, něčím podobnému mrazicímu boxu a samozřejmě stolem s třemi židlemi.
Skvělé, tady si můžeme dáchnout.
poznamenala zklamaně Letyra, ale nebylo to mířeno na konkrétní osobu, pouze obecně. Podívala se na tebe a poté na druhé dveře, které se náhle začaly otvírat. Osoba, která byla až doposud za nimi se tedy rozhodla z nějakého důvodu vylézt ven, což bylo zrovna na chodbu, kde jsi stál ty se svým "týmem".
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Hm, Tak tohle východ nebude.
Letyra pro jednou měla pravdu, ale na oddáchnutí jsme bohužel neměli moc času. Dalo se čekat, že osoba za druhými dveřmi dřív nebo později přijde za námi. Dost možná taky byly druhé dveře cestou pryč odsud. To bylo zapotřebí zjistit. Avšak nejprve bylo potřeba neutralizovat hrozbu, kterou bytost představovala. V ruce jsem měl stále svůj světelný meč, který jsem zatím neaktivoval, abych nevyplašil právě přicházejícího charakteristickým zvukem meče. Sám jsem se přesunul blíž k levým dveřím a tudíž i osobě, která nás hodlala podstit návštěvou tak, abych byl mezi dveřmi a zbytkem mé skupiny. Čekal jsem, až uvidím o koho půjde. Samozřejmě jsem byl připraven hned aktivovat meč ke své obraně před střelbou, případně případného útočník odhodit pomocí Síly. Na druhou stranu rytíř Jedi by neměl být agresor, a tak ho nechám, ať začne.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Věnoval jsi svou pozornost dveřím na druhé straně, ale to až poté, co jsi za sebou skryl vaší skupinu. To nebylo nic složitého, protože skupina se podvědomě přesouvala za tebe. Dveře ukázaly lidského muž, který byl tebou nejprve překvapen, aby pak vykřikl:
Útěk z cely! Vetřelec!
vykřikl co nejhlasitěji dovedl a začal chmatat po svém blasteru u boku. To byl ten nejvhodnější okamžik pro to, abys použil Odhození a člověka zkusil naučit lítat. Let však skončil poměrně rychle, když s sebou jedince praštil o zeď a upadl do bezvědomí, ale byl nyní vyřízen. Vešel jsi do místnosti, kam jsi ho odhodil a zjistilo se, že se jedná o bezpečnostní místnost s monitory do cel, a vlastně do celého vězeňského bloku. Na několika kamerách však visel štítek - opravit a k tvému štěstí to byly zrovna ty, kterými jste doposud šli, jinak by na vás mohl někde čekat. Zároveň to prozrazovalo, že ve vězeňském bloku byly cely monitorovány nějakou skrytou kamerou. Po rychlé obhlídce místnosti jsi přikročil k muži, abys zkontroloval jeho stav, stále se svým mečem v ruce.
U prašivého hutta, co mu chceš uříznout teď?
vyjekla ze sebe polekaně Letyra, protože situace z jejího pohledu mohla vypadat i takhle.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Všechno šlo poměrně dobře a já za to byl rád. Ukázalo se, že ani tyhle dveře nevedou pryč, takže zbývala jenom chodba. Když jsem kontroloval omráčeného muže, tak se Letyra právem zhrozila. Vypnul jsem tedy radši meč a uklidnil jí.

Neboj, tomuhle nebudu sekat nic.

Muže jsem prohledal a ujistil jsem se, že hned tak nevstane. Následně jsem ho odzbrojil. Blaster jsem podal gamorreance s jasnou otázkou.

Umíte s tím zacházet? Kdyby bylo náhodou třeba..

Doufal jsem, že umí aspoň trochu střílet, i když jsem v to nijak zvlášť nevěřil. Každopádně nebyl čas na vybavování, a tak jsem jenom stroze zavelel a vyrazil jsem s deaktivovaným mečem do chodby, která by nás snad měla vyvést z vězení a následně snad i z celého baráku. Už jsem sice začínal být trochu unavený, avšak adrenalin a nutnost správně dokončit tuto misi, zejména tedy teď zmizet z tohohle domu, mě nutili být neustále ostražitým. V Síle i mimo ní jsem se rozhlížel po možném zdroji nebezpečí a svižným krokem jsem postupoval chodbou připraven aktivovat a použít svůj meč nebo Síly k obraně sebe a své skupiny.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Letyru jsi slovně ujistil, že o žádnou řezničinu se nyní pokoušet nebudeš, ale nepatrné z napětí z ní vyloženě nespadlo, což bys mohl vycítit, kdyby se k ní natáhl v Síle. Muž byl k tvé spokojenosti stále v bezvědomí a tak jsi neměl potíže ho odzbrojit a jeho vybavení předat gamorreance s jednoznačnou otázkou.
Já v minulost střílela.
odpověděla stroze gamorreanka, byť významově to nebylo zrovna jednoznačné, ale na to by sis mohl už do jisté míry zvykat. Blaster si překontrolovala, zatímco jsi se opět ujal vedení vaší skupiny a zamířili jste vpřed. To znamenalo vylézt z místnosti, zabočit doprava společně s chodbou a chvilku pokračovat na její konec, kde byly jediné dveře. Velké duracelové dveře v levé straně stěny, které jednoznačně vedly ven. K jejich otevření sloužil mohutný počítačový panel napravo od nich, který mohl dveře otevřít pouze po zadání správného přístupového kódu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Hm, to je teda vážně moc pěkný.

Poznamenal jsem a přemýšlel jsem, jak se zkrz to dostaneme. Samozřejmě jsem neznal kód a uhodnout ho by byl asi běh na dlouhou trať. Proto jsem to moc nekomplikoval a znovu jsem zažehl svůj světelný meč, který jsem měl stále po ruce. Bylo jasné, že dveřma to asi nepůjde zrovna nejrychleji, ale jiná varianta mi bohužel nepřišla na mysl, a tak jsem meč zabodl do dveří a začal jsem vytvářet průchod tak velký, aby se tamtudy protáhla i gammoreanka. Čas od času jsem si dal v řezení krátkou pauzu, abych pomocí Síly zkontroloval dění za dveřmi.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Další z části slepá ulička v postupu ti radost nijak neudělala a opět tě přinutila k použití tvého světelného meče. Už jenom probodnutí dveří ti pár vteřin trvalo a když jsi začal vykrajovat velký oblouk, tak už po několika vteřinách bylo jasné, že to dost slušnou dobu potrvá. Rozhodl jsi se proto dělat místy pauzy, stejně i z toho důvodu, abys odhadl zda-li se někdo neblíží z druhé strany. Ale pauzy celý proces zdržovaly, i proto, že duraocel v okolí řezu stihla vychladnout a trvalo ti o něco déle, než jsi mohl pokračovat znovu v plynulém tempu.
Takto jsi pokračoval, než jsi byl už skoro u konce a vybral sis čas na poslední přestávku. V ten moment přišlo zklamání - v Síle jsi objevil hned tři jedince, jak se naštosovali na druhé straně dveří a vyloženě na tebe čekali. I jejich pozice tomu nasvědčovala - jeden naproti víc vzadu, nejspíše něčím krytý, a po jednom na každé straně.
Děje se něco?
poznamenala trpce Letyra, když si všimla, že tvoje pauza mezi řezy se zničehonic protáhla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Máme společnost na druhý straně dveří.

Odpověděl jsem Letyře suše a na chvilku jsem se zamyslel, abych přišel na nejvhodnější postup. Protože jsem nechtěl ohrozit zdraví a život ani jedné z žen, rozhodně jsem je odeslal do pozadí.

Vyřídím to sám, běžte radši za roh, těžko říct jak se na nás vyzbrojili.

Počkám, až obě odejdou, potom dokončím řez a v okamžiku na to se do vyříznutého kusu opřu pomocí Síly, abych ten kus duraoceli vyrazil a vymrštil co nejrychleji do chodby za dveřmi, což by mohlo lehce překvapit útočníky. Samozřejmě zaujmu obraný postoj s mečem a pomocí Síly i očí a dalších smyslů se snažím co nejrychleji po vyražení dveří zorientovat, abych mohl odrážet případné výstřely a co nejrychleji skoncovat s těmi, kteří nás nechtěli pustit z tohoto domu.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Vědom si současného stavu situace jsi přišel s rychlým a jednoduchým plánem, jehož realizaci jsi započal odesláním žen do bezpečí. Letyra sice utrousila nějakou poznámku k tomu "že stejně nechtěla vidět další sekání suvenýrů", ale jinak se podřídila bez dalšího odmlouvání.
Plán jsi provedl dokončením řezu a následným šťouchnutím do odřízlého kusu dveří tak, že jsi skoro vystřelil kupředu. Kus nepatřil zrovna mezi nejmenší, ale již jsi měl zkušenosti s pohybováním landspeederu, tak tohle bylo na srovnatelné úrovni. Přesto tě možná trochu překvapilo, jak kus dveří odlétl. Mnohem víc však překvapil jednoho z mužů, který si ustlal pod ním a pokud by to přežil, tak by si následky nesl až do konce života. Víc jsi ho už nevnímal a soustředil jsi se na dvojici zbylých, kteří i přes překvapení zahájili palbu. Vlastně ji spustili ještě předtím, než jsi stihl vykouknout ven, takže jsi moc dobře věděl, kde se oba nacházejí. Proskočit skrz s odrážením střel již poté nebylo tak složité, stejně jako následně odzbrojení muže nalevo jedním sekem světelného meče. Pak následovala potřeba krytí rány zpoza tebe, ale i to nebyl větší problém. Objevila se zde však další otázky, co s mužem před tebou, který již neměl blaster, byť se zdálo, že by se rád nějak ještě ozbrojil a jak posléze naložit s mužem za zády, jehož střely jsi zatím v klidu odrážel do ztracena.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Můj jednoduchý plán byl sice opravdu jednoduchý, ale na druhou stranu fungoval velice efektivně. Jednoho muže jsem se zbavil už pomocí dveří, což pro něj mohla být dosti nepříjemná smrt. Život druhého jsem měl v rukách a třetí se mě jenom zoufale snažil zasáhnout. Zdálo se, že by to nemusel být takový problém. S odzbrojeným mužem, který měl stále bojovnou náladu jsem se nikterat nemazal a za použití Síly jsem s ním fláknul o zeď tak, aby minimálně ztratil vědomí a nemohl už tak do boje nebo našeho pronásledování nikterak zasáhnout. Poté jsem věnoval svou plnou pozornost poslednímu muži, jehož rány jsem prozatím jenom vykrýval. Rozhodl jsem se postupovat stejně jako u toho prvního a taktéž s ním pořádně praštit o stěnu, což by mi mělo zajistit vítězství.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:
Na vykrývání střel sis ponechal pouze jednu ruku volnou, ale nijak se to výrazně nedotklo tvé obrany. Dotklo se to neozbrojeného muže, který s sebou praštil o zeď za ním, ale protože byl dost blízko, tak jsi ho neomráčil na první pokus. Povedlo se ti to až na podruhé, kdy jsi ho nejprve přitáhnul k sobě a poté jím znova mrštil o zeď. Tentokrát již stačil nabrat dostatečnou rychlost, aby upadl do bezvědomí. Zbylý muž sledujíc toto tvoje snažení se rozhodl vydat na ústup stále se kryjící mohutnou palbou. Ale zásobník jeho blasteru nebyl nekonečný a tak přišla chvíle, kdy si ho potřeboval vyměnit. Byť už byl na ústupu, tak stále dost blízko na to, aby jsi v pohodě uchopil a mrštil k nejbližší zdi. Tenhle upadl do bezvědomí prakticky hned a s ním přestala i střelba. Chvilku se na to se v tebou 'otevřených' dveřích objevil blaster a za ním Letyra. S trochou úlevy zjistila, že jsi nikoho zatím neporcoval a došla až k velkému plátu dveří, pod nímž ležel třetí z mužů. Zkoumavě si ho prohlédla, když se zničehonic vyděsila.
On ještě žije!
poznamenala a podívala se směrem k tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Pevnost klanu Grwarrhk:

Vše šlo víceméně jako po másle, a tak bylo velice brzy cesta volná. Letyra to brzy také zaregistrovala a dorazila až ke mě, aby prozkoumala bojiště. Její novinářská zvědavost se nezapřela a já se trochu divil, že se neoběvila již v průběhu boje. To, že našla ubožáka, kterého trefily dveře, mě moc nepotěšilo.
Co jsem s ním ale asi tak měl dělat? Byl prostě ve špatný čas na špatném místě.
Svoji myšlenku jsem taky zopakoval Letyře, protože to, jak dopadl, nebyla moje chyba.
Hele, to mi nevyčítej, prostě stál na špatným místě ve špatnou chvíli.
Pokrčil jsem rameny a chystal jsem se houknout na gammoreanku, abychom mohli pokračovat v cestě. Až když mi došlo, že říkala že žije a ne že je mrtvej, tak jsem se otočil zpátky na Letyru a s tázavým pohledem jsem pravil.
Ještě žije? To mě kliku. Nebo smůlu?
Poté jsem přeci jenom nakoukl za dveře a zavolal na gammoreanku.
Vyřízeno, půjdeme dál.
Na to jsem se otočil zpět na Letyru a při čekání na bývalou vězeňkyni jsem přemýšlel, za co mi Letyra vynadá tentokrát. Měl jsem chuť se jí zeptat, jestli ho mám teda dorazit, ale radší jsem mlčel a počkal jsem, za co mi začne nadávat tentokrát.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“