2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Já už na výběr dostal. Ve svých 8 letech. Od té doby nesu následky tohoto rozhodnutí. Já odmítám dělat rozhodnutí, a pak utíkat před následky.
Prohlásím rezolutně.
Světelný meč otevírá nejedny dveře. Doslova.
Prozradím ji svůj plán, na to jak se dostat k Hangovi.
Pak už na nic nečeká a uteče.
Náhle dostanu nápad, jak zmást kamery a stráže.
Stáhnu Kulíkovi uniformu a nasoukám se do ní. Není to sice přesně moje číslo, ale mělo by to stačit.
Ujistím se, že je vše jak má být, schovám meč a vyrazím na cestu, podle popisu kterou mi Lanna popsala.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Pokusil jsi se rezolutně Lanně vysvětlit, že pro tebe neexistuje jiná cesta, ale už to nemohlo mít žádný účinek. Svou zachránkyni jsi tak nechal zmizet v pevnosti plné potenciálních nepřátel a rozhodl se soustředit primárně na svůj původní úkol. Předtím jsi však na sebe oblékl Kulikovi uniformu, která byla minimálně o číslo menší, ne-li o tři, takže jsi v ní bych hodně napěchovaný. Přesto se v ní dalo tak nějak pohybovat a vypadal jsi v ní o dost důstojněji než prve.

Dál jsi se řídil podle Lannina popisu cesty na nejrychlejší a dle popisu i nejméně nápadný způsob toho, jak se dostat do Hangovy kanceláře, kde jsi prakticky už jednou byl. Tehdy to bylo ale před jejími dveřmi a právě díky tomu jsi se dostal až do cely, kterou jsi mohl s radostí nechat za sebou.
První překážkou byla nutnost přístupového kódu do služebního výtahu, což však bylo pouhé zahřátí. Univerzální kód pro většinu imperiálních turbovýtahů odvedl svou funkci a zafungoval i zde. Kdyby se tento kód dostal na veřejnost nebo do nesprávných rukou, tak bylo jenom těžké si domyslet, jaké by to mohlo mít následky. Naštěstí se vztahoval pouze k turbovýtahům a ne bezpečnostním dveřím, díky čemuž jsi musel do této pevnosti vnikat tím složitějším způsobem.
Turbovýtahem jsi tedy vyjel do nejvyššího patra, kde jsi opatrně vylezl, ale opět se Lanniny informace ukázaly být přesné a kameru jsi našel až za nejbližší zatáčkou. O chodbu dál měla být servisní místnost, kde by byl onen zmíněný průlez a tys musel projít před kamerou. V chodbě jsi zatím nikoho nikde nespatřil a nezdálo se, že by byl někdo poblíž.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Zatím šlo vše dobře, byl tedy nejvyšší čas na to, aby se vše zcela zvrtlo. Tak jako vždy.
Urovnal jsem si uniformu, jak to jen šlo a nasadil si čepici.
Vydal jsem se poté do chodby a tvářil se, že jsem normální místní důstojník a že se o kameru nemusím starat.
Doufaje, že se zrovna nespustil alarm jsem rychle zalezl do servisní místnosti, kde jsem hned začal hledat onu šachtu, snad se do ní vejdu, a pokračovat jí dál.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Přerovnal sis uniformu a vyrazil okolo kamery tak, aby jsi působil co nejméně podezřele. Nesnažil jsi působit příliš uspěchaně, přesto jakmile jsi měl možnost a nebyl zrovna před kamerou, tak se tvé kroky zrychlily. Od tohoto tempa sis mohl ulevit až v době, kdy se ti povedlo otevřít dveře do servisní místnosti a skrýt se v jejích útrobách. Její osvětlení nebylo příliš jasné, přesto jsi mohl vidět boxy na nářadí naskládané v regálu při zadní stěně. Při pravé stěně místnosti bylo poházené různé haraburdí a to od rozbitých součástí droidů, strojů, bezpečnostních mechanismů až po třeba rozlámané kusy dveří. Prostě vše, co se nějakým způsobem povedlo někomu rozbít skončilo tady, než to bylo přemístěno jinam. V regálu při levé straně se nacházely některé náhradní komponenty, většinou obvody, které se daly použít skoro všude, vodiče nebo i několik panelů pro bezpečnostní vstupy. Najít onen tajný vstup nebylo nakonec nic extra těžkého, protože se stačilo podívat vzhůru k zadnímu regálu, kde jsi poklop, jištěný pojistkou odendatelnou z obou stran, nalezl. Tedy vypadal jako přirozená součást stěny, ale tvé zkušenosti a citlivost v Síle ti v tomhle pomohly a pro tebe jeho nalezení znamenalo jenom několik chvilek.
Poklop byl zasouvatelný do strany, takže se jednalo spíše o posuvné dveře než poklop. Pomocí Síly jsi mohl vycítit, že v místnosti nad tebou zatím nikdo nebyl, ale poblíž už se nějaké formy nacházely. Tvůj současný stav však neumožnil ti zatím odlišit počty, dokud se nedostaneš blíž. Další otázkou tedy bylo dostat se do místnosti nad tebou i přes své současné omezení v podobě nefunkční levé ruky. A výskyt stolu hned nad průlezem ti situaci moc neulehčoval.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Jakmile jsem našel průlez, nelenil jsem. Začal jsem tahat bedny, nejlépe ty pevnější, pod průlez ,abych po nich mohl vylézt. To že jsem neměl levou ruku mi to sice poněkud znesnadňovalo, ale díky Síle se mi to s vypětím sil povedlo.
Odsunout panel stranou bylo opět jednoduché.
Pak jsem se dostal do opět těžších vod, a to vytáhnout se jednou rukou nahoru. S odrazem jsem to nemohl přehnat, pokud jsem si tedy nechtěl rozbít hlavu o stůl a poloha 'vyselce' na zdi mi také moc na fyzičce nepomohla.
Musel jsem se tedy odrazit jen mírně, abych neprolít dveřmi, ale dost, abych se vyhoupl jak to jen šlo nahoru.
Vytáhnout se nahoru mi musela mírně pomoci Síla, která nahnala do svalů trochu více toho adrenalinu a kyslíku a vybičovala je tak k vyšším výkonům.
Jakmile jsem byl nahoře, tasil jsem a opatrně přistoupil ke dveřím a všemi běžnými, i těmi méně běžnými smysly propátral chodbu, ohledně osob v ní.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Věděl jsi, že tvoje fyzické omezení ti brání v nepříliš běžných činnostech, tedy alespoň pro běžné jedince, jako třeba vyškrábání se skrze průlez. Proto sis pomohl postavením jakéhosi žebříku z beden a všeho, co se tvářilo, že by v jisté konstelaci mohlo držet pohromadě. I tak ti k vrcholu něco chybělo, ale to už jsi hodlal řešit správně nastaveným výskokem. Odrazil jsi se od beden tak, že jsi hlavou jen tak tak neškrtnul o spodní část stolu a hodil s sebou o kraj průlezu. Při tlaku na břišní oblast, jak jsi přistál zhruba na okraji, ti tělo dalo vědět, že nešetrného zacházení si už užilo dost a projela tebou vlna bolesti. Přesto jsi byl napůl nahoře a švihem nohou a jednou zdravou rukou nebylo problém se stabilizovat a nakonec vyplazit zpod stolu.
Po povedené drobné akrobacii sis dovolil tři nádechy, než jsi se nalepil ke dveřím a začal zkoumat osazenstvo místnosti za nimi. Nedalo ti příliš práce zjistit, že tam byli čtyři jednotlivci, dva poblíž turbovýtahu, dva u dveří do pracovna plukovníka. Nemusel jsi se snažit sahat do jejich myslí, abys věděl, že jsou soustředění a pozorně hlídají své okolí, jak se správně slušelo na stráž. Většina jejich pozornost se sice věnovala turbovýtahu a dveřím do pracovny a kanceláře Hanga, přesto jsi vycítil, že občas některý z nich pohlédnul i do jiných směrů, kdyby se náhodou vynořil nějaký duch.
Kdybys měl hodnotit svůj současný stav, tak jsi mohl odhadnout, že v plném tempu nebudeš schopen vydržet v akci příliš dlouho. Ani Lannina péče totiž nedovedla zázraky a tys potřeboval pořádně vyspravit, ne jen ošetřit. Mohl jsi odhadovat, že máš zhruba tak půl až jednu celou hodinu, než by ti mohl hrozit kolaps z vyčerpání, od něhož by ti nemusela pomoci ani Síla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Odjistil jsem blaster a sáhl hluboko do Síly. Neměl jsem mnoho času, když jsem nemohl udělat nic chytrého, rozhodl jsem se udělat alespoň něco zbrklého.
It's time to set this putsch to overload.
Použil jsem Sílu abych zrychlil reakci svého těla a mysli až na samou hranici možného. Okolní svět jako by zmedovatěl.
Vrhl jsem se do chodby, jakmile jsem měl pocit, že se strážní nedívají na mé dveře.
Pozvedl jsem zbraň na dvojici u výtahu, krátce zamířil a každému poslal dvě dávky. Nebyl čas na čekání potvrzení zásahu, i když jsem byl mnohem rychlejší, nebude trvat nijak dlouho a opětují palbu ti druzí.
Pustil jsem blaster a přivolal si do ruky meč. Plnou rychlostí jsem se vrhl na dvojici u Hangových dveří. Vzhledem k tomu že sem se na ně musel otočil, vzal jsem to během i kousek po zdi vedle.
Použíce Ataru by mi neměli nijak zvlášť ublížit, ale byl jsem připraven urychleně přejít v Soresu a tedy delší, a pro mne méně výhodný, boj.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Rozhodl jsi se nevymýšlet žádné složité plány a přejít rovnou k jednoduchému útoku. Na svou stranu jsi se rozhodl získat moment překvapení, byť to stále byli čtyři soupeři, kdo na tebe čekal. Nalinkoval sis jednoduché schéma útoku a vyrazil jsi kupředu přibližujíc se hlavnímu rozřešení.
Jakmile se otevřely dveře, tak jsi vyslal čtyři střely směrem k dvojici stomrtrooperů u turbovýtahu, upustil jsi blaster a chopil se světelného meče. Dvojice stormtrooperů u Hangových dveří se už k tobě natočila a dokonce každý stihl jednou vystřelit. Ale pověstná přesnost stormtrooperů se k tvému štěstí nekonala a neměl jsi nutnost odrážet jejich výstřely. I to rozhodlo o rychlém osudu prvního z nich, kterého jsi přeťal v pase a dvěma rychlými kroky vpřed se dostal k dalšímu. Dva údery světelného meče a nejprve byla zničena stormtrooperova zbraň, aby následně i on dostal zásah do hrudníku. Jeho blaster sice ještě promluvil, ale směr výstřelu byl někam ke stropu.
Potíž však nastala, když se ozvala střelba od turbovýtahových dveří. A co hůř, nepřežil to jeden, ale hned oba stormtroopeři, byť měli na svém brnění dost patrné stopy po zásahu. Jenomže se ukázalo, proč Impérium využívá tato brnění ve velkém a tedy, že obyčejný blaster jednou ranou stormtroopera nezabije.
Co hůř, volbou Ataru, které je fyzicky dosti náročné jsi pocítil mírně bodnutí v pravém stehně, což znamenalo omezení rychlosti pohybu a všeobecně veškerého pohybu souvisejícího s pravou nohou. Zatím to nebylo příliš vážné, ale bylo ti jasné, že podobné silné namáhání by brzy mohlo přivodit až křeče.
Dvojice stormtrooperů od tebe byla zhruba okolo pěti až sedmi metrů a hodlala naplno pálit ze svých blasterových pušek, což nebylo nic příjemného. Navíc měli v plánu si udržovat vzdálenost postupným couváním a navzájem se vykrývat, pokud by potřebovali vyměnit zásobníky.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Urychleně jsem přešel z Ataru do Soresu, které bylo pro obranu před střelbou, přeci jen vhodnější.
Neschopnost používat levou ruku, sice mé pokusy o zasažení vojáků jejich vlastními střelami znesnadňovalo, ale co se dalo dělat, běhat sem tam by nebyl dobrý nápad.
Kromě toho jsem se připravil, aby až nastane nějaká prodleva v palbě, kdy budou přebíjet, šahat po těžším kalibru, či si budou potřebovat odskočit, tak pomocí síly jim vyškubnu zbraně z rukou.
Vzhledem k tomu, že jsem neměl lepší plán po ruce, spokojil jsem se odrážením střel a čekáním na příležitost vytrhnout zbraně, dál jsem ale hledal další příležitosti.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Bylo ti jasné, že zvolený styl byl za současné situace již úplně mimo a přešel jsi tedy na ten nejdefenzivnější možný a tedy Soresu. Výsledek byl téměř okamžitý, když jsi byl nyní schopen odrazit všechny střely obou stormtrooperů, i když o přesnosti odrážení se v dané situaci nedalo vůbec mluvit.
Stormtrooperům za chvilku došlo, že s tímhle přístupem proti tobě neuspějí a frekvence palby se snížila, aby se snažili o přesnější rány. To jim bylo sice k ničemu, ale prodlužovalo to moment, než si potřebovali nabít. Nakonec se tomu stalo a to přišla tvá chvíle a tomu více vpravo jsi z rukou vyhodil jeho blasterovou pušku. Bohužel to postačilo tomu prvnímu k tomu, aby si stihl přebít a pokračoval v palbě. A co hůř, druhý ze stormtrooperů dlouho neváhal a vydal se ke své zbrani, aby ji znova uchopil do rukou a mohl pokračovat v palbě s tím, že příště ji bude držet pevněji.
Co vypadalo jako slibný plán, se otáčelo v hůře řešitelnou situaci a to jsi si už musel být vědom toho, že palbu už musel určitě zaslechnout i Hang a kdokoliv byl s ním vevnitř. Jakoby tyto slova vyslyšel, začal základnou znít poplach označující vetřelce. To vše, včetně tvého zdravotního stavu, naznačovalo, že se tvůj čas na vyřešení celé této situace výrazným způsobem krátil.
Vývoje situace si byli vědomi i stormtroopeři, kteří se tě nyní snažili zasypávat ze dvou stran dostatečnou palbou na to, aby ses musel bránit a nemohl znovu použít stejný trik s vyražením zbraně jako prve.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Situace mě pořádně otrávila.
"Ještě že už si napsal závěť." "Tak když máš jen špinavý ponožky, tak ty se odkážou celkem snadno." "Chudák Jerec, ten z nich padne."
Začal jsem pomalu postupovat k dvojici, stále odrážeje střely. Hodlal jsem dojít až k nim a mečem je vyřídit na blízko.
Stále jsem však poslouchal, jestli se za mnou neotevřou dveře, nechtěl jsem být střelen do zad.
Kromě toho jsem se snažil jít do strany aby ten více vzadu musel střílet okolo svého kolegy. To sice v chodbě šlo dost špatně, spíše vůbec a ale body za snahu jsem si za to sám dal.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
I vzhledem k vývoji situace sis připomněl několik věcí,které muže pochodující na smrt mohou napadnout. V tvém případě se spíš než o skutečný odkaz jednalo o vtípek na úkor jednoho z tvých kolegů, kterého bys mezi své kamarády neřadil. Otázkou by možná bylo, kterého z kolegů ano.
I přes neblahé výhledy jsi se rozhodl vyrazit kupředu a snažit se na stormtroopery tlačit a v nejlepším i dostat do střelby jednoho druhému. Bohužel v tomhle se projevil jejich výcvik a v rámci těchto možností se snažili přemisťovat víceméně s tebou. Co si však už nestihli tolik hlídat byla pozice, do nichž jsi je směroval a dostával. V tomto směru se situace zlepšovala, to, že ti to trvalo nějakou dobu, však bylo opět úplným opakem. Konečně jsi se však dostal na útočnou vzdálenost - provedl jsi dva rychlé kroky kupředu a nejprve jsi prvnímu stormtrooperovi sťal zbraň, abys ho druhým sekem nazpět přepůlil. Než jsi mohl vykročit na druhou stranu a nadělit stejný osud i jeho kolegovi, tak se ti zaryla blasterová střela do stehna pravé nohy. Vzhledem k tvému stavu jsi to však nijak výrazně nepocítil a mohl dokončit svůj útok. Stormtrooper tak po chvíli nevěděl, kde mu hlava stojí a ještě chvilku ji trvalo, než se skutečně zastavila podél nějaké stěny stále ještě ve své helmě. Postupem souboje jsi se nakonec dostal do opačného rohu, než z kterého jsi zahájil svůj útok na stormtroopery. Mohl jsi i vyhodnotit své zranění a dospěl jsi k poznání, že v nejbližších hodinách nebudeš schopen žádného běhu nad deset metrů a pro chůzi by se ti asi hodila hůl, protože kulhání bylo dalším náznakem tvého zuboženého stavu.
Navíc, sotva jsi mohl uklidnit svůj dech, tak jsi vycítil další várku nebezpečí. Začaly se totiž otvírat dveře turbovýtahu a ty jsi v ten moment věděl, že dorazila skupina šesti dalších stormtrooperů a to v plném vybavení. Jejich úmysl zabíjet jsi rozeznal už dříve, ale během souboje se mísil s tvým vlastním a nemohl jsi jej tak včas odlišit. Otázkou bylo, co by to na situaci změnilo.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

věděl jsem, že nemám moc času, než přijedou posily. Jakmile jsem tedy sťal druhého vojáka, odepjal jsem mu granát od opasku.
Otevřely se dveře výtahu s posilami.
Chytej vole.
Hodil jsem do výtahu granát a bráněje se mečem jsem ustupoval tak rychle jak mi to jejich palba a bolavá noha dovolovala.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor, Skrytá pevnost:
Šestice nových stormtrooperů znamenala další a mnohem větší problém, který bohužel pro tebe přišel dřív, než se hodilo. Přesto se ti povedlo zachovat relativně klidnou hlavu a z nejbližší mrtvoly stormtroopera se ti povedlo získat granát, který jsi okamžitě hodil tak, aby zapadl přesně do kabiny turbovýtahu. Sám jsi se zatím rozhodl stáhnout co nejvíce to bylo možné v rámci svých možností a chystal jsi se na příchozí střelbu.
Když se granát odrážel od stěny do turbovýtahové kabiny, tak už dva stormtroopeři vycházeli ven. Granát samozřejmě jejich pohyb uspíšil, aby následoval jejich úskok do strany. Následná exploze vymrštila z kabiny další dva stormtroopery v poničeném brnění a narazila je zeď vedle dveří do Hangovi pracovny. Dva, který včas uskočili do stran, se začínali orientovat a snažili se rychle dostat na nohy, zatímco ty jsi byl od nich nejdál, co to bylo možné. Z turbovýtahu se ven už nikdo nedostal a ani to v nejbližší možné chvíli nehrozilo a to z jednoho praktického důvodu. Granát kabinu turbovýtahu zničil natolik, že z ní nejspíše prakticky nic nezbylo a dveře do turbovýtahové šachty se ani nesnažily nijak zavřít.
Pokud by ses na to tedy díval z několika různých náhledů, tak se celá situace s novými posilami vyvinula v jeden z nejlepších možných scénářů. Protože z posil byli dva na zemi, dva nejspíše mrtví nebo omráčení u stěny a dva nejspíše někde na dně turbovýtahové šachty stejně jako zbytek kabiny, která by mohla přivézt další posily. Poplach ale zněl dál a rozléhal se pevností, navíc turbovýtahová šachta ho svou akustikou zajímavě prohlubovala. Drobnou nevýhodou situace byl fakt, že turbovýtah jsi jako prostředek úniku již použít nemohl, nebo alespoň ne běžným způsobem.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Skrytá pevnost

Tak pro tohle já žiju!
Oznámil jsem přeživším a jak rychle mi to bolavá noha dovolovala jsem se začal blížit přeživší dvojici. Meč samozřejmě stále tak abych mohl odrážet jejich střely.
Jakmile bych byl u nich dostatečně blízko, opět si zjistím, zda světelný meč opravdu pronikne brněním. To mne asi nikdy nepřestane bavit zjišťovat.
Jakmile bych byl s dvojicí hotov, urychleně bych zlikvidoval i ty dva, co se prolétli, čistě pro jistotu.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“