Setkání po letech - 1. mise pro Rehma Kalefa (joemandel)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Ki-Adi-Mundi až dosud stál opodál, ale teď se vydal ke svému příteli, aby si s ním podal ruku. Baraka Nimba znal již pár let a během Tvého výcviku jste se několikrát potkali při společných rozhovorů Tvého mistra s Mundim.

Cereanský mistr však nedošel až k Nimbovi, zastavil se kousek před ním a zaváhal: "Jaký je účel Tvé přítomnosti zde, příteli?"

Nimbus mlčel sotva pár vteřin, než promluvil: "Jsem tady, abych hledal odpovědi na otázky. Když jsem byl ještě na Coruscantu, přepadaly mne živé sny. Sny o temné straně Síly! Neměl jsem jistotu, zda se můžu s těmi vizemi svěřit Radě. Tak jsem raději odletěl. Nikomu jsem nic neřekl, bylo to tak lepší..."

Takhle jsi svého bývalého mistra ještě neslyšel mluvit, změnil se od vašeho posledního setkání.

Mistr Jedi pokračoval: "Uchýlil jsem se do anonymity zdejší komunity na okraji společnosti, abych se zaobíral temnou stranou Síly. Musel jsem zjistit její podstatu a tady jsem měl klid a potřebné zázemí."
Nimbus pokročil kupředu Tvým směrem: "Teď se již blížím zdárně ke konci svému pátrání a musel jsem zařídit, aby přiletěl někdo z Chrámu, abych mu předal své poznatky. Ti dva podvodníci, se kterými jste se museli potýkat, jednali na mé rozkazy. Chtěl jsem, abyste se dostali až sem, Rehme Kalefe." řekl nakonec a usmál se tak, jak jsi to znal z dřívějška.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Mohol som sa zdať trochu nedôverčivý, ale kto by sa divil? Po Nimbových slovách sa mi uľavilo. Teda som aspoň dúfal, že tu so mnou niekto nehrá nejakú nečistú hru. Majster Nimbus mi je ako vlastný otec. Teraz mám podobný pocit ako v ten deň na Dantooine. Všetky otázky akoby boli odrazu zodpovedané. Majster Nimbus to musel mať veru ťažké. Najmä na takom nehostinnom mieste. Vzápätí ma ale napadla jedna vec.
"Tie dáta by sme mali vrátiť pravému Malbuyovi, predtým, než opustíme Cereu." prehovoril som.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Ki-Adi-Mundi reagoval na Tvou poznámku téměř okamžitě: "To bychom měli. Postaráš se o to, mladý padawane? Já a mistr Nimbus mezitím...", ale nedořekl větu, neboť byl přerušen Nimbem: "Ne! Rehm Kalef zde zůstane! Ty dokumenty nejsou k ničemu. A můj bývalý padawan bude jistě rád, když spolu prodiskutujeme, co jsme nestihli za posledních pár let..."

Nimbovo vpadnutí do řeči cereanského mistra bylo nečekané a zaskočený Ki-Adi-Mundi se také překvapeně podíval na svého dávného přítele. A Ty sám jsi zprvu možná ani nevěděl, co máš na jeho neočekávanou poznámku o dokumentech a o sobě samém říci...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Dúfal som, že to bude správna vec. Ale majster Nimbus to zarazil nedôstojným, ba až zlovestným tónom. Život v Citadele ho nepochybne zmenil. Ale som rád, že nažive a že neprešiel na temnú stranu. Teda aspoň to z neho necítim.
"Nemám nič proti vašim slovám majster Nimbus, ale prečo sú tie dokumenty teraz už na nič?" spýtal som sa ho nechápavo. Pochopiteľne toho vedel viac, než ja a majster Mundi.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

"Zdá se, že jsme všichni znaveni a potřebujeme odpočinek. Poté bychom si mohli cestou na Coruscant vyjasnit události posledních let. Souhlasíte, mistře Nimbe?" opatrně se vložil do hovoru Ki-Adi-Mundi a na tváři se mu značila jistá dávka opatrnosti. Jeho ruce navíc poklesly k jeho pasu, kde měl uschovaný svůj meč. Založil je v bok a čekal, s čím vyrukuje Barak Nimbus.

Twi'lek mírně zaklonil hlavu, čímž dovolil svým načervenalým lekku, aby mu spadaly po zádech až k pasu. Poté se upřeně zahleděl na cereanského mistra Jedi a procedil skrze zuby: "Ne, mistře Mundi! To, že jste tady, bylo předurčeno již dávno. Můj žák mne vyhledal a nyní zůstane, aby šel v mých stopách. Převezmu opět jeho výcvik a stane se z něj mocný Jedi!"
Svá slova doprovodil pohybem celého těla, které jakoby připravil na nějaký prudký pohyb...

Nevěděl jsi, co chce udělat, ale pohotovost mistra Mundiho byla zřejmě na místě - v následujících vteřinách se zažehly dva světelné meče a oba mistři nyní stáli několik metrů od sebe se zbraněmi, připravenými k boji!
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Majster Nimbus a majster Mundi sa akosi nepohodli. Vyzeralo to, že sa strhne medzi nimi boj. Nimbus povedal slová, ktorým som akosi nerozumel.
Predurčené? Prečo?
Najmä tá časť, keď povedal "mocný Jedi". Akosi sa mi to nezdalo, ale neveril som, že majster Nimbus sa vzoprie takýmto myšlienkam.
"Prečo tu mám ostávať? Chrám Jediov je mojim domovom! Rytierom sa chcem stať tam! Medzi majstrami Vosom, Koonom a Yodom. Nemôžem pretrhnúť putá aj druhýkrát. Majster Nimbus, vráťte sa s nami do Chrámu. Prosím vás ako váš padawan."
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Napětí zhoustlo.
Stáli tu proti sobě dva mistři Jedi a Tys chtěl za každou cenu zabránit souboji. Zřejmě proto, že jsi zcela nechápal příčiny nevysvětlitelného chování svého bývalého učitele.

"Můj padawan by nikdy svému mistru neodporoval. Chceš-li mne následovat i nadále, musíš zde zůstat. Pro mne už není v Chrámu místo..." hovořil Nimbus a tón jeho hlasu stále více klesal.
Naproti tomu Ki-Adi-Mundi se snažil stále situaci zachránit: "Mistře Baraku, vždy jsi byl oddaným členem Řádu a Tvé místo není nikde jinde než na Coruscantu. Cožpak jsi už zapomněl?" obezřetně mluvil cereanský Jedi, zatímco meč měl stále připraven v pohotovostní poloze.

Nimbus začal přecházet sem a tam se svým mečem v jedné ruce, evidentně chtěl zaútočit, ale pak se ještě zastavil, podíval se na Tebe a řekl: "Pokud nehodláš následovat svého mistra, Rehme, musíš mu čelit Ty sám!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Celý čas od tej vízie som dúfal, že to bude iné, než som čakal. Ale majster Nimbus bol iný ako keď som ho poznal naposledy. Bojím sa, že Marad Xaes a ostatní mali pravdu. Nechcel som tomu veriť, ale nechcel som s ním bojovať.
"Nechcem s vami bojovať majster. Chcem len v mieri prinavrátiť staré časy. Ale ak pre vás neznamenám nič, môžete ma zabiť! Ja viem, kde je moja budúcnosť, tak prečo nemôže byť aj vaša? Rada by vás prijala späť medzi seba." prehovoril som, no ruku som mal pripravenú na prípadný útok. Ak to má znamenať, že mám zavrhnúť vlastný sen v mene kódexu, urobím to.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Po slovech mistra Nimba se stalo něco neočekávaného: Mistr Ki-Adi-Mundi deaktivoval svůj meč a postavil se do polohy pozorovatele stranou od vás!

Své jednání doprovodil slovy: "Nyní máš před sebou zkoušku, jakou jsi doposud neabsolvoval, Rehme Kalefe. Porazíš-li svého mistra, zúročíš tak všechny doposud nabyté znalosti a schopnosti k tomu, aby jsi se stal rytířem Jedi! Síla Tě provázej!" řekl a zůstal stát bokem.

Takže to bylo na Tobě, musel jsi chtě nechtě pozvednout zbraň proti tomu, který Tě kdysi naučil podstatnou část toho, co jsi dnes ovládal...

Nimbus už byl připraven a vůbec si nepřipouštěl, že ohrozí život svého dávného padawana. Temná strana Síly mu s největší pravděpodobností zastřela mysl.
Provedl první výpad na Tvou hruď...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Len ťažko som veril tomu, čo som uvidel. Akokoľvek sa snažím, nejde to. Vplyv temnej strany si na majstrovi Nimbovi vybral svoju daň. Vedel som, že sithi, aby sa stali vyučenými, museli zabiť svojho majstra. Azda to čaká aj mňa? Nie je to všetko len ilúzia? Čo ak som práve ja podľahol temnej strane? Každopádne sa musím brániť. Výpad na moju hruď som odrazil a otočkou som prešiel do protiútoku útokom na jeho ruku. Ak ho odzbrojím, nebudem ho musieť zabiť.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Mistr Nimbus se neznatelně usmál, když po prvním úderu zjistil, že jsi velmi schopný šermíř a umě jsi zablokoval jeho meč a odrazil jej. Velmi rychlý protiútok na jeho ruku byl odvážný a měl přinést úspěch - Barak Nimbus však na nic nečekal a odskočil, přičemž využil Síly a udělal několik přemetů vzad.

Když se zastavil, tentokráte jeho úsměv nešel zakrýt...
"Výborně, Rehme! Vždy jsem si představoval, že až se jednoho dne utkáme, budeš mi vyrovnaným sokem! Ukaž, co v Tobě je, chlapče!!" křikl a vrhl se do nového ataku.
Tentokráte se zaměřil na Tvé nohy, když dvěma rychlými a po sobě jdoucími údery hodlal zranit alespoň jednu z Tvých dolních končetin.

Mistr Ki-Adi-Mundi sledoval boj z povzdálí a starostlivě svíral rukojeť svého meče, který sice deaktivoval, ale zatím jej nezastrčil zpět za opasek...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Stretnutie po rokoch s mojim majstrom som si takto nepredstavoval. Asi aj očakával takýto priebeh. Po odrazení jeho útoku som zbadal jeho úsmev. Vyzeral akoby mal potešenie z toho súboja. To však nebol hlavný problém. Podľa očakávaní môj útok vykryl a zaútočil mi na nohy. Bol prirýchly. Vyhnúť som sa už nestihol, ale aspoň som mu ho čiastočne vykryl a Silou som odskočil. Bol to hlbší škrabanec na lýtku. No od môjho bývalého majstra bolel omnoho viac, ako by mal. Pri pohľade na jeho tvár sa mi vybavila chvíľa, keď ma našiel. Prebehol mi pred očami náš tréning. No bolo mi jasné, že tieto spomienky musím nateraz pochovať. Pomaly sa zmocňoval hnev. Musel som sa ovládnuť. Tentokrát som bol rozhodnutý ho zabiť. Ten, proti ktorému som bojoval bol už len tieňom Baraka Nimba. Mohutným skokom z druhej nohy som viedol výpad na jeho hlavu rozhodnutý mu ju jediným úderom zoťať.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Barak Nimbus skutečně nepřipomínal onoho obdivovaného mistra Jedi, kterého jsi znal z dětství. Způsobil Ti zranění na noze a nevypadalo to, že by se Ti chtěl omluvit...

Nyní jsi se rozhodl pro mnohe aktivnější výpad a mířil jsi na Nimbovu hlavu!
Byl jsi rozhodnut buď žít nebo zemřít.

A to pocítil i Twi'lek a zlostně sykl: "Cítím v Tobě zlost, můj milý padawane! Nebo se mi to jen zdá?"
V zápětí jsi uslyšel mistra Mundiho: "Nenech svůj hněv, aby Tě zcela pohtlil, Rehme Kalefe!"
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Cerea, Citadela vyvrhelů

Slová oboch majstrov vo mne zarezonovali a v tej stotine sekundy som namiesto meča použil nohu, ktorou som sa ho snažil kopnúť do hlavy. Musel som to brať ako súboj jedia proti temnému jediovi. Súboj temnej a svetlej strany.
Svetlý jedi nesmie podľahnúť temnej strane.
To je to, čo som si po celý čas v duchu opakoval. Viac ma ale štvalo to, že som majstrovi Nimbovi veril. Každého som sa snažil presvedčiť o tom, že sa vráti a bude ma znovu trénovať. Krátko po výpade som sa musel otriasť a postaviť sa mu ako môjmu nepriateľovi.
Nejestvuje cit, len mier! Nejestvuje cit, len mier!
Nadobudol som harmóniu s okolím a pocítil v sebe vlastne úľavu alebo také niečo.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Cerea, Citadela vyvrhelů

V poslední chvíli jsi upustil od svého úmyslu zabít mistra Nimba a Tvá noha jej eliminovala tak, že dopadl dva metry od místa Tvého doskoku. Síla Ti nezatemnila mozek, jak předpokládal...

Ki-Adi-Mundi pokýval hlavou a řekl: "Dobře, padawane! Zachoval jsi se jako pravý rytíř Jedi. Porazil jsi svého bývalého mistra!"
Došel až k Tobě, když Barak Nimbus se mírně otřesen snažil vstát. Mistr Mundi byl však rychlejší a tasil svůj meč, přičemž jej přiblížil Nimbovu hrdlu: "Je konec, mistře Nimbe. Tak už neklaď odpor..." snažil se ukončit souboj, ale Twi'lecký Jedi byl jiného názoru - mocným švihem Síly vás oba odmrštil dost daleko na to, aby mohl vstát a naposledy pohledět na Tebe.
"Příjde den, kdy dokončíme náš boj, Rehme Kalefe!" zvolal a zmizel v citadele.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“