Mise pro Andre Relev

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Mise pro Andre Relev

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Vzbudil jsi se, a začal jsi se postupně upravovat, oblékat atd.Najednou do tvé místnosti přišel tvůj mistr Kit Fisto.Řekl ti že se s ním máš za chvíli sejít v hangáru.
Fisto: Rada nám dala misi.Nespěchej, tato mise není nějak zvlášt důležitá.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Po krátkém rozhovoru s mistrem jsem se ještě nasnídal a chvíli meditoval. Poté jsem vyšel ven směrem k hangáru, kde na mě již čekal mistr Fisto.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Jedi Temple - Hangár

Došel jsi do hangáru.
Fisto: Dobré ráno, můj mladý padawane.Rada nám dala misi.Máme leťet na Dantooin, a pochytat zbylé sithy, ve zřícenině staré jediské enklávy najít artefakty a pohytat zbylé mandaloriany.Takže pojď za mnou.
Fisto nasedl do lodi......

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Hyperprostor

Následoval jsem mého mistra do lodi a společně jsme odletěli. Cestou mě proběhl hlavou můj starý speeder, který jsem prohrál v kartách. Jak rád bych se na něm ještě proletěl...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin -Ruiny enklávy rytířu jedie

Vystoupily jste z lodi a zamířili k enklávě.Enkláva byla zřícenina, měla rozbombardovanou celou hlavní místnost, a mnohé další části.
Fisto: Enklávu rozbombardoval Malak, když se snažil vyhladit jedie.Zničil jí, a obsadil celou Dantooin.Vládl tady tvrdou pěstí.Nechal pozabíjet 90 % populace na Dantooin.vydrancoval enklávu, rada se přesto domívá že tu je ještě pár holokronů pohřbených v sutinách.
Pustili jste se do hledání, když v tom Fisto vykřikl: Mám jeden. .....

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine - Ruiny enklávy rytířu Jedi

V tom jsem za mistrem uviděl nějakého muže v kápi, najednou zapnul meč a křikl jsem na mistra: Pozor! a Silou jsem toho tajemného bojovníka nečekaně odhodil a prásknul s sebou o stěnu za ním. Co nejrychlej jsem běžel mistrovi na pomoc...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - Ruiny enklávy rytířů jedie

Pouze se ti zdálo že jsi ho odhodil, doběhl jsi k mistrovi a mistr říká.
Mistr: Je to hologram z holokronu.Je na něm zpráva.Tak to by stačilo, jeden holokron stačí.Teď půjdeme hledat ty mandaloriany.
Mistr zamířil k jednomu východu...

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine - Ruiny enklávy rytířu Jedi

Už jsem se o vás bál mistře řekl jsem. Vydali jsme se k východu a začali s pátráním.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně

Po chvilce jste narazili na pláních na osamocenou jednotku mandalorianů.Slyšeli jste jak si povídaj:
Mandalorian 1: Pořád musíme bojovat s tou druhou skupinou mandalorianů, jsou to krvežíznivý bastardi.
Mandalorian 2: Jo máš pravdu, škoda že uš ta třetí skupina byla vyhubena.Byly s náma, škoda.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine - pláně

"Mistře, kterou skupinu vlastně hledáme, když teď víme, že jsou dvě?" tázavě jsem se podíval na svého mistra.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - pláně

Mistr: Tím pádem hledáme obě.U mandalorianů je vyjímka, tito "tvorové" se můžou zabíjet.Takže deme na ně.Mandaloriané zabily po občanské válce rytířů jedie mnoho zdejších obyvatel, a zabíjí je dodnes.Takže jdeme na ně.
Mistr vyskočil z úkrytu, zapnul světelný meč a začal s mandaloriany bojovat..............

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine - pláně

Ihned jsem následoval mistra. V našem konání jsme byli úspěšní - první skupina je mrtvá. U jedné mrtvoly jsem našel mapku s polohou druhé skupiny. Hned jsem to oznámil mistrovi: "Mistře, našel jsem mapku s polohou druhé skupiny!"

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Fisto: Výborně můj mladý padawane, opravdu skvěle.Takže se tam vypravíme, ale musíme být opatrní.Myslím že jich bude víc než tihle, a budou opatrnější.Možná je vedou i ti dva sithové, které předtím nedokázali jediové zabít.
Mistr vyrazil směrem k místu kde je druhá skupina manadlorianů.A ty jsi vyrazil hned za ním.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine

Cestou jsme míjeli různé domorodé farmy a plantáže. Na východ od nás se rýsovalo malé městečko. Napadlo mě, že bychom mohli využít zdejší služby a pronajmout si speedery a mohli tak být dřív na místě. To jsem oznámil mistrovi: "Mistře, co kdybychom si pronajmuli nějaké speedery? Na východ od nás je městečko. Navíc bysme se tam mohli porozhlédnout po sithech."

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Fisto: Ne můj mladý padawane, já nerad jezdím na něch přístrojích.Nejlepší je procházka na čerstvém vzduchu.A už jsme stajně tady.
Oba jste dorazili na místo kde jsou mandaloriané.Bylo jich asi 30, a byli s nimi i dva muži s kápěmi.
Fisto: Jak jsem říkal ty sithové jsou s nimi.Padawane co myslíš že máme udělat teď?

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“