2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Úspěch granátu ti alespoň na chvilku zvednul náladu, i když jsi stále nemohl polevit na pozornosti. Okamžitě jsi vyrazil naproti nejbližšímu stormtrooperovi, aby jsi s ním skoncoval dříve, než by se mohl se svým kolegou zformovat. Stormtrooper se po tobě akorát chystal vystřelit, kdy jsi ho prvním úderem odzbrojil. Druhý úder jsi musel věnovat odražením výstřelu od druhého stormtroopera, než jsi u prvního mohl ukončit jeho marný boj. Poté jsi mohl v klidu postupovat proti druhému a těšit se z toho, jak mu propíchneš brnění a jednou ranou ukončíš funkci jeho srdce a posléze i stormtroopera samotného.
Tvé další kroky vedly k dvojici stormtrooperů v bezvědomí. Tedy, v bezvědomí se nacházeli do doby, než jsi k nim dorazil a následně je rychle a jednoduše popravil, čímž ses ujistil, že se nezmátoří a nebudou ti střílet do zad. Zbytečně jsi se s nimi nerozpakoval a jednoho jsi propíchnul, zatímco druhému jsi kamsi zakutálel hlavu.

Kdyby ses teď rozhlédl po místnosti, tak bys všude akorát zahlédnul množství mrtvol, které nesly tvůj rukopis. Pro běžného člověka by to byla jenom kupa mrtvol v bílém brnění, ale ty bys dovedl v Síle rozpoznat jednoho od druhého. Ale jak postupně umírali, tak se z nich stávaly pouze mrtvé skořápky.
Nyní jsi byl v situaci, kdy jsi měl chvíli čas a prostor k tomu rozhodnout se, jak budeš pokračovat dál. Nedalo se předpokládat, že by to však jejich pokusy dostat tě úplně ukončilo. Naopak bylo dost pravděpodobné, že se k tobě pokusí dostat nějakým jiným způsobem. Kdyby ses rozhodl prozkoumat dveře do Hangovi kanceláře, tak bys je překvapivě nalezl zavřené a zjistil, že jsou z kvalitního kovu o znatelné šířce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Konečně jsem měl od stormíků pokoj. Rozhlédl jsem se po kamerách, k jedné jsem přišel a po cestě jsem vzal jednu E-11 od mrtvoly.
Chcete vidět kouzlo? Já umim vidět mizet. Hele. Teď mě vidíte...
Rozstřelil jsem kameru.
A teď už ne.
Dokončil jsem do zničené kamery. Stejný osud čekal i zbylé kamery na chodbě. S těmi jsem se ale již nebavil.
Poté jsem sebral čtyři omračující granáty od mrtvol.
Zabodl jsem meč do dveří, usmál jsem se a jal vytvářet průlez, dveře byly sice tlusté a odolné, ale tak tlusté a odolné aby odolaly světelnému meči jistě ne.
Jakmile byl otvor připraven Silou jsem ho prohodil do místnosti, a následovaly je dovnitř granáty, pohozeny po místnosti, aby nebyl nikdo ušetřen. Jakmile vybuchly vrazil jsem dovnitř , kryje se před výstřely, těch co unikli.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Své chvíle volna jsi využil naplno. Nejprve jsi obešel po místnosti a vyřadil z činnosti všechno, co byla nebo mohla být kamera či jiný optický druh senzoru. To nakonec nezabralo mnoho práce, včetně jedné schované v úzké ventilační šachtě. Dalším cílem byl sběr omračujících granátů od mrtvol, kdy se ti ty čtyři opravdu povedlo najít a přivlastnit. Jako další krok jsi přistoupil ke dveřím do Hangovi kanceláře a jal se krájení dostatečně velkého otvoru, kterým by jsi pronikl dovnitř a mohl dokončit svůj úkol.
Dveře byly sice mohutné, ale rozhodně ne dost na to, aby mohly výrazně vzdorovat čepeli světelného meče. I tak to ale nešlo úplně zlehka a nemožnost využít obou ruk to ještě více zpomalila. Takže jsi to ve skutečnosti vyřezával více jak dvakrát pomaleji, než bys to dělal normálně. Ke konci vytváření otvoru jsi mohl zaslechnout hlasy z turbovýtahové šachty, což prozrazovalo nějakou tamní činnost.
Jenže ty už jsi byl s vykrajováním u konce, takže jsi si dovolil to přehlédnout. Stejně to vypadalo, že jsou teprve někde níže a bude jim podstatnou chvíli trvat, než se vyškrábou nahoru.

Po hlubokém nádechu a zkoncentrování se, jsi Sílou prudce strčil do nyní velké duracelové bloku, který vypadl z dveří na zem a prohodil jsi jimi čtveřici granátů tak, aby se co nejvíce rozptýlily ke všem čtyřem rohům místnosti. Teprve poté jsi vskočil do místnosti s připraveným světelným mečem a začal jsi hledat svůj cíl.
K tvému překvapení zde však již nikdo nebyl a ani jsi nikoho nemohl vycítit v Síle. Pracovna byla mnohem prostornější, než místnost před ní a dominoval jí mohutný stůl z dovozového dřeva. Po pravé straně byl čajový stůl s gaučem a dvojicí křesel, trochu dále se nalézal i bar. Na druhé straně byla stěna s datovýma knihama a holoprojektor. Za stolem jsi mohl vidět mohutnou stěnu na níž byla velká mapa zdejšího sektoru. Nejhorší však bylo, že se tě jímal velice špatný pocit.
Po chvilce se spustil holoprojektor po tvé levé ochromené ruce a na něm se zobrazil Hang. Podíval se na tebe, aby ti po chvilce začal tleskat, čímž se ti mohl jak vysmívat, tak oceňovat tvůj výkon.
Bravo, musím ocenit váš výkon, který mě stál nemalé množství jednotek a jenom si mohu zoufat, že nemám někoho vašich kvalit. Ale zase vám musím vytknout vaši přímočarost, nebo jste si opravdu myslel, že jsem se do své pozice dostal jenom nějakou náhodou a ne svým intelektem. Už jste si jistě složil dohromady, že ve své kanceláři nejsem a tedy z ní vede nouzová úniková cesta. A když jsem v kameře viděl, že se mi nějaký šílenec, tím myslím samozřejmě vás, ohání před kanceláří, tak nebylo vůbec špatným nápadem se přemístit. Ale nyní k tomu, co ...
začal Hang se svým proslovem, než k němu někdo ze strany promluvil a on se na chviku vyklonil, tudíž jsi jej nyní nemohl pozorovat celého. Když se vrátil zpět do obrazu, tak jsi na něm mohl spatřit jisté rozladění.
Omlouvám se, že to budu muset zkrátit, ale objevily se neodkladné záležitosti, které musím vyřešit. Řekl bych, že mi bylo potěšením ale ... lhal bych. Sbohem zabijáku,
uzavřel Hang urychleně svůj proslov a jeho hologram zmizel. Pocit nebezpečí prudce narostl, když se za tebou překlopil onen čajový stůl, stejně jako před tebou se překlopil podstavec holoprojektoru. Z obou míst se vynořily blasterové dvojkanóny o rychlé kadenci střelby.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Jedno jsem musel Hangovi přiznat, byl chytrý. Chytřejší než já.
Tímhle to nekončí. Dostanu tě.
Zalhal jsem jsem. Samozřejmě, že mi bylo jasné, že mě v následujících vteřinách zabije. Přesto jsem to zkusil.
Když se loučil, udělal jsem krok zpět ke dveřím. Když se vysunula dvojčata.
Hmmm, dvojčata.
Pochopil jsem, že tady FAKT nemám co dělat.
Vytasil jsem se s něčím, co by v ideálním případě byla elegantní šipka skrz otvor ve dveřích, v mém stavu to vypadalo spíše jako když gungana odhodí náklaďák s bagetama. Pamatoval jsem však na svou, ne zrovna zdravou, pravou nohu a odraz táhl hlavně svou levačkou.

Za dveřmi, kde jsem již byl mimo dostřel dvojčat, jsem si vzpomněl na zvuky ze šachty. Tipnul jsem si, že se nejspíš stormíci snaží vyšplhat šachtou za mnou. Rychle jsem pokračoval v rabování mrtvol a sebral jim tři granáty.
spěšně se dokulhal k šachtě, doufaje a dávaje si bacha, abych tam byl řív než oni.
Zde jsem nastavil detonátory na jednu dvě a tři vteřiny. Schoval se za roh, přeci jen, výbuchy se v uzavřených prostorách celkem šíří.
Odjistil jednosekundový granát a hodil ho do šachty. Po výbuchu následovalo odjištění a hození jeho dvousekundového brášky a pak nemohl následovat nikdo jiný než třísekundový.
To je tam mohlo na chvíli zabavit.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Při proslovu Hanga ti došlo, že tuhle bitvu jsi s ním prohrál a to dost význačně. A když se naproti tobě objevila dvojčata, tak to bylo prakticky jenom jistá. Sice jsi v tu dobu už byl o krok zpátky, ale ke dveřím bylo ještě hodně daleko. Přesto se poblíž nacházel čajový stolek a nábytek, který ti mohl poskytnout na chvíli kryt. Rychlý skok plavmo tě uchránil před prvními výstřely, když dvojčata spustila svůj koncert. Bylo ti jasné, že kus nábytku tě před dvojčaty neochrání a musel ses tedy za čajovým stolkem a gaučem s křesly přesouvat, jenomže dvojčata neustále pokračovala ve svém zpěvu. Ten byl natolik silný, že se nevyhnul ani baru při stěně z něhož odletovaly kusy dřeva, ale hlavně byl rozbíjen veškerý přítomný alkohol. Nemohl ses tak divit, že na tobě přistála jemná sprška corellianské whiskey nebo alderaandské brandy. Opravdu vhodná chvíle pro drink, zatímco byl gauč za nímž ses schovával cupován na kousky. Dvojčatům asi nikdo nesdělil, že by měli občas dobíjet zásobník a nebo tímhle prostě chtěly porušovat pravidla. V ten moment se s tebou svět skoro třásl a ty sis nebyl jistý, jak dlouho ti tvé provizorní kryty vydrží.
Pak tě napadl možná spásný nápad, když jsi uchopil to více celistvé křeslo a vyrazil směrem ke dveřím. Udělal jsi pár kroků a křeslo ti bylo k ničemu, jak bylo docupováno a hlavně tě tlak výstřelů tlačil mimo kýženou cestu. Odhodil jsi tedy jeho zbytky a skočil vpřed doufajíc, že ti to bude stačit, než tě dvojčata rozcupují na kousky. V ten moment se okolo setmělo a svět se otřásl. Přesto jsi vnímal a světlo přicházelo jenom skrze průzor ve dveřích, aby odtamtud následovala palba stormtrooperů, než se vše opět otřáslo a svět zhasnul úplně.

Pocítil jsi ostrou bolest v celém těle - tedy, všude, kde jsi to vnímal. Třeštila tě hlava, hrudník jsi měl v jednom ohni, jako bys plaval na Mustafaru a ostrá bolest ti drásala nervy v místě, kde bys měl mít levé rameno, pravé koleno, stejně jako na několika místech na hrudi. Neslyšel jsi, neviděl jsi, ale křičel jsi. Bolest ... horší, než jakákoliv jiná, kterou jsi doposud zažil.
Konečně se ti vrátil zrak, byť byl rozmlžený a sotva jsi něco odlišoval. Přesto jsi něco viděl - všude okolo bylo světlo, kromě temně černé postavy uprostřed stojící před tebou. Vnímal jsi práci nástrojů a Síla ti nedovolala nic jiného, než ostrou a úpěnlivou bolest.
Znamenalo to ale, že jsi žil.
Bolest však pokračovala, pulzovala ti každičkým nervem v celém tvém těle a ty ses nemohl skoro ani pohnout. Teprve po chvíli jsi konečně něco viděl. Před tebou stál Darth Vader a ty jsi ležel na nemocničním lůžku obklopen lékařskými droidy. Mohl jsi mírně natočit hlavou, protože větší bolest to snad už ani být nemohla. Tvoje levá ruka končila pod ramenem. Tvá pravá noha pod kolenem. Na hrudníku jsi měl přidělané kovové pláty, na kterých droidi pracovali a jeden větší jsi měl v místě, kde dle všeho již byla tvá levá plíce. Pravá ruka byla pevně připoutána a škubala se bolestí, stejně jako tvá levá noha. Dýchání za tebe obstarávaly přístroje, které k tou využívaly hadic vedených skrze krk.
Inkvizitore Kirstene, slyšíš mě?
zaslechl jsi hlas lorda Vader před tebou. Nemohl jsi si být jistý, jestli promluvil nebo se s tebou spojil v Síle, ale slyšel jsi ho.
Teď už taky víš, že za neúspěch se platí ...
pokračoval lord Vader, než nad tebou ještě chvilku stál, pokud by ses rozhodl vložit síly do výkřiku směrem k němu, nebo nějakým úsečným slovům, aby se poté otočil a odešel ponechávajíc tě v péči lékařských droidů.
---------------------
Nyní bude následovat poslední příspěvek v tvé misi.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Pokus o to dostat se z palby skončil opravdu jen u pokusu. A to u dosti nepovedeného. To mne zas až tak nepřekvapilo, co mne překvapilo že mé splynutí se Silou neprobíhá tak, jak říkala brožura.
Všude bylo mnohem více boleti, oslňujícího světla, podivných zvuků a temných postav....
Temných postav?
Nějakým zázrakem se mi povedlo zaostřit.
"Lord Vader?!?" "Lord Vader?!?"
Rozeznal jsem i různé a nákladné lékařské vybavení.
Cítil jsem se zcela ztracen. Hang sice vypadal, že dostal nějakou překvapivou zprávu, během našeho rozhovoru, což mohl být přílet lorda Vadera. Ale nechápal jsem proč vynakládá takové prostředky k mému udržení naživu.
Byl jsem pro Impérium cenný, to jsem věděl. Každý inkvizitor byl. Ale TAKHLE?
To, že za selhání se platí, jsem už taky věděl dost dobře. A v nejbližší době jsem to měl poznat ještě lépe.
Zaostřil jsem na masku lorda Vadera. Skončím uzamknut v podobném brnění stejně jako on? Dopadnu jako všude vyčnívající android?
S tím se nedalo smířit. Slíbil jsem, že budu Impériu sloužit jak jen to dovedu nejlépe. Selhal jsem. Měl jsem za selhání zemřít, tak jako zemřela spousta přede mnou.
Emoce, flustrace, vztek, vše ve mne vzkypělo. Dusil jsem se tím vším, někde v dálce zapípal poplašně jeden z lékařských droidů.
Lord Vader odešel.
Vše se mi rozmazalo. Tak blízko smrti jsem se cítil tak strašně naživu, až mě to děsilo.
Ano, je ze mne zrůda. Ano, Xavier Kirsten zemřel. Já žiji dál. Dál sloužím Impériu. A i kdyby to mělo být jen jako cvičný terč, Síla ví, že ponesu svůj kříž dál.
Protože mám dluh k Impériu, k lordu Vaderovi. Zaplatili hodně abych přežil, a já jim to vrátím. Do posledního kreditu.
"Stále žijeme." "Všichni z nás."
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Hodnocení:
Tvar příspěvků: Tvarem standard, byť jsem měl pocit, že ne až tak vzácně byly příspěvky kratší, což jim také trochu ubíralo na kvalitě.
Chování charakteru: Zde sis hodně vyhrál během prvních fází mučení, za které máš velké plus. Potom je pravda, že ses držel přímočarosti svého charakteru, byť tomu bylo mnohdy na škodu. Alter-ego opět odvedlo svou práci a stává se nedílnou součástí této postavy, která však trpí některými rozhodnutími, byť je zatěžko říct na kolik jsi je dělal úmyslně nebo ne.
Postup v příběhu: Už jenom to, že jsme skončili po sedmi stránkách a zhruba za pět měsíců svědčí o značné plynulosti, nehledě na to, jak často můžeš odpovídat.
Reakce na podněty: Některých věcí si všímáš, některé přehlížíš - u možnosti závěru mise se nemohu rozhodnout, do jaké míry jsi to udělal schválně a do jaké se nechal vést sebevražednými pudy.
Využití Síly: Ideální - ve správných chvílích, v rámci svých schopností, ve snaze posunout se dále.

Takže jak to celé shrnout? Profil mise byl dost neobvyklý, protože jsi začal v zajetí a užil sis mučení, a to nejspíš doslova. V závěru jsi však udělal několik rozhodnutí, které by mohly ústit až ve smrt tvé postavy, pro kterou jsem se nakonec nerozhodl. Přesto pocítí více než znatelné následky svých rozhodnutí a chyb, které provedla. Z mnoha důvodů tak nevím, jak přesně přistupovat k celkovému hodnocení. Vzhledem k tomu, že jsi v misi neuspěl dle zadání(buď splnit misi nebo alespoň uniknout), tak dostáváš penalizaci -15%, celkově se tedy dostanu na 76 procent.

Následky mise:
+ V tom, co z tebe zbylo jsi nyní mnohem odolnější vůči jedům, drogám a dalším omamným prostředkům biologického typu
+/- Přežil jsi
- Lanna - jestli ji někdy potkáš, velice pravděpodobně s tebou nebude chtít mluvit
- Fyzické ztráty - přišel jsi o levou ruku, pravou nohu pod kolenem, přišel jsi o levou plíci, pravou ledvinu, část jater, narušení střevní soustavy a část čelisti máš vyztuženou duracelovým plátem, ale pod kůží -> chybějící části ti byly nahrazeny mechanickými implantáty, které však byly napojeny na tvůj nervový systém v oblasti krku. U všeho potřebuješ pravidelnou údržbu jednou za dva měsíce
- Následkem situace jsi přišel o své chuťové buňky
- Nesplnil jsi úkol

-------------
Máš možnost se tu vyjádřit, pokud máš nějaké poznámky k misi nebo hodnocení, to zároveň přidávám do patřičné sekce.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“