Mise pro Andre Relev

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Aderaan

Mistr: Ztratil se v jednom "hotelu" v centru.Tak zajdeme tam.Padawane, ty budeš klást otázky ber to jako úkol.
Došli jste k hotelu.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Alderaan

"A koho vlastně hledáme? Asi jste mi to zapomněl říct, mistře." a pokračovali jsme kamsi chodbou.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Aderaan

Mistr: Hledáme přeci ztraceného senátora.Ty jsi na to zapoměl. A ty je hoteliér zeptej se ho, ale nějak opatrně.?
A opravdu, chodbou k vám mířil obtloustlý chlapík.
Hoteliér: Copak potřebujete pánové?

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Alderaan

Zdravím, hledáme jednoho senátora. V kterém pokoji bydlí nebo bydlel?

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Alderran

Hoteliér: Bydlel v pokoji 20, je to támhle přes uličku.
Vydali jste se směrem k tomu pokoji.V pokoji to vypadalo jako po bitvě, nejspíš se s někým pral ............

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Alderaan

Rozhlédl jsem se po pokoji. Šel jsem se podívat do kuchyně, kde jsem uviděl zakrvavěný nůž. Zavolal jsem mistra: "Mistře, našel jsem zakrvavěný nůž!" a zamyslel jsem se: "Teď jenom čí je ta krev"

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Po vyřešení případu jste doletěli zpátky na Corusant.Vrahem byl hoteliér, který pracoval s nepřáteli republiky, a rozhodl se zabít Senátora.Čeká v silovém poli na rozsudek senátu.Ty teď máš tři dny odpočinku (večer dostaneš úkol).

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Coruscant

Tyto tři dny jsem věnoval převážně tréninku s ostatními padawany, pročítáním archivu a chození večerním městem Coruscant, při tom jsem několikrát navštívil restauraci u Dextera.

Poslední den jsem strávil meditací a pokoušel se vidět budoucnost - docela úspěšně.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant - Rada jedie

Yoda: Výborně že jste objasnili vraždu senátora.Vaše mise byla úspěšná.Máme ale pro vás další misi.Ještě dnes odletíte na Naboo, kde přadáte zprávu tamnější vládě.Je to jednoduchý úkol.Bohužel, Obchodní federace zahájila blokádu planety.Budete se muset na Naboo probít.
Pak jste odešli směrem k hangáru ..........

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Naboo

Vybrali jsme si klasické Jedi stíhačky a vyrazili na Naboo. Zachvíli jsme byli na místě, přistáli jsme asi 5 kilomerů od města, museli jsme tedy kus dojít pěšky, což nám také trvalo chvíli.

Ve městě již hlídkovali celé zástupy bitevních droidů, ale nic co bychom nezvládli. Najednou jsem uviděl četu droidů, jak odvádějí královnu a ostatní vládce Naboo do vězeňského tábora. To jsem okamžitě oznámil mistrovi: "Mistře, támhle jde četa droidů a vedou vládce Naboo. Myslím, že bysme je mohli snadno osvobodit."

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Naboo


Mistr: Ano, padawane máš pravdu.Jdeme na ně.
Mistr udělal salto z balkónu kde byl a skočil přímo mezi droidy.A hned dva z nich srazil na zem.

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Naboo

Okamžitě jsem skočil za mistrem a otáčkami jsem sekal na kusy droidy. Neměly žádnou šanci. Osvobodili jsme vládce a já se jich zeptal: "Je tu nějaká úniková cesta nebo hangár s loděmi, se kterýmy by se dalo utéct z planety?"

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Naboo

Chtěli jste se zeptat na tu otázku, bohužel na vás vyskočili ze všech stran dvě čety droidů.Plus jeden hlavní komander.Byli jste obklíčeni.Ale strážcové královny vzaly naštěstí zbraně mrtvým droidům, takže mohli střílet.
Mistr: Vzdáme se, mám plán....

Andre Relev

Příspěvek od Andre Relev »

Naboo

Vojáci Naboo odhodili zbraně, nám sebrali meče a odváděli nás do vězeňského tábora v hlavním hangáru.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Naboo

Když už vás odváděla jenom jedna četa, tvůj mistr vyskočil sebral svůj světelný meč, a začal srážet droidy.Vojáci, i královna se skrčili aby se vyhnuli palbě z droidích bleastrů......
Mistr: Rychle seber jim svůj meč...
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“