4. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Letyra na tebe jenom trochu povýšeně povyplázne jazyk, možná by se to dalo rychlostí přirovnat k některé z mnoha druhů ještěrek, a posadí se vedle tebe, aby naslouchala vašemu rozhovoru. Karafa jí příliš pozornosti nevěnoval a nedělalo ti problém z jejích emocí vyčíst, že jí to do jisté míry vadí - být mimo pozornost.
Matrona klanu Horhhk je naštěstí značně osvícená s kulturou mimo planetu a umožní natáčení přivítání a následných rozhovorů. U jídla je však natáčení zakázáno a velice doporučuji se o to nepokoušet, jídlo má speciální význam pro místní obyvatele.
vyjádří se Karafa nejprve k možnosti natáčení a vrhne přísný pohled k Letyře, která se jenom decentně pousměje, jakoby se nic nedělo.
Co se týká setkání samotného - vstoupíte dovnitř v doprovodu dvou strážců, kteří budou kráčet před vámi. Snažte se za nimi držet stále stejný rozestup - mají nacvičeno, jak rychle jít, kde se zastavit. Až se rozestoupí, v ten moment budete i představeni, je slušné vzdát matroně hold - postačí formální úklona, či jakékoliv jiné gesto slušnosti. Jakmile vás i ona sama formálně přivítá, tak již můžete od gesta upustit a přistoupit na vzdálenost tří metrů. Následuje rozhovor, kde se snažte odpovídat dle toho, jak se matrona ptá. Pokud bude vše probíhat dobře, tak budete přizváni k večeři, která bude následovat krátce poté a již nebude tolik formální, ale o to důležitější.
vyloží Karafa postup, jak by to vše mělo vypadat a podívá se postupně na Letyru a na tebe, aby hledal gesta či náznaky toho, že jste vše bez potíží pochopili. Letyra to trochu opovrženým gestem odkývá, takže zbýváš na řadě pouze ty.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

To zní jednoduše.

Přikývl jsem a vstřebával jsem informace do hlavy, abych poté něco nepopletl. Přitom jsem koukl také na Letyru a doufal jsem, že mně a Staré republice nebude dělat ostudu se svým týmem a neprovede něco, co by Gamorreany pobouřilo nebo zničilo naše vyjednávání. Následně jsem se ještě zeptal, abych se ujistil.

Takže většina důležité konverzace bude probíhat teprve u večeře, že? Doufám, že mě můžete doprovodit na večeři i vy, možná by se mi vaše rada u toho stolu hodila.

Kouknu na Karafu a doufám, že je v jeho plánu zúčastnit se večeře a případně mi podat pomocnou ruku, kdybych šlápl vedl nebo nevěděl, co dál.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Když jsi před Karafou zmínil, že by jsi přivítal jeho rady i při večeři, tak notně pookřál a vesele se usmál.
O to se nebojte drahý rytíři Ebione, jsem čestným hostem prakticky na všech hostinách, které matrona pořádá. Za ty roky zde mám důvěru na úrovni zkušených a schopných válečníků, i když chvilku trvalo, než přijmuli moji pozici, která se válčení až tolik netýká. Kdybych se měl v současné hierarchii přirovnávat, tak bych měl stejnou úctu jako veteráni.
odpověděl Karafa a během toho se poplácal po svém velkém a překvapivě pevném břiše. Poté se podíval směrem z okna a chvilku tím směrem hleděl, než se natočil zpět k tobě a Letyře.
Ale můžeme pomalu vyrazit. Místa pro kamery již byla vymezena a připravena. Slyšel jsem, že vaši lidé spolupracovali, i když si nejsem jistý, jestli s tím nějak souvisela přítomnost elitních strážců.
zasmál se pobaveně Karafa a počkal na vás u dveří, než s ním chytíte krok. Poté jste pomalu vyrazili sídlem, než se na drobné křižovatce Karafa zastavil.
Nyní se musíme rozdělit, pokračujte rovně chodbou a pamatujte na to, co jsem vám řekl, hodně štěstí.
dodal a poplácal tě po rameni, než se svižným krokem vydal svým směrem. Letyra se za ním nedůvěřivě a skepticky podívala, než vykročila vpřed. Měl jsi tedy ještě kratičkou možnost na to, aby jsi jí mohl něco říci, než předstoupíte před matronu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Uznale jsem pokýval, když Karafa zhodnotil své postavení u Gamorreanů, ale protože jsem neměl moc co říct, tak jsem mlčel. Až když nás vyzval, že už můžeme vyrazit, bylo příhodno mu odpovědět. Byl jsem docela rád, že se již brzy setkám s matronou, protože tato situace potřebovala vyřešit nejspíš co nejdříve a nejrychleji. Navíc jsem si také vzpomněl na Triellu a trochu se mi zastesklo. Stejně tak jsem se již chtěl zbavit otravné novinářky Letyry a proto jsem prohlásil.

Výborně! Jdeme!

A vyrazil jsem za naším průvodcem. Došli jsme až na křižovatku a bylo jasné, že do sálu k matroně musíme vstoupit sami. Pokynutím hlavy jsem Karafovi poděkoval a potom jsem se podíval přísným pohledem na Letyru.

Doufám, že si pamatujete, co máte dělat.

Podotkl jsem a následně jsem vyrazil chodbou, kterou mi Karafa ukázal, abych si v duchu ještě jednou prošel, co a jak mám udělat, přitom jsem se poohlížel po strážích, které by nás měly doprovodit k matroně.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Letyra ti jenom naznačí, že to je pro samozřejmě a pokračujete dále chodbou, než dorazíte ke dvojici stráží před dveřmi. Oba statní gamorreanští strážci počkali až k nim dorazíte, otočili se k vám zády a zabušili na dveře před nimi. Vyčkali přesně deset vteřin, než otevřeli dveře a vyrazili kupředu, zatímco jsi společně s Letyrou vyrazil v jejich stopách. Kráčeli středně rychlým krokem, který ti vyhovoval, zatímco Letyra musela dělat větší množství malých rychlých krůčků. Během chůze k vyvýšenému mohutnému trůnu, okolo nějž stála i čtveřice mladších gamorreanů, nejspíše osobních sluhů, jsi měl možnost se rozhlédnout po místnosti. Nebyla příliš veliká, jak by někteří očekávali pro takto významnou osobu, vlastně to celé spíše přípomínalo takovou menší vítací místnost s trůnem, která byla dále vybavena několika stoly, které mohly být využity i pro konferenční účely. V místnosti byla ještě dvojice stráží na vnitřní straně dveří a několik dalších matron, které nejspíše dělaly společnost té klanové. Dva strážci před vámi se rozestoupili a klanová matrona na vás tedy měla čistý výhled.
Představit vám rytíř Jedi Askel Nur Ebion a reportérka Letyra.
promluvil nejspíše výše postavený gamorreanský strážce a Letyra po tvém boku udělala pukrle, zatímco ty uděláš vzdání úcty dle svého(doplň ve své odpovědi).
Klanová matrona Ugmarra vás vítat.
odpověděla na vaše pozdravy klanová matrona svým a drobně sklonila hlavu dolů, aniž by musela vstávat ze svého trůnu.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Klidně a uvolněně jsem kráčel za strážnými a během toho jsem si prohlížel celou přijímací místnost. Trochu mě pobavilo, jak Letyre musela chtě nechtě cupitat za gamorreany, kteří nás vedli k matroně. Ale to už se oba zastavili a uvolnili nám výhled přímo na hlavní klanovou matronu. Když jsme byli představeni, tak jsem matroně vyjádřil úctu lehkou úklonou po vzoru rytířů Jedi provedenou s příznačným klidem a vznešeností, kterou si tato chvíle žádá. Když žena promluvila a uvítala nás, byl čas skoncovat s úklonkem a pomalu předstoupit na vzdálenost tří metrů tak, jak mi to Karafa vyložil předtím. Neodvážil jsem se cokoli říct, protože z pokynů našeho průvodce vyplynulo, že matrona bude ta, která se bude ptát a my máme pouze odpovídat. Doufal jsem tedy, že se chopí iniciativy a začne rozhovor otázkou, na kterou bych mohl dost dobře odpovědět.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Po vzájemném představení se, jsi následoval jedné z instrukcí Karafy a jistě jsi předstoupil na vzdálenost tří metrů od matrony, kde jsi se zastavil. Když žádný ze strážných nijak nereagoval, tak tě o pár vteřin později následovala i Letyra, která si nebyla protokolem až tak jistá jako ty.
Já být potěšena, že vy přijet. Takto významná návštěva zde již dlouho nebýt, rytíř Ebion. My doufat, že naše pohostinnost vám vyhovovat k vaše spokojenost.
promluvila formálním tónem klanová matrona a mohl jsi z ní vycítit jistou zvědavost namířenou směrem k tvé osobě. O reportérku nejevila sebemenší zájem, což bylo více než jasné. Letyra se však ovládala a trpělivě mlčela čekajíc, zda-li na ní přijde řada a dočká se svého slova.
Já také být informována, že vy obdržet projížďku městem. Zvědava vašeho dojmu na mé město já být.
dodala ještě poté, co ti poskytla prostor k první odpovědi a čekala, jak se kromě svého názoru k podmínkám pobytu vyjádříš i na město, z leteckého náhledu spíše pevnost, které spadalo pod její správu. Navíc ti nemohla uniknout i jistá hrdost při její zmínce o jejím městě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Potěšení je na mé straně, že vás smím poznat.

Začal jsem diplomatickou lichotkou a další lehkou úklonou, přičemž jsem se snažil aby vše vyznělo ve vší vážnosti, jak jsem to samozřejmě také myslel, abych následně dodal něco k ubytování.

A co se týká pohostinství, je mnohem luxusnější než jaké by prostý rytíř Jedi, jako jsem já, mohl potřebovat. Avšak jsem si jist, že pro slečnu Letyru je naprosto odpovídající.

Doufal jsem, že se matrona neurazí touto lehkou narážku na marnivost Letyre a že si nevyloží nějak špatně, že Jedi nepotřebuje takový luxus jako kdejaký reportér, obchodník nebo politik. Na její druhou otázku jsem také odpověděl s jasnou lichotkou, kterou jsem však opět myslel skutečně vážně, protože jsem nenašel nic, co by se mi na městě nelíbilo.

Abych pravdu řekl, velice se mi tady u vás líbí. Město je tak klidné, ale přesto plné života. Vzduch tu neotravují výpary z továren či splodiny dopravních prostředků, ba dokonce je tu cítit příroda. Na chvíli mi to připomnělo i rodný Alderaan, i když vegetace Gamorru není tak pestrobarevná, má něco do sebe.

Rozhovořil jsem se možná trochu víc, než by bylo vhodné. Zřejmě jsem se nechal unést a znovu jsem jenom doufal, že matronu nijak nepopudím, než se dostaneme k tomu, oč tu vlastně dnes poběží.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Po každé své odpovědi pečlivě sleduješ klanovou matronu a její reakce a hlídáš si, zda-li jsi neodpověděl nějakým způsobem špatně. Ale nic tomu nenasvědčuje do chvíle, než zodpovíš všechny otázky a odmlčíš se. Na tváří matrony si všimneš možná i něčeho jako je úsměv, než se mírně převalí ve svém trůně.
Já být potěšena, že vám se tu líbit a také, že být spokojen. Vy potvrzovat slova o Jediích, kdy chvála na vás oprávněna být.
pousmála se spokojeně a byla hrdá na své město, když se tím, minimálně ve svých myšlenkách, netajila. Nyní vstala ze svého trůnu a sešla několik kroků níže, takže se vzdálenost mezi vámi zkrátila na metr a něco.
Já vás zvát na slavnostní večeři, kde my hovořit o důvodu vašeho příjezdu. Mistr Karafa vás informovat bude, kdy čas k jídlu nastat. Na rozhovor s vámi se já těšit, nyní však já povinnosti mít.
odpověděla ti klanová matrona a bylo více než jasné, že tě svým posledním jemným gestem propouští ze své přítomnosti a přílišné zdržování by asi nebylo moc vhodné.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Po její lichotce jsem se znovu nepatrně uklonil na znamení díků a vyčkával jsem, jaký bude další její krok. Samozřejmě jsem nemusel čekat dlouho a byl to skutečný, ne jenom pomyslný krok, vlastní víc kroků, které učinila směrem ke mě, aby mě znovu oslovila a propustila mě ze své společnosti, což jsem tak trochu uvítal, protože jsem nevěděl, jak dlouho bych ještě zvládl takto formální rozhovor.

Velice si vážím vašeho pozvání k večeři a také možnosti pohovořit si s vámi u jídla.

Posledním úklonkem jsem dal najevo že už jí dál nebudu zdržovat a pomalu jsem začal couvat pryč z místnosti, abych matronu dál neobtěžoval a zachoval tak její dobrý dojem o mé osobě.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Rozhovor s klanovou matronou se nakonec ukázal jako poměrně krátký a zakončil jsi jej zdvořilou úklonou, stejně jako vyjádřením díku a jisté formy nadšení na pozvání ke stolu.
Bylo mi ctí.
připomenula se Letyra a vysekla něco jako pukrle se skloněním hlavy, než se otočila a následovala tě. Ty jsi po rozloučení chvilkou pocouvával, než jsi se po dosažení úrovní stráží vyrovnal a otočil, aby jsi dále pokračoval už normálním krokem, než se za vámi zavřely dveře do místnosti. Oba strážci se opět postavili na své místo před dveřmi a oddaně hleděli před sebe, aniž by vám věnovali pozornost. Letyru však stráže nezajímaly a vyrazila směrem, kterým si myslela, že je váš pokoj, když se po chvilce otočila za tebou.
Od matriarchátního systému jsem čekala více, ale vy si stěžovat nemůžete že ? Měl jste plnou pozornost matrony, že by hledala nového kance ?
zamyslela se Letyra, když už jste byli dostatečně daleko od dveří, ale vycítil jsi z ní nejistotu, když jste stáli na jedné rozbočce. Letyra mírně postávala k levé cestě, ale ty sis moc dobře pamatoval, že jste přišli z té pravé.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Zatím šlo tedy všechno hladce a už brzy jsem se měl zaprvé najíst, ale co bylo důležitější, měl jsem se také dozvědět víc o tom, co se tady děje. Tedy aslespoň jsem doufal, že mi matrona poskytne nějaké další informace, kterě bych mohl využit v řešení tohoto problému. To vše však ještě nebylo aktuální, protože večeře se teprve měla udělat a navíc nás jistě vyzvedne Karafa. Teď už na mě opět mluvila reportérka, které se zřejmě trochu dotklo, že jí matrona nevěnovala vůbec žádnou pozornost. Musel jsem se tomu trochu pousmát a odpovědět ji.

Vy žárlíte, že jí nezajímají drby, které se propírají v médií, že? A nemyslím si, že by hledala nového kanci, spíš si váží a respektuje rytíře Jedi. Narozdíl od jiných.

Ušklíbl jsem se na Letyru a v zápětí jsem se usmál, aby poznala, že šlo jenom o žert. Když dojdeme ke křižovatce, nenechám novinářku na holičkách a jasným gestem ji ukážu, že jsme přišli z druhé strany. Také tím směrem ihned vykročím a přemýšlím nad meditací před večeří. Bylo dost možné, že potom na ní několik dní nebude moc času.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Letyře jasně naznačíš kudy zpět do vašich pokojů, aby jsi tím směrem vykročil jako první s Letyrou za sebou.
Drby, nedrby - je nezdvořilé ignorovat svého druhého hosta a vlastně činit tak, jakoby tam vůbec nebyl. Nebo jste snad opačného názoru ?
trvala si na svém spravedlivém hněvu Letyra a nepřipouštěla si, že by neměla pravdu. To jste však mezitím stihli dorazit do svých pokojů, před nimiž na vás čekal Karafův pobočník - Grurrh.
Já mít pro vás vzkaz, rytíř Ebion. Pan Karafa říkat, že vy mít hodina času, než on dorazit před večerní jídlo. Do té doby vy mít volná přístup po paláci, proto být přiřazen jako doprovod.
osvětlil Grurrh svou přítomnost hned poté, co vám předal vzkaz od Karafy. Měl jsi tedy hodinu času před tím, než dorazí Karafa osobně a dle toho jsi s ní mohl nakládat, dle své potřeby. Krom zamýšlené meditace, tedy byla možná jakási prohlídka paláce či i rychlo návštěva okolí paláce, což však záviselo pouze na tobě.
Říkal Karafa, jestli jsem na tu večeři taky zvaná ?
utrousila dost ostře Letyra, až se Grrurh poněkud zalekl.
Vy být brána jako doprovod rytíř Ebion, pokud on bude chtít, vy jej moct doprovázet.
odpověděl zaskočený Grrurh a podíval se tvým směrem a v jeho výrazu bylo i jistá forma prosby o pomoc před zeltroňankou vedle tebe.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Příspěvek od MrTukan »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:

Když nebudeme brát v potaz, že vás sama nepozvala ani nepožíváte úcty nějakého vyššího představitele republiky či řádu Jedi, tak je to samozřejmě velmi nezdvořilé.

Utrousil jsem s jistou dávkou sarkazmu a docela jsem se bavil tím, jak zda, na této planetě, najednou nebyla velkou hvězdou, které by každý padl k nohám. Ale to už jsme se blížili k našemu apartmý, kde na nás čekal Grurrh. Karafův pobočník u našeho pokoje mě trochu překvapil, ale když jsem si vyslechl jeho vzkaz, tak jsem rázem změnil názor na další trávení svého času. Letyre byla stále nabroušená, takže na něj opět vyštěkla. Dřív než však stihl dále štěkat po jeho reakci, řekl jsme jí klidným hlasem.

Ale jistě že mě můžete doprovodit má milá. Samozřejmě za předpokladu, že se budete chovat vhodně a v souladu se zdější kulturou. Teď však určitě budte mít hodně napilno s vybíráním vhodným šatiček, takže mě, prosím, omluvte, půjdu se projít po paláci. Grurrhu budete mi dělat společnost?

Jasnými slovy i gesty jsem dal najevo, že bych se chtěl po paláci projít jenom v doprovodu gamorreana, a proto jsem také rázným krokem zamířil dál směrem k hlavní chodbě. Po chvilce, kdy už nás Letyre nemohla slyšet, jsem se karafova zástupce zeptal.

Je v tomto paláci nějaké knihovna či jiný zdroj vědění, který váš kmen uchovává?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Gamorr, Mugsurrské sídlo klanu Horhhk:
Letyra se na tebe zašklebí, ale nic neřekne a zamíří do svého pokoje, takže tě zanechá s Grrurhem samotného, čímž tedy můžete vyrazit na obhlídku paláce, jak jsi chtěl.
Historie klanu být přístupná pouze pro matrony, ale mistr Karafa mít dovoleno sbírat vědění. Já být informován, že vás tam moci zavést, když vy přát. Prosím následovat mě.
odpověděl ti Grrurh a ujal se vedení, aby tě jistě začal provázet palácem a jeho četnými chodbami. Celá cesta trvala zhruba pět minut, aby sis uvědomil, že jste se octli v menším bočním křídle sídla. Poté jste vstoupili do Karafovo osobní knihovny, kterou vlastně byla velká místnost obklopená četnými policemi plnými ručně psanými svazky, přičemž obal jich mělo jenom několik z nich. Uprostřed byl velký pracovní stůl, kde se povalovalo množství papírů, nechyběla i nádoba na inkoust a k tomu určená psací potřeba. Místo střechy byla skleněná kulová výduť, jež i díky velkému oknu naproti dveřím dodávala místnosti hodně světla. Chyběla zde počítačová konzole a osvětlení tu mohly poskytovat pouze svíčky vhodně rozmístěné po místnosti. Ve dvou volných prostorech na zdi visely dva obrazy zaměřené na místní kulturu - jeden znázorňoval bitvu, druhý rušnou ulici města. U knih sis mohl všimnout, že byly rozděleny do tří sekcí - na ty psané basicem, něco jako překlady, na ty psané gamorreanskými runami a poté na další psané basicem, které však byly spíše spisy, než plnohodnotnými knihami.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“