Mise pro Garth Devilman

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Chrám Jediů - Coruscant

Příspěvek od Garth Devilman »

Hurá konečně doma! řekl jsem si když jsem se ocitl ve známých prostorec. A jelikož jsem byl unavený odebral jsem se do svého pokoje zhjojit rány na těle a bohužel i duši.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Mistr: Dostaneš týden odpočinku (další úkol dostaneš až večer), můžeš si odpočinout.
A odešel.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Chrám Jediů - Coruscant

Příspěvek od Garth Devilman »

Byl jsem Mistrovi a vlastně i radě vděčný za týden odpočinku a tak jsem se uvelebil na posteli a začal meditovat...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Meditoval jsi, a pak jsi si přečetl zprávu na tvém datapadu.
Zpráva: Padawane sejdi se se mnou v hangáru číslo dvě.Tvůj mistr.
...............

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Coruscant
Sotva jsem si přečetl zprávu v dapadu, který ležel na mém nočním stolku, okamžitě jsem se oblékl do svého roucha, když jsem si všiml malého váčku. Bezmyšlenkovitě jsem si ho pověsil na krk. Na okamžik jsem pocítil malou nesrovnalost v Síle, ale ten pocit zmizel stejně rychle, jako se objevil. Doslova jsem se vyřítil ze svého bytu, s vědomím pozdního příchodu. Cestou jsem ještě stačil porazit knihovnici a její milované „broučky.“ Za horečnatého omlouvání jsem jí pomohl knihy poskládat. (A že jich bylo dost…) Znovu jsem se dal do běhu a podíval se za sebe. Knihovnice již zase kráčela svou cestou a její postava ve zlatém plášti se jen prohýbala. Byl jsem rád, že jsem konečně dorazil do hangáru. Takovýhle nástup jsem ještě nezažil. Mistře, tak jsem tady, o co kráčí? Vypravil jsem ze sebe.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Corusant

Mistr: Obchodní federace zahájila blokádu Alderaanu.Nejspíš tím chtějí donutit republiku k akci.Musíme rychle jednat.Pojedeme tam jako velvyslanci na jejich hlavní loď.A budeme se je snažit přesvědčit, aby od blákády ustoupila.
Dosatali jste republikovou loď.Standartní kržník (před Clonovými válkami) republiky.Na ten jste na sedli, a odletěli na Alderaan..........

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Alderaan - orbit
Vyskočili jsme z hyperprostoru. Pohled, který se mi naskytl byl přímo šokující. Planeta byla skoro celá pokrytá křižníky Obchodní federace. Droidí stíhači, jako mouchy, poletovaly kolem. Když jsem se podíval pozorněji, všiml jsem si obrovského kolosu, který byl téměř zakryt. Byla to loď ovládající pozemní invazní armádu droidů. Takhle rychle nemohla federace zmobilizovat nemohla... Senát jí přece, veškeré vyzbrojování zakázal pokud mi bylo známo. A archív ve chrámu jsem považoval za více než důvěryhodný zdroj. Svoje myšlenkové pochody jsem zdělil mistrovi a díval se na tu hrůzu. To vůbec nevypadá dobře...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Alderaan - Orbit

Mistr: V tom případě, ale republika připravila flotilu.
A najednou v tom okamžiku se z hyperprotstoru nad vámi vynořilo několik křižníků republiky.A tisíce síhaček.
Mistr: Náš úkol je jasný, probít se na hlavní bitevní loď droidů, a vypojit napájení droidů..............
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Alderaan - orbit
Probít??? No jistě... ušklíbl jsem se, a ponořil se do Síly. Nechal jsem své prsty tancovat po ovládání. Naše loď se točila, jako vystřelená kulička. Aspoň, že se vyhýbame střelám. Naťukal jsem příslušnou frekvenci republikové flotily. Slyšíte mě? Tady Garth Devilman! Prosím o uvolňění aspoň dvanácti stíhačů! Pokusím se s mým Mistrem dostat do hangáru! Musíme zrušit štít, ale potřebujeme, aby nás někdo kryl. Příjem! Ukončil jsem svůj výstup. Jen doufám, že máš fukční zbraně... Věděl jsem, že tyhle lodě skvěle manévrují, ale jejich zbraňové systémy bývají slabší. No tak holka do toho! povzbuzoval jsem loď. Jen jsem doufal v to aby se nám vůbec podařilo v hangáru přistát...

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Bitva o Alderaan

Velitel republikové flotily: Uvolníme vám plnou podporu.20 stíhačů a 1 křížník jako podporu.
Prolítalvali jste hejnem stíhaček Obchodní federace.Ztratili jste půlku stíhaček, nakonec se vám ale povedlo dostat k lodi...
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

Hangár
Bylo mi těch padlých líto, ale teď jsem se tím nemohl zabývat... Jednotko, zrušte generátor štítu ostatní nechte na nás postaráme se o loď ze vnitř. Vyslal jsem na generátor dvě dávky a z pomocí zbytku stíhačů jsme zrušili štít. Díky přátelé, ať vás provází Síla... S těmito slovy jsem ukončil spojení a plně se soustředil na hangár před námi. Abych do hangáru neletěl přímo stočil jsem loď doleva. To, že jsme uspěli se mi potvrdilo vzápětí, když jsme dosedli na přistávací plochu. I když slovo "dosedli" není tak úplně přesné. Při přistávacím manévru byla smetena početná skupina droidů, kteří nestihli uhnout... Tak, otočil jsem se k Mistrovi. Přílet jsme zvládli bravurně, ale asi nás nebudou vítat fanfáry... Aktivoval jsem světelný meč a vyskočil z lodi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

Hangár

Tvůj mistr taky vyskočil z lodi, a začal "kosit" nepřátelské droidy.Za chvíli byl hangár ve vašich rukách.Pak jste se vydali k výtahu, a navolili 8.patro.Kde byl hlavní počítač.

Výtah
Mistr: Dobrá práce mladý padawane, s těmi droidy v hangáru.....
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

8. Patro - loď
Díky Mistře! nevěděl jsem co říct. Přítomnost velela, abych se soustředil. Netrvalo to dlouho a kovový hlas ohlásil, že jsme v osmém patře. Proč mám pocit, že se něco semele... Vyšli jsme do místnosti v osmém patře. V jejím středu, se až moc nápadně blyštila konzole s ovládáním lodi. Tady něco nehraje. řekl jsem Mistrovi.

Uživatelský avatar
Mastr Kavar
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 569
Registrován: 26.8.2007 21:48:23
Bydliště: Enkláva rytířů jedi na Dantooin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mastr Kavar »

8.patro - Loď separatistů

Měl jsi pravdu, najednou se u konzole objevilo nejím 20 droidů.Ihned na vás začali pálit.Za nimi stála postava.V černém plášti.....
Mistr: Rychle odrážej ty střely.Rychle.
Nakonec jsme všichni sami!

Abys cestu domů našel, svíci tobě já zapálím.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Příspěvek od Garth Devilman »

8. patro - Loď separatistů

Ponořil jsem se do Síly, zavřel oči a nechal se vést. Jen stěží jsem kolem sebe vnímal okolí. Nech se vést! opakoval jsem si v duchu. Nech se vést!

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“