5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Tady je místo pro uzavřené mise

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Apartmá Triellette:
Seděl jsi u stolu s Triellette Boille, svou přítelkyní, v jejím apartmá a pochutnával si na jídle, které se rozhodla pro vás dva připravit. Dnes měla celý den volno a chtěla jeho valnou většinu strávit s tebou, protože poslední dobou jste na sebe neměli dost času. Bylo vidět, že si na jídle dost hodně záležet a výrazně nešetřila na surovinách. I její apartmá již bylo o něco vybavenější než předtím, což tedy poukazovalo na to, že pracovně nijak nestrádá. Nyní seděla naproti tobě v letních šatech a čekala, až ochutnáš první sousto. Nevěděl jsi přesně, jaké maso použila, ale vypadalo připravené dobře - tedy měkce, šťavnatě a mělo i správnou barvu. K tomu byla stejně dobře vypadající příloha a i aroma jídla bylo výtečné. K tomu nějaká zeleninová příloha dobře barevně zkombinovaná a vše doplnila alderaanským vínem.
Sama Triella čekala, až se i ty pustíš do jídla a nervozitu jsi na ní mohl pozorovat i bez svých smyslů a schopností posílených Silou.

Než jste se dostali k tomuto obědu, tak to trvalo pět dní od tvého návratu z Gamorru, během nichž jsi vyřídil akorát jednu doručovací jednoduchou misi na nedalekou planetu od Coruscantu. Podezření o možném přepadení se nakonec nekonalo a ty sis tak mohl odškrtnout další jednoduchou a splněnou misi. Z ní jsi se navrátil včera a narychlo se vám povedlo s Triellou dohodnout tento oběd u ní doma.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Apartmá Triellette:

Byl jsem rád, že se mi konečně podařilo se s Triellou vidět. Po tak dlouhé době, jsem se vážně moc těšil. Bylo jasné, že ona to vnímala dost podobně. Připravila pro mě krásný oběd, čehož jsem si velce vážil. Usmíval jsem se na ní a abych ji nenechal dlouho čekat, pustil jsem se do jídla, které jsem si hodlal pořádně vychutnat. První sousto jsem pořádně rozkousal a vnímal chuť jídla, než jsem zvedl oči a víc jsem se na dívku usmál.

Je to výborný, miláčku. Moc se ti to povedlo.

Nebyl jsem nijak zvlášť sběhlý v jednání se ženami, ale doufal jsem, že jí tohle potěší. Navíc jsem měl docela hlad a jako Jedi jsem byl schopný sníst naprosto cokoli, i kdyby to dobré nebylo. Na druhou stranu přeci jenom tenhle oběd byl pro mě zážitek. Pustil jsem se tedy s chutí do jídla a přitom jsem pozoroval svou přítelkyni, která by patrně taky mohla začít jíst. Hodilo se u jídla trochu konverzovat, a tak jsem mezi sousty začal.

Jak se ti daří v práci? Je to dobrý?
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Apartmá Triellette:
Jakmile jsi na jídlo odpověděl pozitivně, tak jsi z Triellette vycítil velkou úlevou, která s tímhle souvisela. Jenom to potvrzovalo to, jak jí hodně záleželo na tom, aby se jí tohle jídlo povedlo a chutnalo ti. Když se jí dostalo spokojené odpovědi, tak se do jídla pustila i ona.
Ty jsi mezitím mohl shledat pokrm jako opravdu lahodný a jako nadstandard k chrámové kuchyni. Ze svých zkušeností jsi však věděl, že to se stravou v Chrámu až tak hrozné zase nebylo.
V práci je všechno fajn a super. Zatím si mě tam jenom pochvalují a jsou překvapeni nad tím, jak hodně se v tom vyznám. Navíc jsou ke mně dost milí, což jsem ani nečekal. Rozhodně ne po tom, jaké to bylo na Loku. Ale hlavní je, že tam teď mám kontrakt na trvalo,
odpověděla ti nadšeně a spořádala jedno sousto, než se rozhodla na konverzaci navázat.
A jak se daří tobě v ... práci? Pořád nevím, jak bych to měla nazvat. Je to takové ... neobvyklé. Tedy, pokud mi to můžeš říct a nejsou to nějaká republiková tajemství. To bych po tobě ani nechtěla,
navázala na stejnou tematiku a ty jsi mohl vycítit, že byla každým momentem uvolněnější. Zdálo se, že měla tedy z vývoje vašeho vztahu poněkud rozporuplný pocit, ale doposud se o tom ani nezmínila.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Apartmá Triellette:

Tak to je paráda! Jsem rád, že ses tak hezky uchytila, to je jen dobře!

Zaradoval jsem se nefalšovaně nad tím, že Triella byla šťastná ze své práce a šlo jí všechno dobře. Mezitím jsem dál pokračoval v konzumaci pokrmu, který mi s takovou láskou připravila. Když návazala otázkou na mě, ignoroval jsem svůj pocit, že ona moc neví, jaký ten náš vztah vlastně je a s klidem jsem jí odpověděl.

Republikové tajemství? To si nemyslím. Vlastně na holonetu by mohla být reportáž od té novinářky, kterou mi donutili vzít sebou. Potom se na to můžeš podívat, jestli jsi to ještě neviděla. Jestli už to teda pustili.

Dal jsem si další sousto a pak jsem pokračoval.

Každopádně jsem byl na Gamorru a bylo to tam docela zvláštní. Bojím se, že se nad námi stahují mračna, ale možná to je jenom můj pocit. Každopádně si myslím, že gang, který jsem na Gamorru zlikvidoval financoval někdo daleko větší a mocnější, nějaká další galaktická síla nebo korporace. Těžko říct, mám z toho trochu obavy, ale tím si teď nebudeme kazit náš hezký oběd. Říkám, jsou to jenom moje doměnky a navíc, jak by se nás tohle asi tak mohlo dotknout?

Zasmál jsem se a pohladil jsem Triellu po ruce před tím, než jsem se zase pustil do jídla.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Apartmá Triellette:
Jídlo v tobě mizelo jako kredity na huttském stole a talíř se začínal blížit stejné pustotě, jakou bys nalezl na Tatooine. Trielle jsi mezitím stihl vylíčit krátce o svých pocitech z nedávné mise na Gamorru, stejně jako jsi zmínil, že by ses mohl objevit v reportáži na HoloNetu. Tato poslední informace Triellu trochu překvapila.
Myslíš v pořadu reportérky Letyry? Ta reportáž byla zajímavá, ale nevěděla jsem, že to jsi ty. Tentokrát nezmínila žádná jména, pouze tu postavu označovala za odhodlaného Jediho, který hájil zájmy Republiky a snažil se zabránit planetární válce,
zamrkala překvapeně Triella, když si uvědomila, že tu reportáž vlastně viděla. Ty ses k tomu vzhledem ke svým povinnostem ještě nedostal, byť jsi obdržel zprávu od Letyry, že bude ta reportáž vysílána v tom a tom čase. Což bylo zrovna, když jsi byl mimo Coruscant na poklidné misi.
To si budu muset sehnat záznam a podívat se pořádně, jestli tě odtamtud poznám,
usmála se aktivně Triella, když složila příbor a naznačila tím, že je s jídlem již hotová. Poté se zhluboka nadechla a tobě bylo hned jasné, že následující chvíle jsou pro ni důležité.
Askeli, víš, já poslední dobou nevím na čem jsem. V práci je fajn, zabydlela jsem se tu dobře, ale nevím, jak je to vlastně s námi. Je tady to s tím být Jedi a tak podobně, utajování a ... já jen nevím, jak si to celé představuješ. Jak chceš aby to fungovalo, protože já opravdu nevím, jaký vztah to vlastně máme,
pronesla nejasně a podívala se ti přímo do očí. Netušila, jak odpovíš, nebo co, přesto věřila v nějakou odpověď. Chtěla mít nějakou odpověď. Jak sis nyní uvědomil, tak tohle byla ta věc, která ji tak nějak tížila od doby, kdy jsi k ní dnes přišel.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Apartmá Triellette:

K reportáži už jsem se dál nevyjadřoval, protože z Trielly vypadlo něco důležitého, něco čeho jsem se bál, ale zároveň jsem to i očekával. Natáhl jsem ruku a sevřel jsem její dlaň ve své, abych se jí potom také podíval do očí a vážným tónem pronesl jenom dvě slova.

Miluju Tě.

Poté jsem se na okamžik odmlčel a trochu tíživým, napjatým a smutným hlasem jsem pokračoval.

Avšak z toho že jsem rytíř Jedi vyplývá mnoho povinnosti a zákazy, které i tím, že jsem tady teď s tebou porušuji. Chci k tobě být upřímný a tak ti musím říct, že sám ve vlastní hlavě mám zmatek. Moc chci být s tebou, avšak mám povinnosti, kterých se jen tak nemůžu zřeknout, výchovu, kterou nejde popřít a nadřízené, které lze jen ztěžka obelhat. Navíc teď nemůžu jen tak odejít od Řádu, cítím, že se něco semele a bude mě tam potřeba pro nás pro všechny, ale moje pochybnosti ohledně toho všeho jsou velké.

Druhou rukou jsem si přejel po obličeji a setřel malou kapičku potu. Byl jsem sám v sobě zmatený už delší dobu, avšak tahle konfrontace tomu rozhodně vůbec nepomohla. Bylo načase to rozseknout.

Neříká se mi to lehko, ale vzhledem k tomu, jak nemožný v tomhle ohledu jsem, tak by se ti možná žilo líp bezemě než se mnou, když se občas vrátím z mise, ze které už se jednou taky vrátit nemusím.

Blábolil jsem hovadiny, avšak v tu chvíli mi to docela dávalo logiku. Sklopil jsem hlavu a čekal jsem, co ona na to.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Apartmá Triellette:
Situace přešla z mírně uvolněné do velice vážné a okolo vás dvou se rozhostilo napětí, které se snad dalo přirovnat k tomu, když jsi musel čelit nějakému soupeři v přímém souboji. I tohle byl vlastně svým způsobem druh souboje, byť se odehrával na úplně jiném poli, než jsi byl zvyklý a na tvém výkonu to bylo hodně znát. Jenže to vypadalo, že v téhle konkrétní situaci se poprvé octla i Triella, která na tebe nyní jenom chvilku hleděla a netušila, co by měla říct. Ticho bylo nepříjemné a Triella se moc neměla k tomu, aby to prolomila, protože sama nevěděla, co říci.

Seděli byste tam asi ještě hodně dlouho, kdyby nezačal zvonit tvůj komlink. Bylo jen otázkou, jestli to bylo vysvobození nebo naopak nežádoucí vyrušení, ale protože mnoho jednotlivců nemělo tvé číslo, tak bylo dost jasné, odkud ten hovor přicházel. Přijmutí hovoru už byla rutina, kterou jsi měl naučenou, zatímco Triella jen přemýšlivě a tiše přihlížela.
Askeli, zdravím tě a omlouvám se, že tě ruším,
poznal jsi hlas svého bývalého mistra Colemana Kcaje. Od svého návratu jsi ho vůbec neviděl a to, že ti volal zrovna on, bylo až překvapující.
Právě jsem byl u Rady a požádali mě, abych tě sehnal. Mají pro tebe nový úkol, který nějak souvisí s tvým předchozím. Detaily mi řečeny nebyly, přeci jen jsi už rytíř Jedi. Očekávají tě, co nejdříve to je možné,
sdělil ti mistr Kcaj důvod svého hovoru a prozradil ti, že je pro tebe připravená další mise.
A pokud bys měl čas, tak mě můžeš vyhledat v Chrámu nebo v lékařském centru. Přeci jen jsme se nějakou dobu neviděli a zajímá mě, jak se daří mému bývalému padawanovi,
doplnil ještě mistr Kcaj přátelským tónem a naznačil, že by váš předchozí vztah mistr-padawan rád v nějaké formě ještě udržel. Rozhodně však nyní dost narušil tvoji současnou situaci a Triella se stále neměla k tomu, aby něco řekla.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Apartmá Triellette:

Romuzím, skočím se na ně podívat a potom se zastavím za vámi.

Volání od mistra přišlo v nejlepší chvíli, o moc déle už bych mlčet nezvládl a celá situace mi byla velice nepříjemná. Teď však povinnosti a starý přítel volali, a tak jsem měl výmluvu, proč vypadnout a nechat Triellu, aby si vše mohla promyslet. I když to možná nebyl nejlepší krok, zvedl jsem se a trochu provinilým hlasem jsem jí oznámil.

Děkuji za oběd, byl vážně výborný a mrzí mě, že spolu nemůžeme strávit celý den a pokračovat v téhle...debatě. Promiň mi to, ale musím jít, Rada nesnáší, když někdo chodí pozdě.

S těmi slovy jsem zkontroloval svůj meč, zda je stále na svém místě, upravil jsem si svůj plášť a s omluvným pohledem směrem k Trielle jsem vyrazil ku dvěřím z bytu s úmyslem dostavit se do Chrámu a síně Rady v co nejkratším čase. Přiotm jsem přemítal, co by po mě vlastně mohli chtít.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Apartmá Triellette:
Zatímco jsi hovořil se svým bývalým mistrem, tak Triella jenom tiše a trpělivě přihlížela. To pokračovalo i poté, co jsi svůj hovor ukončil a poděkoval jsi za oběd. Jenomže v ten moment se jí absolutně změnil výraz z nejistého a čekajícího na šokovaný. Tento výraz byl to poslední, co jsi viděl, než jsi se vydal směrem ke dveřím s tím, že musíš jít za Radou Jedi.
Počkej, to je jako ono? Jako tohle je vše?
zarazila tě třesoucím se hlasem, jak nemohla uvěřit vývoji celé situace. Neměl jsi sebemenší problém vycítit narůst hněvu a zklamání v ženě, která ti dnes připravila oběd.
Ty mi nejdřív řekneš, že mě miluješ, potom, že by jsme spolu radši neměli být. Na to mi neřekneš vůbec nic a nakonec si po hovoru od tvých přátel musíš jen tak odejít. A co je nejhorší, ty mi ještě poděkuješ za oběd a nic dalšího neřekneš? Ta-takhle si to představuješ? To ... tomuhle říkáš vztah?
začala se Triella rozčilovat, stejně jako jsi cítil, že se jí dotýkal i silný žal a lítost. Dorazila rychlým krokem k tobě a postrčila tě ven ze dveří.
S tímhle přístupem tě už nechci vidět! Pitomče!
byla její poslední slova, než za tebou zavřela dveře. Kdyby ses jí pokusil znovu dotknout v Síle, tak bys cítil její značný smutek, ale i zklamání, žal, rozčilení a spoustu rozporuplných emocí, stejně jako to, že brečela. Celu situaci jsi tedy očividně nevyřešil vůbec dobře a spíše jsi přivedl váš vztah k velice rychlému konci.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Apartmá Triellette:

Sklopil jsem hlavu, protože rozhodně měla pravdu, ovšem já to cítil tak, jak jsem to řekl. Než jsem však stačil říct cokoli na svou obranu nebo cokoli jiného, byl jsem již venku z bytu a koukal jsem se do zabouchlých dveří. Teď jsem neměl sílu ani chuť s tím cokoli jiného dělat, a tak jsem se sklopenou hlavou vyrazil ven, směrem ke Chrámu a potichu jsem si sám pro sebe brumlal a uspořádával jsem si to v hlavě.

Mám já tohle zapotřebí? Proč já vůl se vůbec hrnul do něčeho takovýho? Dyť na to krucinál nemám výcvik, tak co asi jako čeká, že budu dělat? Ten blbej Kodex měl zas jednou pravdu, s ženskejma to je těžký. Mistři věděli, proč tam něco takovýho dávaj.

Byl jsem poměrně roztrpčený tím, jak to s Triellou dopadlo, na druhou stranu jsem si všiml toho, že kromě pocitu viny, že jsem jí ublížil, necítím nijak výrazně nic moc jiného. Nedalo se říct, že bych byl v naprostém klidu, to jsem ostatně nikdy nebyl, avšak blížil jsem se tomu víc, než spleti emocí, kterou jsem čekal a sliboval si od setkání s Triellou. Napadalo mě, že mi možná skoro dokonale v Chrámu vymyli mozek, ovšem když jsem si vzpomněl na tu obrovskou spoustu Jediů, kteří Kodex dodržovali bezezbytku, byl jsem celkem rád, že jsem aspoň osobností. Stále jsem měl pochybnosti, ovšem tento tragický neúspěch mi dal důvod pochybovat i o jiném způsobu života než je ten rytíře Jedi. S provinilými a trochu naštvanými myšlenkami jsem mířil do Chrámu, abych si zase vyslechl další peskování od Rady, která mě beztak zase pošle do nějaké zapadlé díry.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Místnost Rady:
Zmítán pocity z události, která se odehrála jsi se nejprve dostal do Chrámu Jedi a posléze i do místnosti Rady. Před tebou byl pouze jeden Jedi a tak jsi přišel na řadu poměrně rychle. Ani tentokrát zde nebyla Rada ve svém plném složení a k tvému překvapení zde chyběl mistr Yoda, který zde byl doposud přítomen skoro vždy. Nemohl ses tedy čemu divit, když zasedání Rady předsedal mistr Windu se svou typickou lesklou pleškou.
Rytíři Nur Ebione, jsme rádi, že jsi dorazil tak rychle,
poznamenal mistr Windu, hned jakmile jsi vstoupil dovnitř a naznačil ti, aby ses postavil na typické místo - do středu půl kruhu, který tvořila křesla mistrů.
Máme pro tebe úkol, který přímo souvisí s jedním z tvých předchozích,
pokračoval mistr Windu, když sis všiml podezřelého pohledu, který ti věnoval mistr Koon, ale zatím nic neříkal.
Rozvědka Republiky získala ze zajatce, kterého jsi ty zajal na Gamorru informace vztahující se k příčinám zdejšího vývoje situace. V centru informací stojí jedno jméno - Viro,
dodal dál mistr Windu, než se natočil na mistryni Galliu.
Viro je hutt, jehož podezíráme, že se o podobné potíže už neúspěšně pokusil jinde. Navíc má vazby na další známé jedince, kteří nám způsobují potíže,
předložila ti mistryně Gallia základní informace, které byly následkem tvé předchozí práce.
Proto tě pošleme na Nar Kreeta, abys získal důkaz, který by jasně poukázal, že za tím stál. Teprve poté bychom mohli podniknout další kroky, které by snad mohli vést k zatčení Vira, i když to na Nar Kreetě bude složité. Je to totiž přímo na huttském území, kde Jediové nejsou zrovna vítaní. Bude nezbytné, aby ses nejprve dostal co nejblíže k Virovi a až poté hledal patřičné informace. Doufáme, že se ti povede získat nějaký důkaz dříve, než se znova pokusí o něco podobného,
přešel mistr Windu ke konkretizaci tvého úkolu a ty ses tak dozvěděl, jaká planeta se stane tvou další destinací. A dle očekávání se ani tentokrát nejednalo o žádný tropický ráj nebo něco podobného.
Je dobré mít na paměti, že Viro disponuje značnými prostředky a v současnosti je na Nar Kreetě jedna z těch významnějších postav. A vzhledem k prostředkům si může dovolit i drahé vybavení, věci či žoldáky,
připojil se mistr Rancisis a také se podělil o několik informací souvisejících s tím, co by tě mohlo čekat.
Máš nyní nějaké otázky?
zeptal se mistr Windu na to, jak v současné chvíli vnímáš úkol, před nějž jsi byl postaven. A navíc jsi dostal možnost k vyjádření se či postřehům, které tě zatím v rámci zadání napadaly.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Místnost Rady:

Při vstupu do místnosti Rady jsem stále ještě neměl plně pod kontrolou své emoce, čehož si znatelně všiml mistr Plo Koon nebo se aspoň tvářil tak, že se mu něco nezdá. Mezitím co mistr Windu a ostatní mistři mluvili, jsem potlačil všechny pocity a myšlenky, a tím jsem nastolil ve své mysli alespoň prozatím klid, díky čemu jsem se mohl plně soustředit na zadání dalšího úkolu. Trpělivě jsem poslouchal, avšak když došli k tomu, kam mě pošlou, proběhlo mi hlavou jediné.

Já to věděl, posílaj mě do další díry, jak příznačné.

To už však mistry dokončovali své zadání a mistr Windu mi dal možnost se na cokoli zeptat. Jako obvykle jsem neměl chuť na nějaké dlouhé vyptávání a v podstatě mi bylo všechno jasné, až na jednu věc. Na tu jsem se musel dotázat.

A má jít o další misi v přestrojení, s novou identitou a tak dále jako byla například má mise na Loku nebo si mám prostě jenom hrát na schovku a až se dostanu do jeho paláce, tak vyšmejdit něco, za co ho budeme moct zavřít?

Můj dotaz směřoval na celkové pojetí mise, zda má být dlouhodobá s budování zázemí nebo krátkodobá rychlá akce aneb šup tam, šup sem.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Místnost Rady:
Prozřetelně jsi se zeptal, jak máš svou misi pojmout a to na základě svých dvou nejvýraznějších zkušeností, kterých se ti dostalo. Z lokace tvé mise jsi rozhodně nadšen nebyl, ale to jsi v podstatě očekával již předtím.
Jak se rozhodneš přistoupit k misi bude záležet na tobě. Tedy jestli zvolíš infiltraci nebo nějaký rychlejší a přímější postup. Hlavní je neohrozit civilisty a další nevinné osoby, které by se mohly v nacházet v blízkosti. Samozřejmostí je, že čím dříve situaci vyřešíš, tím lépe pro všechny. Zde je nutné zvolit kompromis mezi rychlostí řešení a rizikem odhalení. Ale tohle vše bude záviset především na tobě samotném,
odpověděl ti bez většího váhání mistr Windu a de facto ti nepřikázal žádný způsob řešení. Pouze ti nastínil některé možnosti včetně rizik, které by s sebou mohly obnášet.
Je samozřejmě vhodné si zvážit nějaký plán již před odletem kvůli případnému vybavení a krytí, které by bylo potřeba zajistit,
promluvil poprvé i mistr Koth, jenž doposud mlčel.
Pokud by sis nevěděl rady, tak můžeš někoho z nás, nebo nějakého dalšího mistra Jedi požádat o radu, ale předpokládáme, že na tvé současné úrovni bys měl být schopen volit správný postup,
nabídl případnou radu o pomoc mistr Rancisis.
Něco jiného by bylo, kdyby ses na ten úkol necítil v současné době připravený. Nemohlo mi neujít, že se cítíš poněkud rozhozený,
uzavřel sérii rad mistr Koon a poukázal na to, čehož sis mohl všimnout už na začátku. Tedy, že zaregistroval tvoje nepříliš jisté a neklidné rozpoložení.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Uživatelský avatar
MrTukan
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 2585
Registrován: 22.3.2008 23:43:55
Bydliště: Olmitz
Czech Republic

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od MrTukan »

Coruscant, Místnost Rady:

Výborně, tak já si nějak poradím.

Stroze jsem zareagoval na odpovědi, ze kterých nevyplynul přikázaný směr, kterým bych měl misi vést. Na slova mistra Koona jsem zareagoval stejně stroze s vědomím, že poté, co jsem uklidnil svou mysl, by tam již neměl vidět žádný problém.

Jsem v naprostém pořádku mistře. Děkuji.

To už jsem byl připravený opustit místnost, před závěrečným úklonkem a odchodem od Rady jsem ještě dodal poslední větu.

Vše potřebné připravím dnes a zítra ráno vyrazím.

S tím jsem vypadl z místnosti a vyrazil jsem najít mistra Kcaje. Doufal jsem, že bude někde v Chrámu, abych ho nemusel nějak složitě shánět, případně jsem ho kontaktoval komlinkem, abych zjistil, kam za ním mám dojít.
Obrázek

Moderátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít svůj výcvik.
Administrátor je člověk, kterého hráč nesmí naštvat, pokud chce přežít.
Aneb všichni jsme si rovni, nekteří jsme si však rovnější.

Uživatelský avatar
Jordi Linx
Administrator
Administrator
Příspěvky: 6477
Registrován: 14.11.2007 09:50:20
Bydliště: Fyodos
Discord: Yoshi#2991
Kontaktovat uživatele:
Bohemia

Re: 5. Mise pro MrTukana(Askel Nur Ebion)

Příspěvek od Jordi Linx »

Coruscant, Chrám Jedi:
Odpověděl jsi Radě, že s úkolem respektive jeho zadáním problémy nemáš a po dodatečném ujištění mistra Koona a svém plánu na zahájení úkolu jsi se rozhodl opustit místnost Rady a vydat se hledat svého bývalého mistra. Vzhledem k tomu, že nejblíž jsi to měl do meditačních místností, tak jsi se nejprve poohlédl tím směrem.

O tom, že se tam někde mistr Kcaj nacházel, jsi věděl ještě před tím, než jsi vstoupil do místnosti, kde se právě zvedal z meditačního posedu. Na tváři se mu objevil přátelský výraz a vykročil tvým směrem. Pouto, které jste spolu sdíleli jako mistr a padawan u vás pořád ještě notně fungovalo.
Askeli, rád tě vidím. Jdeš ze schůze s Radou?
přivítal tě přátelským tónem a po úvodním přivítání zamířil k načechraným polštářům rozmístěným po obvodu místnosti. Tato mohl pojmout až dvacet meditujících Jediů, kterým nevadila meditace v přítomnosti ostatních, nebo naopak vyhledávali za nějakým účelem skupinovou meditaci. Nebyla to sice jedna z nejrozšířenějších praktik, ale věděl jsi, že se to občas koná. U polštářů tě mistr vybídl k tomu, aby ses posadil naproti němu, zatímco on si udělal pohodlí.
Doslechl jsem se, že jsi měl spletitou misi na Gamorru. Jsem rád, že ses vrátil v pořádku a vyřešil to tam,
zahájil v přátelském duchu vaši konverzaci a snažil se nastavit vše tak, aby sis s ním připadal rovný. Přesto jsi dobře věděl, že vás od sebe dělilo několik let, ale o mnoho více zkušenosti a praxe na straně tvého mistra.
Největší odměnou pro Jediho je radost a štěstí v myšlenkách a výrazech těch, které zachránil nebo kterým pomohl.

Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Dokončené mise“