Mise pro Gartha(Walter Thran)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Mise pro Gartha(Walter Thran)

Příspěvek od Jordi Linx »

Shrnutí předchozích částí

Nakonec, po menších peripetiích na Dragonstar a na Kesselu, se plán tvých nadřízených podařil a ty jsi "zběhnul" k Povstalecké alianci.
To bylo... dobře.
Podstatně méně dobře ovšem byla skutečnost, že sám jsi nevěděl, jak moc jsou u zběhnutí na místě úvozovky. Navíc kvůli krytí to vypadalo, že pokud se dostaneš do ruky neinformovaných Imperiálů (a těch byla, ne nelogicky, naprostá většina, vlastně skoro všichni s výjimkou pár jedinců na vysokých místech ISB a IIA), nejspíš nevydržíš dost dlouho na vykorigování interních instrukcí na tu pravou míru.
Samotní rebelové navíc zůstávali vůči tvé osobě poněkud... paranoidní, snad s jednou výjimkou. Algernon Corriolan se vůči tobě choval jako by v průběhu útěku z imperiálního zajetí přišel ke komplexu staršího, odpovědnějšího bratra. Vlastně to bylo poprvé, co jsi měl pocit, že se tě někdo skutečně snaží vychovávat - a svým způsobem se mu to i daří.
A ne nelogicky jsi dočasně skončil na návštěvě u alianční rozvědky. Jednak bylo potřeba tě prověřit, jednak jsi byl člověk s rozvědkovou minulostí a hodlal ses připojit k Povstalecké alianci - a jaké lepší místo by bylo, než...?
Cynicky řečeno - tohle nebyl malér na krku.
Tohle byla hotová bažina potenciálních průšvihů a vzato kol a kolem, neuměl sis představit, jak se v tom neutopit.

Orion IV., základna, místnost 5B-2
S trochou dobré vůle sis mohl představit Stellu Dorn jako svoji kurátorku - byl by to ten typ kurátorky, kterou by v první chvíli rád dostal každý, kdo s touto profesí má co do činěné. Stella prostě byla KUS. Vysoká, štíhlá, správně klenutá tam, kde klenutí bylo vhodné, s polodlouhými medovými vlasy a velkýma modrýma očima.
Na druhou stranu, ve chvíli, kdy by mi dotyčný lépe poznal, nejspíš by se snažil reklamovat. Dokázala člověka vyvést z míry už jenom způsobem, jakým se na něj dívala. A pronikavá inteligence v spojení s poněkud prořízlým jazykem taky nepatřila k věcem, které člověk rád vidí na protihráčově straně.
Prostě ideální osoba pro kontrarozvědku.
I teď jsi měl pocit, že ti vidí až do žaludku - a příliš ji nezajímá ta minerálka a zbytky snídaně. Něco se jí na tobě nelíbilo, a to velmi. Ale podle všeho tví nadřízení odvedli perfektní práci, že se jen těžko dohrabávala k tomu, kde by mohl být zakopán kathský pes.
"Waltere, můžete mi laskavě vysvětlit, jak jste k těm problémům s drogami přišel?" zeptala se co nejneutrálněji a tvůj ISB instinkt ti napovídal, že tím sleduje něco konkrétního. Jen se nedalo pořádně odhadnout, co a proč.
-------------------
Info: Změnil jsem příspěvek na svůj, abych jej lépe našel a vhodněji se v tom orientoval. Jordi
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Walter Thran

Příspěvek od Garth Devilman »

Místnost 5B-2

Aplaus...

Zasloužené uznání za věci vykonané a hodnocené pozitivním ohlasem obecenstva.

...Medaile...

Hmotná, placatá odměna sloužící k mazání medu kolem úst.

...Stella Dorn...

Kombinace obojího výše zmíněného bez záruky toho, či onoho efektu.

Školený psychoanalytik by se pravděpodobně vtíral znalostmi pocity a vjemi z místnosti. Prvotřídní feťák by pravděpodobně přinesl seznam o obsahu role toaletního papíru a srdceryvně v slzách zde vyprávěl svůj příběh. Psychoanalytik měl však tu smůlu, že zde nebyla žádná vodítka krom sexy kočandy, takže psychoanalytické pohnutky by z něj udělali nevkusné a záletnické hovado. Chudák feťák to však taky neměl jednoduché: Nikde žádný toaletní papír!

Co si o vás asi tak myslela hoši...

Vycházeno ze statistik... Jak pokrytecké!


Víte, stalo se vám někdy že jdete po ulici. Zastaví vás chlápek a povídá: Nechceš si šlehhnout? A vy na to: Joooo, to bude sranda! Takže tam spolu sedíte, následně ležíte a svět je krásný. Asi nějak takhle. Akorát pak přicházíte o úspory a rodiče vás doma střískaj. Ale to přece není podstatné... Nebo ano?

Uvelebím se na židli a nevzrušeně si pohrávám s krabičkou, přehazujíc ji ze strany na stranu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Re: Walter Thran

Příspěvek od Elinor Yall »

Místnost 5B-2

Stellin výraz se ani nezměnil. Radši.
"Jistě. Hodní strýčci nabízející dětem před školou lízátka, mělo mě to hned napadnout."
Překřížila prsty na desce stolu do stříšky. Zdálo se, že lituje, že v rámci kontrarozvědky Povstalecké aliance nemá k dispozici většinu metod, které by mohli považovat za vhodné k použití Imperiálové.
"A předpokládám, že z vás nedostanu odpověď jiného typu ani když se zeptám na rodinu, školní výsledky, psychologický profil, kariérní postup, přímé nadřízené či na další důvody vašeho převelení z ISB do vězeňské služby.
Základním problémem Impéria je příliš mnoho strýčků s lízátky.
Hezky se na vaší složce vyřádili."

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Walter Thran

Příspěvek od Garth Devilman »

Místnost 5B-2

Pěkné...

Promiňte... To je poprvé co slyším přirovnávat impérium k hazardu, chlastu a tak podobně. Je velmi dobré vědět, že zde ještě sdtále máme lidi, k teří i přes své... ehm... Přednosti slouží dobré věci.
Usměji se a dále si pohrávám s krabičkou.

Lízátka škodí zubům a dásním...

Dovoluji si upozornit, že pod označením "droga" lze často označit spoustu věcí. Předpokládám, že splňuji všechny předpoklady ideálního zběha.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Re: Walter Thran

Příspěvek od Elinor Yall »

Místnost 5B-2

"A nebo ideálního infiltrátora,"
poznamenala suše.
"Nebýt několika menších otazníků, tak byste byl přímo ukázkový prototyp.
Víte, mám k dispozici několik verzí vaší složky. Asi před dvěmi měsíci vypadala úplně jinak."

Chvíli pozorovala, co na to řekneš.
"Nicméně, jak jsem byla upozorněna a jak jsem vzápětí zjistila sama, to je pro vaši složku běžné.
Podobně drastickým způsobem se změnila, když jste byl v akademii a přešel jste na výcvik pod ISB. Najednou jste byl papírově zcela vzorný kandidát.
Celkem se podařilo zjistit... asi dvacet přepisů z vyšších míst. HODNĚ vyšších míst. Na tak krátkou kariéru je to velice zajímavé číslo, zejména když přičtu výsledek vašeho testu na midichloriany."

Neusmívala se.
Její výraz dával dostatečně najevo, že kdyby si mohla prosadit svou, nejradši by tě postavila ke zdi a před popravčí četu k tomu. Nesrovnalosti kolem tebe jí lezly neskutečně na nervy, a neschopnost je rozlousknout nějakým klasickým způsobem jí prostě vadila.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Walter Thran

Příspěvek od Garth Devilman »

Místnost 5B-2

Co na to říct? Asi jsem naštval pár správných lidí. Odpovím prostě a nechám ji dále mluvit dokud neskončí.

Je dobrá, ale příliš impulzivní.

Věděli jste, že se milý Argi měl pravděpodobně ocitnout v dolech? V tuhle chvíli jsem jediné vodítko co máte. Což vás k mému nesmírnému překvapení pravděpodobně nesmírně štve...

Po chvíli jsem dodal: Nejsou snad psychologové ti povznesenější? Udržování morálky je přece vaše náplň práce nebo ne? Schválně jsem se držel onoho nenuceného tónu.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Re: Walter Thran

Příspěvek od Elinor Yall »

Místnost 5B-2

"A v této strategii pokračujete nadále, což se u syna vašeho otce dá čekat," rýpla si, a poslouchala tvoje další komentáře. Mezitím jsi mohl podle jejích očí usoudit, že tě opravdu nemá ráda.
"Ale jen psychologové jsou natolik naivní, aby tvrdili, že jablko se může dost dobře zakutálet daleko od stromu,"
dodala a skoro přátelsky se na tebe ušklíbla.
"Nerada vás zklamu, nejste jediné vodítko k případu Waltera Thrana.
Navíc je tu aureola Kevina Thrana, která vám kryje záda. Jo, sentimentalita je mezi starší generací oblíbená.
Probírali jsme vás s generálem Vernanem důkladně a podle něj je ve srovnání s vámi lilie kanální plevel.
Takže ano, prošel jste. To je ta dobrá zpráva.
Ta špatná je, že jsem váš velící důstojník, nevěřím vám, co se na nehet vejde, a pokud se pokusíte Alianci podrazit, máte větší problém, než kdyby major Raiden zjistil, že jste zklamal jeho důvěru.
Vítejte v Povstalecké alianci."

Mohl jsi očekávat, že ti podá ruku, ale rozmyslela si to, vzhledem k tomu, že se minimálně tvářila, že ať její nadřízení říkají cokoli, pro ni zůstáváš imperiální špínou.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Walter Thran

Příspěvek od Garth Devilman »

Místnost 5B-2

Bylo zajímavé slyšet o mém otci. Jistě, Impíci si dali práci s vybombením celýho bloku ale přesto...
Chápal jsem ji, chápal jsem ji dokonale. Nehledě na tu snůžku balastu, co měla před sebou. Ať byli mé úspěchy v taktice, bojové pohotovosti a Wydeově uhlazenosti působivé, nemohl jsem se zbavit studu. Studu nad tím co dělám, ať to dělám sebelíp. Co jsem vlastně byl? Dvojitý agent, trojitý agent, sólo agent?

Hlava mi třeštěla a já věděl, že je čas na dávku. Stěží se mi dařilo držet klidnou pózu. Doslova jsem se modlil, aby ukončila přednášku.

A já nevěřím zase vám... To by se v takové situaci mělo říct ne? Do hlasu se mi na chvíli vetřel agresivnější podtón, než jsem zamýšlel.

Dal jsem ji přednost ve dveřích a poté jsme si šli každý svou cestou.



Základna


Orion IV, planeta k pohledání. Pravý ráj pro povstalce.

Dokud do toho nezačne strkat nos IIA nebo ISB...


Dávka pilulek se zastavila na třech ampulích. Bolest hlavy byla stále frekventovanější. Byl jsem vděčný, že aspoň v pár místnostech jsou okna. Taková, která člověk nemusí "sdílet" Jako například WC. WC, je strategicky nejklidnějším místem na zemi hned po posteli. WC však bylo vždy bezkonkurenční pokus šlo o akustiku. V rytmu zdí a ampulí, mohl člověk vypnout. A také hlavně dráždit potencionální zájemce o jednu ze dvou místností.

Co víc si přát?
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Elinor Yall

Re: Walter Thran

Příspěvek od Elinor Yall »

Místnost 5B-2

Stellin úsměv nabyl při tvé poznámce na zářivosti.
"Správně. Takhle se mi to líbí," poznamenala. Oproti tomu dveře neokomentovala nijak. Možná z tebe nebyla příliš nadšená, rozhodně ne o mnoho méně než ty z ní, ale pár věcí prostě bylo nalajnováno z vyšších míst.

Základna

Jsou různé druhy volnočasových aktivit. Chvályhodné a... méně chvályhodné. K těm druhým bezpochyby patří i hraní si s chemií v kombinaci se zavíráním se na toaletách. Jestli s tebou zálibu v první části sdílelo víc různých tvorů na základně, to byla otázka. Ta druhá část se totiž dala považovat za jistou. Když jsi zapadl do nejbližších pánských záchodků, zjistil jsi, že obě kabinky jsou obsazeny.
To nepatřilo k věcem, co člověka potěší, ani když zrovna skutečně nepotřebuje.
V zásadě byly tři možnosti. Počkat si, jít "na dámy", nebo si vymyslet jiný program.

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Walter Thran

Příspěvek od Garth Devilman »

Základna

Existuje mnoho způsobů jak člověku znepříjemnit život. K znepříjemnění stačí i bolavý zub. To se pak modlíte i za droida začátečníka. Otázkou zůstává, nakolik se dá někde najít droida-začátečníka. Což totálně odráželo moji náladu a zdravotní stav. Z třeštící hlavou jsem vytáhl svou lahvičku. Nevěda kolik ampulí jsem naráz spolykal. Důležité bylo, že bolest ustupovala. Vypotácel jsem se z místnosti.

Co se stane, když zažijete hrůzu? Doktoři to diagnostikovali jako trauma. Několikrát jsem se snažil zjistit spouštěč, ale postupem času jsem to vzdal. Tobolky mě udržovaly v chodu a díky nim, jsem kdo sem.

Praštil jsem sebou do sedačky a na chvíli zavřel oči. Svět přestával mít podbarvení rotujícího kolotoče a já byl zas na zemi. Aspoň na chvíli...
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Mise pro Gartha(Walter Thran)

Příspěvek od Jordi Linx »

Orion IV, Základna Rebelů:
Po neúspěchu s obsazeným WC jsi musel vzít zavděk doposud prázdnou společenskou(nejspíš) místnosti, kde jsi se svezl do křesla a odlehčil své žízni, která občas přicházela jako nejlepší kamarádka k polykání pilulek. Tyhle momenty ti dávali na to zapomenout starosti, které přinášela pozice imperiálního důstojníka v přestrojení za rebela, nebo snad zběha s ne až tak dávnými imperiálními vazbami. Byla to otázka, nad kterou jsi sám v posledních hodinách, dnech, možná i týdnech váhal a usilovně se jí zabýval. A rozhodně jsi nebyl jediný, koho to trápilo, či kdo to řešil. Nicméně nyní jsi byl tady a na chvilku jsi usnul.

Po probuzení už byl okolo tebe docela čilý ruch. Několik rebelů se očividně uvolilo ze svých povinností a využilo těch chvil k vzájemnému odpočinku. Z toho, co jsi měl možnost vidět na této základně, zde podobných místností až tolik nebylo. Kromě holovize a stolu na sabacc tu však byl také stolní zero-g ball, který právě obklopovala čtveřice místních a urputile proti sobě soupeřila. Nahánění herního míče v trojrozměrném prostředí vyžadovalo spousta umu, ale trojici to nijak nevadilo a poradila si s tím s neobvyklou vervou. Rozhodně na nich bylo znát, že to nebylo poprvé, kdy se něčím podobným zabývali.
Jak pokračujou přípravy?
zeptal se jeden z diváků svého kolegy, který si dokonce vsadil pár kreditů na tým modrých, jenž doposud těsně vedli o jeden míček.
Docela rychle, zítra ráno bude moci Artur vyrazit na tu misi,
odpověděl mu kolega a věnoval se více zápasu než diskuzi, která mohla obsahovat tajné informace.
Stejně je to překvapující, že jednou vyráží ven i osobně. Tedy, ne že by to bylo špatně, ale prostě mě to překvapilo,
pokoušel se kolega o pokračování v diskuzi, jenže jeho parťák o to moc neměl zájem a rukou jej odmávnul. Protivník totiž srovnal a napětí narůstalo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Garth Devilman
Mistr Jedi
Mistr Jedi
Příspěvky: 1683
Registrován: 27.8.2007 09:16:26
Bydliště: Štěpánov
Kontaktovat uživatele:
Czech Republic

Re: Mise pro Gartha(Walter Thran)

Příspěvek od Garth Devilman »

Orion IV - Základna Rebelů


…Mysl uklidněná…

…VÝBUCH…
…NÁŘEK…
…VZTEK…


Rozmazané a rozvířené emoce mixující se s mitohavými obrazy.

…Mysl rozjasněná…

…POCHYBNOSTI…
…MOTIVY…
…OTÁZKY…


Taková mysl nepatřila mně. Kolikrát jsem si kladl otázku, co jsem vlastně zač a na jakém místě stojím. Po absolvování výcviku a událostech zahrnujíc poslední měsíce mi došlo, že vlastně nikam. Přemýšlet jestli ono nenucené sblížení s Algernonem, nebyl jen zoufalý výkřik do tmy?

Typické.

Posadil jsem se a se zájmem sledoval hru, která se odehrávala nejen před mýma očima.
Růži poznáš dvěma způsoby.
Buď se popícháš o její trny,
anebo si k ní přivoníš...:)

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: Mise pro Gartha(Walter Thran)

Příspěvek od Jordi Linx »

Orion IV, Základna Rebelů:
Chvilku ti trvalo, než sis vyjasnil hlavu, ale poté ses již mohl plně věnovat dění, které probíhalo v tvé blízkosti.
Zápas pokračoval ve vysokém tempu a modrým se povedlo dostat do náskoku již dvou míčů. O to urputněji však začal hrát soupeř, zatímco diskuze dál pokračovala.
Asi nám chce jít příkladem,
odpověděl hráč modrého týmu, aby následně udělal drobnou chybku, která vedla až ke snížení skóre.
To mu neberu, ale tahle mise je docela nebezpečná,
připojil se do diskuze jeden z červených, aby hned vzápětí skvělým tahem zahrozil a potvrdil tlak ze strany jeho mančaftu. Hra opravdu probíhala ve vysokých obrátkách.
A která není?
zpochybnil zbytečné riziko další z diváků, které očima sledoval poletující míček. Musel jsi připustit, že pokud bys ten míček měl sledovat pod vlivem jistých prášků, tak by to mohlo docela silně harašit se smysly. Už takhle to bylo hodně rychlé tempo, v němž hra probíhala.
To je pravda, ale tahle má značné riziko. Stačí málo a mohl by být v imperiálních spárech, což by rozhodně nebylo dobré,
poznamenal další z hráčů, když následný závar vyústil ve vyrovnání celého duelu. A červené to jen o to více nabudilo, takže se zdálo, že by mohli mít hru pod kontrolou.
Jede nás docela dost a tým ještě není kompletní, takže budeme ve slušné síle. A navíc se vše rozhodlo teprve dnes ráno, takže nebylo možné, aby ta informace někudy prosákla. Ostatně o tom víme jenom my a další vybraní členové týmu,
promluvil další z hráčů červeného týmu, než mazácky vstřelil branku, která završila obrat skóre. Červeným nyní chyběla jediná branka k dosažení deseti bodů a tedy vítězství. To znamenalo, že se i diskuze blížila ke konci a více informací o Arturu Ruenovi by ses asi již dovědět nemusel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“