4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Les:

Za Letyřinu pomoc jsem jí samozřejmě poděkoval a cítil jsem se trochu hloupě kvůli tomu, že jsem jí podezříval. že udělá nějaký podraz. Teď už jsem plně chápal její obavy. Naštěstí byly zažehnány. To už jsem však usínal, což vůbec nebylo špatné. Jenom následné probuzení bylo trochu překvapivé.

To jsem si moh myslet. Ale co, aspoň tam budeme dřív.

Pomyslel jsem si a jenom jsem změnil pozici tak, aby mi byla pohodlnější pro spánek, zavřel jsem oči a spal jsem dál, abych byl aspoň trochu použitelný až dojedeme do pevnosti.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurr:
Z toho, že jste byli na cestě, jsi moc překvapený nebyl a nedělal jsi z toho žádnou velkou vědu. Našel sis akorát příjemnější pozici a rozhodl se usnout znova.

Když jsi se probral podruhé, tak jste akorát vjížděli do Mugsurru. Za řízením už byla opět Letyra a bylo na ní jasně poznat, že oproti gamorreance je v tom mnohem zkušenější. Gamorreanka se tím však nezabývala a nadšeně mávala na všechny obyvatele okolo sebe. Při kontrole chronometru jsi dospěl k tomu, že jsi dostal zhruba další hodinu spánku navíc. Obě šoférky tak musely notně šlapat na plyn, protože na gworazzích byste sem dorazili výrazně později. Dirm stále ležel omráčený vedle tebe a bylo jasné, že některá z žen si dala záležet na tom, aby tomu tak bylo zhruba po celou cestu. Případnými zdravotními následky po opakovaném omračování se tedy nikdo nezabýval.

Jakmile si gamorreané v ulicích začali všímat, že se jim vrací jedna z jejich matron, tak přestali na chvíli pracovat a nadšeně jásali. Letyra musela nakonec trochu přibrzdit, ale landspeeder zastavila až u sídla klanu Horrhk. Zde už byli předem zalarmováni, že se ve městě něco děje a tak tu čekal jak Karafa, tak několik významných matron. Pouze klanová matrona Ugmarra čekala nejspíše ve svém trůnním sále, jak jí velela tradice.
U všech morrtů, vy jste to opravdu dokázal a tak rychle! Vznešená Aggwurrh, dovolte mi vás přivítat nazpět!
protlačil se Karafa nenápadně dopředu, aby vás nadšeně přivítal a hned se věnoval Aggwurrh, které nabídl pomoci při vystupování z vozu. Musel se přeci jen držet své pozice a tradic, které se rozhodl akceptovat za své. Aggwurrh mu poděkovala v gamorreanštině a vydala se naproti ostatním matronám v odpověď na jejich přivítání, zatímco Karafa zůstával u vašeho landspeederu. Letyra se trochu uraženě dívala na Karafu, který ji úplně opomenul a ani neuvažoval, že by mohla mít nějaké zásluhy. Místo toho Karafa čekal na tvou reakci a pár zvědavých pohledů směřoval i na vašeho zajatce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurr:

Poté co jsem se podruhé probudil, zkontroloval situaci a zjistil, že už jsem téměř u konce naší cesty, promnul jsem si oči a upravil jsem se, abych nevypadal jako právě probuzený až dorazíme k paláci. Přeci jen bylo potřeba zachovávat nějaké to dekorum. Dva ohořelé zásahy na tunice jsem lehce oprášil a těsněji jsem si přitáhl plášť, který jak jsem doufal, je bez problémů zakryje. Cítil jsem se již trochu lépe, i když má zranění rozhodně vyžadovala následné další ošetření respektive alespoň výměnu obvazů a kontrolu ran. To však mohlo počkat, protože pro tuto chvíli bylo vše celkem v pořádku.
Když už jsem konečně zase vypadal aspoň trochu jako rytíř Jedi, dojeli jsme až k paláci, kde už čekali zajímavý lidé. Zejména Karafa byl dobře slyšet se svým uvítáním a chopil se znamenitě své role. Na jeho pochvalu jsem jenom lehce s úsměvem pokynul a nechal ho, ať se činí. Sám jsem nebyl nijak zvlášť dobrý v gamorreanských tradicích a už vůbec jsem neměl chuť ani sílu na nějaké další panáčkování. Svou práci jsem odvedl a to mi stačilo. To už se však Karafa zbavil gamorreanky a teď čekal na nás.
Nejprve jsem také pomalu a opatrně v souvislosti se svými zraněními vystoupil z landspeederu a podal jsem Karafovi ruky na pozdrav.

To bude na delší povídání. Každopádně ze všeho nejdříve nechte tohohle bídáka zavřít do nějaké útulné tmavé kobky a pokud můžete, pošlete válečníky zpět po našich stopách. Na cestě někde v lese by tam mohli být ještě svázaní společníci tohohle mizery. Pokud se jim teda nepodařilo nějakým způsobem osvobodit se. Ti se svým vůdcem zde jsou také příčinou všech těchto problémů.

Svůj proslov směrem ke Karafovi jsem doplnil jasnou gestikulací, která nejednou odkazovala na svázaného a omráčeného Dirma. Svým pohybem jsem pak chtěl naznačit, že bychom mohli vyrazit někam dovnitř paláce. Nebylo by přeci úplně vhodné ihned odletět. S pohledem na Letyru a Karafu jsem ještě dodal.

Co to probrat uvnitř?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurr:
Karafa na tvé pobídnutí k přemístění vašeho zajatce reagoval velice svižně a zamával na gamorrské nedaleko vás stojící stráže, které bez většího váhání dorazili k vám. Stačilo mu pár slov, gest a zajatec byl dost nekompromisně nesen do cely, která mu určtibě nebude moc příjemná.
To vypadá mnohem vážněji, než jsme si původně mysleli. Informace, které z něho budeme moci dostat nám mohou hodně prozradit. Doufám, že vám nebude vadit, když vás do toho nezahrnu a zajistím si výpomoc kolegů z rozvědky? A jistě se můžeme usadit někde vevnitř. Ale nejprve je potřeba zajít ke klanové matroně Ugmarře a vzhledem se netrapte, to teď opravdu nehraje roli.
poznamenal Karafa a ihned vyrazil dovnitř, jen co něco dořešil s jedním ze strážných. Nebylo překvapující, že se k vám brzy přidali i členové Letyřina doprovodu, aby se ujistili o stavu své šéfky. Ta je jen rychle odbyla a mířili jste dál k matroně.

Oficialita u matrony nakonec nebyla nikterak výrazně dlouhá a jednalo se spíše o formální přivítání významné členky klanu a jakési složení díků zachráncům, kam byla zahrnuta i Letyra a to nejen ke Karafově překvapení. Samozřejmostí byla pozvánka na večerní hodování na počest této důležité události. Krátce poté jste se octli v místnosti, kde jste s Karafou mohli již dříve mluvit.
Nyní můžeme mluvit, možná by bylo vhodné to celé projít dříve, než se bude vyptávat matrona. Chcete něco k občerstvení, než začnete?
počkal si Karafa u stoly, jestli si neřeknete o nějaké občerstvení, čehož využila Letyra a požádala o sklenku čisté vody. Na něco delikátnějšího očividně neměla chuť a řada tak byla nyní na tobě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurr:

To už samozřejmě nechám na vás, já svou práci odvedl.

Pousmál jsem se na Karafu a unaveně jsem vyrazil za matronou. Naštěstí byly oficiality rychle z krku a další setkání mělo proběhnout až za nějakou dobu u pořádné hostiny, na kterou jsem se vlastně i docela těšíl. Přeci jenom jsem už nějakou chvíli neměl opravdu pořádné jídlo nepočítám-li sváču co jsem si dal po cestě. To už jsme však zmizeli v místnosti, kde se Karafa rozhodl nás vyslechnout.

Taky bych si dal trochu vody, jestli můžu poprosit.

Počkal jsem, až nám sežene vodu, abych se pořádně napil před tím, než jsem začal vyprávět celý náš příběh pěkně od začátku. Z vyprávění jsem vypustil svá zaváhání, kontroverzní, nepopulární a nedůležité činy a rozhodnutí, ale s fakty jsem nikterak nemanipuloval. Nakonec jsem ještě dodal.

Možná by stálo za to spojit se i s tím druhým klanem a tuhle situaci řešit společně, aby k něčemu takovýmu již znovu nemohlo dojít. Osobně z toho mám takový pocit, že by možná mohlo jít o víc než jenom o ambiciózní plán jednoho mizery. V případě že bych neuspěl by tato situace totiž mohla absolutně destabilizovat Gamorr a také jeho napojení na Republiku a kdo ví, čeho bychom se poté mohli dočkat. Mám pocit, že tohohle lumpa si najal někdo daleko mocnější. Někdo, kdo by nám mohl hodně zavařit.

S vážným pokýváním hlavou uzavřu své povídání a dám prostor Letyře a Karafovým otázkám.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurr:
Karafovi jsi pečlivě vylíčil vše potřebné, aby byl nyní v obraze a nakonec jsi připojil svůj dojem z celé situace. Stejně jako jsi neopomněl přiložit doporučení, jak by se daná situace dala ještě dořešit nebo dále sledovat, aby nedošlo k něčemu většímu.
Ten mizera to určitě neměl z vlastní hlavy. Škoda, že jsme nenašli jeho kancelář, protože tam by snad nechal válet se nějaké důkazy pro koho pracoval,
podpořila jednu z tvých zmínek Letyra a tys věděl, že to nejspíše bylo i na základě vlastní zkušenosti. To však před Karafou přiznávat nechtěla a celé to zaonačila do neutrálních výrazů, dle kterých se to dalo odhadnout.
My už to z něj vypáčíme, ale ta situace u druhého klanu se mi moc nelíbí. Stejně jako to, že klan Grwarrhk se nechal ovlivnit cizáky, lidmi. Na důvěře nám to nepřidá a to ani díky mému vlivu, či vaší záchraně Ugmařřiny dcery. A jak jste mi situaci popisovali, tak u klanu Grwarrhk by mohlo dojít i k vypuknutí vnitroklanové války.
mračil se Karafa a pohledem zkontroloval, zda-li jsou dveře dobře zavřené. Nervózně vstal a chvilku přecházel po místnosti.
Víte, když tu byly dva rovnoměrně silné klany, tak jsme měli dobrou diplomatickou pozici. Vždy byl ještě druhý zájemce. Jenže podle situace u Grwarrhků tam dojde k notnému oslabení a v dalším období se toho Ugmarra pokusí využít. Tedy, přesněji její manžel, a získat územní převahu. Pomsta je zde dosti oblíbená a klanová matrona nikdy nezapomíná. A pokud by Ugmarra neměla útočit, tak je za značné úplatky či ústupky, což by Grwarrhk oslabilo i tak. A jakmile je zde dominantní klan, tak bude klanová matrona vědět, že jestli chceme obchodovat, tak si ona bude moci určovat ceny. A teď už jistě ví o neshodách u Grwarrhk, protože jí to Aggwurrh určitě pověděla. Situace se nám bohužel notně zkomplikovala a to i přes vaše snahy,
zamýšlel se Karafa a byl stále více a více zachmuřený. Vše se zdálo složitější, než tomu nakonec doopravdy bylo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurr:

To už bohužel nemohu sloužit. Politika na Gamorru není mojí doménou. Ale věřím, že vám se podaří najít nějaké dobré řešení této krize. Já jsem tu v té pozici vojáka, to vy jste zde tím politikem.

Unaveně jsem Karafovi dal najevo, že já jsem svou misi splnil a že politické otázky jdou tak trochu mimo mě. Nerozuměl jsem místním poměrům a vlastně jsem ani moc nechtěl. Těšil jsem se na návrat na Coruscant, na obětí od Trielly, která už určitě trnula hrůzou, co se mnou je, když se tak dlouho neozývám. Prostě jsem se těšil domů a prekérní situace Gamorru mě vážně nezajímaly.

Každopádně se domlívám, že by Grwarrhk nemusel být zas až tak oslaben, matrona kterou jsme osvobodili se mi zdála poměrně silná a řekl bych, že stará matrona byla ovládána pouze díky vydírání. Ovšem nejsem obeznámen s místní kulturou. V civilizovaném světe by však takováhle událost společnost spíše posílila.

Přidal jsem ještě jeden svůj názor ve kterém jsem vyjádřil, že Gamorr je hnusná díra.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurr:
Karafa i Letyra nebyli tvými výroky nijak výrazně překvapeni a příliš se jimi nezabývali. Vlastně Letyra pouze tiše popíjela vodu a do konverzace doposud nezasahovala.
Musím nesouhlasit s vaším názorem na posílení civilizace. Jen si představte, co všechno se stane, když se uvolní zničehonic pozice kancléře? Neobjeví se jenom jeden silný kandidát, ale také spousta dalších. A pokud ti slabší budou chtít uspět, tak budou sahat ke špinavým praktikám a tak dále.
poznamenal na to Karafa a podíval se na Letyru.
V tomhle máte pravdu. Občas je pěkný bordel už jen při rvačce o místo senátora, natož pozice nějakých výborů a hlavně kancléře. Holonetoví novináři jsou vždy nadšení, když se něco takového děje a snaží se to všechno vyšťourat. Jenže ani jedno, ani druhé ničemu neprospěje.
podpořila Letyra Karafův názor a pokusila se v křesle uvolnit.
Jinak, co se vás týká, váš úkol je tu samozřejmě splněn a navíc sám nevím, jak byste nám mohl ještě pomoci. Přesto bych vám doporučil odjet až po večerní oslavě u večeře - rozhodně to pomůže našim vztahům s nimi. Ale teď vás už nechám odpočívat a půjdu zajistit některé další záležitosti.
uzavřel Karafa vaši konverzaci a po chvilce opustil místnost poměrně rychlým krokem. Zdálo se, že jeho mysl byla plná myšlenek a on musel začít některé z nich uskutečňovat.
------------------
Protože už toho moc nechystám, tak by mě zajímalo, jak hodně se chceš věnovat oslavě u matrony, cestě zpátky? Můžeme to všechno prolétnout(postarám se o to v dalším příspěvku), nebo se ještě na něco zaměřit.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurr:

Jak říkám, tyhle politické boje jdou mimo mě. A čemu nerozumím, do toho se nepletu. Hostiny se samozřejmě zúčastním, to je jasné a nazpět vyrazím hned po ní.

Zakončil jsem rozhovor s Karafou a také se napil své vody. Byl jsem stále dost unavený, a tak jsem neměl v plánu nic jiného, než si jít do hostiny ještě nějakou chvíli odpočinout, poté se umýt, převléct do čistého a vyrazit se pořádně nadlábnout. Letyru jsem nijak zvlášť neřešil a nechal jsem jí, ať si dělá co chce.

____
Během cesty zpět by se ještě Askel rád zeptal Letyry, jaká bude její reportáž.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurr:
Odpočinek ti hodně prospěl, byť to stále ještě nebylo úplně ono. Předtím, než jsi se převlékl do čistého úboru a překontroloval svá zranění, jsi musel notnou část věnovat své úpravě. Takže když jsi nakonec vyrazil na hostinu, tak už jsi vypadal notně civilizovaně, ale Letyra tě jako obvykle trumfla. Měla na sobě dlouhé černé šaty, které byly velice těsné a skvěle vykreslovaly její křivky.
Na hostině jste měli oba k dispozici čestná místa vedle matrony Ugmarry a její navrácené dcery a nejednou vám byl přinesen příspěvek. Samozřejmostí bylo několikeré opakování vašeho dobrodružství a to především vašeho postupu budovou nebo přestřelky v lese. Do postele ses dostal až pozdě v noci a to řádně nasycen a notně přiopit, protože na oslavě o jídlo a pití nebylo nouze.

Odletěli jste hned ráno v doprovodu čestné eskorty a po rozlučkové audienci u matrony, která vám popřála dobrou cestu. A pak už nebránilo nic tomu, abyste odletěli z Gamorru a vyrazili zpět na Coruscant. Cesta byla klidná, i proto, že Letyra pracovala na mnoha záležitostech se svým týmem a dávala dohromady vše, co mělo být v její reportáži. Zahloubanou nad datapadem jsi ji našel i v momentě, když jste dorazili ke Coruscantu a čekali jste ve frontě pro přistání. Podle slov pilota to vypadalo ještě na dobrou hodinu, než budete moc přistát do hangáru Chrámu Jedi. Letyra seděla za stolem v dalších dlouhých šatech rudé barvy s vzhledným výstřihem a vypadala hodně soustředěně. Na stole měla poloprázdnou sklenku s nějakým minerálním nápojem a válel se tam ještě jeden datapad.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurr:

Chvíli jsem jen tak stál opřený o rám dveří a prohlížel jsem si ženu, která mě několik posledních dní doprovázela. Tu, kterou jsem chtěl dostat do postele. Tu, kterou jsem neprávěm podezříval že na mě šije podraz a tu, která si toho už zřejmě dost prožila a dobrodružství se mnou pro ní možná nebylo úplně jedinečné. Teď už jsem však víc myslel na svoji Triellu, na kterou jsem se dost těšil, avšak ještě mě čekala návštěva u Rady, před kterou jsem musel všechny podobné myšlenky skrýt. Nebo se o to aspoň pokusit.
Nakonec to dopadlo docela dobře.

Sekne ti to.

Pronesl jsem po chvíli a usmál jsem se na Letyru. Poté jsem přistoupil o něco blíž a s úmyslem dozvědět se něco o její reportáži jsem se jí zeptal.

Tak jaká bude tvá reportáž? Přiřadí mě na jejím základě k zemědělským sborům nebo to nebude tak zlé a na příště dostanu aspoň stejně mizernou misi jako byla tahle?

Pousmál jsem se fóru, který ona možná nepochopila, ale otázku jsem myslel poměrně vážně. Jako obvykle jsem udělal pár hovadin, které by špatně interpretované nemusely vyznít moc dobře. Na druhou stranu jsem zachránil celou planetu a vlastně i zadek samotné Letyry, které se setkala s dávným milencem, takže by to pro mě nakonec nemuselo vyznít tak zle.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Coruscantu, Transportní loď:
Zbývajícího času do přistání jsi chtěl využít k tomu, aby ses pokusil zjistit, jak věrohodně budeš ztvárněn v reportáži, kterou o tobě Letyra již jistě zpracovávala. Rozhodl jsi se to celé začít nejprve lichotkou a celkově tedy opatrným a méně nápadným přístupem.
Kdybych tě už trochu neznala, tak řeknu, že mě balíš,
odsekla jednoznačně na složení poklony a prakticky ani nevzhlédla od své práce. Na chvíli se ti tak vybavila z počátku své cesty, nekompromisní a sebevědomá reportérka schopná pro dobrý článek snad i zavraždit vlastní rodinu. Nakonec ale přeci jen odložila datapad a vzhlédla se zvědavým výrazem k tobě, když jsi prozradil skutečný důvod své návštěvy. Chvilku neodpovídala, aby se pak nakonec sebejistě pousmála.
Bude z toho určitě trhák, Jedi s mírně masochistickými sklony obrátí půlku Gamorru naruby, ruce ne ruce, blastery ne blastery a nakonec tedy zabrání občanské válce, tím že nechá zničit jeden z klanů sama sebe, poté co vyvraždí hnízdo ziskuchtivých podnikatelských existencí. Můj kreslíř už dokonce pracuje na obrázku, jak jsme odjížděli z té pevnosti, která je za námi v plamenech. Uvidíš,jak tě bude brzy zbožňovat půlka Coruscantu a spousta teenagerek.
vylíčila ti srdnatě a pak se laškovně opřela o sedadlo.
Ale kdybych se ti to nelíbilo, tak by se to dalo upravit ... za jistou cenu.
usmála se svůdně a ukázala ti notnou část své nohy, z níž jsi mohl vidět daleko nad koleno, přesto ne úplně nejvýš. Rozhodně se nedalo Letyře upřít, že by vaše dobrodružství nějak poskvrnilo její pečlivě opečovávané tělo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Orbita Coruscantu, Transportní loď:

Poté, co mi Letyra barvitě vykreslila svou reportáž jsem jenom na sucho polkl a začal jsem odpočítávat minuty do doby, než mě Rada pošle na nějaký zapadlý svět daleko od světů Jádra popohánět růst nějakého obilí.

To bych vážně nepřežil.

Zabědoval jsem si v hlavě sám pro sebe. To už se však moje společnice začala předvádět. Tatam byla myšlenka na Triellu i na Radu. Letyra byla opravdu krásná ženská a zdálo se, že provokuje. Reportáž, kterou mi vylíčila, byla pro mě už tak dost špatná, takže pokud by tam dopsala ještě něco o Jedim, který nectí Kodex, tak už by to nebyl takový rozdíl. Proto jsem se rozhodl hrát její hru a hypnotizován pohledem na její odhalené stehnu jsem přistoupil zase o kousek blíž.

Abych řek pravdu, tak ta reportáž zní vážně moc hezky, ovšem oba víme, že tak, jak jsi to nastínila, je to daleko od skutečnosti i od toho, za co by mě neposlali někam daleko od světů Jádra nutit růst trávu na skále.

S úsklěbkem jsem dal najevo, že se mi ta reportáž vážně moc nelíbí a dále mi teda nezbývalo než dostat z ní, co vlastně chce.

Kdyby se to dalo upravit, tak by to samozřejmě bylo moc dobrý. Záleželo by však na té ceně.

Usmál jsem se a přistoupil jsem k ní ještě blíž tak, že jsem teď stál jenom krok či dva od ní a můj pohled pustoval mezi jejím tělem a obličejem, ze kterého jsem se snažil vyčíst, zda si se mnou jenom tak hraje nebo to myslí vážně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Coruscantu, Transportní loď:
To jak ti Letyra vylíčila nástin své reportáže s tebou dost zamávalo a přivedlo tě to do jisté míry na hranu paniky. Navenek se ti to však povedlo jakž takž udržet a z myšlenek na Triellu se stal myšlenkový závod o to, která z nich by tě z tohohle mohla vysekat. Zvolil jsi opatrný přístup, kdy jsi mírně naznačil, že by i něco šlo, ale nijak jasně jsi to nepotvrdil. Zároveň ses pokoušel o nalezení jakýchkoliv známek toho, co by ti napovědělo více, ať už na jejím těle nebo v obličeji.
No to je hrozný, Jedi ne-Jedi, vy chlapi jste všichni stejní. Jakmile jde o váš krk, tak je vám jedno, co obětujete, hlavně když vám zůstane co máte,
ošila se ostře Letyra, vstala ze svého místa a strčila ti před čumák datapad s reportáží.
Drahý Nur Ebione, jsem vámi vysoce zklamaná a opravdu budu přemýšlet, jestli do té reportáže nepřidám něco o vaší chlípnosti,
vyčkala až datapad uchopíš a svérázným krokem vyrazila do kokpitu, aby zkontrolovala situaci. Zdálo se tedy, že celou situaci pouze hrála.
To ti potvrdila i reportáž v datapadu, která byla připravena poutavě, akčně, ale vynechala několik sporných momentů a třea v pasáži s odseknutou rukou byla pouze slova "rázně vzal nepříteli možnost jakkoliv vrátit úder a situaci udržel pod svou naprostou kontrolou". Sice jsi byl v několika momentech vykreslen jako pouhá lidská osoba dopouštějících se omylů, ale v podání Letyřiny reportáže to bylo podané tak, že se z toho dal pochopit fakt, kdy Jediové nejsou neomylní nebo všemocní, ale hlavně oddaní své věci a svým povinnostem. A proto je třeba jim pomoci. Ve své podstatě vlastně reportáž nepřímo Jediům obecně byla spíše nápomocná, než naopak.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Orbita Coruscantu, Transportní loď:

Po jejím proslovu jsem se nezmohl ani na slovo a pouze jsem smutně pokrčil rameny. Vlastně měla pravdu, což mě opět vracelo k úvahám, co já vůbec o Řádu dělám. Tuto pochybnost jsem však odsunul do pozadí a přečetl jsem si reportáž, kterou Letyra napsala poměrně pěkně a zdálo se, že by mě za to Rada ani nemusela moc seřvat. Zacítil jsem se trochu trapně za svou předchozí reakci, ale co se stalo už se stejně nedalo vzít zpět, a tak jsem se tím už radši moc netrápil. Když jsem znovu potkal Letyru před odchodem z lodi, tak jsem jenom omluvně špitl jediné slovo.

Děkuji.

Nasadil jsem velice pokorný a sebemrskačský výraz a doufal jsem, že to pochopí.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“