Mise pro Revana

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Mrtvé tělo, kosti, smrad a další věci mě vcelku rozhodili.
Chci aby všichni nedůležití odešli. Hned.
Cítil sem zvláštní pocit a divnou přítomnost síly a divného "okultismu".
Nebyla to však temná strana síly, ale nějaká zvláštní forma.
Panebože.
Řekl jsem si v duchu a začal pomocí síly hledat různé důkazy, věci, všímat si jistých věcí apod.
Poté jsem přistoupil k tělu a prohlédl si ho. Byl to děsný smrad, ale musel sem to vydržet.
Tohle neudělal světelný meč, nejsou zde popáleniny. Musela hodně trpět, byla nejspíše mučena.
Pověděl jsem a pokračoval dál.
Ruce a nohy jsou svázané k sobě a připoutané ke stromu. Kolem dokola je jakýsi kruh z kostí a tvar kříže z drážek, kde je spousta krve.
Pravděpodobně žila, když jí tohle někdo prováděl. Je to hrozné.

Posoudil jsem tělo a zároveň to nahrával abych to mohl poslat radě Jedi.
Zavolejte nějakého doktora, chci podrobnou analýzu vzorků všechno co zde vidíte, i krve, jestli neni ještě někoho jiného, tak chci podrobnou pitvu a čas smrti.
A odešel jsem.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Muž v bílem plášti, lehce méně bílý v obličeji než ostatní, přistoupil k ženě a jal se prvotního ohledání. Netrvalo mu to dlouho a dokázal říct základní informace.
Hmm, podle struktury tkáně a krve je jisté, že byla dívka naživu, když jí bylo rozříznuto břicho. Řez samotný byl veden od začátku hrudního koše, dolů ke genitálů. Další řez byl veden podel spodní hrany hrudního koše...ten, který to dělal nebyl amatér, znal anatomii a věděl co si může dovolit. I vybrané orgány jsou nepoškozené. Takhle nějak se provádí vyjímání orgánů při transplantaci...samozřejmě s narkozou. Zajímavé...
Zarazí se, když si všimne nesrovnalosti, která byla před váma skryta, on jí svým odborným okem zachytil.
Vypadá to, že jí břichem bylo něco zavedeno otevřeným břichem do hrudi...hmm, to bude chtít důkladnou pitvu...Podle krve a teploty těla hádám, že byla zabita někdy kolem třetí hodiny ráno.
Dokončil předběžnou analýzu, a opět se objevil důstojník.
Chci spoustu fotomateriálů. Každý kousíček země bude zaznamenán. Ach, asi to budem muset říct rodině, co říkáte, mistře? A co tisk?
Svěsil hlavu a čekal na tvé vyjádření. To se ale na scéně objevil další mladý policista, který tu ještě nebyl. Šel za tebou, ale při pohledu na tělo hodil slušnou šlavličku přímo za strom. Když byl vyprázdněn, tak konečně došel za tebou a mohl sdělit svojí zprávu.
Mistře, dostali jsme zprávu s Chrámu, prý vám posílají někoho na pomoc. Prý se s níma máte spojit, jak budete moc.
A opět se vydal hodit šavli, tak byl mladý a nezkušený.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Tohle jsem ještě neviděl, a že sem toho viděl.
Řekl jsem si a ještě jednou se porozhlédl po okolí, ale ničeho zvláštního, krom toho místa jsem si nevšiml.
Až uděláte pitvu doktore, zašlete vzorky krve, fotografie a další věci na Coruscantu, do Chrámu Jedi, vzkážu jim, že to bude od vás.
A otočím se na kapitána.
O tomhle se nesmí média dozvědět, jinak to bude váš konec. Lidé budou mít strach, začnou se bouřit, obviňovat vás. Nikdo se nesmí nic dozvědět.
Rodičům ještě nic neříkejte, neunesli by to, vzkážete jim to, až případ vyřešíme. Toď vše.

Poté co jsem slyšel zprávu od mladého policisty naskočil sem na speeder a odjel ke své lodi abych začal holopřenos, rada už netrpělivě čekala.
Zdravím, mistři.
A pokloním se jak je zvykem.
Mám hodně špatné zprávy. Našli jsme jednu dívenku, byla již mrtvá, ale to co uvidíte a uslyšíte vám nepřijde normální.
Zatím vám posílám mojí nahrávku z předběžného zkoumání, doktor vám poté pošle pitvu a fotografie, tohle jsem ještě nezažil a nemám z toho dobrý pocit.
Nejsem vyšetřovatel a s tímhle jsem se vůbec ještě nesetkal a doufám, že už nesetkám. Teď ale k věci, chtěli jste odemne něco?

Mezitím zasunu mou nahrávku do počítače aby to bylo ihned odesláno na Coruscant.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Pochopili jsme správně, že situace je vážnější, než jsme si mysleli? A co ti mniši, zjistil si o nich něco? Jsou do toho zapleteni?
Vyhrkl na tebe jeden, ale nepočkali na tvojí odpověď, protože se z jiné strany ozval další mistr. Ten byl znám jako ten trpělivý a moudrý a nenechal se ničím rozrušit. Věřil jsi, že ani scéna co byla k vidění v lese by ho nerozházela. Měl opravdu silný žaludek, než se stal Jediem, sloužil v armádě ve speciálních jednotkách.
Posíláme ti na pomoc jednoho jedie. Před dávnem vyšetřoval podobnou kauzu. Ozval se nám, když se po Chrámu rozkřiklo, co se na Kaasu děje. Shodli jsme se, že je třeba, aby jsi vyslechl, co ví. Je to zajímavé. Nyní tě nebudem rušit od práce. Je potřeba to co nejrychleji vyřešit. Rytíř Jedi Andy Sallome by měl dojet někdy zítra k ránu...
Odpověděli a vypli konferenci. Nyní bylo potřeba urovnat si v hlavě čas, protože jsi dostal spoustu údaju.
Přiletěl jsi dnes odpoledne.
Teď je večer.
Dívka byla nejspíše zabita dnes ve tři ráno.
Poslední dívka byla unesena před dvěma dny, nejspíše také kolem třetí.
A jedi přiletí zítra ráno, nejspíše kolem osmé až deváté hodiny.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Byl jsem vcelku rád za pomoc, která se dokonce s případem již setkala, teď sem jen doufal, že mi pomůže.
Nyní byl již večer a já byl připraven si jít lehnout. Měl sem chvilku na přemýšlení a tak sem začal uvažovat.
Ty mé sny, asi bych to měl říct radě, je na tom něco divného.
Řekl jsem si a stále jsem před sebou viděl toho starého muže, ale vůbec se mi nevybavoval, ani ze života, ani z nějaké mise, nikdy jsem ho neviděl.
Nemohl jsem usnout a tak jsem šel dolů do stanice. Kapitán byl vzhůru a tak jsme to mohly vklidu probrat.
Chci aby vaši muži byli ostražitější, chci aby byli všude, hlavně hlídejte to místo, kde se stala ta hrozná věc.
Zítra mi dorazí pomoc, která se již s podobným případem setkala. Ale stále mi to nedává smysl.
Ty časy ve kterých se to udává, ti mniši, kteří nejsou k nalezení.
Co nějaká neznámá podivní loď za poslední dobu? Nepřiletěla sem?

Vyložil sem pár faktů a otázek a přemýšlel jsem nad tou věcí.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Jistě...posílíme hlídky, jak jen to bude možné. Ale zvláštní loď jsme opravdu nepotkali v poslední době. Vlastně ani ti mniši nepřiletěli...nebo minimálně je nikdo přiletět neviděl, prostě se objevili. Zvláštní, celý případ...pokud by jste chtěl spát, můžete použít jednu z našich společenských místností, já při podobných případech na gauči strávil x nocí a není zas tak nepohodlná...
Kývne na rozloučenou a tobě nezbyde nic jinýho, než ulehnout, protože jsi po jednom dni opravdu unavený. Zaspím prakticky okamžitě, ale noc se zdá tě nechce nechat v klidu. Pocítíš náhlý chlad a líně otevřeš oči. Při pohledu na čas je za pár minut tři hodiny ráno. V tom si všimneš jedné osoby, která stojí přímo naproti tobě. Není jak starý mistr. Je jakoby celá z energie. Nevidíš jeho obličej, ale slyšíš jeho hlas.
Jdi za svým osudem...
Ruku zvedá k oknu a ty si všimneš obrovského stromu, který tam doteď jakoby nebyl. Muž se ztratil a vše se zdálo jako by tam ani nikdy nebyl...
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Má vize už nebyla sranda. Po té co sem viděl člověka který svítil jak světelný meč sem vyletěl z postele celý vyplašený.
Postava se jevila jako čirá svíticí energie, ale přesto vypadala téměř jako člověk.
Provizorně jsem vytáhl svůj světelný meč, ale postava nikde.
Tohle už přechází všechny meze.
Řekl jsem si a zpozoroval podivný strom, který tam nikdy nebyl.
Rozbil jsem okno a skočil dolů, snažil jsem se doběhnout ke stromu, který však zmizel.
Na tohle nemám, musím okamžitě kontaktovat radu.
Schoval jsem svůj meč a odešel zpátky na stanici, ale už sem neusnul, popravdě jsem ani nechtěl usnout.
Čekal jsem bedlivě na ráno, abych mohl zavolat na Coruscant a říct jim mé vize, či halucinace, které mé pronásledují.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Po probuzení jsi ihned šel kontaktovat radu a povědět, co se stalo. Rada byla lehce znepokojena, což ale nevyjádřila, dalo se to lehce odpozorovat z jejich tváří. Nenechali ale nic náhodě, proto se nejvyšší mistryně rozhodla promluvit.
A kontaktují tě nějak? Tyhle vize nemusí nic znamenat. Může to bejt jenom zůsob, jak se tvoje mysl vyrovnává s...situací v případě. Každou chvíli by měl dorazit kolega. Promluv si o tom s ním a...žádná naše konference nemůže zůstat bez vyrušení...
Poukáže opět na mladíka, který se za tebou objevil. Ten se nepřiřítil jako minule, přesto vypadal že má něco důležitýho.
Mistře, přiletěl další jedi, je právě na přistávací zoně a...našli jsme opět něco. Je to spíš místo...no, musíte to vidět, třeba budete vědět, co to je...
Vyhrkl a ukázal na místo, odkuď právě přicházel tvůj kolega. Vešel dovnitř. Konference s radou už byla vypnuta dávno.
Zdravím tě, příteli. Tak co tady máte?
Zeptal se a čekal na odpověď.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Rada mi teda radu nedala, nebo spíše takovou, kterou jsem očekával. A než jsem stačil odpovědět tak spojení skončilo (asi spadl net nebo něco).
Navíc v tom přišel další mladý policista, který něco našel.
Zaveďte mě inhed na místo !
Řekl jsem a vyběhl jsem ven, ale přitom mě zastavil Jedi který právě dorazil.
Zdravím tě, teď není čas na vysvětlování, vše ti řeknu cestou, jdeme!
Krátce jsem pověděl a vyrazil.
Doufám že to nebude něco podobného jako to předtím, to už bych asi nezvládl.
Měl jsem zvláštní pocit, z té vize a z této čerstvé informace. V hlavě jsem si představoval nebo spíše přemýšlel, co by tam asi mohlo být.
Když jsem konečně dorazil ke speedru a vyrazil k místu, které ani nevím kde je (naštěstí jsem neřídil) řekl jsem pár věcí ohledně vraždy.
Zde jsou všechny informace.
Řekl jsem a podal datapad.
Případ je to velice zvláštní a né moc pěkný, do toho ti mnichové. Tohle jsem zatím nezažil.
Místo činu kde byla nalezena jedna z obětí vypadá jak podivné okultistické místo temné strany, přitom jsem ji však necítil. Kolem dokola byl jakýsi kruh z kostí, mrtvola byla rozpárána chirurgici, nikoli ale světelným mečem, takže na mnichi to nevypadá.

Dopověděl jsem a čekal, až dorazím na místo.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Hmm...když jsem odlétal z Chrámu, došli k nám první materiály z místa činu...takže můžeme za chvilku čekat odpověď.
Odmlček se na chvilku, aby opět spustil.
Bylo to asi před měsícem...někdy v době, kdy nastoupil Pear na Sithskej trůn...podobná věc. Objevili se únosy, ale né mniši. A unášeli všechny, bez ohledu na pohlaví a věk. Když se nám je podařilo chytit, na místě zemřeli. Jedna místnost jejich úkrytu byla plná živých obětí, druhá byla plná rozřezaných kusů těl. Únosy se děly kolem třetí hodiny ráno, jako zde. Měl jsem s sebou padawanku, která posloužila jako návnada. Obětovala se pro ostatní. Jak zemřeli ti únosci, ona zemřela s nima. Doteď se nevysvětlilo proč. Hmm, podíváme se co našli a třeba nás to posune dál.
Dokončil svojí řeč a v tu chvíli právě zastavil váš speeder u lesa. Ještě jste ušli pár metrů, když jsi ucítil zápach spáleného dřeva. Až po dalších pár desítkách metrů jsi to místo objevil. Uprostřed stromů byl asi dva metry široký kruh, ve kterém stál muž s ženou, která v bezvědomí ležela na jeho pravé ruce. V levé ruce držel knihu a něco předčítal. Bylo ráno a všude bylo světlo, jen v okolí kruhu to vypadalo, že je tma. Čas od času se objevil plamen, který hned utichl.
Nemůžeme se k němu dostat, jeden důstojník se tam pokusil dostat, ale jak vkročil půlkou těla do té tmy, za strašnýho křiku se nám ho podařilo vytáhnout. Doteď to byl asi třicetiletý mladík v dobré kondici a teď...
Ukázal na šedivého staříka, sedícího na kameni, celého vyklepaného. Zničehonic se zvedl a všichni mu vyšli vstříc na pomoc - ale nestihli nic udělat, neboť udělal krok dopředu a spadl obličejem na zem. Po zkontorlování životních funkcí donesli policisté už pouze plachtu, kterou ho přikryli.
Zkoušeli jsme střílet. Ale střela k nim nikdy ani nedoletí. Zkoušeli jsme po něm i něco hodit. Ale opět nic. Jako by se vše v té temnotě ztrácelo, jakoby to byla černá dírá, která kroutí čas...
Odpověděl ti překvapeně a tvůj kolega se vydal blíže ke "stěně" a podíval se.
Necítím temnou stranu, ale cítím Sílu, takovou koncentraci Síly, kterou si ani nedokážu představit...zajímavé...cítíš to taky?
Otočil se na tebe a pro normálního smrtelníka to nic neznamenalo, ty jako uživatel Síly jsi ale tu koncentraci, o které mluvil, cítil více než jasně. Pokud byla dřív Síla vánek, který tě osvěžoval, nyní to bylo spíše divoké tornádo, které se tě snažilo vtáhnout. Cítil jsi ty erupce všude kolem, jak sopka chrlící lávu. Najednou jste se oba zarazili. Všechno ustalo a opět jsi pocítil onen vánek.
Mnich uvnitř kruhu zavřel knihu a nechal jí viset ve vzduchu. Vytáhl dýku a zvedl jí nad dívčino tělo. V tu chvíli zařval důstojník a rozběhl se do tmy. Nikomu se jej nepodařilo zastavit. Nicméně nevyběhl na druhé straně. Nikde se neobjevil a mnich pokračoval. Dýku zapíchl do dívčina krku a poté vedl dlouhý řez až ke slabinám a dívka se jakoby celá otevřela. Pustil jí - a ona stejně jako kniha zůstala ležet ve vzduchu. Pak se pomalu narovnala. Udělala pár kroků a spadla na zem, definitivně mrtvá. Odněkud vyšel muž, který ti někoho připomínal. Měl na sobě černý temný plášť a strašlivou masku na obličeji. Z něj pryštěla temná strana, cítili jste to až sem. Nikdo nic neslyšel, ale vám se v hlavě jasně ozývali jeho slova.
Pán bude potěšen...
Pronesl jednoduše a mnich před ním poklekl. Poté se tajemná postava podívala na tebe. Mezi váma vznikl jasný oční kontakt.
A ještě více, až mu povím o Nithiliusovi...
Obě postavy zmizeli, jako by tam ani nebyli. Temná stěna, která vás oddělovala zmizela a na zemi zůstala ležet pouze mrtvá dívka a stařec, v kterém jste poznali mladého důstojníka, který se před chvilkou rozběhl do lesa.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

To, co jsem právě viděl bylo něco strašného, horšího než občanská válka rytířů jedi, než mandalorianská válka, než všechny války dohromady.
A vidět tohle přímo na vlastní oči a bezmocně hledět jak mladá dívka umírá, bylo ještě hroznější.
Cítil jsem v sobě bezmoc, jakobych byl z kamene a nemohl se hýbat. Měl jsem pocit jako kdyby ze mě vyprchala všechna síla, bylo to hrozné.
Udělejte něco, rychle!
Zařval jsem zrovna když ta dívka umírala, ale ničemu to nepomohlo.
Poté jsem už jen vykřikl.
Néééééééé.
A bezomocně natáhl ruku. Měl jsem chuť tam vběhnout a zachránit ji, ale vím, že by to k ničemu nebylo když jsem viděl jak se z muže stal starec.
Když vše skončilo, téměř jsem se zhroutil. Tohle bylo pro mě moc.
Nikdy .. jsem nic ... takového neviděl.
Tiše jsem řekl a dál jsem nic neřešil a naskočil na speedr a odjel zpět do lodě kontaktovat radu.
Po chvilce co jsem dorazil jsem ihned zapl přenos. Ani jsem nepozdravil a hned jsem spustil.
Až tohle uvidíte, bude vám zle, je to hrůza.
A vložím do přenosu flash disk abych poslal videozáznam.
Tohle nezvládnu, co jsem viděl mě málem zabilo. Cítím v sobě hněv a utrpení, hodně utrpení. Nevím co dělat, k tomu mé vize, něco se děje a nic dobrého to nebude.
Cítil jsem hodně temné strany na tom místě, není pochyb, že je to sithský okultismus, teď už máme jasno, ale nejde nic dělat, na to musíte sehnat profesionála, né mě.
Tímto vás prosím o jiný úkol, na tohle nemám, jsem jedi, né vyšetřovatel satanistických sithských masakrů.

Dopověděl jsem a musel jsem si sednout, nebo by to se mnou praštilo.
Chci se vrátit na Coruscant.
Dodal jsem a čekal na rady.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Sithové si něco mlumlali a vypadali vystrašeně i ještě jinak, ale nedokázal jsi to pojmenovat.
Dobře, vrať se na Coruscant, najdeme pro tebe něco lepšího. Nechť je Síla při tobě...
Rozloučili se a ty celý zničený a pokakaný (teklo to z nohavic takže si za sebou dělal cestičku) jsi usedl do kokpitu a zadal směr Coruscant. Tam jsi byl cobydup, ani tě nepotkala žádná vize.
Po přistání v hangáru Chrámu jsi se hned dostal před radu, nebo spíše malé zasedání, které se kvůli tobě vytvořilo.
Musel to být opravdu strašný zážitek, nicméně se musíš vzchopit. Doufám, že to vyřeší někdo jinej a, pokud to jsou jak říkáš sithské rituály, tak doufáme, že nepřinesou Sithům něco hodnotného. Nedělej si tím těžkou hlavu, di si vyměnit spoďáry a přijď za hodinu zpět, máme pro tebe padawana...nechť je Síla s tebou...
Vyšel jsi ven a prošel pár chodeb ke svému pokoji, zaujal tě ale rozhovor dvou padawanu.
Slyšel jsi novinky z války?
Nic novýho, víš snad něco?
Jo, ten novej lord, Darth Pear Republiku přímo drtí. Jediná naše výhra byla, když se mi povedlo zašlápnout takovýho hnusnýho černýho brouka s červenýma očima. Ten Pear je o hodně lepší než ten předchozí, ani nevím jak se jmenoval.
Jo, to ti dám za pravdu. Zaútočil na Coruscant, Alderaan a Onderon a čekal že mu to vyjde. Naivní, ale dobře mu tak, aspoň je o jednoho sitha míň.
Jo, o jednoho míň, ale o toho slabýho kterej nic nedokázal, radši jeho než Peara. Ten nám bere planety z okraje a nabírá tak neuvěřitelnou moc. Pokud se nestane zázrak, dostane se až k nám...
A teďka to nebude jak za toho předchozího. Pear to neposere jako on. Pokud na nás zaútočí on, bude to náš konec...

Proběhla výměna názorů a po skončení se rozloučili a šli si po svým. Tobě zbývalo už jenom převléct se, možná se najíst a dojít si pro padawana.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Naštěstí jsem nebyl ani unavený, ani hladový, stačila mi jen sprcha a čisté oblečení.
Rozhovor dvou padawanů mě zaujal a hlavně sith jménem Darth Pear, který teď převzal sithský plášť po tom Nithiliusovi nebo jak se jmenoval.
Ale situace byla velmi špatná, vnější okraj byl již téměř dobyt a podle různých zvěstí, žvástů a dalších věcí se prý chystá na samotné jádro galaxie, co je na tom ale pravdy, to ví jen o sám.
Doufám, že ten padawan bude podle mojich představ, nerad bych nějakého usmrkance, i když, každý youngling je usmrkanec.
Řekl jsem si a kráčel jsem si to rovnou do pokoje kde se osprchuji a vezmu nové oblečení.
Když jsem jako nový a už konečně při smyslech a nemyslel jsem zrovna na tu hroznou misi vydal jsem se opět za Radou Jedi.
Tak jsem tu.
Řekl jsem a uklonil se.
Co bude teda s tím padawanem?
Zeptal jsem se a čekal.

Uživatelský avatar
Pear
Temný Jedi
Temný Jedi
Příspěvky: 2233
Registrován: 31.12.2007 18:03:02
Uruguay

Příspěvek od Pear »

Dromund Kaas

Vybírali jsme dlouho a nakonec nám přišla nejvhodnější tady Nathil...
Před ně předstoupil chlapec, možná dvanáct let staré a mistr mu dal ruce na ramena. Nedokázal jsi si pomoct, ale opět ti někoho připomínal. Pro svůj klid jsi si řekl, že kolem tebe nejspíše párkrát prošel, když byl younglingem.
Je to dobrá bojovnice a mocná v Síle. Bude ti dobrým padawanem. Nyní pro tebe ale máme úkol. Nedávno byl zvolen nový kancléř Republiky, Diath. Došli k nám zvěsti, že se ho Sitští asasíni pokusi zabít. Musíš ho ochránit za každou cenu. Bohužel má ale naplánovanou cestu na Kuat, kde jsou největší loděnice. Nechce si to nechat rozmluvit, bude tvým úkolem ho ochránit před jakoukoliv hrozbou. Svojí novou padawanku si vezmeš s sebou a budeš jí učit. Je ti vše jasné?
Dokončili a Nathil k tobě přišel, nyní už jako tvůj. Rada čekala, jestli se na něco nezeptáš, v opačném případě by jsi se měl vydat ke kancléři.
Greatest, Goldest, Fruitiest, You-know-him-he-is-so-awesum Me.
Moje ochranka: :guard: :maul: :guard:
Darth Revan ♥

Darth Revan

Příspěvek od Darth Revan »

Dromund Kaas

Děkuji vřele mistři.
Poklonil jsem se a bez otázek vcelku radostný, že mám svého padawana jsem odešel.
Nevypadal nějak zvláštně, byl mladý, plný energie a nadšení.
Ahoj, já jsem Boon a jsem tvůj mistr. Ty budeš Nathil, těší mě.
Odteď děláme vše společně, naučím tě všemu, co umím. Teď jsme jako jedna krev, otec a syn, můžeš se mi se vším svěřit, rád ti pomohu.
Od této doby nemáš nikoho jiného než mě, samozřejmě, pro otázky a učení si může chodit i k jiným mistrům, to je povolené.
Myslím že o kázni ti nemusím nic říkat, nejsou ti dva, takže pokud máš otázky ptej se, pokud ne, zabal si věci a vyrážíme.

Řekl jsem stručný info mému padawanovi a pomalu sem odešel do svého pokoje sbalit důležité věci.
Doufám, že jako mistr nezklamu, cítím v něm hodně síly, snad ho vycvičím dobře.
Řekl jsem si a když jsem měl vše zabaleno vydal jsem se za Nathilem a poté za kancléřem.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“