Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od MrTukan »

Abregado-rae: tajné skladiště

Prohlídla sondy mě opravdu potěšila. Zdálo se, že všechno funguje jak má a navíc jsem poznal Hectora, ze kterého jsem cítil značnou oporu při potřebě rychlé reakce a navigace vzdušným prostorem. Zdálo se, že chlapík si mě taky za tu chvíli oblíbil a to už jsme mířili do kantýny, kde nějaký opilec obtěžoval Miat.

Dal bych si pivo a trochu toho guláše, prosím. Zatím vyřeším tuhle situaci než tu někdo přijde k úhoně.

Usměju se na Hectora a vyrazím ke stolu kde sedí Miat s opilcem. Tomu pevně a rozhodně, leč ne bolestivě položím ruku na rameno, abych si ho mohl případně podržet a snadno ho zpacifikovat. Potom přijde čas na to, něco mu říct. O to se snažím klidným a přátelským hlasem, protože jsem si jistý, že ho bude mnohem míň bolet, když odejde sám, než když ho vyprovodí Miat.

Hele chlape, proč si nejdeš radši odpočnout? On toho moc nenakecá a věř mi, když mu dojde trpělivost, tak to potom není moc příjemný. Navíc tady s parťákem potřebujem probrat pár věcí, abychom tý vaší organizaci vytáhl trn z prdele, takže jestli bys moh, hm?

Naznačil jsem opilci, aby opustil svoje místo, kam jsem si chtěl sednou sám. Byl jsem ovšem obezřetný a připravený si ho rukou na rameni přidržet a hned mu jednu napálit, kdyby chtěl být agresivní nebo mě nějak jinak ohrožoval. Doufal jsem však, že všechno proběhne v klidu a nebude tu žádný problém.

Po výměně míst oslovím Miat s provokativním úsměvem na tváři.

Tak koukám, že si děláš nový kamarády, he? Bavíš se dobře?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od Heinz »

Abregado-rae: tajné skladiště

Ač chceš uklidnit situaci, ožrala se nevzdává. Je ale jasné, že nemá agresivní opici, alespoň zatím, jen je rozjetý jak swoop bike při závodech.
„Chlape, dyť mu nic nedělám, ne? Sem jen kamarádskej, co je na tom herdek špatnýho? Podívej, musíš chápat, že je všecko v pohodě, chápeš to, ne? Já totiž, kurva, nechci žádný problémy. Řekni mi, že to chápeš!“
Musí mít hodně v hlavě, protože se tváří, že když ho „nebudeš chápat“, tak se rozbrečí. Na Miat je znát, že ho nechápe, a naopak, že mu dá brzy důvod se rozbulit. Vracející se Hector je jak dar z nebes, protože jen co na stůl položí tác s dvěma pivy a guláši, chytne ožralu za flígr a vytáhne ho na nohy - působí trochu jako fotr, který usměrňuje syna, jenž přišel poprvé domů nadraný.
„Tak hele, Zewe, táhni vodsud pryč! Mazej domů spát a nevytáhni čumec, dokud nebudeš mít čistou hlavu! Pánové na tebe a tvoje opilecký hemzy nejsou zvědavý!“
Na tvoje popichování Miat nereaguje, ale dokážeš si představit ten kyselý obličej, kterým tě spraží.

Ožrala se začne vymotávat ven, mrumlaje si něco o tom, že přece nedělá problémy, tak co ho všichni buzerují, Hector zatím zasedne vedle tebe, a vezme si svůj talíř a sklenici, tác se zbytkem jídla a pití ti podsune.
„Nech si chutnat.“
Pak se obrátí na Miat.
„Omlouvám se za toho idiota, všichni tu jsou trochu napjatý, takže se sem tam stane, že když maj pohov, občas přeberou. Je to dobrej kluk, jen by se měl držet daleko od chlastu.“
„To je v pořádku, chápu to,“ odpoví Miat, ale dál neřekne ani slovo. Chvíli je ticho, ale pak se Hector jen tak mimochodem zpod lžíce s gulášem ozve.
„Víš že jsem znával tvýho tátu, hochu? Správnej chlap, to jó. Jak se mu daří?"
Máš pocit, že ještě neskončil, že chce pokračovat, jen si dává načas. A taky že jo.
"Až ho uvidíš, řekni mu, že starej Hector na svý dluhy nezapomněl... von bude vědět. “

-----
Je to krátké, je to špatné, ale jelikož píšu na cizím počítači a píšu v editoru, na což nejsem zvyklá, je to adekvátní. Takže jestli máš pocit, že je to zbytečný natahování, tak máš pravdu, ale nechci to sunout moc dál, než budu na svým písečku, ale zároveň to nechci zbytečně zdržovat, aby mi zas všechno nevypadlo z hlavy a neztratila jsem veškerý enthuziasmus k psaní.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od MrTukan »

Abregado-rae: tajné skladiště

Jsem rád za Hectorovu pomoc s opilcem, protože by ho to mohlo pořádně bolet, kdyby Miat naštval. To už jsem si bral pivo s gulášem, které mi donesl a řádně jsem mu za to poděkoval. Potom nezbývalo než se do jídla pustit. Chvilku jsem přemýšlel nad tím, jestli nemá Miat hlad, když je pořád zavřená v tom svém brnění, potom však moje myšlenky přerušil Hector.

Abych řek pravdu, tak už jsem tátu nějakou dobu neviděl a trochu mě to znepokojuje. Asi se po něm budu muset podívat, až doděláme nějakou práci. Vy jste tu byl, když prolétal tu sebevražednou cestu, na kterou se právě chystám? Každá rada by teď byla dobrá. Myslím, jestli se nezmínil o nějakých specifikách letu, problémech na které si hlavně dávat pozor a tak.

Využiju toho, že Hector znal otce a pokusím se zjistit něco, co by mi mohlo pomoct.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od Heinz »

Abregado-rae: tajné skladiště

Hector se zamyslí, vrásky vyrýsují jeho čelo, přemýšlí, ale netváří se, že by měl cokoli, co by mohlo pomoci, na jazyku.
„To nevim mladej, jestli ti můžu pomoct... Já sice byl na letovým dispečinku, tvýho otce jsem znal... a né málo, ale to až pozdějc, až když to tu převzal novej režim, ne když Mathis dělal tenhle kaskadérskej kousek. Ale rád o tom mluvil, to zas jó, však ho znáš.“
Usměje se nostalgicky, zasněně, ale brzo se vrátí do reality.
„Já tě provedu skrz místní letovej prostor, zajistím, aby si místní bezpečáci nevšimli tvý lodě, protože kdyby jo, bude to konečná... zbraně v tom zabudovaný nemáš, jak sis všimnul, a štíty taky nejsou pro bitvy stavěný, zvlášť když většinu energie převedem do maskovacího zařízení. Ale až naletíš na stezku, bude to jenom na tobě, magnetický pole Raesu ruší veškerou komunikaci.“
Vypadá to, že ti nic víc neřekne. Ale to není pravda.
„Vlastně jo, jedno tvůj táta opakoval často. Říkal, že kdyby se tam nějakej blázen vydal, aby se Dagobažskýho slimáka - tak říkal tomu místu - rozhodně nesnažil obletět. Ten vesmírnej odpad okolo prej není jenom vesmírnej odpad. Ač to vypadá jako jako sebevražda, máš letět do jeho huby.“
Řeč dokončí pokrčením rameny.
„Ale já vím houby, o čem mluvil, já tam nikdy nebyl. Ale snad to poznáš sám.“

Hovor pokračuje v uvolněné atmosféře, dokonce i Miat se časem přidá a nakonec rozvine s operátorem žertem vedenou hádku o tom, jestli Operaci v Západních úsecích vyhrála spíš neotřelá taktika imperiálního velitele pozemních sil, Hursta Romodi, nebo vesmírné operace admirála Terrinalda Screeda. Nikdo se neopíjí, Hector po druhém pivu raději přejde na nealko, aby měl čistou hlavu... ale po dalších dvou hodinách nastane hodina H. Čas vhodný k odletu.

Za chvilku s Miat sedíte v sondě. Ještě naposledy překontroluješ systémy a navigační zařízení, ale pak se, doslova, otevře strop podzemního skladu a vy úkosem zahlédnete tmavou noční oblohu. Přes světelný smog nejsou vidět hvězdy.
„Tady základna, zkouška spojení, slyšíme se? Přepínám.“
Z komunikátoru se ozve hlas Hectora.
„Vzduch čistý, můžete startovat.“
Sebevražedný let může začít.


---
Svůj volací znak si vymysli.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od MrTukan »

Abregado-rae: tajné skladiště

Hector byl zajímavý člověk a stejně tak zajímavé bylo povídání s ním. Jeho slova jsem si stále přehrával v hlavě a pořádně jsem si je uložil, protože tohle staré tátovo moudro mi může zachránit kůži a to všechno díky tomu, že si to jeden chlapík dokázal zapamatovat, což vůbec nebylo běžné. Byl jsem rád i za Miat, protože si po nějaké době zase s někým popovídala a při jejím rozhovoru s Hectorem jsem si krátil čas tím, že jsem si ji představoval nahou. Vlastně stačilo si ji představovat bez helmy, protože její oči, vlasy a vlastně celá tvář byly tak úchvatné, že jenom při té vzpomínce se mi udělalo těsněji v kalhotech. Bylo jasné, že tuhle sebevražednou misi musím přežít, protože mě čekala ještě sebevražednější a to ta, při kterém jsem měl v plánu se dostat Miat do kalhotek. A nehodlal jsem umřít dřív, než se mi to povede.

To už se však přiblížil čas startu a společně s Miat jsme zaujali své pozice v sondě. Opravdu jsem doufal, že je takhle věcička sestrojená skutečně dobře. A taky jsem doufal, že jsem ještě lepší nebo alespoň tak dobrý jaké táta v jeho nejlepších letech. Přeci jen ti lidi tady na mě spoléhali... A Miatiny kalhotky byly pořád tak vzdálené.

Tady Playboy. Potvrzuji. Přepínám.

S těmi slovy jsem začal připravovat celou sondu a všechny její systémy ke startu, abych ji po poslední kontrole funkcí začal pomalu zvedat od země. Zkrze letovou zónu to je totiž ještě pořádná štreka a Bláznovou cestou to nebude o moc kratší. A já měl hlad. No vlastně spíš chuť než hlad. Ale chtěl jsem být už zpátky, protože jsem, přeci jen, měl trochu obavy o to, jak to všechno dopadne.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od Heinz »

Abregado-rae - orbita

Loď se zvedne jako pírko, poslouchá na slovo. Vletíte do atmosféry a za pár desítek minut už jste na orbitě planety, komunikátor zapraská.
„Tak jo, Playboyi, koordinanty dvanáct tři, mělo by tu být čisto, planetární hlídky jsou na druhý straně planety, ale radši leť na tichej pohon a zapni maskování.“
Zdá se ti to nebo je přenos méně čistý než na zemi?
Miat se nad tím, zdá se, nepozastavuje, do navicompu rychle nakliká určené souřadnice – jelikož jste sami, sundala si helmu a rozpustila vlasy, takže se ti naskytne pohled na její bohatou hřívu.
Uběhne čtvrt hodina a komunikátor se ozve znovu – a šum je ještě větší.
„Leť na patnáct tři, dostaneš se skrz letovej prostor planety a budeš kousek od začátku stezky, pak tě nav- Počkej!“
Šum a praskání jsou opravdu silné.
„Kurva... tohle neruší Raes. Vědí o nás, někdo nás musel prásk-“
Spojení se přeruší, v tu chvíli do tebe drkne Miat a ukáže na radar. Blikají na něm tři tečky, jedna větší než zbylé dvě, a všechny tři jsou rozhodně navíc. Teoreticky by vás mělo zachránit maskování. Teoreticky, to by bezpečnostní složky nesměly jít najisto.
Netrvá dlouho a v komunikátoru se ozve direktivní hlas, tentokrát naprosto čistý.
„Neidentifikovatelná lodi, zde bezpečnostní flotila planety Abregado-Rae, identifikujte se, vypněte motory a připravte se na zaháknutí vlečným paprskem. Máte na lodi nainstalovanou technologii, která je v systému Abregado-Rae nelegální, za což se budete zodpovídat. Jakékoli neuposlechnutí rozkazu bezpečnostních složek planety Abregado-Rae bude považáváno za nepřátelský akt opravňující bezpečnostní složky střílet.“
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od MrTukan »

Abregado-rae - orbita

Tichej pohon a maskování, rozumím.

Všechno se zatím vyvíjí hladce a navíc se zase můžu pokochat Miat bez helmy, což je vždy skvělý pohled.

Víš že ti to bez tý helmy fakt sluší?

Prohodím jen tak, aby řeč nestála a mezi pilotováním se na ní občas zálibně podívám. Byla to přeci jen krásná žena a já po ní toužil od okamžiku, kdy jsem to zjistil. Byla naprosto skvělá, i přes to, že by mi dokázala urvat hlavu jednou rukou, kdybych jí moc naštval. To už se ovšem opět ozval navigátor a zvěstoval pořádné problémy.

No doprdele.

Na nic nečekám a zrychlím stále udržujíc směr, který naposled navigátor zadal. Bylo jasné, že tohle nebude přátelská návštěva. Potom se ozvali. A my jsme se samozřejmě neozvali nazpět.

Kurvy zasraný, nebudu hnít v žádným lochu. V týhle kocábce s nima ale bojovat nemůžem. Setřeseme je na stezce, už musíme být blízko. Co ty na to?

Podívám se na MIat, i ona musí vědět, že obě varianty, jak nechat se zajmout, tak i letět vstříc stezce jsou sebevražedné. Vyčkám na její rychlou odpověď připravený šlápnout na to naplno s přidáním nějakých těch úhybných manévrů. Přeci jenom už nemůžeme být daleko a tam nás patrola jistě následovat nebude. A pokud ano, tak to bude její poslední let mnohem dříve, než můj. V tomto systému určitě nebyl pilot, který by se mi vyrovnal.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od Heinz »

Abregado-rae - orbita

Jak má ve zvyku, na tvoje konstatování Miat o tom, že ji to sluší, neodpovídá. Ale usměje se, bez ironie, snad potěšeně.

Miat stále kouká na scanner, ale když se jí zeptáš na názor, podívá se na tebe a přikývne.
„Ukaž jim, co dokážeš.“
Usměje se, i když úsměv nese stopy nervozity. Jako každý člověk, který je zvyklý problémy řešit sám, je i Miat trochu nervózní, když sama nemůže nic dělat. Ale zdá se, že plně důvěřuje tvým pilotským schopnostem.
Přidáš na rychlosti, tak agresivně, že to s lodí škubne a její konstrukce zavrzá na znamení nespokojenosti. A netrvá dlouho a kolem lodi prolétne paprsek z turbolaseru, varovná. Začneš s vruty, kolem probleskují střely, ale žádná vás ani neohrozí, jste moc rychlí a tvoje akrobacie nese ovoce. Velká loď nemá šanci.
Rána. Loď se nepříjemně otřese.
„Štíty to zachytily, teď pracují na osmdesát procent,“ automaticky zahlásí Miat, aniž by spustila oči z kontrolek a scannerů.
Trefit vás střela z turbolaseru velící lodi bezpečnostních služeb, už by se váš prach a trosky lodi vznášely vesmírem, tohle byla slabší zbraň. Stíhačky. Maskování vypnula Miat už tehdy, když se ozvali, takže zbytečně neubírá energii. Ta se nyní rozložila mezi výkon motoru, štíty, navigační maják, který máte na palubě, a podporu života. Na obrazovce scanneru svítí tři malé objekty, které před chvílí opustili velkou loď, a rychle se přibližují.
Další rána, loď se roztřese ještě víc a na chvilku vypadne světlo uvnitř kabiny.
„60%. Mám zvýšit energii do štítů?“
Zeptá se, ale rozhodně se netváří přesvědčeně.
„Nejspíš budem pomalejší.“
Už teď jsou stíhačky bezpečnostních složek rychlejší než vy.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od MrTukan »

Abregado-rae - orbita

Mačkal jsem ze sebe to nejlepší, co jsem uměl. Úhybné manévry byly téměř dokonalé, přesto to ale nestačilo. Nebyl jsem na tuhle loď zvyklý, nebyla tak pružná a mrštná jako má vlastní, což jsem právě teď proklínal. Věděl jsem, že to už nemůže být daleko k začátku cesty, do pásu astreroidů a všemožnýho bordelu, kde bych měl pronásledovatele setřást.
Omez podporu života, potřebujeme bejt aspoň chvíli o trochu rychlejší, brzo tam musíme bejt.
Dál jsem uhýbal výstřelům pronásledovatelů a pitom jsem toužebně vyhlížel začátek cesty, do které se místní bezpečnostní složky pracující za pár šupů a s rodinama na planetě určitě nepohrnou.

Tak poď bejby, zařvat se ještě nechystým, na to jsem moc mladej, krásnej a musím stihnout ještě spoustu věcí!
Následovalo další strhnutí ovládání do vývrtky zcela neočekávatelným až sebevražedným způsobem, který si chabě vycvičení piloti stíhaček nedokázali ani představit, natož aby na něj dokázali reagovat přesnou střelbou. Přesto jsem dále co nejrychleji mířil k zadaným souřadnicím v očekávání, že to už brzo přijde, protože jinak by to byla konečná.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Heinz
Pašerák
Pašerák
Příspěvky: 701
Registrován: 22.9.2007 17:02:43
Bydliště: Elpizies
Bosnia & Herzegovina

Re: Frye Gordon (1. mise pro MrTukana)

Příspěvek od Heinz »

Abregado-Rae - orbita

Miat začne do konzole naťukávat příkazy a za chvilku se zavřou dveře do kabiny. Světla zhasnou a vzápětí se rozsvítí znova v nouzovém režimu. V tuhle chvíli je kyslík distribuován jen do pilotní kabiny. Miat zároveň vypne energetickou dodávku do komunikátoru, Hector vám teď nemůže pomoct a až vletíte na Stezku, meteority a magnetická rezonance Raesu bude rušit veškerou komunikaci.
Dostaneš více energie, kterou můžeš přesměrovat do motorů, loď se zrychlí, nyní je její rychlost srovnatelná s rychlostí stíhaček. Problém je, že stíhačky už vás doletěly. Ano, výkon motorů by ještě šel zvýšit, ale to by znamenalo snížení výkonnosti štítů – riziko, které by se nemuselo vyplatit. Nejvíce energie bere navigační sonda, kterou máte na palubě, ale její odpojení nepřichází v úvahu, veškerá snaha o zmapování Stezky sebevrahů by přišla vniveč.

Střelba. Kolem kabiny prolétávají paprsky blasterových střel a jen tak tak, že netrefí loď. Vyhýbáš se jim intuitivně, a kdyby to neznamenalo ztratit koncentraci, sám by ses divil, jak je možné, že se ani jedna střela, zvlášť takhle blízko, nestrefila. První roj meteoritů, který ohraničuje vstup do Stezky, už je na dohled, radar odpočítává čas do příletu k prvnímu tělesu – ETA 15 sekund, 10, 7...
Rána.
Zásah.
Kabina se zatřese a na chvilku vypadne proud v sekundární rozvodně, světlech a méně důležitých přístrojích.
„30% energie štítu,“ sdělí Miat napjatě.
Uděláš několik vrutů, vývrtů, loď drží a výkon se nesnižuje, ale je jasné, že jestli přijde další zásah, vyřadí se nějaký ze systémů lodi – a to by mohlo být fatální.
Už letíš kolem prvního meteoritu, druhý se formuje před tebou, vypadají jak zástup davu obrů, pevných a nebezpečně semknutých, ale ty vždy odhadneš, kterou cestou se vydat, abys nevletěl do slepé uličky. Ty ano, piloti stíhaček však ne. V periferním vidění vidíš, jak první dvě stíhačky, ty, které byly nejblíže, narazily do meteoritu a efektním s ohňostrojem vybouchly. Zbylé se podle údajů na radaru otočily a zamířily zpět k mateřské lodi. Jste sami.
První nesnáze jste přežili, teď se nebezpečně rychle blíží další, protože – i když se to zdá jen sotva možné – roj meteoritů je hutnější a hutnější. Vstoupili jste na Stezku sebevrahů.

---
Napiš poslední příspěvek - hlavně co uděláš s lodí, co obnovíš, jak přesměruješ energii atd. Potom začneme s novou misí.
Obrázek

Na konci i na počátku je destrukce
v destrukci vše vzniká, zaniká
v každém zániku se skrývá zrození.
Řád. Cyklus.
Rakth

"There is no solace above or below. Only us. Small. Solitary. Striving. Battling one another. I pray to myself. For myself."
Frank Underwood


Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“