Zkouška z dospělosti - 2 . mise pro Rehma Kalefa (joemandel)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Už to vyzeralo zle. Zdá sa, že majster Nimbus skutočne podľahol temnej strane. A nie len to. Stiahol so sebou aj Normu. Našťastie sa prebral aj Rogash, ktorý unikol istej smrti. Musím teraz rýchlo vymyslieť plán, ako sa odtiaľto dostať. Keby som len bol schopný Normu aspoň omráčiť a potom sa pustiť do boja proti Nimbovi.
"Moc je len ilúzia. Ak si myslíš, že si mocný, budeš prekvapený ako hlboko padneš. Je to ako o vás. Hľadali ste moc, až ste napokon podľahli temnej strane. Už vo vás nemám priateľa." doložil som na adresu Nimba.
"Nič dobré. Musíme poraziť majstra!" odvetil som Rogashovi. Mal som pár zlomkov sekundy na to, aby som ujasnil, čo plánujem. Pokúsim sa Normu Silou odstrčiť tak, aby upadla aspoň do bezvedomia. V tej chvíli som jej v mysli povedal "prepáč" a započal som svoj plán.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Rogash nechápal, nebo možná ani nechtěl chápat, jaký je Tvůj plán. Posledních několik okamžiků totiž nevěděl, co se kolem něj děje, proto teprve teď mu docházelo, že stojíte proti svému bývalému mistru a Tvé sestře, která zřejmě podlehla vábení Temné strany Síly. I tak si ale ještě musel rychle utřídit myšlenky v hlavě, proto se k Tobě mírně nahnul.
"Pokud chceme udělat to, co si myslím, měli bychom zvážit všechna pro a proti... nemyslíš?" zeptal se jen tak mimoděk.
Snad chtěl šetřit čas, snad oddálit nevyhnutelné. Ale tušil jsi, že pokud mistr Nimbus padne teď a tady, nebude to Rogashovou rukou.

Norma se mezitím snažila vzpamatovat z úderu Silou, kterým jsi jí mrštil pryč z dosahu tak, aby se nezranila. Ale jen těžce se zvedala ze země, měl jsi tedy pár chvil na to, abys jednal...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

"Vzdajte sa majster. A nechám vás ísť. Ale odíďte sám. Norma nemá ani také znalosti o Sile ako ja. Nechajte ju pri mne. V Chráme sa o ňu postarajú. Nemal som v úmysle vás zabiť, tobôž bojovať s vami. Ale ak mám ochrániť to, v čo verím, musím to urobiť!" doložil som a pripravoval som sa na boj. Zaútočil som rýchlo na majstrovu ruku. Dúfal som, že tentokrát sa mi už podarí ho odzbrojiť a nebudem ho musieť zabiť. Niečo vo mne akoby mi v tom stále bránilo.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Mistr Nimbus odvětil: "Naopak, Tvá sestra je ideálním příkladem skyrté síly a moci. Ani nevíš, jak jsem se tehdy vnitřně rozhodoval, zda mám na Coruscant vzít Tebe, či Normu. Nakonec jsem usoudil, že její čas ještě nedozrál, proto jsem jí tu zanechal a s Tebou se vydal do Chrámu Jedi..."

Jeho slova jako by něco vzbudila v Rogashovi, protože i když stál pořád v základním postoji a byl připraven bojovat, neubránil se otázce: "Mistře, to i mě jste vybral, abyste nakonec nás oba zavrhnul kvůli Normě? Je možné, že jsme celou tu dobu měli svůj osud zpečeťen?"

"Svým způsobem jste splnili svou roli a nyní stojíme proti sobě, což jsem očekával... Proto jsem na svou stranu získal právě Rehmovu sestru, která měla zajistit, aby se on k nám přidal. Ty, Rogashi Leii, jsi pak měl být sám proti třem - ale jak se zdá, přece jen budou síly vyrovnanější!" odpověděl Nimbus a v ten moment jsi zaútočil.
Něco Tě však brzdilo, ve svém nitru jsi stále věděl, že útočíš na svého bývalého učitele a snad i tento pocit zapříčinil nezdar Tvého ataku - mistr se umě vyhnul a naopak Tě sám zranil na rameni lehkým škrábnutím...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Len ťažko som mohol veriť Nimbovým slovám. Celý ten čas nás klamal. Boli sme len bábky v jeho hre. Kiežby som to vedel skôr. Našťastie sa nám podarilo aspoň čiastočne zhatiť jeho plány. Môjmu útoku sa vyhol. Už bolo na čase odhodiť všetky dobré zámery a zamerať sa na boj. Už nesmiem ukázať jedinú slabosť. Bolo na čase to ukončiť. Obzrel som sa po Rogashovi.
"Musíme mu ukázať, že sme viac, než len figúrky v tej jeho hre. Viac, než dúfal, že budeme." potom som ukľudnil a vyčistil svoju myseľ. Zameral som sa len na cieľ. Zaujal som postoj Soresu a započal som ďalší útok. Tentokrát na torzo.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Vypadalo to, jako by mistr v duchu uvítal každý Tvůj výpad proti němu samotnému. Jako by jej těšilo, že Tě vidí v akci a může se na vlastní oči přesvědčit, že jsi pokročil v tréninku, který on sám započal.

"Jsi dobrý, velmi dobrý! Vždy jsem věděl, že se staneš mocným Jediem, Rehme!" mluvil mistr Nimbus mezi jednotlivými pokusy o zachycení Tvých ataků. Jen s obtížemi zakrýval potěšení, dokonce i semtam kývnul hlavou, když jsi předvedl zdařilý útok.
Zatím Rogash spíše vyčkával a do souboje nezasahoval, aby tím nevytvořil přesilu dvou na jednoho. Ale přesto byl připraven vrhnout se do víru boje, kdybys to potřeboval a mistr Nimbus by získal převahu.

Ale vypadalo to, že bude mít brzy jiné starosti - blížila se k němu Tvá sestra Norma, která se již vzpamatovala z Tvého zásahu a nyní se soustředila na Rogashe, kterého hodlala vyřadit z boje...
"Rehme!" křikl na Tebe, aby Tě upozornil, že musí něco udělat, aby jej Norma nezranila...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Trochu ma zarazilo, keď som videl, ako sa majster usmieva, keď na neho útočím. Za to, čo sa zo mňa stalo môžem vďačiť aj jemu. Ale ja som si zvolil cestu, s ktorou on nerátal. Ja som zas nerátal s tým, že sa Norma tak rýchlo preberie. Ostávala len jediná možnosť. Výmena úloh. Snažil som sa tlakom odstrčiť majstra preč a priskočil som k Rogashovi. Bolo jasné, že treba konečne konať. Chytil som Rogasha za rameno.
"Postarám sa o to. Ty dozri na chvíľu na Nimba." povedal som mu. Rogash je schopný jedi a odhodlaný bojovník a dokáže Nimba zdržať. Ja som sa priblížil k Norme. Nechcel som jej ďalej ubližovať.
"Norma! Bojuj s Nimbovým vplyvom. Ale ak chceš bojovať proti mne, tak bojuj za seba!"
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Slova, věnována tvé sestře, padla na úrodnou půdu. ačkoliv byla totiž Norma ovlivněna temnou stranou Síly, nedokázala by zabít svého bratra. Ještě chvíli bylo vidět, jak se celá třese a dusí v sobě pocity. Bojovala uvnitř sama se sebou, pomalu ale jistě však vítězila její dobrá stránka.

Po chvíli zaťala pěsti a rezignovaně se narovnala.
Norma sklonila hlavu a přišla k Tobě: "Odpusť, jestli můžeš, Rehme!" vzlykla a rozplakala se. Mohl jsi si oddechnout, teď už proti vám bude stát 'jen' mistr Nimbus...

Ten však čekal, že Rogash proti němu nebude mít šanci, Tvůj přítel však překvapivě ukázal, že žák může kolikrát mistra překonávat mnohem více, než by se zdálo. Rogash však nedokázal v probíhajícím boji zasadit Nimbovi rozhodující úder, jako by jej něco brzdilo a nedovolilo porazit svého milovaného mistra, čehož jsi si také všiml.
A mistr této jeho slabosti využíval a bravurně odrážel jeho údery.
Norma si skryla tvář v dlaních. "Je to moje vina, on ho zabije..." naříkala.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Keď som videl, ako sa situácia vyvíja, mal som pocit, akoby som stál pred voľbou. Zachrániť sestru, či svojho priateľa. Tak či onak som už porušil kódex. Teraz už len musím zachrániť čo najviac životov.
"Nezomrie." odpovedal som Norme. Chcel som sa s ňou tešiť z toho, že nakoniec úplne nepodľahla temnej strane, ale hádam na to bude čas potom. Teraz musím pomôcť priateľovi. Silou som pritiahol stredne veľký kameň a potom som ho Silou odstrčil smerom k Nimbovi, aby som získal čas zaútočiť na neho. Ale neustály presun z miesta na miesto si pomaly vyberal svoju daň. Bolo na mne cítiť značnú únavu. Bojím sa, že takto stratím vôľu bojovať.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Když Nimbus viděl, nebo možná spíše vycítil, že slábneš a Tvé pohyby už ztrácejí sílu a vitalitu, rozhodl se k nečekanému útoku a vrhl se na Tebe s mečem nad hlavou. I když věděl, že Rogash jej nenechá vydechnout, soustředil se v tuto chvíli jen na Tebe.

A pak se to stalo!

V jeden moment se zdálo, že Rogash může svého mistra překvapit nenadálým úderem, ovšem jak hluboce se mýlil...
Nimbus dobře věděl, že má kiffarského padawana za zády a zpětným saltem se mu dostal do zad. Pak mu vyrazil meč z ruky a chytil jej pod krkem. Nemusel ani použít Sílu, stisk měl i tak pevný, že unavený Rogash velmi rychle ztrácel dech i vědomí...
"No tak, nebuď blázen! Chceš, aby zemřel?" provokoval tě mistr a postavil Tě před jasnou volbu - vzdát se, nebo vidět přítelovu smrt.
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Už sa zdalo, že ho Rogash dokáže poraziť, ale tentokrát mu to nevyšlo. Nimbus ho držal pod krkom a dával mi tak jasnú voľbu. Buď sa vzdám, alebo Rogash zomrie. Musel som sa rozhodnúť medzi kódexom a životom priateľa. Vtedy som vypol svoj svetelný meč, priblížil som sa k Nimbovi.
"Urobím, čo chcete, len ich nechajte odísť." doložil som. Bola to tá najlepšia možnosť. Aj keď som mal v sebe veľa hnevu, dúfal som, že to skončí inak. Ale mýlil som sa. Nimbus ma napokon pomaly dostával. Smútok a beznádej sa vo mne miešal s hnevom. A ten hnev bol nepredstaviteľný. Ten, ktorého som kedysi pokladal za svojho otca, sa stal mojim najväčším nepriateľom. Týmto rozhodnutím sa pravdepodobne otočím chrbtom k Rádu, chrbtom k všetkým, ktorí mi verili, nič nebude také ako predtým. Ešte som podišiel k Rogashovi, hoci bol napoly v bezvedomí.
"Odpusť, ale nemôžem dovoliť, aby ťa zabili. Postaraj sa o Normu a odovzdaj ju do opatery Rádu." doložil som. Dúfal som, že sa jedného dňa vrátim a nájdem ich. Ale bolo by už naivné veriť, že všetko bude ako predtým.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

Dantooine, místo dávných vzpomínek...

Rezignace, bezmoc, vztek a smutek - to vše byly pocity, které se v Tobě mísily a rozprostíraly se Tvou myslí...

Rogash padl polomrtvý k zemi, jak jej Nimbus pustil ze sevření a Norma se k němu vrhla, aby jej odtáhla bokem a přivedla k vědomí.
Nimbus byl překvapivě klidný, když si dal najevo, že se nebudeš bránit. Dokonce si neznatelně oddechl, jako by se mu ulevilo, že nebudete bojovat na život a na smrt...

Než jsi však stačil zaregistrovat cokoliv dalšího, zasáhl Tě omračující výboj do zad, načež jsi se v bezvědomí skácel na zem.

Nimbus byl v šoku stejně, jako Tvá sestra!
Otočili se směrem, odkud střela přišla a viděli skupinu domorodců a v jejich středu dvě zahalené postavy, z nichž jedna třímala v rukou blasterovou pušku.

Nimbus k nim přistoupil a rázným gestem jim pohrozil: "Tohle nebylo v naší dohodě! Měli jste mě nechat, abych Rehma Kalefa porazil!"
"Jenže Ty bys to stejně neudělal, tohle je jen naše pojistka..." řekl značně zastřený hlas zpod kápě.
"A ty jeho spojence vezmeme s sebou, jen by nám komplikovali situaci!" doplnil svého druha další zahalený tvor.
Nimbus jen mlčky sevřel pěsti, ale věděl, že dohoda je neplatná a nezbude mu, než přistoupit na nové podmínky, jestliže Tě chtěl ještě někdy vidět živého...

neznámé místo, o značnou dobu později...

Probudila Tě až bolest hlavy, potažmo i celého těla.
Také chlad od země Ti byl nepříjemný od prvního procitnutí. Byl jsi zmatený a jen těžce jsi si na něco vzpomínal...
Navíc bylo kolem šero a nebylo vidět nic, žádné zvuky ani hlasy...
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

neznámé místo, o značnou dobu později...

Prebudil som sa niekde. Neviem kde a prečo. Čo sa stalo? V hlave mi treští, akoby ma nadrogovali alebo čo. Už som si len matne spomenul, čo sa stalo predtým. Všetko, čo viem, je to, že to bolo niečo dosť neočakávané. Je mi mizerne. Bolí ma celé telo. Asi som bol omráčený. Musím sa vzchopiť. Zistiť, kde to som. Ale ja som nič nevidel, ani nič nepočul.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Uživatelský avatar
East.Wood
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1622
Registrován: 01.10.2009 15:13:20
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od East.Wood »

neznámé místo

Když si Tvoje oči trochu přivykly šeru, rozpoznal jsi akorát hrubé a nerovné protilehlé stěny, vzdálené od sebe sotva dva metry. V ostatních dvou směrech byla jen černočerná tma - mohlo to vypadat, že jsi v nějaké jeskynní chodbě, ale na analýzu bylo ještě velmi brzy.

Teď by bylo nejlepší se někam pohnout a zjistit, kde vlastně jsi a co se stalo.
Jelikož jsi stále viděl jen velmi málo, bylo zapotřebí se podle něčeho orientovat.
Možná Tě napadlo použít světelný meč jako svítilnu, jenže když jsi jej chtěl aktivovat, nepodařilo se Ti to - někdo Ti jej musel záměrně poškodit!
_________________
Je na Tobě, jak budeš pokračovat dále... Řekněme, že podle toho se rozhodnu, jak dopadneš... :)
"V hloubi duše jsem rebel. Kdykoli mi někdo řekne, že trend je takový a takový, hned se vydávám opačným směrem."

Clint Eastwood

Uživatelský avatar
joemandel
Rytíř Jedi
Rytíř Jedi
Příspěvky: 251
Registrován: 05.7.2010 16:37:40
Bydliště: LL, RK, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od joemandel »

neznámé místo

Začali sa pomaly objavovať obrysy, no veľmi mi to nepomohlo. Cítil som sa ako po záťahu v kantýne. V hlave mi treštilo ako v poškodenom motore starého frajteru. Odrazu som rozoznával niečo ako steny. Bolo tu pomerne chladno. Akoby som bol v nejakej jaskyni alebo čo. Spomedzi tmy sa neďaleko mňa objavilo svetlo. Žeby východ? A čo ak nie? Čo sa so mnou niekto hrá? Momentálne mi nič nehrozí a tak som sa rozhodol toto miesto preskúmať. Aj keď sa to asi potiahne ako selkatský súdny proces. Ale jedi je poslom svetla. Vnáša svetlo tam, kde chýba. Ale ak narazím na nejakú obludu, tak je so mnou amen. Vybral som sa teda do tmy jaskyne, aj keď to bol dosť blbý nápad. Ale zvedavosť je opäť silnejšia než zdravý rozum. Na druhej strane, ak som stále na Dantooine, tak toto by mohla byť jedna zo známych jaskýň.
!duše odsúdených sa vzbúria!
k mandolínkam, Nelsonovi Mandelovi a Mandalorianom sa pridal ďalší tohoto slávneho mena...JOE MANDEL:D
Obrázek
Nejestvuje Temná strana ani Svetlá strana,
jestvuje len Sila.
Urobím čo musím, aby som udržal rovnováhu,
rovnováha ma drží pohromade.
Nie je dobro bez zla, ale zlo nesmie prekvitať.
Existuje cit, aj mier,
pokoj, aj emócie
chaos a poriadok.
Som užívateľ plameňa a ochranca rovnováhy.
...

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“