2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Měl jsem co dělat abych se nezačal smát moc nahlas.
Na jeho prognózu jsem se rozhodl opravdu promluvit.
Tak jo: Povídám povídám pohádku,
Jak Kath přeskočil ohrádku.
Povídám povídám druhou,...

Nezdálo se, že by se mu to líbilo.
Loquasin? Fakt začíná ztrácet nervy.
Droga mi radost neudělala. To že jsem rozpoznal drogu byl první krok k tomu, abych ji byl schopen neutralizovat. Díky tomu, že jsem ji v sobě již dříve měl, mohl jsem ji snáze vyrušit.
Sílou jsem začal vytvářet protilátky abych s ní bojoval. Naštěstí jsme znal její slabiny.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Kulik si tvé průpovídky nevšímal, byť z ní příliš nadšený nebyl a opět to trochu přidalo do poháru jeho vzteku dalších pár kapek. To se také podepsalo na jeho agresivním vpichu, kdy i medička v prvním ročníku studia by to provedla lépe. To už jsi se ale zabýval vytvářením protilátek ve svém těle s využitím Síly. Technika to nebyla nikterak jednoduchá a i když jste se ji snažili ovládnout již od počátku svého výcviku v inquisitoriu. A i když jsi měl proti sobě pouze Loquasin, tak ti to zabralo skoro minutu, než jsi mohl začít distribuovat látku.
Až o něco později sis vybavil, že sis mohl ušetřit námahu, protože loquasin nenutil ovlivněného mluvit pravdu, ale jenom mluvit, ať už se jednalo o cokoliv. Takhle jsi se akorát notně unavil, což by mohlo ovlivnit další výslech, protože únava by v tomhle případě rozhodně nebyla tvým přítelem.
Takže, teď mi laskavě povíš, kdo ve skutečnosti jsi a co tu děláš,
usmál se Kulik přesvědčený, že by se tentokrát mohl konečně dočkat nějakého úspěchu a pokroku ve svém výslechu. Nemohl tušit, že už jsi aplikoval ve svém těle nějakou část protilátek, i když nutkání odpovědět stále v tobě více převládalo. Další nevýhoda použité metody - nebyla okamžitá, i když proti jedům to i tak bohatě stačilo. A právě toto primární využití také způsobilo, že jsi nyní musel něco odpovědět.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Potřeba mluvit stále rostla.
Jenom tě to nutí mluvit, nemusíš říkat vůbec pravdu. To už si z kurzů nepamatuješ?
Rozhodl jsem se tedy mluvit. Kupodivu i pravdu.
Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec.
Sorry, ale nutí mě o furt mluvit.
Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. Si blbec. ...

"Takhle tě za chvíli budou bolet hlasivky."
Přešel jsem tedy z mluvení a na melodii Imperiálního pochodu jsem mu to začal zpívat.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Jakmile jsi opravdu začal mluvit, tak se Kulik musel hodně přemáhat, aby tě nenechal na místě zastřelit a nakonec se jenom spokojil s úderem pěsti do hrudníku. Jakmile si uvědomil, jak se nechal vytočit, tak si najednou nebyl jistý, co by to vlastně měl dělat. Jako vysvobození se tedy ukázal jeho komlink signalizující přicházející zprávu. Kulik se zhluboka nadechnul a trochu odstoupil bokem, přesto jsi ho dobře slyšel.
Kapitán, Kulik
Ano, pane, rozumím. Okamžitě tam vyrazím,
Bohužel bez postupu, ale ještě jsem neskončil. Nějaké speciální přání?
Rozumím, pane. Zařídím to, ještě než vyrazím, Kulik, konec.
vyslechl sis z rozhovoru Kulika s někým výše postaveným, než byl on sám, což mohl být maximálně Hang nebo Correl. Kulik se natočil směrem k tobě s trochu zklamaným a trochu radostným výrazem. Začal si balit svůj kufr s nářadím a pokusil se o co nejvyrovnanější a nejpevnější výraz.
Obávám se, že se budeme muset prozatím rozloučit. Ale alespoň se na tebe líp připravím, zdá se, že budeš poněkud tvrdší oříšek,
pokusil se to Kulik ještě zahrát diplomaticky, aby se alespoň před stormtrooperem tolik neshodil, i když i tobě bylo jasné, že to už se dávno stalo. Jeho následný odchod byl stejně rychlý jako zbytek účinku drogy, která už prakticky odezněla.

Nyní jsi byl tedy na chvíli sám a mohl jsi zvažovat, v jaké přesně situaci ses to nakonec vyskytl.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor, Temná cela

Je mi to jasný. Běž se z toho vybrečet.
Rozloučil jsem se s kulíkem.
Když odešel zkusil jsem se, jak mi to pouta dovolovala, rozpohybovat.
Začal jsem si místnost řádně prohlížet, aby mi neunikl jediný, sebedrobnější předmět v místnosti a také se pokusil odhadnout, kde se nacházejí kamery a další záznamové zařízení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Pouta ti toho moc nedovolovala, přesto ses po tvém pokusu o rozhýbání cítil o něco lépe, tedy vzhledem ke stavu v jakém jsi nyní byl. Tím ses však moc zabývat nemohl a rozhodl ses do detailu si prohlédnout místnost a pokud možno, tak nalézt veškeré sledovací zařízení.
První jsi nalezl poměrně rychle - klasická kamera ve ventilačce, kam by se stěží vešel myšbot, takže i kdyby ses osvobodil, překonal nějakou ochranu, kterou ta ventilačka nejspíš měla, tak by ses tudy neprotáhl. Kamera zde se však zdála na otočném podstavci, čehož by se dalo možná nějak využít k jejímu odklonění.
Než jsi nalezl druhou, tak ti to trvalo o poznání déle, ale malá ploška nad dveřmi, která se zdála jen jako obyčejný panel, byla ve skutečnosti poloprůhledným malým zrcadlem skrývajícím kameru, která byla napevno připevněná. Dalo se jenom očekávat, že zde bude nějaká kamera přímo naproti tobě, zatímco ta ve ventilačce byla z tvého pohledu na levé straně.
I dále jsi však měl pocit, že to není všechno a pokračoval dál ve hledání té třetí kamery, kterou jsi tu někde tušil. Jenomže ve stěnách po stranách a stěně se dveřmi jsi už nic dalšího nenacházel.
Co se dalších předmětů týkalo, tak tu kromě dříve zmíněného stolu, pevně přidělaného k podlaze, a dvou židlí nic dalšího nebylo. Jednalo se tedy opravdu hlavně o výslechovou místnost - vlastně jsi mohl počítat jako vybavení i pouta ve stěně, které tě držely, a možná i dveře. Na stropě bylo také světlo, které vypadalo klasicky - velký světelný obdélník, který přiměřeně ozařoval celou místnost.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Kamery jsem našel jen dvě, tu třetí jsem sice někde tušil ale nenašel. Možná nade mnou.
Začal jsem pravičkou osahávat pouta, abych věděl co přesně mám za pouta, a zda a jak by šla povolit.
Pak už nezbývalo než čekat.
Vstoupil jsem, jak to jen šlo, do léčebného transu a hojil své rány.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Hledání třetí kamery jsi prozatím odložil a spokojil se s faktem, že o ní víš. Dál jsi věnoval čas ohmatání svých pout. Vzhledem k pevnosti připevnění ruky to nebylo příliš přesné a mnoho říkající, ale nakonec jsi dospěl k poznání, že se jedná o nějaký velice kvalitní kov, který je zapuštění až do stěny. Nenahmatal jsi žádnou spáru nebo něco, co prozrazovalo oddělitelnou část, což nejspíše znamenalo, že je to také ve stěně. Neznalost toho, jak byly tvá pouta zakončena přinášela značnou nejistotu, zda-li tam nebyly nějaké ochranné mechanismy pro násilný pokus o otevření.
Když jsi skončil s touto prohlídkou, tak jsi se rozhodl věnovat léčivém transu, aby jsi ze sebe dostal co nejvíce zranění, která jsi během bojů v pevnosti utržil. Ponořil ses tedy hluboce do Síly a soustředil se pouze na své tělo.

Když jsi se vrátil zpět k vědomí, tak jsi se překvapením málem pokusil dostat z pout. Před tebou seděla v podřepu mladá dívka s tmavě černými vlasy a pobroukávajíc si nějakou melodii ti na hruď mazala nějakou mast. Vlasy jí volně splývaly na ramenou a svou délkou přesahovaly ramena. Melodie byla jemná a lehká, tady něco, co by se dalo žánrově zařadit k relaxační hudbě.
Co tě však překvapilo nejvíc, byla neschopnost vnímat její pocity - jakoby pro tebe byla z nějakého dobrého důvodu uzavřená. S něčím podobným ses zatím setkal pouze v několika případech - u Císaře, u Vadera, u jiných inkvizitorů, ale ne u nikoho jiného. V rozporu s tím však bylo, že jsi necítil její vliv v Síle, jak tomu bylo právě u Císaře nebo Vadera. Ti v Síle pulzovali jako neochvějné majáky rozsévající zkázu všem svým nepřátelům.
Dívka k tobě vzhlédla a ty jsi mohl sledovat její hnědé oči, které na tebe zkoumavě hleděly, že sis málem nevšiml drobnějšího nosíku a stejných rtů. Mohlo to být úhlem pohledu, ale rozhodně jsi mohl potvrdit, že dívka měla jistý půvab.
Moc s sebou neošívej. Možná to nevoní nejlépe, ale mast je velice účinná,
poznamenala pouze, aby uzavřela kelímek s mastí a vstala. Díky tomu sis mohl lépe prohlédnout její hubený profil těla, z nějž vybočovalo pouze pevné poprsí. Nebylo příliš velké, ani malé, prostě ideálně sedělo k její figuře. Výškově byla asi o půl hlavy menší jak ty. Na sobě měla jednoduchý oděv, decentně volné šedé triko s béžovou vestou a úzkou sukni až ke kotníkům v béžové barvě. Na nohou jednoduchou obuv pro univerzální použití, ale ne nic na dlouhé výlety.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Procitnutí, kdy se o mne starala pohledná dívka nebylo špatné. dokonce patřilo k jednomu z mých nejpříjemnějších. Pravda, být připoutaný nebylo nejvhodnější, ale na druhou stranu, lidé mají rádi různé věci, tak proč tomu nedat šanci?
Kdo jsi?
Zašeptal jsem tak, aby mne slyšela, ale pokud možno mne neslyšel nikdo jiný, kamery například.
"V Síle..." "Já vim." "Stejně se s ní chceš paktovat?" "Nemam moc jinejch možností. Navíc. V tobě to nevzbouzí zvědavost?" "No, to jo. OK, di do ní."
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Při pohledu na dívku tě napadlo hned několik věcí a své slovo si na chvilku vyžádalo i tvoje druhé já, ale hlavně jsi v tom vycítil šanci. Otázka na jméno byla také první logickou, která mohla v této situaci následovat. Dívka se na tebe zadívala a přistoupila k bedně, kterou zde měla s sebou. Uklidila do ní mast a vylovila z ní krabičku a příbor.
Asi pečovatelka,
odpověděla pouze a krabičku odklopila. Už vzhledem k příboru jsi mohl správně vytušit, že se bude jednat o tvůj ... oběd, snídani, večeři? Vzhledem k delšímu stavu v bezvědomí jsi nemohl přesně říci, jaká část dne právě byla.
Ale tebe určitě zajímá jméno, stejně jako všechny. Lanna a ještě než se pokusíš mě odprošovat, abych tě pustila, nebo ti pomohla, tak jsou tady všude kamery, takže to stejně nepřipadá v úvahu,
rozhodla se nakonec po chvíli váhání pro osobnější formu představení, aby došla až k tobě s miskou jídla. Zkoumavě se podívala na misku a na tebe, než se zhluboka nadechla.
Doufám, že nehodláš dělat potíže, zkomplikuješ tím život akorát mně. Tak hezky spolupracuj a jez. Není to možná nejlepší jídlo, ale vzhledem k tomu, kde jsi, to je pořád aspoň něco,
požádala tě o formu spolupráce a nabrala na lžíci první část něčeho, co mohlo být nějakým gulášem. Čekala až poslušně otevřeš ústa, aby mohla sousto vložit dovnitř.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Jméno mne nezajímá. Mě zajímá kdo jsi DOOPRAVDY!
Slovo "doopravdy" jsem zvýraznil, aby pochopila, co tím myslím. Vypadalo to jako slušná past.
Hmmm. snídaně do hladomorny, jak moderní.
Jinak, kamery mohu tak leda přivolat strážné. A s těmi bývá legrace.
Jídlo bylo takové jaké jsem čekal, chuťově podobné jídelně na Prakithu.
Neni špatné. Pozdravujte šéfkuchaře slečno.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Měl jsi podezření, že Lanna nebyla jen tím, co ty řekla a dost jasně jsi jí to dal najevo. Její překvapující výraz se však nijak nezdál hraný a to budilo další otázky na to, co doopravdy je.
Nevím co myslíš, jsem asistentka a pomocnice plukovníka Hanga a dělám většinou to, co si zamane. Kromě toho,
odsekla dost jasně, když její překvapení z tvého nařčení opadlo. Na chvilku tě i přestala krmit a věnovala ti zvědavý pohled, jak přesně jsi to nakonec myslel.
Strážné nemám ráda, koukají na mě ... zvrhle,
poznamenala nehledě na to, že stormtroopeři mají na sobě řádové brnění a většinou helmy. Přesto jí to nepřišlo nijak divné a pronesla to s nečekaným pocitem samozřejmosti. Poté pokračovala s tvým krmením, než jste společně vyprázdnili celou misku a ona ji mohla začít uklízet. Potom vytáhla i něco k pití, dle všeho běžnou vodu. V ničem se ti nepovedlo nalézt žádné stopy nějakého jedu nebo něčeho, co by tě snad mohlo přivést k mluvení.
Kuchař bude mít radost, že mu někdo pochválí jídlo. Moc běžné to tu ale není, párkrát byly i stížnosti,
poznamenala k navařenému jídlu a myslela to úplně vážně. Nemohl jsi tušit, jestli nepochytila tvou ironii nebo ji snad ignorovala, ale odpověděla zcela seriózně.
Přijdu opět s večeří,
dodala nakonec, než si sbalila své věci a odešla, aby tě tu zanechala opět o samotě.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Mé otázce nerozuměla, nebo nechtěla rozumět. Zato když odcházela tak já dobře pochopil, proč se na ni strážně nemravně dívají.
"Ovládej se!" "Ale zadek se jí vrtí pěkně, to musíš uznat." "To jo. Ale stejně se ovládej." "Že to říkáš zrovna ty."
Kdyby tě nějakej strážnej obtěžoval, tak řekni, já si to s ním vyřídím.
Zavolám za ní, než opět osamotním.
Když jsem byl opět sám vrátil jsem se k léčivému transu a čekal na druhé kolo mučení.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Jordi Linx »

Riflor,Temná cela:
Při poznámce, že bys strážné v případě potřeby umravnil, se Lanna ještě překvapeně otočila, ale její výraz zmizel se zavřením dveří. Ale to jsi už osaměl a věnoval se léčivému transu, aby ses řádně připravil na to, až se rozhodne Kulik k tobě vrátit s dalším kolem vyslýchání, nebo tedy alespoň pokusu o to.

Kulik ani nikdo jiný se však po nějakou dobu nevracel a uplynul skoro den, než za tebou opět přišla Lanna s jídlem. Tedy alespoň jsi to vnímal zhruba jako celý den. V současné chvíli ses cítil mnohem více svěží a silnější a podvědomě jsi tušil, že příznivý vliv měla i ona hojivá mast, která ti byla aplikována právě Lannou, která s sebou nesla i jídlo. Potíž však byl stále v tvé levé ruce, od níž jsi nevnímal žádnou odezvu a ani se nezdálo, že by léčivý trans měl na tvou ruku podobný efekt jako na zbytek těla. Jistota toho, že by bylo zapotřebí profesionálního lékařského zákroku, tedy rostla.
Lanna k tobě přistoupila a nejprve chvilku sledovala průběh tvých zranění, než se pozastavila nad tvou rukou.
Je obdivuhodné, že se léčíš tak rychle, tedy až na tvou levou ruku. Taky se mi některá zranění hojí hodně rychle,
poznamenala Lanna a rozhodla se blíže prozkoumat právě onu ruku, která minimálně na jednom místě mokvala. Netrvalo dlouho a už ti na ono místo aplikovala svou mast, kterou jsi však vnímal jenom díky jejímu specifickému aromatu.
Obávám se, že pokud se ti na to brzo nepodívá doktor, tak by to mohlo být zlé ... jenom nejsem přesvědčená, že by k tomu bylo svoleno. Přeci jen ...
zhodnotila to, co jsi již věděl, aby se na konci zarazila a rozhodla se posléze na chvilku vyhýbat očnímu kontaktu. Řešila to i tím, že si šla mast uklidit do svého boxu, v němž měla veškeré vybavení včetně potravy.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
Xavier
Sith
Sith
Příspěvky: 2584
Registrován: 18.11.2008 11:55:38
Bohemia

Re: 2. Mise pro Xaviera(Xavier Kirsten)

Příspěvek od Xavier »

Riflor,Temná cela

Když mi opět přišlo krmení a ošetření opět jsem začal vnímat.
Tak jak bylo?
Otázal jsem se. Pokusil jsem se nasadit pohodový postoj, když mi došlo že v okovech to moc nejde, alespoň jsem nasadil společenský úsměv.
Odkud vlastně jsi? Ty nebudeš místní.
Zeptal jsem se, abych prolomil ledy.
Fortune favors the bold, and there ain't none so bold as people with nothin' to lose.
Jury had decided, and you may as well, that fella like me should be roasted in hell.
Gentleman, welcome to Dubai.

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“