1. Mise pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

1. Mise pro Darth Unara(Joster Anur aka Nameless)

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Sithská válečná loď:
Od tvé eskapády v jeskyních uplynulo několik měsíců, které jsi strávil dalším výcvikem, studiem a i drobnými úkoly pro Hvězdu. Několikrát jsi ji pomohl přesvědčit některé studenty, že vzdorovat jí není zrovna nejlepší nápad. To ti zvyšovalo respekt a strach u dalších studentů, stejně jako zlepšovalo vztahy s Hvězdou, i když její quarrenská kamarádka Nawoe to neviděla ráda. Nejhorší však bylo, že u žádného z mistrů sis nezískal žádnou větší pozornost a podle toho, co ti prozradila Hvězda, v tom měl prsty mistr Kragus. Starý twi'lek si tedy vůči tobě vybudoval averzi a to i přesto, že jsi nikomu neprozradil, co se v těch jeskyních skutečně stalo. Nyní jsi však společně s několika dalšími studenty, včetně Hvězdy či Nawoe, seděl ve strategické místnosti sithské válečné lodi, která vás vezla na misi. To celé pod vedením mladého, ale již známého sithského mistra Atigy, který byl původem z Arkanie, přesněji z šlechtěné dělnické třídy. Bylo to poněkud neobvyklé, aby byl Sithem někdo čistě bílé pleti, ale mistr Atiga si to vynahrazoval rudými tetováními po celém těle až na výjimku obličeje, kterému dominovaly oči žhnoucí sithskou žlutí.
Naším cílem je Galidraan, svět v držení Republiky. Náš útok je nečekaný, proto letíme pouze s menší silou. Republika očekává útok úplně někde jinde, což hraje v náš prospěch. Budeme rozděleni do tří týmů s nimiž provedeme útok na tři důležité lokace.
začal mluvit mistr Atiga ke všem přítomným a z jeho slov bylo znát jisté nabuzení na nadcházející bitvu. Ano, jednalo se o tvou první skutečnou bitvu pod Sithskými barvami.
Cíle jsou jasné, republiková vojenská základna, těžební komplex s centrálou jejich společnosti a hrad guvernéra. Já osobně povedu útok na republikovou základnu. Sith Warrul povede útok na těžební komplex a Hvězda na zdánlivě nejjednodušší cíl - guvernérův hrad.
rozdělil přítomné na tři týmy a určil jejich velitele, aby je samotné pak jednotlivě obcházel a udílel jim drobnější instrukce týkající se jejich úkolů, stejně jako o složení jednotlivých týmů. S těmito třemi poté předstoupil před všechny ostatní a Hvězda promluvila první.
Nawoe Tlussk, Joster Anur a Jun Caro budou tvořit můj tým, následujte mě do menší strategické místnosti, kde vám sdělím detaily.
pronesla nahlas se svolením mistra Atigy, aby poté vyšla z místnosti a zamířila do zmíněné místnosti. Ji krátce nato následovala Nawoe a Jun, mladý twi'lek s tmavě zelenou kůží. Ty jsi mohl zaslechnout, jak si další přítomné rozděluje do svého týmu Sith Warrul.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Vesmír, Sithská válečná loď:

Od výletu do jeskyní který jsem uskutečnil uběhlo už pár měsíců. Během nichž jsem trénoval a plnil úkoly které mi zadala Hvězda. Vybudovával jsem si tím respekt u studentů a zlepšil jsem vztahy s Hvězdou. To se samozřejmě nelíbilo její kamarádce Nawoe.
.. Ale co mě je do ní. Někdo kdo má místo hlavy chobotnici mě nezajímá. ..
Také jsem se začínal čím dál více přiklánět k temné straně síly a k jejímu používání. Ale přes všechnu snahu jsem žádného mistra nezískal. Od Hvězdy jsem se dozvěděl že v tom má prsty Kragus. Tím že mi bránil v mém dalším postupu se jen zvýšila moje averze k jeho osobě.
.. Jak já ho nenávidím. Nejraději bych mu propíchl břicho mečem. ..
….
Seděl jsem v lodi která mě a několik dalších studentů vezla na misi. Byla to moje první mise. Právě jsme se nacházel ve strategické místnosti.
.. Moje první opravdová mise. Toto trvalo. Zase bude nějaká sranda. ..
Mistr Atiga k nám právě promluvil a pověděl nám co nás čeká. Měli jsme tří úkoly,takže jsme se museli rozdělit na tři týmy. Atiga měl vést útok na republikovou základnu,Sith Warrul na těžební komplex a Hvězda na guvernérův hrad. Okamžitě jak se dozvěděla o tom že bude vést útok se zvedna a vybrala si členy svého týmu. Mezi nimž jsem byl i já a Nawoe. Nemohl jsme se divit že vybrala i mě: Nástroj její vůle. Jednou jsem na její rozkaz skoro zabil jednoho studenta. Holíma rukama jsme ho umlátil až do bezvědomí.
Následujte mě do menší strategické místnosti, kde vám sdělím detaily. Řekla Hvězda
.. Zdá se to tak jednoduché. Prostě jen dobijeme palác,který nikdo nehlídá a nikdo v něm ani není. Protože se myslí že jim nehrozí nebezpečí. Takové lež. Vždyť je jasné že to bude nejlíp hlídaný objekt na planetě. ..
.. Copak asi bude mít za plán. Tak nato jsem fakt zvědavej. Nikdy jsme ji neslyšel nic vymyslet. Protože jen dává rozkazy (druhu: zabij,nakopej,přines.....). Třeba mě překvapí a něco vymyslí. ..
Vstal jsem a pln očekávání jsem následoval Hvězdu a ostatní do strategické místnosti.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Sithská válečná loď:
Menší strategická místnost opravdu dostála svému jménu, když velikostně pojmula zhruba tak deset lidí, aniž by se sobě navzájem pletli a měla jeden holoprojektor uprostřed. Hvězda na něm okamžitě zobrazila hrad, který byl vaším cílem - jednalo se o vysokou kamenitou budovu, která prostorově zaujímala obrovské místo okolo sebe. Hrad samotný ležel v hustých lesích, které byly pod notnou vrstvou sněhu.
Takže za prvé, jako tým mi vás přidělil mistr Atiga, aby nevznikla iluze, že jsem si vás vybrala sama. Zdůvodnil to tím, že se známe a v této misi bude potřeba naší kooperace.
zahájila Hvězda svůj proslov, zatímco jste se mohli dívat na trojrozměrný obraz hradu, který se na holoprojektoru otáčel dokola.
Tenhle úkol je i naším testem, jestli jsme hodni titulu Sith a hlavně jestli budeme přínosem Sithskému řádu, takže neúspěch nepřijímám, už proto, že jsem byla vybrána jako velitelka týmu. Co se týká útočného plánu samotného, tak máme výhodu překvapení, stejně jako faktu, že na hradě by neměla být příliš velká osádka. Bylo by dobré dostat se co nejdále bez toho, abychom byli zpozorováni, takže se dovnitř vyškrábeme po stěně zde - kdy se na druhé straně dostaneme do malého dvora, odkud můžeme vchodem pro služebnictvo do vedlejšího křídla a dále do hlavního křídla, do nejvyššího patra. Postupovat budeme rychle a vražedně - vnitřní schémata hradu však nemáme.
odříká Hvězda svůj plán a Nawoe jenom mlčky přikyvuje, jako to ostatně dělá vždycky, protože nezpochybňuje slovo své přítelkyně.
Nemají na zdech nějaké senzory ?
poznamená Jun, ale Hvězda zakroutí nesouhlasně hlavou s komentářem, že o ničem podobném se neví.
--------------------------
Zde máš náhled hradu, který budete dobývat:

Kód: Vybrat vše

http://images1.wikia.nocookie.net/__cb20100616045114/starwars/images/b/bf/Galidraan_castle.jpg
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Vesmír, Sithská válečná loď:

Dorazili jsem do menší strategické místnosti. Kde nám Hvězda zobrazila na Holoprojektoru náš cíl. Byla to velká,celkem rozlehlá a kamenitá budova která se nacházela v hustých lesích na Galidraanu. Hvězda nám prozradila že tým byl utvořen dopředu kvůli tomu že se známe.
.. Tak to mě nenapadlo,ale mohl jsem to aspoň očekávat. ..
Potom nám prozradila plán našeho útoku. Měli jsem se dostat ke zdi po které se mělo vylézt nahoru do dvora a následně vchodem pro služebnictvo dovnitř. Vevnitř jsme měli najít cestu do hlavního křídla a tam nejspíš zajmout guvernéra. To celé bez plánů budovy. Plán tedy počítal s tím že nebudeme mít odpor,že projdeme nepozorovaně a že bez problému najdeme cestu do hlavní
.. Tak nato jsem zvědavej,vždyť ten plán je založenej na náhodách!! No samozřejmě pokud nevíme žádné větší podrobnosti tak nemáme navýběr. ..
Jun se zeptal jestli na zdech nemají nějaké senzory a dostal nejistou odpověď že nejspíš ne.
.. Tak to bude legrace. Vždyť mi nevíme zhola nic!! ..
Zdálo se že nikdo jiný už žádnou otázku nemá a proto jsem promluvil já.
Známe aspoň přibližný počet posádky?? A co s guvernérem?? Máme nějaký záložní plán??
.. Jestli pak máš odpověď no tohle?? ..
Počkám si na odpověď a pak možná navrhnu nějakou změnu plánu.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Sithská válečná loď:
Hvězda pokývne na tvou připomínku a holografický obraz hradu nahradí podivně oblečená stráž s dlouhou tyčí v ruce, která je zakončena dlouhou čepelí. Délka tyče notně přesahovala dva metry.
Jsme si jistí tím, že guvernéra hlídá tato osobní stráž. Dle dostupných informací jsou ty jejich tyče odolné světelným mečům a tato osobní stráž je velice dobře cvičena, přesto jich je v hradu samotném jen několik v řádu kusů. Hrad má i běžnou osádku, vojáky se základním výcvikem, jejichž počty se blíží v současném stavu ke stovce, ale ti pro nás nepředstavují větší hrozbu, když jim nebudeme čelit všem najednou. Pak je na hradě velké množství služebnictva, guvernérova rodina a nějací další státní úředníci.
reagovala Hvězda na tvou poznámku, zatímco sis mohl prohlédnout obraz osobní stráže, jejíž hábit nezakrýval obličej, ani ruce. Jejich hábit, s kapucí, dále vypadající jako plášť, i když bez rukavů měl temně fialovou barvu. Na rukou měl strážce množství chráničů na kritických místech a dalo se vypozorovat, že budou z pevného materiálu.
Guvernéra máme zajmout. Kdybychom ho chtěli mrtvého, tak jsme to mohli vybombardovat a nemusíme to tam vyčistit. Co se záložního plánu týká - tak prostě nalítnout a vykosit vše, co jde s tím, že by se musely zajistit prostředky, aby guvernér neunikl. Na ztráty nepřítele nehledíme, jde nám jenom o guvernéra.
dodá Hvězda k tvé druhé a třetí připomínce.
Prostředky úniku ?
Zdálo se, že i Juna zajímá úspěch či neúspěch mise, i když jsi neměl možnost o něm doposud nějak řádně slyšet.
Osobní stíhač, několik landspeederů, domestikovaná zvěř.
odpoví Hvězda a znova přepne na obrázek hradu a ukáže přistávací plochu, parkoviště nedaleko hlavního vchodu hradu a četnou sekci s domestikovanou zvěří, která sloužila mimo transportu i k masu a dalším poživatinám.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Vesmír, Sithská válečná loď:

Položil jsem několik otázek. Na které jsem dostal celkem uspokojivé odpovědi. Guvernéra jsme měli zajnout. V hradu měla být vojenská posádka se základním výcvikem o počtu asi 100 mužů. Další vojenskou silou pak byla osobní ochranka guvernéra,která se nechala počítat na kusy. Udělal jsme si o nich obrázek podle lehkého popisu který jsme dostal.
.. Používají tyče které mají na konci ostří. Ty chrániče vypadají kvalitně. Nejlepší bude útočit na hlavu. ..
.. Už se těším jak se na nich vyřádím. Po dlouhé době zase někdo koho budu moc napíchnout na meč. ..
Záložním plánem bylo že prostě a jednoduše pobijeme co se dá a nenecháme guvernéra uprchnout.
.. To je všechno moc pěkný a zdá se to celkem proveditelný,ale má to jeden háček. Pokud budeme všichni uvnitř a prozradíme se. Tak guvernér nebude mít problém utéct. ..
Existuje nějaký způsob jak vyřadit z provozu jejich dopravní prostředky?

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Sithská válečná loď:
Zvážíš nové informace a na jejich základě vyprodukuješ novou otázku, která se opět týkala hladkosti průběhu vaší mise, stejně jako možnosti, že ne vše, by se mohlo podařit.
Zničit, jak jinak.
odpoví ti místo Hvězdy Jun a nedělá si s tím příliš velkou hlavu.
Dobře, ale když je hned zničíme, tak vyhlásí poplach a za chvíli se na nás všichni sesypou - a opravdu pochybuju, že si nikdo nevšimne, že jim najednou nefunguje žádný dopravní prostředek a ještě jim vybil všechna zvířata, na kterých se dá jezdit. U techniky by se to dalo svést na poruchu, ale u zvěře ?
zareaguje na to ostře Hvězda, aby jenom sledovala Junovo ledabylé pokrčení rameny. Během jeho předchozího komentáře jsi mohl vycítit něco jako jeho krvežíznivost, jakousi touhu ničit a zabíjet.
Ale jako plán B by jsme mohli případně aplikovat rozdělení se - jeden tým by naháněl guvernéra k jednomu dopravnímu prostředku, zatímco ten druhý by tam na něj čekal a skřípli by jsme ho, ale tohle bych aplikovala opravdu jenom v případě, že nevyjde plán A. Možná jsme silnější, než obránci, ale bylo by krétenismem spoléhat jenom na hrubou sílu.
dodala Hvězda, aby Jun jenom pokrčil rameny a Nawoe, jako obvykle, nic dalšího nepodotýkala. Jednoduše se držela při boku své kamarádky a plně souhlasila se vším, co říkala.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Vesmír, Sithská válečná loď:

Pronesl jsme svoji další otázku na kterou jsem dostal okamžitě odpověď. Ne od Hvězdy,ale od Jula.
.. Prostě jse zničíme!! Takže prostě vezmu granát a hodim ho tam co?? To by ten guvernér rychle utíkal pryč. ..
Z Jula byla při té odpovědi cítit strašná krvežíznivost a touha po boji a zabíjení. Zdálo se že je to jeho jediný cíl,ale to je samozřejmě špatně. Na to co řekl zareagovala Hvězda,která jeho návrh hned zkritizovala.
.. Je přeci jasné že když jim tam začnou explodovat nebo hořet věci,tak začnou utíkat pryč. ..
Dál se Hvězda zmínila o záložním plánu. Který spočíval v tom že se rozdělíme na dvě části,přičemž bude jeden pronásledovat guvernéra a ten druhý se přesune hned k jeho únikovým prostředkům kde si na něj počká. To se mi líbilo,ale i tak to mělo svoje ALE.
.. Celé je to hezké,ale když budeme v budově ve které nevíme kde co je. Tak to bude stejně k ničemu. ..
Nu co,co nadělám? Pokud nemáme plány budovy tak s tím nic nenaděláme. Byl jsem zticha a prohlížel jsme si rotující hologram paláce. A došel jsem k závěru že nejspíš žádná další cesta není.
.. Tak hold půjdeme to cestou kterou vymyslela Hvězda. ..
No tak asi nemáme na výběr.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Sithská válečná loď:
Rozhodneš se nepřidat žádný další návrh a přenecháš tedy další iniciativu opět na velitelce vaší skupiny. Hvězda na hologramu vyvolá mapu okolí, kde okolo hradu, nyní zmenšeného a umístěného do jednoho rohu projekce, byly do všech stran mohutné jehličnaté lesy pokryté sněhem.
Vylodíme se asi pět kilometrů od hradu, tak aby nebyl spatřen transport - zde za tímto drobným vrškem, který by mu měl poskytnout krytí. Jinak útočíme jako první, takže bychom opravdu měli udělat vše, aby jsme nevyvolali poplach a nevarovali, tak zbytek zařízení na planetě, čímž bychom ztížili situaci ostatním. K hradu nás tedy čeká pěší cesta, ale holt není jiné možnosti.
dodá ještě několik upřesňujících informací, než projektor po chvílí vypne a zadívá se na všechny přítomné.
K planetě dorazíme za hodinu, startujeme přesně v tu dobu. Takže za 45 minut se sejdeme v hangáru, do té doby máte možnost na nějakou přípravu. Co se týká vybavení, tak věci na lezení byly připraveny, jídlo snad potřebovat nebudeme, ostatní nechám na vás. Pokud už nikdo nic nemá, tak se můžete rozejít.
zakončí Hvězda setkání svého týmu a Jun bez váhání odejde, nejspíše na jeden ze čtyřlůžkových pokojů, kam byli umístěni učedníci. I ty jsi měl na levoboku jeden takový a sdílel jsi ho s učedníky, které jsi prakticky neznal, jenom jednoho jsi párkrát spatřil na Akademii.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Vesmír, Sithská válečná loď:

Jelikož nikdo neměl další připomínky k plánu,přešla Hvězda k další části. Tou bylo vylodění se a cesta k rezidenci. Měli jsme se vylodit asi pět kilometrů od rezidence za malým kopečkem (abychom nebyli spatřeni) a pak jsem měli pěšky dorazit až ke rezidenci.
.. Tak to si uděláme malinkou procházku ..
Pak nám Hvězda zdělila že náš výsadek začne asi za hodinu a že za pětačtyřicet minut se sejdeme v hangáru. Ve kterém je připravené vybavení na lezení. O další výbavě se nezmínila,jen řekla že snad nebudeme potřebovat žádné další jídlo. Pak nám Hvězda dala rozchod s tím že se za chvíli sejdeme v hangáru.
.. No a za chvilku jdeme na to, asi bych se měl připravit. Co si mám vzít s sebou?? ..
U sebe jsem měl všechno co jsem mohl potřebovat na opasku jsem svoji nově přestavěnou tyč. Která už byla z velice kvalitních dílů a to hlavně díky Hvězdě,která mi k nim dala přístup,a díky spolu studentům u kterých jsem prosazoval její vůli. Opasek samotný byl z černé kůže a byl osazen: tekutým lanem s kotvou,komunikátorem,trochou zásob a samozřejmě medpacku,bez kterého jsem po příhodě s žebry nerad cestoval. Na druhé straně jsem měl svůj druhý meč. To bylo moje nynější „standartní“ vybavení. To jsme rozšířil ještě o nůž který jsem měl uložený v botě. Tato výbava mi poskytovala všechno co jsem potřeboval a neomezovala mě v pohybu a rychlosti.
.. Musím si dojít pro plášť. Do svého pokoje. A pak se dojdu trošičku najíst abych neměl hlad. ..
I plášť prošel inovací byl z nové látky,která byla pevnější a příjemnější na dotek. Také se změnil jeho střih a hmotnost,což mi umožňovalo velice dobrou pohyblivost a hlavně mě to nezpomalovalo.
.. Měl bych vyrazit abych to stihnul ..

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Sithská válečná loď:
Po kontrole svého vybavení v hlavě, stejně jako pohledem na svůj univerzální opasek, vyrazíš do jídelny, aby jsi se najedl a eliminoval tak případný hlad, jenž by mohl vypuknout krátce po misi. Jídelna byla z půlky zaplněna, takže jsi tenhle nápad neměl sám. Na tác ti byl přidělen kopeček čehosi připomínajícího spálenou rýži, to polité univerzální vesmírnou omáčkou všech příchutí a k tomu něco, co tuhostí bylo mezi hadrem a plátkem masa. Nechtěl jsi s tím ztrácet příliš času a tak jsi našel první volné místo a rychle se s touhle 'vesmírnou šlichtou' vypořádal nezaobírajíc se podivnou chutí.
Cestou z jídelny sis vyzvedl svůj plášť na pokoji a zamířil jsi do hangáru, aby jsi s potěchou zjistil, že máš ještě pět minut času. U dvou beden, nejspíše s municí, stál Jun a zkoušel si několik útočných pohybů se svým rudým mečem. Mohl jsi z toho vypozorovat, že se více soustředí na techniky bodnutí a to v různých výškách, různých rychlostech a také silách úderu. Když jsi k němu dorazil, tak ustal se svým procvičováním a natočil se k tobě.
Tak kolik jich hodláš sundat ?
zeptal se nabuzeně a protočil svůj světelný meč v ruce, než jej vypnul a rukojeť si obráceně, tedy emitorem čepele vzhůru, připnul k opasku.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Vesmír, Sithská válečná loď:

Došel jsme až do jídelny která byla značně zaplněná a vzal jsem si jídlo. Nebylo to nic extra,protože to chutnalo jako kus hadru,ale já se nezaobíral chutí a snědl to. Pak jsem vyrazil na svojí ubikaci pro svůj plášť,který jsem si hned oblékl a vyrazil jsme k hangáru. Tam jsem dorazil asi o pět minut dřív a tak jsem mohl spatřit Jula jak si zkouší několik pohybů. Z toho se dalo vypozorovat že jeho technika byla zaměřená hlavně na bodnutí. To celé praktikoval blízko u beden,ve kterých byla nejspíš munice.
.. Pitomec,škoda že se neodpálí. Rád bych se podíval na někoho koho zabilo něco takového. Ta jeho technika není nic moc,ale to je jeho problém. Alespoň teď vím co proti mně může použít. ..
Do šel jsem až k němu a on přestal se svým „tréningem“ a otočil se ke mně. Meč měl už vypnutý a držel ho v ruce.
Nabuzeným tónem se mě zeptal kolik protivníku dnes hodlám dostat. Protočil meč v ruce a připnul si ho k opasku. Opačně tedy emitorem vzhůru.
.. To jsi určitě nezamýšlel,ale je to tvůj problém a tvoje starost. ..
.. Nejlépe snad nikoho ne? Máme se dostat k guvernérovi a zajmout ho. Ne vyvraždit celý palác. No,ale ta jeho stráž mě láká. Jednoho bych si mohl podat. Asi nebudou lepší než „Zombík“ ,ale i tak. ..
No v nejlepším případě přeci nikoho,máme zajmout guvernéra. Povím takovým normálním tónem,ze kterého nešli rozeznat žádné emoce
Ale když nato přijde tak každého kdo mi přijde pod ruku. Po pravdě mě nejvíce zaujala guvernérova ochranka, to byl protivník. Dodám tónem ze kterého šlo znatelně vycítit chuť k boji.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Vesmír, Sithská válečná loď:
Když začneš odpovídat, tak se Jun po několika úvodních slovech trochu otráveně zašklebí, ale když přijde slovo na ochranku, tak už je jeho výraz v pořádku, tedy asi jako byl předtím.
Počkej, guvernér je jedinej, kdo musí přežít a být v našich rukou. Jako cíl mise nám nebylo zadáno - nikoho nezabte, ale zajměte guvernéra, bohužel s tou podmínkou že živého.
pokrčil na konci rameny a zamyslel se nad ochrankou, kterou jsi zmínil.
O tej ochrance jsem slyšel, že to jsou nějací nájemní žoldáci nebo co. Prý špička ve své třídě, takže by mohli být opravdu docela zábava, ale to se teprve uvidí.
zazubí se a ani si nevšimne, že již dorazila Hvězda s Nawoe, které nyní stály za ním.
Dokud to půjde, tak zabíjet jenom rychle a tiše, pokud možno také čistě. Čím díl zůstaneme neodhalení, tím větší šance, že úkol rychle a bez problémů dokončíme. Ale teď nastupme do transportu, je čas vyrazit.
promluvila zpoza něj Hvězda, ale Jun sebou ani nehnul, jakoby snad věděl celou dobu, že je za ním. Místo toho udělal nevinný výraz a vyrazil pomalým krokem k menší verzi pěchotního transportu, který byl na palubě. Dovnitř se vešlo až deset lidí rozesazených na dvou protějších lavicích pro pět. Jun si sedl dozadu na tu vpravo, zatímco Hvězda naproti, aby si Nawoe sedla těsně vedle ní.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Unar
Učedník
Učedník
Příspěvky: 124
Registrován: 30.6.2010 20:54:28

Příspěvek od Darth Unar »

Vesmír, Sithská válečná loď:

Povídal jsem si s Julem. Který se mi snažil vysvětlit cíl naší mise, Podle něj jsme měli všechny pozabíjet a pak zajmou guvernéra. Tento názor jsme nezdílel.
.. Na tuhle misi měli poslat jen jednoho člověka,který by sám a potichu infiltroval budovu a pak by zajal guvernéra. To vše bez zbytečného povyku a zabíjení. ..
.. Jenže oni na to pošlou čtyři lidi. Jeden z nich je nekontrolovatelnej protože mu jde jen o zabíjení. Tohle je práce maximálně pro dva,ale to je jedno. Stejně naše řady prořídnou. ..
Hvězda přišla a poopravila Juluv názor. Podle ní šlo o to abychom se neprozradily a všechny nepřátele odstranili potichu. S tím jsme souhlasil o trochu více,ale pořád v tom bylo to zabíjení.
.. Když někdo najde nějakou mrtvolu tak jsme v pytli. ..
Mezi tím všichni vešli do připraveného transportu. Ve kterém bylo místo pro deset lidí.
Jul se posadil dozadu,Hvězda naproti a její kamarádka hned vedle ní.
.. Doufám že tam tu chobotnici zabijou. Už mě štve. ..
Vešel jsme dovnitř do do lodi a posadil se co nejdál od těch třech abych měl klid a mohl uvažovat o následující misi.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Příspěvek od Jordi Linx »

Orbita Galidraanu, Výsadková loď
Sedl sis stranou od všech svých kolegů a držel ses svého klidu, zatímco Jun se začal s Hvězdou dohadovat, že by vám mělo úplně stačit, když prostě budete postupovat rychle a všechno v cestě se probodne, rozsekne či odhodí. Nemohl sis nevšimnout Nawoe, která tě podvědomě občas pozorovala, ale mnohem více upírala svůj pohled na Juna, připravená tasit svůj světelný meč, kdyby toho bylo zapotřebí. Takhle zpětně sis uvědomil, že jsi ji vlastně nikdy doposud neviděl bojovat, zatímco Hvězdu jsi jednou spatřil v tréninku Makashi, během něhož doslova tancovala. Takto vypadala zhruba celá cesta dolů transportem, kterou v jeden moment doprovodilo docela nepříjemné házení, kdy ses musel silněji chytnout lavice, na které jsi seděl.

Váš transportér se neobtěžoval přistávat na zemi a jenom se vznášel nějakých deset metrů nad ní. Hvězda se držela madla a stála před otevřenou rampou za ní.
Takže jdeme na to, neměli by jsme tady očekávat žádný odpor, ale i tak buďte opatrní, sejdeme se dole.
zahájila akci a seskočila první, aby prakticky hned za ní seskočila Nawoe. Jun došel až vedle tebe, sebevědomě se usmál a vyskočil ven s rozeběhem a slovy 'Věčná sláva Sithu', než jsi zůstal jako poslední na řadě. Pod transportem byla kousek louka pokrytá slušnou sněhovou pokrývkou a dál od ní už jenom jehličnatý les.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“