Mise pro Andre Relev

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine

Raději bych vyčkal, mistře. Myslím si, že nás stejně cítí v Síle a najdou nás sami. Je to ovšem můj subjektivní názor. a čekal jsem co mi na to mistr odpoví.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin - základna Mandalorianů

Ne myslím že by jsme měli zaútočit, odpověděl Fisto.A vyskočil z úkrytu a zaútočil na mandaloriany a sithy.Ty jsi zaútočil spolu s ním.(Prosím napiš postup tvého boje)..............

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Dantooine

Bojoval jsem jako vždy mojí oblíbenou technikou Vaapad, zlehka jsem porcoval mandaloriánské válečníky a koncentroval Sílu pro boj se sithy. Zahlédl jsem prchajícího mandalorianského velitel. Běžím za ním, on útěk vzdá, protože bych ho i tak pomocí Síly rychle dohonil a radši se zastřelil.

Potom pospíchám na pomoc mému mistrovi, který se právě vypořádal s posledními mandaloriány. Teď proti nám stojí ti dva sithové.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Dantooin

Jeden ze sithů na tebe vyrazil se zapnutým světelným mečem.Bojoval s tebou velice tvrdě a řízl tě do nohy a pak i do ruky.Bojuješ už tedy pouze omezeně.Najednou tvůj mistr hodil svůj meč na toho sitha s který si bojaval a mistrův meč uřízl sithovi ruku ve které měl meč.následně silou sitha uspal.
Mistr: Výborně teď se s těmahle vrátíme na Corusant, kde je předáme radě.Pokud máš nějaké otázky zodpovím ti je teď na cestě k lodi.
A mistr vyrazil směrem k lodi.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Hyperprostor

Po ošetření od lekářských droidů jsem se věnoval zlepšování mých dovedností v oblasti Síly. Přesněji jsem se zaměřil na ovládání mysli a co největší rychlosti. Po tomto tréninku jsem zašel k mistrovi se ho zeptat na pár otázek: Mistře, možná je to ode mě hloupé, že se ptám, ale jaký na mě máte názor? Myslím tím schopnosti a mojí budoucnost v řádu Jedi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Hyperprostor

Fisto:Máš v řádu budoucnost, a myslím že velkou.Byl jsem stejný, né moc rychlý a né moc rozvážný.Ale to všechno chce cvičení.Myslím že časem, při takovémhle zvládání misí by z tebe mohl být dobrý jedi, a možná i mistr v radě.Teď máš tři dny na cvičení (jako tři dny, ráno dostaneš další úkol) a meditaci a na zasloužený odpočinek.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Po příletu na Coruscant jsem se rozloučil s mistrem a šel jsem spát. Po probuzení jsem si zašel na něco k jídlu a cestou se uklonil pár mistrům a pozdravil se s pár padawany.
Tak jak teď využiju zbývající den? Mohl bych se podívat do archivu Jedi a něco nastudovat, nebo bych mohl jít do města. Ale co, ještě budu chvíli meditovat a potom se vrhnu na trénování nových technik používání Síly..

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant (o tři dny později)

Seděl jsi ve své kajutě, když do tebe štouchla nějaká hůl.Otevřel jsi oči a uviděl jsi mistra Yodu.
Yoda: Máš novou misi mladý padawane.Sejdeme se v místnosti radyzhruba za 2 hodiny.Během této doby se obleč atd., a najdi svého mistra prosím.
Pak Yoda odešel.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Tak jsem se tedy obléknul, připnul meč a vyrazil hledat mistra. Cestou jsem se ptal kolemjdoucích padawanů jestli ho neviděli. Většina se shodla na archivu Jedi. Zamířil jsem do archivu a můj mistr tam skutečně byl. Dorazím k němu, ukloním se a řeknu: "Mistře, byl za mnou mistr Yoda. Máme se dostavit do místnosti rady."

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Archiv rytířů jedie

Mistr:Ano, dobře děkuji můj padawane.Běž tam první dorazím tam chvilku po tobě.Řekni radě že jsem narazil na tu věc co jsme hledali. Dobře?
Odešel jsi a běžel jsi k radě.....

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Rada Jedi

Vešel jsem dovnitř, uklonil se a spustil: Můj mistr tu bude co nevidět a vzkazuje, že našel to, co jsme hledali. s trochu nechápavým výrazem jsem se podíval po ostatních, protože jsem netušil co je ta věc.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Místnost Rady

Yoda: Aha, zajímavé.Výborně padawane.Takže váš úko ...
Do místnosti vešel tvůj mistr, a něco předal Yodovi.Pak se postavil vedle tebe.
Yoda: takže váš úkol je jasný.Najít ztraceného kancléře, který se ztratil před 7 dny.Obáváme se že může být již mrtvý.Takže můžete jít.
Tvůj mistr ale zůstal a ty jsi vyšel bez něj.Po chvilce vyšel i tvůj mistr.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant - Chrám Jedi

Chvílí se rozmýšlím, zda se mám zeptat, ale nakonec jsem se zeptal: "Mistře, co byla ta věc, kterou jste přinesl mistru Yodovi?" a čekal jsem na odpověď.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Hyperprostor

Mistr: Přísně tajná věc.Záznam toho co se stalo na Dantooinu za Občanské války rytířů jedie.Tak teď už nastup.Vyrážíme.
Skočili jste do Hyperprostoru a za chvíli jste byli na planetě Alderaan.....

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Alderaan

"Ach, zase doma" řekl jsem si. Poté jsem se zeptal mistra: "Kam teď, mistře?"

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“